PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 957.523
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sam morala slat bratica u Rijeci sto zivi da mi rijesava to 😂 tak da ce on morat pokupiti, tako su mu rekli, pa ce mi on slat to u osijek samo ne znam kako, nez kojoj dostavi vjerujem 

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
SiP98 kaže...

Ja sam morala slat bratica u Rijeci sto zivi da mi rijesava to 😂 tak da ce on morat pokupiti, tako su mu rekli, pa ce mi on slat to u osijek samo ne znam kako, nez kojoj dostavi vjerujem 

 Ja isto iz Os narucio bez problema putem maila.

4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
SiP98 kaže...

Ja sam morala slat bratica u Rijeci sto zivi da mi rijesava to 😂 tak da ce on morat pokupiti, tako su mu rekli, pa ce mi on slat to u osijek samo ne znam kako, nez kojoj dostavi vjerujem 

 Ja sam bas kolegi s foruma danas slao tipkovnicu.

 HP nije za drugo nego da se zatvori, nemaju pakete, 

 ne barataju vise "lomljivim" predmetima nego sve saljes

 na vlastitu odgovornost na kraju sam morao sastavit

 sam paket od kutija A3 papira da posaljem paket.

 Sramota od firme, onaj tisak da ima i vece paket od onog L

 bi bio "best buy" aka ship.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ma ili ce ici glsom ili busom 😂

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...

reko sam vam ja plejke od operatera stigle amazonovim dronovima.

#prayforsanta sramotika&hgšrot

 Kako je krenulo više će ti pomoći ovaj prvi dio 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Ovo je od jucer s ps5 hrvatska fejsbuka.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
14 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja sam ga uzeo pocetkom prosinca u HG spotu, danas ih pitao i kazu da nemaju jos uvijek nikakve posliljke a niti informacije kada ce je biti.
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja sam ga uzeo pocetkom prosinca u HG spotu, danas ih pitao i kazu da nemaju jos uvijek nikakve posliljke a niti informacije kada ce je biti.
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Hgšrot, samo cu tolko rec 

6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Da li je neko uopće i primio konzolu iz hgšrota?
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Ekipa ajmo ovako . Ja sam isto naručio u SD 24.2 i isto čekam kao i Vi.

Al malo kad se racionalnije pogleda, a šta da se igra na toj konzoli , pa vrhunski naslovi se tak rade za PS5 tako da osim naše želje za komadićem "veselja" zapravo ništa puno ni ne propuštamo....

Ja da sam drugačije razmišaljao prednaručio bih u 9-om mjesecu da sam znao da će ovako biti al opet velim ništa spektakularno mi ne propuštamo dapače može samo biti bolje da kad dodje možda dodje i koja exkluziva koja je mrak za odigrati...

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Unaprijed sori na dugackoj poruci 😂😂

Slazem se, ali moj slucaj je drugaciji. Ja sam pokusavala nabaviti konzolu decku za bozicni poklon i po sto to nisam uspjela i narucila sam u veljaci, nadala sam se da ce stici do njegovog rođendana 22.4. Tako da ni meni nije hica realno samo sam htjela da poklon stigne na vrijeme. Samo ne volim da nas se mulja i laze kao je to SD odradio u par navrata i to potrvdio u mailu koji sam objavila ovdje gdje su potvrdili da onaj brod nije utjecao i da je to kriva info. 

Sto se tice poklona nadam se da razumijete zasto jedva cekam da stigne jer neprestano prica o konzoli otkad je izasla i jedva ceka da kupi ko malo dijete, mislim da se mozete poistovjetiti 😂 

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Sve razumijemo :) 

 

Navodno je ovaj tjedan neki restock u Europi, možda i HR bude nešto dobila pa se nadam da ćemo barem mi iz veljače dobiti.

4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Blackcastle kaže...

Ekipa ajmo ovako . Ja sam isto naručio u SD 24.2 i isto čekam kao i Vi.

Al malo kad se racionalnije pogleda, a šta da se igra na toj konzoli , pa vrhunski naslovi se tak rade za PS5 tako da osim naše želje za komadićem "veselja" zapravo ništa puno ni ne propuštamo....

Ja da sam drugačije razmišaljao prednaručio bih u 9-om mjesecu da sam znao da će ovako biti al opet velim ništa spektakularno mi ne propuštamo dapače može samo biti bolje da kad dodje možda dodje i koja exkluziva koja je mrak za odigrati...

 ps4 mi je šogi sebi prisvojio, da cu ic kupovat rabljeni ps4 sad necu.

 hocu ps5 da mogu igrat demon souls i onda nazad na ds1,ds2,ds3, bb itd....
 posto me druge igre pretjerano ne zanimaju. drugo hocu nesto sto sam platio
 ili bar konkretnu info. a ne kojekakve zapreke u sueskom kanalu, nestašice,
 ptice u desnom motoru aviona i sl.. reci mi iskreno u kurcu smo ne znamo ništa
 s razlogom nas po internetu nazivaju hg šrotom i santom sramotikom i to je to.

 evo sta ce biti kada prode 4i mjesec ? onda ce biti posiljka kasni jer deda
 mraz nema snijega pa ne moze polijetjeti svojim sanjkama po travi,
 uzlet mu ide iskljucivo po snijegu. neda mi se vise slusat odgode po 2 tjedna
 kao da slusam ove idiote iz stozera i politike sljedeca 2 tjedna su kljucna zadnjih god dana
 ono nemoj me jebat vise, ili mi daj konkretan info ili odjebi. i to je to ( hipotetski ) da ne mislis
 da se tebi ovo obracam.

16 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

a jeste naivni...pa nisu oni u kur... nego su operateri dali koju kunu vise za svaku konzolu...i eto lake love.

 

Oni su zaradili vise od ocekivanog a vecina vas ce ionak i dalje cekati...naivno cekati...i dobit cete...ali zadnji na listi.

 

Oni su se ogradili, nema sluzbenog datuma...samo informativnog koji nema veze sa realnim stanjem pa im ne mozes nista...

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.4.2021 14:11 (amd freak).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Blackcastle kaže...

Ekipa ajmo ovako . Ja sam isto naručio u SD 24.2 i isto čekam kao i Vi.

Al malo kad se racionalnije pogleda, a šta da se igra na toj konzoli , pa vrhunski naslovi se tak rade za PS5 tako da osim naše želje za komadićem "veselja" zapravo ništa puno ni ne propuštamo....

Ja da sam drugačije razmišaljao prednaručio bih u 9-om mjesecu da sam znao da će ovako biti al opet velim ništa spektakularno mi ne propuštamo dapače može samo biti bolje da kad dodje možda dodje i koja exkluziva koja je mrak za odigrati...

Ne bih se složio. Ja sam konzolu dobio prvi dan. Nakon prvog paljenja jasno ti je da nema više povratka na staru konzolu. Sve radi perfektno. Klasici sa PS4 koje sam dobio pri logiranju na PSN rade u jednom novom boljem ruhu. Milina je bilo igrati igre koje su na PS4 imale neke zamjerke u prikazu. Jednostavno konzola je dvije stepenice više od PS4. Nažalost, prodao sam je u prvom mjesecu jer sam htio kupiti nešto drugo. Potom sam kupio PS4 kojeg sam prodao za 10 dana jer mi se nije više dalo s njim zajebavati. Nakon PS5 povratak na PS4 je trauma. Kad sam skužio da se mogu napraviti narudže, napravio sam novu i sad čekam. Pogledao sam racionalno i zaključio da je za mene kupovina PS5 ispravna a nisam od onih koji igraju more igri. Uglavnom derem po fifi i po ekskluzivama koje me interesiraju. Nije mi niti lipe žao koje sam potrošio na konzolu.

15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
lovropg kaže...

Sve razumijemo :) 

 

Navodno je ovaj tjedan neki restock u Europi, možda i HR bude nešto dobila pa se nadam da ćemo barem mi iz veljače dobiti.

 Restock u americi je 17.04. Možda bude i za europu isti datum?

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Blackcastle kaže...

Ekipa ajmo ovako . Ja sam isto naručio u SD 24.2 i isto čekam kao i Vi.

Al malo kad se racionalnije pogleda, a šta da se igra na toj konzoli , pa vrhunski naslovi se tak rade za PS5 tako da osim naše želje za komadićem "veselja" zapravo ništa puno ni ne propuštamo....

Ja da sam drugačije razmišaljao prednaručio bih u 9-om mjesecu da sam znao da će ovako biti al opet velim ništa spektakularno mi ne propuštamo dapače može samo biti bolje da kad dodje možda dodje i koja exkluziva koja je mrak za odigrati...

 Moram priznati da ne razumijem komentar. Možda ne znate da ps5 ima komptibilnost sa ps4 igrama. Da se kojim slučajem dogodilo da se ps4 igre nebi mogle igrati na petici svi bi ti isti koji govore da se nema šta igrati na petici komentirali kako je konzola loša jer se no mogu igrati ps4 igre. Ako nemate šta igrati onda nemojte kupovati, ali nemojte pričati bajke da se nema šta igrati. Trenutno su dostupne na tisuće igara koje se mogu igrati na PS5! Neke imaju update za PS5, a neke su i nove, napravljene za PS5. Ja osobno ne mogu dočekati da konzola stigne, jer imam hrpu igara koje želim odigrati. Tko želi taj će uvijek imati nešto za igrati. 

5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Leoni das auto kaže...
Blackcastle kaže...

Ekipa ajmo ovako . Ja sam isto naručio u SD 24.2 i isto čekam kao i Vi.

Al malo kad se racionalnije pogleda, a šta da se igra na toj konzoli , pa vrhunski naslovi se tak rade za PS5 tako da osim naše želje za komadićem "veselja" zapravo ništa puno ni ne propuštamo....

Ja da sam drugačije razmišaljao prednaručio bih u 9-om mjesecu da sam znao da će ovako biti al opet velim ništa spektakularno mi ne propuštamo dapače može samo biti bolje da kad dodje možda dodje i koja exkluziva koja je mrak za odigrati...

 Moram priznati da ne razumijem komentar. Možda ne znate da ps5 ima komptibilnost sa ps4 igrama. Da se kojim slučajem dogodilo da se ps4 igre nebi mogle igrati na petici svi bi ti isti koji govore da se nema šta igrati na petici komentirali kako je konzola loša jer se no mogu igrati ps4 igre. Ako nemate šta igrati onda nemojte kupovati, ali nemojte pričati bajke da se nema šta igrati. Trenutno su dostupne na tisuće igara koje se mogu igrati na PS5! Neke imaju update za PS5, a neke su i nove, napravljene za PS5. Ja osobno ne mogu dočekati da konzola stigne, jer imam hrpu igara koje želim odigrati. Tko želi taj će uvijek imati nešto za igrati. 

 Ma znam da se mogu igrati PS4 igre na PS5 ali realno koliko je u opticaju igri koje su pisane baš za PS5 (na to sam mislio).Naravno da ću i ja odigrati recimo TLOS 2 ili Spidermana ponovo ali malo je igrara za PS5 tako da ne gubimo mnogo što čekamo , osim velike želje za komadićem novoga i veselju...to svi jako čekamo...na to sam mislio ukupno...

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Blackcastle kaže...

 Ma znam da se mogu igrati PS4 igre na PS5 ali realno koliko je u opticaju igri koje su pisane baš za PS5 (na to sam mislio).Naravno da ću i ja odigrati recimo TLOS 2 ili Spidermana ponovo ali malo je igrara za PS5 tako da ne gubimo mnogo što čekamo , osim velike želje za komadićem novoga i veselju...to svi jako čekamo...na to sam mislio ukupno...

 Čistih PS5 igara nećeš vidjeti nešto veći broj tako skoro. Svaka generacija ima ovaj cross gen period koji obično traje 1.5-2 godine. Možda Sony baci kakav remaster/remake za PS5 (tipa Bloodborne koji brdo ljudi želi), ali 99% toga će biti PS4/PS5 naredni duži period.

 

Uostalom, PS4 je prodan u 114 milijuna primjeraka, dok je PS5 na nekih 6-7 milijuna - bilo bi suludo da se studiji odreknu prošle generacije tako rano i okrenu samo PS5.

 

Ako ćeš čekati veći broj čistih PS5 igara, 2023. je tvoja godina 

4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Blackcastle kaže...

 

Ja da sam drugačije razmišaljao prednaručio bih u 9-om mjesecu da sam znao da će ovako biti 

 Ja sam čekao i promatrao što će se dogoditi do Božića. Nije se dogodilo ništa bitno. Pa sam pričekao proljeće u nadi da će biti bolje. Pa opet nije. Osim kod telekoma. I sada sam naručio i čekam.

 

Mene ovo podsjeća na, čini mi se, prvu ili drugu generacija Nissan Qashqaija, koji se čekao godinu, dvije ili tako nekako. 

4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Barem posadi nije dosadno ako su "naše" pleyke stvarno na brodu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
 
8 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Otkud ta info? Sta opet nam SD laze? 😂

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

 😂😂😂 javili su se SDu kazu hahah

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Hahhahahha... Druker s foruma, hahah.
15 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Idemo ispuniti građansku dužnost pa ostaviti komentar i na lijep način hebati majku svima odgovornima u ovoj komediji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Navigator one kaže...

 Dabog da ga nikad i ne pustili. da sony izgubi sto vise para, dionica i svega. :D

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice