PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 961.389
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo Playstation 5 disk verzija sa tri godine garancije i odmah dostupan.

 

PS5 oglas BUG

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

https://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/playstation-5-blu-ray-disk-verzija-fotografije-oglas-35506389

Dali ljudi padnu na to ? jbt. ako ne procitas dobro pojeo si govno.

 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
vuki696 kaže...

https://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/playstation-5-blu-ray-disk-verzija-fotografije-oglas-35506389

Dali ljudi padnu na to ? jbt. ako ne procitas dobro pojeo si govno.

 hahaha top

7 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Tehnicki pravno gledano mozes mu soli na rep, sve posteno napiso covjek podignes paket i onda te srce strepa haha.

8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Bas tako, ako netko nasjedne nemozes mu nista jer je sve lijepo napisano

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Tesko da ce netko popusit, ovo se na ebayu radilo jel su botovi kupovali i onda bi oni kupile slike a kasnije nemozes nista napravit jel je prodano ono kaj se oglaseno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

NFT na staro hrvatski nacin.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

kakvih lihvarskih bundleova ima ovaj je jos i okej.

 
1 0 hvala 0
3 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Pozdrav,

Imate li info gdje je najpovoljnije kupiti PS5? 

 

Hvala,

Lp,

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Jel ima koji webshop da ima na lageru PS5 digital edition? Trenutno tražim, ali jedino pronalazim na Sophoslab-u, no i oni su digli cijenu. Kontaktirao sam Sancta domenicu, ali mi nisi mogli reći kada će imati dostupno. Pa ako tko zna za neku trgovinu bio bi zahvalan!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

+ također tražim digital (ali po normalnoj cijeni)...

14 godina
offline
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Bolja je bila ona sa joystickom hmm

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

4000kn - 3100kn (ps5 digital cijena ajmo reć) - 490kn (ps+ pretplata) - 250kn (daljinski) 160kn skuplje? hm... nije čak ni loš deal ako uzmemo u obzir da se oboje da prodati, ali zanima me kakav je ekupi oko garancija i opcenito pouzdanost trgovine. PS. mogli su bar staviti sliku

12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

koliko je ona kostala ako znas?

7 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Narucio paket 13 pa cemo vidjeti kako ce ici :)
Jedino sta mi je cudno sto na racunu pise avans vjerovatno jer salju od 22.10.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.10.2021 17:44 (vuki696).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
KiloOne kaže...

4000kn - 3100kn (ps5 digital cijena ajmo reć) - 490kn (ps+ pretplata) - 250kn (daljinski) 160kn skuplje? hm... nije čak ni loš deal ako uzmemo u obzir da se oboje da prodati, ali zanima me kakav je ekupi oko garancija i opcenito pouzdanost trgovine. PS. mogli su bar staviti sliku

Na papiru možda, ali realno daljinski treba jako malom broju ljudi, a PS+ se uzme na rasprodaji za 200kn manje. Da je umjesto daljinskog kontroler ili neka igra koja stvarno valja onda bi paket po meni bio ok.

 

Nemaš brige oko E-kupi, pa to je web shop od M-SAN grupe.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

realno znam to sve, nego kako do konzole bez toga? realno digital nebi trebao koštati više od 3012kn, američki ps+ 365 je 29 funti, znači cca 250kn. daljinski; upravo tako, kome to treba, ali ajmo reć i da mi treba, opet retail price je 30€ , znaci cca 220kn. znači defakto pljačkaju (samo) 518kn :D Što je po tebi onda "dobar deal", kupiti bundle sa igrama pa ih prodati (kome ako svi kupuju isti bundle), ili uzeti ovako digitalku, (pa prodati sto se moze?). 

 

sto se tice m-san grupe neam ti pojma buraz, izgledaju shady malo :D

15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Bot na amazonu pa nek lovi, tam bude za 400eura digitalka al bez dobrog bota ga nes ulovit.

8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Jel možda znaš neki dobar bot za preporučiti?
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

misliš na njemački amazon? odnosno; misliš da kod nas neće biti tako brzo prilika uzeti non-bundle verziju? smješno je što sve krpaju uz konzolu

15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
corco kaže...
Jel možda znaš neki dobar bot za preporučiti?

 Dobri botovi se placaju i to fino, googlaj stellar ak te to zanima. Al imas na githubu jako puno botova, dosta su sporiji od ovakvih rjesenja al i dalje puno brzi neg ti rucno i jos rade 24/7 pa pogledaj. Naravno pod uvijetom da barem source code znas procitat da ne pokreces nesto maliciozno slucajno.

7 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
vuki696 kaže...

 Digitalka + joystick je u paketu 10 bila 3700kn, a sada su kao dodali u paket ps+ i naplacuju to 4700,.. Stvarno vise nisu spaseni s tim svojim ponudama

14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sam platio u sancti digitalnu+dodatni kontroler 3500kn sto je i realna cijena.

Kamo su sad otisli sa cijenama je stvarno suludo,a i dodaje se sve i svasta u bundlove.

Kao da pricaju u trgovini sto nemozemo prodati pa uvaliju sa ps5 u bundle.

Zacas ce biti i neka xperia u bundlu za samo 7999,99kn :D

Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ljudi pokusajte se strpit malo, nedajte in gusta. Ne placajte ove lihvarske cijene. Kao sto je kolega napisao digitalna + dualsense je isla za 3500 prije par mjeseci.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Tututuru kaže...

Ljudi pokusajte se strpit malo, nedajte in gusta. Ne placajte ove lihvarske cijene. Kao sto je kolega napisao digitalna + dualsense je isla za 3500 prije par mjeseci.

 Ma nek plačaju...pa vidiš da sve ode bez obzira na cijenu...izgleda da Hrvati imaju love kad im 5 keširat za zabavu nije neki problem :D 

7 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Al odkud ekupi toliko konzola skoro svaki drugi je tamo uzeo a SD ih ima na kapaljku kak se SD isplati prodati ps5 ekupi a ne direktno nama.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Istina da su cijene nenormalne ali uskoro će crni petak a nije daleko ni božić. Nekako mi se čini da nestašice tek slijede. 

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja neznam za druge ali ja cekam da konzola me kosta 3850 kn i da mi daju gratis jednu igru, tako sam uzeo ps3 i ps4, pa cu tako i ovu pa makar za par godina.
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice