PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 957.432
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
mariclius kaže...
Ali zašto onda pored svega i dalje kupujete kod njih? Oni vam ga metnu, vas zaboli, ali dođete kad tad opet po još:)

A gdje da kupis? Najsigurnije je uzeti iz SDa. Direktni uvoznik, garancija dodatna bez problema. Najbolji bundle ( meni osobno ) je digitalna + dodatni DualeSense... Jebes igre koje svejedno kupis kad tad na popustu ili dodu na PS+. Dodatni joystick je vec komad hardwarea od 550kn. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
MSXhunT3R kaže...
Zbog čega forsiraju te svoje bundleove?Te igre se mogu nać po 200kn na Njuški.Mene ne zanimaju njihovi bundleovi,želim samo konzolu po ispod 4.000kn !

 To sam i ja htio, ali nisam uspio kupiti. Tko je kriv. Ja. Lijepo sam u SD-u rekao da me zanima samo hardver, a da ću igrice kupiti naknadno. Ali ne, oni su nudili bundle i gotovo. Do nedavno. Kada su ljudi unutar 14 dana dobili digitalno izdanje bez problema. Ok, trgovac  nije mogao znati što će imati na lageru za 2-3 mjeseca, ali sve skupa izgleda nepošteno. Jasno, trgovci će kao i sam Sony ubrati vrhnje, dok ćemo mi i dalje kukati sa svakim novim PS-om.

4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
mariclius kaže...
Ali zašto onda pored svega i dalje kupujete kod njih? Oni vam ga metnu, vas zaboli, ali dođete kad tad opet po još:)

 Jednokratno. SD sam prekrižio za vijeke vjekova, nakon ove epizode s PS5.

4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
SimeKZ kaže...
mariclius kaže...
Ali zašto onda pored svega i dalje kupujete kod njih? Oni vam ga metnu, vas zaboli, ali dođete kad tad opet po još:)

A gdje da kupis? Najsigurnije je uzeti iz SDa. Direktni uvoznik, garancija dodatna bez problema. Najbolji bundle ( meni osobno ) je digitalna + dodatni DualeSense... Jebes igre koje svejedno kupis kad tad na popustu ili dodu na PS+. Dodatni joystick je vec komad hardwarea od 550kn. 

 U zadnjih 6 mjeseci samo sam jednom imao šansu kupiti digitalno izdanje i to u Svijetu Medija i to za 3899 kuna.


Evo ti njihovog odgovora meni 14.3.2021., pa sam procijeni povoljnost ponude bundleova i digitalnog izdanja. Popust se nigdje ne spominje.

 

"u obliku vaučera dostupne su narudžbe za dva seta PS5 konzole:

 

5199 kn (birate igre koje vam najviše odgovaraju, ne prodaje se bez igara!) PlayStation 5 + Demon's Souls PS5  + Marvel's Spider-Man: Miles Morales PS5 PlayStation 5 + Demon's Souls PS5  + Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition PS5 PlayStation 5 + Demon's Souls PS5 + The Nioh Collection PS5 PlayStation 5 + Marvel's Spider-Man: Miles Morales PS5  + The Nioh Collection PS5 PlayStation 5 + Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition PS5  + The Nioh Collection PS5 PlayStation 5 + Sackboy A Big Adventure! PS5  + Demon's Souls PS5 PlayStation 5 + Sackboy A Big Adventure! PS5  + Marvel's Spider-Man: Miles Morales PS5 PlayStation 5 + Sackboy A Big Adventure! PS5  + Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition PS5 PlayStation 5 + Sackboy A Big Adventure! PS5  + The Nioh Collection PS5

 

 

3899 kn (digitalni - bez igara)

PlayStation 5 Digital Edition + PS5 Dualsense Wireless Controller"

 

I to je to. Svjestan sam da ti se sve posložilo i da si prošao bolje od mene jer si kupio digitalno izdanje + kontroler, a ja sam ispao budala jer sam naručio bundle jer je PS5 obećan u familiji kao poklon. I nisam više mogao čekati. A majmunima u oglasniku NE DAM 6000 kuna za PS5. Ne dam. Pa neka i dobijem karton zbog ove poruke.

 

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
zelenapaprika kaže...
SimeKZ kaže...
mariclius kaže...
Ali zašto onda pored svega i dalje kupujete kod njih? Oni vam ga metnu, vas zaboli, ali dođete kad tad opet po još:)

A gdje da kupis? Najsigurnije je uzeti iz SDa. Direktni uvoznik, garancija dodatna bez problema. Najbolji bundle ( meni osobno ) je digitalna + dodatni DualeSense... Jebes igre koje svejedno kupis kad tad na popustu ili dodu na PS+. Dodatni joystick je vec komad hardwarea od 550kn. 

 U zadnjih 6 mjeseci samo sam jednom imao šansu kupiti digitalno izdanje i to u Svijetu Medija i to za 3899 kuna.


Evo ti njihovog odgovora meni 14.3.2021., pa sam procijeni povoljnost ponude bundleova i digitalnog izdanja. Popust se nigdje ne spominje.

 

"u obliku vaučera dostupne su narudžbe za dva seta PS5 konzole:

 

5199 kn (birate igre koje vam najviše odgovaraju, ne prodaje se bez igara!) PlayStation 5 + Demon's Souls PS5  + Marvel's Spider-Man: Miles Morales PS5 PlayStation 5 + Demon's Souls PS5  + Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition PS5 PlayStation 5 + Demon's Souls PS5 + The Nioh Collection PS5 PlayStation 5 + Marvel's Spider-Man: Miles Morales PS5  + The Nioh Collection PS5 PlayStation 5 + Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition PS5  + The Nioh Collection PS5 PlayStation 5 + Sackboy A Big Adventure! PS5  + Demon's Souls PS5 PlayStation 5 + Sackboy A Big Adventure! PS5  + Marvel's Spider-Man: Miles Morales PS5 PlayStation 5 + Sackboy A Big Adventure! PS5  + Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition PS5 PlayStation 5 + Sackboy A Big Adventure! PS5  + The Nioh Collection PS5

 

 

3899 kn (digitalni - bez igara)

PlayStation 5 Digital Edition + PS5 Dualsense Wireless Controller"

 

I to je to. Svjestan sam da ti se sve posložilo i da si prošao bolje od mene jer si kupio digitalno izdanje + kontroler, a ja sam ispao budala jer sam naručio bundle jer je PS5 obećan u familiji kao poklon. I nisam više mogao čekati. A majmunima u oglasniku NE DAM 6000 kuna za PS5. Ne dam. Pa neka i dobijem karton zbog ove poruke.

 

 Kaj bi mi se poklopilo? Ja sam slao mailove sve dok nisam dobio ponudu koja mi odgovara. Svaki mjesec jednu. Nikakav presing nisam imal da kupim sto prije PS 5 jer imam funkcionalan PS4. Nigdje zurba. Docekao sam ponudu i rekli su mi da dolazi u 7 ili 8mj. Kaj je meni najmanje bitno, jer kazem... PS4 mi je doma i funkcionira. Drugi je par rukava kaj igraju na ljudsku nestrppljivost pa prodaju kaj hoce. Imao ja konzolu sad ili za godinu dana mi doslovno nije predstavljalo nista bitno. 

Nisi ispao budala, nego si ispao naivan i nestrpljiv. 

 

Moja konzola je isto kostala 3890kn, no popust na keš i izasla me 3500kn + DualSense koji bi svejedno uzeo kad tad. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Po meni je ovo totali haos, uopšte nisu pratili redoslijed u SD.

Ja sam uplatio punu cijenu (da se ne potroše pare) po drugi put rezervisane za PS 😂 PS5 +  DS + Demons Souls paket, kazu stize u 7 mjesecu, ali ne znaju tacno kad. Po meni previše optimisticno, u pitanju je SD u Sarajevu, BiH. 

 
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Naručio sam BR verziju u SD u west gateu 22.5, rekli su tada da će vjerojatno doći u 8. mjesecu, zanima me kakvi su to paketi na ekupi, misle li stvarno slati do 14.7? Bar su tako napisali. Da im mail pošaljem? Ako bi ta prije došla mogao bih nju zadržati a ovu iz SD pokloniti.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Axen kaže...
Naručio sam BR verziju u SD u west gateu 22.5, rekli su tada da će vjerojatno doći u 8. mjesecu, zanima me kakvi su to paketi na ekupi, misle li stvarno slati do 14.7? Bar su tako napisali. Da im mail pošaljem? Ako bi ta prije došla mogao bih nju zadržati a ovu iz SD pokloniti.

Vjerujem da hoće, i isporučuju po redoslijedu narudžbe. Iako je početkom mjeseca navodno bilo viška bundleova koje su ljudi dobili bez čekanja. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.6.2021 23:27 (botox-hr).
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
SimeKZ kaže...

 

 Kaj bi mi se poklopilo? Ja sam slao mailove sve dok nisam dobio ponudu koja mi odgovara. Svaki mjesec jednu. Nikakav presing nisam imal da kupim sto prije PS 5 jer imam funkcionalan PS4. Nigdje zurba. Docekao sam ponudu i rekli su mi da dolazi u 7 ili 8mj. Kaj je meni najmanje bitno, jer kazem... PS4 mi je doma i funkcionira. Drugi je par rukava kaj igraju na ljudsku nestrppljivost pa prodaju kaj hoce. Imao ja konzolu sad ili za godinu dana mi doslovno nije predstavljalo nista bitno. 

Nisi ispao budala, nego si ispao naivan i nestrpljiv. 

 

Moja konzola je isto kostala 3890kn, no popust na keš i izasla me 3500kn + DualSense koji bi svejedno uzeo kad tad. 

 Meni ne bi palo na pamet slati nikakve mailove u vezi PS5. Da nije riječ o poklonu, ne bih trzao barem do sljedeće godine - vidi zadnju rečenicu moje poruke.

 

Pratio sam situaciju krajem ljeta 2020. i vidio da su prvi kupci prednaručivali PS5 tijekom rujna 2020. Nisam reagirao jer sam znao da će se čekati dok konzola dođe, jer je svugdje bila frka s koronom i općenito je sve išlo teže. Došao je Božić, ljudi su protestirali jer nisu dobili konzolu narućenu u rujnu. Neki ipak jesu. I opet nisam ništa poduzeo, jer sam odlučio čekati Uskrs jer sam procijenio da bi do tada situacija s koronom konačno mogla biti boljom i da bi na tržištu moglo biti više primjeraka PS5. Došao je Uskrs, situacija se i dalje nije promijenila i konačno sam naručio PS5 pred sami Uskrs. Tako da sam sa samom narudžbom čekao od rujna 2020. do travnja 2021. Mislim da sam bio dovoljno strpljiv.

 

Naivan? Trgovci su nudili ono za što su dobili informaciju da će stići. Nekada i vrlo rijetko je to bilo digitalno izdanje PS5, a nekada je to bio specifični bundle. Ja sam upao u priču s bundleom, jer je to JEDINO bilo ponuđeno u trenutku narudžbe.

 

Jesam li mogao čekati još? Svakako. Do 2022. ili 2023. i kupit PS5 u nekom novom izdanju s police u trgovini. Da je bio za mene - čekao bih. Ali je to bio - poklon. 

2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Aha, znači ne mogu staviti plaćanje gotovinom pri preuzimanju? Je li onda neće ni staviti moju narudžbu na listu?
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Axen kaže...
Aha, znači ne mogu staviti plaćanje gotovinom pri preuzimanju? Je li onda neće ni staviti moju narudžbu na listu?

Čini se da može i gotovina - https://www.ekupi.hr/hr/Nacini-placanja

https://www.ekupi.hr/hr/gaming-akcija/GamingAkcija20/c/G00120

13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

eKupi https://www.ekupi.hr/hr/gaming-akcija/GamingAkcija20/c/G00120

Paket 10: 

PlayStation 5 Digital Edition + dodatni PS5 Dualsense Wireless Controller

3.699,00

 

Čini se kao razumna cijena ako stvarno bude isporuka kako piše - kada sam stavio u košaricu nudi mi datum dostave 14.07.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.6.2021 11:07 (Windmage).
16 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Već dva maila poslao HG spotu o statusu moje narudžbe i nema odgovora...

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
@Windmage

To nije bas tocno, u mailu kada su mi poslali te ponude pise da ne znaju tocan datum isporuke.
Ali bilo bi fora da je tako.

Platis sve odjednom ili tipa 500kn pa ostatak kada dode?
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Pero Dinamit kaže...
@Windmage

To nije bas tocno, u mailu kada su mi poslali te ponude pise da ne znaju tocan datum isporuke.
Ali bilo bi fora da je tako.

Platis sve odjednom ili tipa 500kn pa ostatak kada dode?

Ja napravio narudžbu pa šta bude :) Uvijek se može otkazati...

I stavio plaćanje na isporuci tako da me ništa ne košta...

15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Koji paket si odabrao?

Edit:
Sad vidim, br 10.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.6.2021 11:33 (Pero Dinamit).
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Windmage kaže...
Pero Dinamit kaže...
@Windmage

To nije bas tocno, u mailu kada su mi poslali te ponude pise da ne znaju tocan datum isporuke.
Ali bilo bi fora da je tako.

Platis sve odjednom ili tipa 500kn pa ostatak kada dode?

Ja napravio narudžbu pa šta bude :) Uvijek se može otkazati...

I stavio plaćanje na isporuci tako da me ništa ne košta...

 Windmage

Čekaj kako uopće znaš što je u paketu?

Oni su ti rekli?

Ja vidim ništa i platio bi im za paket 10 bez opisa?

13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Kontaktirao sam njih pa sam dobio opis za svaki od paketa - evo i tu da bude svima na raspolaganje:

 

Paket 1 PlayStation 5 + 3 igre (Demon's Souls PS5 + Marvel's Spider-Man: Miles Morales PS5 + Destruction AllStars) 4.899,00
Paket 2 PlayStation 5 + 3 igre (Demon's Souls PS5 + Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition PS5 + Destruction AllStars) 4.999,00
Paket 3 PlayStation 5 + 3 igre (Demon's Souls PS5 + The Nioh Collection PS5 + Destruction AllStars) 4.999,00
Paket 4 PlayStation 5 + 3 igre (Marvel's Spider-Man: Miles Morales PS5 + The Nioh Collection PS5 + Destruction AllStars) 4.899,00
Paket 5 PlayStation 5 + 3 igre (Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition PS5 + The Nioh Collection PS5 + Destruction AllStars) 4.999,00
Paket 6 PlayStation 5 + 3 igre (Sackboy A Big Adventure! PS5 + Demon's Souls PS5 + Destruction AllStars) 4.999,00
Paket 7 PlayStation 5 + 3 igre (Sackboy A Big Adventure! PS5 + Marvel's Spider-Man: Miles Morales PS5 + Destruction AllStars) 4.859,00
Paket 8 PlayStation 5 + 3 igre (Sackboy A Big Adventure! PS5 + Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition PS5 + Destruction AllStars) 4.999,00
Paket 9 PlayStation 5 + 3 igre (Sackboy A Big Adventure! PS5 + The Nioh Collection PS5 + Destruction AllStars) 4.999,00
Paket 10 PlayStation 5 Digital Edition + dodatni PS5 Dualsense Wireless Controller 3.699,00

 

https://www.ekupi.hr/hr/gaming-akcija/GamingAkcija20/c/G00120

14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sam prednaručio 1.6 u Infomarku i danas me kontaktirali da neka uplatim ostatak da mi do petka dolazi konzola i 2 igre. spiderman+nioh.

Steam: nuketown | PSN: berologic | Facebook: Bernard Šaško
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Naručio 29.5. u infomarku, isto stiže u petak (konzola + spiderman+sackboy)

8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Na ekupi dostupno nekoliko različitih paketa. Isporuka odmah, dostava od 25.06.

Moj PC  
0 0 hvala 2
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ovi paketi na eKupi su živa tragedija, znači klasično rješavanje igara koje nitko ne želi kupiti. Tih 5 igara koje nude da staviš na njuškalo, čisto sumnjam da bi ukupno 100€ netko uspio dobit.
 
1 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Razmišljam o konzoli, međutim bilo bi mi draže da imaju nekakav
bundle sa Returnal-om ili novim ratchetom.

 

a i koliko sam bacio oko prije na temu cijene su otišle
poprilično gore.

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Evo naručio sam plejku 24.5. u SD u west gateu danas javili da je došla konzola makar su prvo rekli u 8. mjesecu
 
1 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Dobio sam mail od ekupi paketi 4,5,7 su dostupni odmah

i tokom dana ce biti dostupna digitalna konzola

sa dodatnim kontrolerom. malo se nijeckam,

sa 3900kn konzola je dosla na 5000 sa igrama

koje me pretjerano ne zanimaju.

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
mAa+_ kaže...

Dobio sam mail od ekupi paketi 4,5,7 su dostupni odmah

i tokom dana ce biti dostupna digitalna konzola

sa dodatnim kontrolerom. malo se nijeckam,

sa 3900kn konzola je dosla na 5000 sa igrama

koje me pretjerano ne zanimaju.

 Dostupni odmah u smislu da ih šalju idući tjedan? 🤔 Jer meni su rekli početkom mjeseca da isporučuju po redu narudžbe.

3 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Iz infomarka preko GLS-a i vjerojatno neće ni danas doći...

 
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
botox-hr kaže...
mAa+_ kaže...

Dobio sam mail od ekupi paketi 4,5,7 su dostupni odmah

i tokom dana ce biti dostupna digitalna konzola

sa dodatnim kontrolerom. malo se nijeckam,

sa 3900kn konzola je dosla na 5000 sa igrama

koje me pretjerano ne zanimaju.

 Dostupni odmah u smislu da ih šalju idući tjedan? 🤔 Jer meni su rekli početkom mjeseca da isporučuju po redu narudžbe.

 Mislim da sam negdje čitao da šalju sa današnjim datumom. e sad
 da li to ulazi u obzir ako već do cirka 12h uplatiš ne znam, ali po tome
 ako je informacija točna tamo već sljedeći tjedan bi konzola trebala
 po tome biti na kućnoj adresi.

14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Sad sam ih kontaktirao. Danas šalju, kod nas je idući radni dan- dakle ponedjeljak.

 

Koje si igre uzeo. Ja ću zadržati Spidermana a staviti na njuškalo Nioh collection. Možda si uspijem vratiti 300kn.

Steam: nuketown | PSN: berologic | Facebook: Bernard Šaško
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
mAa+_ kaže...
botox-hr kaže...
mAa+_ kaže...

Dobio sam mail od ekupi paketi 4,5,7 su dostupni odmah

i tokom dana ce biti dostupna digitalna konzola

sa dodatnim kontrolerom. malo se nijeckam,

sa 3900kn konzola je dosla na 5000 sa igrama

koje me pretjerano ne zanimaju.

 Dostupni odmah u smislu da ih šalju idući tjedan? 🤔 Jer meni su rekli početkom mjeseca da isporučuju po redu narudžbe.

 Mislim da sam negdje čitao da šalju sa današnjim datumom. e sad
 da li to ulazi u obzir ako već do cirka 12h uplatiš ne znam, ali po tome
 ako je informacija točna tamo već sljedeći tjedan bi konzola trebala
 po tome biti na kućnoj adresi.

 Nema paketa digitalna + kontroler više u ovoj rundi... ovo što je došlo je otišlo onima koji su ranije naručili. Tijekom srpnja bude.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.6.2021 11:43 (botox-hr).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice