PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 957.396
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Eh, da se bar može birati koje igre dobiš u paketu.

Ovaj Destruction Allstars me ne zanima 0.5%, a forsiraju ga skoro svi u svim paketima.

Čini se da ću čekati još novu pošiljku.

5 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Zasto uopce uzimate BluRay edition? Po meni totalno neisplativ pored Digitala, za 1400kn vise dobijes 3 igre koje ti oni izaberui jedan gamepad manje. Za tu razliku si kupim vise od 3 igre i to po svom izboru

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Po meni je cijela poanta Playstationa mogucnost prodaje igara, zato cekam BR verziju

13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Pa po trenutnim lihvarskim cijenama je neisplativ, ali kome se da gnjaviti sa prodajom diskova se BR dugoročno isplati. Evo već sad možeš za cca 1000kn uzeti Spidermana, Demon Souls, Returnal, Ratchet i možda još nešto s njuškala. Koliko te košta sve to digitalno?

Osobno čekam da bude u dućanu za 4000 kn pa kupujem. Eventualno dam više ako ide dodatni kontroler. Ovo što sad traže nema šanse. Čak si mislim uzeti Digital sad jer je cijena normalnija, pa kasnije mijenjati za BR jer imam dosta toga na PS+ i PS Collection za odigrati.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2021 9:38 (Hexfire).
5 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Kuzim, zaboravio sam na to jer gejmam na PC-u, tamo nema diskova i prodaje igara vec godinama.

 

PSN redovito ima ekstremne popuste, vecina igara da se naci po 50% i vise ispod cijene

 

Kad kupis fizicku igru za 300-500kn, prodat ces ju za barem 100-200kn ispod te cijene, sto znaci da si "spusio" do 200kn po igri

 

To je otprilike cijena po kojoj mozes kupit igru digitalno i imat ju "zauvijek".

 

Naravno, svakome njegovo 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Kod digitalnih igri nemoraš mijenjati diskove, nije da se naradiš ali bolje je ovako . I odlično je što nema buke vrtnje diska. I nema ružne grbe. 

 

Prednost disk verzije je što si pokrio sve opcije za nabavu igri jer nove igre npr. RaC bude na nekakvom popustu tek oko božića ili Tony Hawk kojeg čekam da spuste več mjesecima.

 

Iako imam 95% digitalnih igri uzeo sam disk verziju radi toga.

 

 
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
encoding kaže...

Zasto uopce uzimate BluRay edition? Po meni totalno neisplativ pored Digitala, za 1400kn vise dobijes 3 igre koje ti oni izaberui jedan gamepad manje. Za tu razliku si kupim vise od 3 igre i to po svom izboru

 Je ali neke igre za ps5 već sad idu rabljene na njuškalu po 200kn,

 naišao sam i na ratcheta novoga za 350kn. takvu cijenu neće baš brzo dostići na store-u.

 na početku generacije mi digitalna nema pretjerano puno smisla, kasnije kad cijene padnu već da.

 ovak kupiš igru za 600kn ako si kao moj susjed i sjediš 24/7 na konzoli prodaš ju za 2 dana za 500kn.

8 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ako itko planira uzet a nije vidio, Links.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Naravno, sve ovisi od igre do igre. Iz mog iskustva puno puta se dogodilo da kupim igru, odigram ju kroz tjedan - dva i onda prodam uz "gubitak" od 50kn ili čak zaradim toliko.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jučer naručio BD verziju u SD za 3850kn...pisalo je isporuka odmah...jos nisam dobio nikakvu obavijest o posiljci.ima ko da je narucio tu verziju a da je dobio obavjest isporuci?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Izabrao pokupi u poslovnici i na chatu mi rekli da mogu odmah po nju, samo, ja sam platio 4800, na koju foru si ti dobio za soma manje?

13 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Bila je 4270 i sa kodom dobio popust...inace ovo je samo B Disk verzija bez igrica u paketu

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2021 12:00 (LexTHE Boxer).
10 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ocito su brzo otisle ove bez igara, grrr, a dobro

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nisu otišle baš brzo, bile su dostupne barem od 9 do 15h ja sam naručio oko 13 i došla poruka da je narudžba obrađena, stavio sam svoj ps5 na njuškalo sa igrama po realnoj cijeni koju sam platio i nema neke navale.
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
LexTHE Boxer kaže...

Jučer naručio BD verziju u SD za 3850kn...pisalo je isporuka odmah...jos nisam dobio nikakvu obavijest o posiljci.ima ko da je narucio tu verziju a da je dobio obavjest isporuci?

 Meni jutros stigao mail od GLS-a da je paket predan i da ga dostavljaju idući radni dan, tj.  ponedjeljak

16 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jel ima tko u temi da i dalje čeka HG Spot?

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ak ništa drugo evo vec drugi dan da se plejke mogu kupiti (pa makar i bundle)....pa vjerujem da ce do kraja godine biti i golih konzola.

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Cekam ja.

Naruceno 31.01., gola konzola.

Upravo sam bio opet u poslovnici nakon sto mi je sluzba za kornisnike rekla da cu biti kontaktiran od strane poslovnice, ali to se nije dogodilo.

Ponovo mi pokusavaju uvaliti bundle. Da bi navodno mogao biti preuzet u ponedjeljak.

Bajka za bajkom
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja sam naručio golu konzolu jučer u sd i sad mi došla poruka od hp-a da je isporuka u roku 3 dana pa ćemo vidit...
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

To je rekord za golu konzolu i sd!

Ja jos cekam sa ekupi digital (kupljena 05.07.)

2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Na koji nacin si narucio golu konzolu i gdje?
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Jednostavno u sd tražilicu jučer sam upisao "playstation 5" i izabrao golu konzolu sad je nedostupna ostale su samo ove sa igrama, već imam ps5 bundle kupljen prošli mjesec (došao nakon 3 tjedna) taj sam stavio na njuškalo i mogu reći da sam lakše prodao xbox series x a mislio sam da će biti obrnuto.
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Stigla je gola konzola iz sd naručena 15.7 pa ako nekog zanima i želi je povoljno treba mi samo naći kupca za moj rabljeni ps5 sa igrama...
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Witcherj, poslao sam ti pp.
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Moj primjerak jutros stigao GLS-om, naručio sam u prošli četvrtak u SD

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ne mogu odgovorit na privatne poruke dolazi mi greška:

CmdBuilder: ExecuteDataRow je moguć kad je u rezultatu samo jedan redak! at Dizzy.DataAccess.CmdBuilder._ExecuteDataRow() at Dizzy.DataAccess.CmdBuilder.ExecuteDataRow() at forum.data.SendPrivateMessage(Int64 UserID, Int64 PostID, String Title, String Text, Boolean EMail, Boolean SendAsAdmin) at Bug2015.Controllers.ForumController.MessageSubmit(Int64 sendto, String subject, String message, Nullable`1 replyTo, Nullable`1 postid)

 

Možete mi pisat na viber ili whatsapp na broj nula devet dva jedan nula šest četiri tri dva dva ili pogledajte njuškalo oglas 34980564

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Kolega s foruma mi je savjetovao da ljudi nemaju para pa bolje napravit neki manji bundle:

Bundle 1 (Ps5 rabljeni + 3 igre)
- Ratchet & Clank: Rift Apart
- Ghost of Tsushima
- Assassin's Creed Valhalla

Bundle 2 (Ps5 novi + 3 igre)
- Spider-Man: Miles Morales
- Sackboy: A Big Adventure
- The Last of Us Part 2

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Pa takav bundle se još uvije može kupit po 5200 ili 5300 iz webshopa i na rate...zašto bi netko platio isto ili više tebi?

 

Mada ja osobno čekam samo konzolu jer mi je suludo dat 1400kn za 2-3 igre koje vrijede daleko manje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Pa povoljnije je svaki bundle je 4900kn sa besplatnom dostavom slijedeći radni dan i dostupno odmah, rabljeni bundle nema ni mjesec dana a novi je došao danas, pa u tome i je problem šta se igre ne prodaju nikako ako mi prodaš rabljeni ps5 sa navedenih 6 igara za 5900kn sa dostavom onda ti mogu prodat svoj novi ps5 bez igara za 3917kn sa dostavom.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
witcherj kaže...

Pa povoljnije je svaki bundle je 4900kn sa besplatnom dostavom slijedeći radni dan i dostupno odmah, rabljeni bundle nema ni mjesec dana a novi je došao danas, pa u tome i je problem šta se igre ne prodaju nikako ako mi prodaš rabljeni ps5 sa navedenih 6 igara za 5900kn sa dostavom onda ti mogu prodat svoj novi ps5 bez igara za 3917kn sa dostavom.

 daj ne kakaj...prodajes plejke sa svojim rabljenim igrama i scalper si kao i svi drugi na njuški.Uzeo si nekom klincu priliku da se igra. Čestitam.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice