PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 959.021
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Zvali i mene iz SD (west gate).
Dobivam sa drugom igrom (RiC umjesto Miles Morales) i kontrolerom, meni svejedno.
Sretno svima...
 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Jesu nekog iz Gardena zvali?
PeTak
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Koliko traže za taj bundle?
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
IvanDado kaže...
Jesu nekog iz Gardena zvali?

 cekam isto, nista jos.

Poslao mail jos nema odgovora. 

15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
@Prayer
Cca 4970 kn
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.6.2021 16:48 (tintin).
6 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Lol pa je li bar daju tih 10% za cash na tu cijenu?
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
To je sa 5% popusta na 12 rata
 
0 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Stigla SD Garden Mall (naruceno 13.03.)

 

Ko zeli kupit stavljam na njuskalo bundle s Ratchet & Clank 10000kn

 

Sala mala idem se igrat uzivajte i sretno :) 

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

@IvanDado

 

Realno sam koncept bundlea je čista pohlepa i iskorištavanje situacije jer nema razloga da se konzole ne prodaju same. Ja bi Demon Souls svakako uzeo dok mi je Nioh kolekcija prihvatljiva no opet sve je to nametnuto no ljudi su očajni pa im prolazi. Neki su obećali djeci a neki su željni za sebe pa ajmo oderat narod. U svakom slučaju vidim da ljudi polako dobivaju a i mene će valjda opet zvat za par tjedana. Kad dođu i još se izbace neke nove igre sve će se oprostiti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.6.2021 18:19 (woowhat).
10 godina
odjavljen
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Zvali i mene iz SD Gardena, narucio Spidera i Demon Souls, ali zamjenio Spidera za Ratchet. Sretno svima ekipa!
PeTak
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
woowhat kaže...

@IvanDado

 

Realno sam koncept bundlea je čista pohlepa i iskorištavanje situacije jer nema razloga da se konzole ne prodaju same. Ja bi Demon Souls svakako uzeo dok mi je Nioh kolekcija prihvatljiva no opet sve je to nametnuto no ljudi su očajni pa im prolazi. Neki su obećali djeci a neki su željni za sebe pa ajmo oderat narod. U svakom slučaju vidim da ljudi polako dobivaju a i mene će valjda opet zvat za par tjedana. Kad dođu i još se izbace neke nove igre sve će se oprostiti.

 Slažem se, i podsjećam:

 

1) Ukoliko bundle nije naplaćen zajedno kao jedna stavka na računu, slobodno možete vratiti sve artikle osim PS5, u originalnom pakiranju, bez objašnjenja, unutar 14 dana. (čl. 72. st. 1. ZZP)

2) Ukoliko ste uplatili predujam, a čekate proizvod duže od 30 dana, trgovac je dužan prilikom isporuke proizvoda isplatiti kamate po kamatnoj stopi poslovne banke trgovca za oročene štedne uloge na tri mjeseca, za vrijeme od kad ste uplatili predujam sve do dana isporuke (čl. 13. st. 1. Zakona o zaštiti potrošača).

 

A ovim lihvarenjem u kojem moraš kupiti 1600 kn dodatne opreme da bi kupio osnovni proizvod ili čekati 2022. pa da kupiš samo proizvod, ćemo se tek pozabaviti.

4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
woowhat kaže...

@IvanDado

 

Realno sam koncept bundlea je čista pohlepa i iskorištavanje situacije jer nema razloga da se konzole ne prodaju same. Ja bi Demon Souls svakako uzeo dok mi je Nioh kolekcija prihvatljiva no opet sve je to nametnuto no ljudi su očajni pa im prolazi. Neki su obećali djeci a neki su željni za sebe pa ajmo oderat narod. U svakom slučaju vidim da ljudi polako dobivaju a i mene će valjda opet zvat za par tjedana. Kad dođu i još se izbace neke nove igre sve će se oprostiti.

 Nakon što dobijem svoj primjerak PS5, križam SD s popisa firmi u kojima kupujem. Ako meni mogu uvalit bundle, mogu im ja uskratit svoj novac u budućnosti.

16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
botox-hr kaže...
woowhat kaže...

@IvanDado

 

Realno sam koncept bundlea je čista pohlepa i iskorištavanje situacije jer nema razloga da se konzole ne prodaju same. Ja bi Demon Souls svakako uzeo dok mi je Nioh kolekcija prihvatljiva no opet sve je to nametnuto no ljudi su očajni pa im prolazi. Neki su obećali djeci a neki su željni za sebe pa ajmo oderat narod. U svakom slučaju vidim da ljudi polako dobivaju a i mene će valjda opet zvat za par tjedana. Kad dođu i još se izbace neke nove igre sve će se oprostiti.

 Slažem se, i podsjećam:

 

1) Ukoliko bundle nije naplaćen zajedno kao jedna stavka na računu, slobodno možete vratiti sve artikle osim PS5, u originalnom pakiranju, bez objašnjenja, unutar 14 dana. (čl. 72. st. 1. ZZP)

2) Ukoliko ste uplatili predujam, a čekate proizvod duže od 30 dana, trgovac je dužan prilikom isporuke proizvoda isplatiti kamate po kamatnoj stopi poslovne banke trgovca za oročene štedne uloge na tri mjeseca, za vrijeme od kad ste uplatili predujam sve do dana isporuke (čl. 13. st. 1. Zakona o zaštiti potrošača).

 

A ovim lihvarenjem u kojem moraš kupiti 1600 kn dodatne opreme da bi kupio osnovni proizvod ili čekati 2022. pa da kupiš samo proizvod, ćemo se tek pozabaviti.

 Misliš da oni nemaju pravnika koji ce pobit ovo sto ti pricas? Sancta je velika firma i mogu to. Na žalost. Pa znaš gdje živimo.

 

Drugi je problem što su naši ljudi naivni i umjesto da se grupno pobunimo 95% ljudi ce i dalje platit 1000+kn više samo da dobe konzolu s razmišljanjem da je to ionak proizvod koji ce koristit 5+ godina.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.6.2021 22:29 (amd freak).
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Zbog ovog forsiranja bundleova će dobro proći ekipa koja će kasnije kupiti konzolu. Njuškalo će biti puno PS5 igara po niskim cijenama.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Nemaju one bundlove što sam naručio tj rekli su da bi trebali doći do kraja 7. mjeseca pa sam uzeo R&C bundle sa još jednom igrom uz 5% popusta na 12 rata. Ako ste naručili konzolu pošaljite mail jer su spori u zvanju. Sretno!

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Naručio konzolu 6.4. u bundleu,jucer poslao mail te mi danas odgovorili da mogu doc po nju uz ratchet and clank ediciju te zamijeniti jednu od igri ( SD Arena) tako da moj savjet je da pošaljete mailove jer su skroz dezinformirani.

 

Primjera radi,jučer sam otišao direktno u poslovnicu jer nisu odg na mail te mi je ženska tamo rekla da ništa još,da moram čekat da me nazovu...a danas mi odg na mail da dođem...

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Nisu danima odgovarali na pozive telefonom, pa sam osobno otišao u trgovinu SD-e u kojoj sam prednaručio PS5. Preuzeo sam konzolu jer je moj broj narudžbe bio na popisu za preuzimanje.

 

Prednaručio sam bundle ps5 + demon's souls + spidermana. Na slici na kutiji PS5 je Ratchet, pa sam na kraju još dodatno preuzeo Demon's souls i doplatio nekih 100+ kuna, dok je Spiderman otpao.

 

I time sam, nadam se, završio ovu priču o nabavi PS5. Čekao sam malo duže od 2 mjeseca.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sam naručio bundle PS5 blu-ray + Miles Morales + Sackboy u Sancte 22.04. po cijeni od 4.580 kn za gotovinu.

 

Zvali su me jučer da je stigla konzola, ali da moram uzet Ratcheta u bundlu i da mogu kombinirat igre koje ću uz to. Danas u trgovini su mi ponudili da mogu uzet konzolu sa Ratchetom (to je pravi bundle, sa nacrtanim Ratchetom na kutiji od konzole) i jednu ili obje igre iz bundla koji sam izvorno naručio. Naravno, samo bundle sa Ratchetom ne dolazi u obzir... Na kraju sam uzeo bundle sa Sackboyem za 4.700 kn

 

A sada idem igrat štagod na novoj konzoli...

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Aj pls slikaj da vidim kutiju ak nije bed, ili bilo ko drugi

6 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Evo.
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Dok čekamo novosti oko isporuke, može li netko objasniti kako to da vrlo često digitalne igre koštaju više nego fizički na disku? Budu li nekad popusti i na psn storeu? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
snake44 kaže...

Dok čekamo novosti oko isporuke, može li netko objasniti kako to da vrlo često digitalne igre koštaju više nego fizički na disku? Budu li nekad popusti i na psn storeu? 

 Uvijek ima popusta, US account slozis i kupujes tako. Jos je sad bolje kad nema primarne konzole... Pa imas par accounta i to je to. Da ne pricam o kupovanju po pola sa kolegom. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Update za eKupi, povodom posta kolege na prethodnoj stranici da je nekolicina paketa na eKupi dostupno radi otkazivanja narudžbi, u petak sam naručio "Paket 12" (PS5 + Ratchet&Clank + Miles Morales) i dobio prije par minuta email da je pošiljka predana dostavnoj službi. Paket 11 i 12 još uvijek imaju datum isporuke 15.6.2021. Ako koga zanima info da li imaju još na lageru, nek pošalju upit na EkupiHR_IT_CE@ekupi.hr. Ja sam napravio narudžbu i onda poslao email dal je narudžba uopće valjana ako imaju PS5 na lageru i dobio sam potvrdni odgovor za cca. 10 min.

 

EDIT: oba paketa su sad nedostupna.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.6.2021 17:43 (Imperijas).
Moj PC  
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Evo da se i ja nadovežem.Stigla mi konzola prije sat vremena sa eKupi.

 

Naručen u petak popodne paket 11-dodatni kontroler,ps kamera i 90 dana ps plus

ORIGIN: LtMoNkK
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Doca15 kaže...

Evo da se i ja nadovežem.Stigla mi konzola prije sat vremena sa eKupi.

 

Naručen u petak popodne paket 11-dodatni kontroler,ps kamera i 90 dana ps plus

Nekako sam bio skeptičan jer imaju 3.2/5 na Google-u, a nisam ništa ranije od njih uzimao. Kakav je paket? Jel stave PS kutiju u još jednu kutiju ili samo na PS stave naljepnicu za slanje? Zadnji put sam sa Mall.hr naručio aparat za kavu koji je bio za poklon, pa je kutija došla prljava, potrgana i puna naljepnica. Izgledalo ko da je na buvljaku kupljeno...

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.6.2021 18:08 (botox-hr).
14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
botox-hr kaže...
Doca15 kaže...

Evo da se i ja nadovežem.Stigla mi konzola prije sat vremena sa eKupi.

 

Naručen u petak popodne paket 11-dodatni kontroler,ps kamera i 90 dana ps plus

Nekako sam bio skeptičan oko njih jer imaju 3.2/5 na Google-u, a nisam ništa ranije od njih uzimao. Kakav je paket? Jel stave PS kutiju u još jednu kutiju ili samo na PS stave naljepnicu za slanje? Znam da sam sa Mall.hr naručio aparat za kavu koji je bio za poklon, pa je kutija došla prljava, potrgana i puna naljepnica. Izgledalo ko da je na buvljaku kupljeno...

 

nije PS5, ali sam kupovao laptop od njih za ~ 4800 kn. Došao je upakiran u "eKupi" smeđoj kartonskoj kutiji i unutra je bila kutija od laptopa, znači kutija u kutiji. Nije bilo oštećenja ni na jednoj.

13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
botox-hr kaže...

Nekako sam bio skeptičan jer imaju 3.2/5 na Google-u, a nisam ništa ranije od njih uzimao. Kakav je paket? Jel stave PS kutiju u još jednu kutiju ili samo na PS stave naljepnicu za slanje? Zadnji put sam sa Mall.hr naručio aparat za kavu koji je bio za poklon, pa je kutija došla prljava, potrgana i puna naljepnica. Izgledalo ko da je na buvljaku kupljeno...

 

Imperijas kaže...

 

nije PS5, ali sam kupovao laptop od njih za ~ 4800 kn. Došao je upakiran u "eKupi" smeđoj kartonskoj kutiji i unutra je bila kutija od laptopa, znači kutija u kutiji. Nije bilo oštećenja ni na jednoj.

 eKupi je dio MSAN-a, pa već po tome ne bi trebalo biti nekog velikog straha. Osobno sam kupovao kod njih desetak puta i nikad nije bilo problema sa pakiranjem proizvoda niti su ostavili dojam neprofesionalnosti.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Jučer predan paket 12 rachet i spiderman bundle na ekupi uzet u petak popodne,danas stiže,sretno svima ekipa i da što prije dobijete svoje plejke
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Stigla danas konzola iz SD-a (PlayStation 5 BR - R&C + dodatni kontroler = 4.699,56 kn), 14.03. naručen bundle sa Spidermen Miles Morales-om, ali zamijenjeno za ovaj komplet, dakle, stigla  3 mjeseca od narudžbe....

Nije mi baš sjelo što me nisu pitali, želim li izbaciti spidermena iz narudžbe, nego su mi pokušali prodat zajedno s ovim kompletom, ali eto, čitao sam vamo šta se događa pa nisam nasjeo...

Zadnji puta sam se igrao na PS2, pa imam štošta za nadoknaditi....

 

Pozdrav i sretno svima!

 

 
3 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Red Hercules kaže...

Stigla danas konzola iz SD-a (PlayStation 5 BR - R&C + dodatni kontroler = 4.699,56 kn), 14.03. naručen bundle sa Spidermen Miles Morales-om, ali zamijenjeno za ovaj komplet, dakle, stigla  3 mjeseca od narudžbe....

Nije mi baš sjelo što me nisu pitali, želim li izbaciti spidermena iz narudžbe, nego su mi pokušali prodat zajedno s ovim kompletom, ali eto, čitao sam vamo šta se događa pa nisam nasjeo...

Zadnji puta sam se igrao na PS2, pa imam štošta za nadoknaditi....

 

Pozdrav i sretno svima!

 

 Ja sam pitao za dodatni kontoler, kojeg bih dodatno platio, pa su mi rekli da ih trenutno nemaju.  :-)

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice