PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 958.495
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
lukaXXkralj kaže...

"krajem ožujka" službeno ističe za 3 dana..."početak travnja" kako su nam većini rekli ističe ajmo reć 10.4 maksimalno,od 10.4 do 18.4 možemo svrstat u sredinu travnja

 

 

Vidit ćemo oće li se držat svoje riječi SD(24.2 moja orderana).

 Moja isto 24.02 CCO West....ajde tu smo svi pa tkog prvo zvrcnu nek se tu javi...

16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja sam 27.02. bilo bi dobro da dođe kroz narednih 2 tjedna, inače i ja razmišljam otkazivanju.
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja cekam od 1.12. cim dobijen nekakvu obavjest javim,nadam se da nam svima dolazi sto prije 

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nadimak32 kaže...

Ja cekam od 1.12. cim dobijen nekakvu obavjest javim,nadam se da nam svima dolazi sto prije 

 Od kud čekaš? Ako je hg šrot u pitanju onda buš se načekao. Prije ćemo dobiti mi iz  drugog mjeseca u SD.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Ne vjerujem bas,ali zivi bili pa vidili pozdrav

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

A čuj, dobili su svi do 20.2 iz SD-a, vjerojatno će i oni nakon toga...

4 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jeste spremni ? Sutra je velik dan. Ja vec pripremam pusku

da krenem pucat kad ne nazovu. 😃

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Narucio sam 26.2 u SD
danas sam napravio upit
Do daljnjeg još ništa
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nadimak32 kaže...

Ne vjerujem bas,ali zivi bili pa vidili pozdrav

 Bojim se da su u pravu, ja sam isto narucio u Hg smecu 10.12 konzolu te onda potvrdio bundle i dalje nemaju pojma kada ce doci ali ni priblizno.

 

A jos ti je i problematika ako si dao puni iznos kao i ja (a u to vrijeme je trebalo) ti si za njih rijesen...dao si lovu...nebitan si im jer ima hrpa ekipe koja je narucila malo poslije nas i svi su davali samo polog...pa  rade ce njima uzet lovu a nas jos neko vrijeme zavlaciti, ako izuzmes moral, cista logika ;)

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Navigator one kaže...
Narucio sam 26.2 u SD
danas sam napravio upit
Do daljnjeg još ništa

 Danas je zadnji dan kraja trećeg, a sutra prvi početka četvrtog. Ma ja svaki dan čekam poziv, ne mogu više dočekati. Na mailove i pozive iz SD-a neće odgovoriti ništa konkretno dok ne budu konzole u poslovnicama i dok ne počnu zvati ljude, a za to se nadam da će biti brzo...

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Nista vise u Hg smecu necu uzimat a kamoli narucivat,sad oni govore da ce redosljedom splati a evo ako ima netko iz Hg smeca da je dobio nek se javi

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Da to bi bilo veoma zanimnjivo da se netko javi sa dokazom da je dobio konzolu preko reda Hg. Ja bi im sigurno drugi dan osvanuo na vratima. I ja mislim a sto dalje vrijeme prolazi i siguran sam da ce iz SD koji su narucili u drugom mjesecu dobit prije HG 12mj. 

bego
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bego131 kaže...

Da to bi bilo veoma zanimnjivo da se netko javi sa dokazom da je dobio konzolu preko reda Hg. Ja bi im sigurno drugi dan osvanuo na vratima. I ja mislim a sto dalje vrijeme prolazi i siguran sam da ce iz SD koji su narucili u drugom mjesecu dobit prije HG 12mj. 

 Vjerujem da ih ima dosta ne samo u hg-u nego svuda ali naravno da nece to objaviti ovdje. Svima nam je ovo dobra  pouka za sljedeći put.

4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Lilith90 kaže...
bego131 kaže...

Da to bi bilo veoma zanimnjivo da se netko javi sa dokazom da je dobio konzolu preko reda Hg. Ja bi im sigurno drugi dan osvanuo na vratima. I ja mislim a sto dalje vrijeme prolazi i siguran sam da ce iz SD koji su narucili u drugom mjesecu dobit prije HG 12mj. 

 Vjerujem da ih ima dosta ne samo u hg-u nego svuda ali naravno da nece to objaviti ovdje. Svima nam je ovo dobra  pouka za sljedeći put.

 Njemam šta lagati pare dao 01.02. ako konzola dode sljedeci mjesec

 keljim sliku 🤙

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
15 godina
online
PLAYSTATION 5 - dostava

Sutra je 01.04. Ako netko zovne da je plejka došla ne vjerujem. Čekam 02.04. Bilo bi lijepo da nam veliki petak naprave još većim. Mokri snovi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
movie kaže...

Sutra je 01.04. Ako netko zovne da je plejka došla ne vjerujem. Čekam 02.04. Bilo bi lijepo da nam veliki petak naprave još većim. Mokri snovi...

 Ako te zovu sutra za plejku reci im da namjerno nećeš preuzeti, iz inata, nek se jebu 

11 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Kolega s kojim sam radio, stric mu radi u SD, kaže da će isporuka biti prema datumu kupovine, nema preko reda, kaže "čim konzola dođe na skladište dućana ili će te zvati ili poslati email u slučaju da te ne mogu dobiti". Da stvar bude gora ništa se još ne zna, mada kaže da će biti isporuka sada travanj i onda vjerojatno srpanj sljedeća pa na kraju ili početkom iduće godine. Jbg ja ne znam dali su otvoreni prozori za "preorder" bili tokom veljače ili samo tamo od 2x.02.2021. jer ako su od tipa 20-tog bili onda bi mogli dobiti tipa kroz tjedan dana po mojoj procjeni.

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
donzega kaže...

Kolega s kojim sam radio, stric mu radi u SD, kaže da će isporuka biti prema datumu kupovine, nema preko reda, kaže "čim konzola dođe na skladište dućana ili će te zvati ili poslati email u slučaju da te ne mogu dobiti". Da stvar bude gora ništa se još ne zna, mada kaže da će biti isporuka sada travanj i onda vjerojatno srpanj sljedeća pa na kraju ili početkom iduće godine. Jbg ja ne znam dali su otvoreni prozori za "preorder" bili tokom veljače ili samo tamo od 2x.02.2021. jer ako su od tipa 20-tog bili onda bi mogli dobiti tipa kroz tjedan dana po mojoj procjeni.

Cek znaci preorderi od 20.02. nadalje bi trebali biti kroz tjedan dana ? 

Mislim ako planiraju dostavu krajem/pocetkom iduce godine onda

ne moraju ni dostavit. Nego si ga kolektivno mogu popusit skupa sa  sonyem.
Stalno nesto mijenjaju meni je receno da uplate iz veljace

idu na dostavu u travnju kronoloski. Po tome bi ja recimo medu prvima
iz veljace trebao dobiti info tj. plejku posto su mi 01.02. potvrdili uplatu.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.4.2021 9:29 (bloodborne).
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jel zvao netko da pita? Mene već sramota 😔

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sam platio u HG spotu prošli mjesec, znači ne moram ga očekivati ove godine

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Lilith90 kaže...

Jel zvao netko da pita? Mene već sramota 😔

 Ja sam dobio odgovor da se u pravilu ocekuje isporuka u 4. ili 5. mjesecu, ali kad saznaju tocan datum da ce nas kontaktirat. Odgovor od HG-a.

 

15 godina
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...

Cek znaci preorderi od 20.02. nadalje bi trebali biti kroz tjedan dana ? 

Mislim ako planiraju dostavu krajem/pocetkom iduce godine onda

ne moraju ni dostavit. Nego si ga kolektivno mogu popusit skupa sa  sonyem.
Stalno nesto mijenjaju meni je receno da uplate iz veljace

idu na dostavu u travnju kronoloski. Po tome bi ja recimo medu prvima
iz veljace trebao dobiti info tj. plejku posto su mi 01.02. potvrdili uplatu.

Još nisi shvatio da hg šrot ne spada u tu kategoriju pošto su oni samostalno odlučili primati narudžbe bez ikakve vizije kada će to moći isporučiti. Lik govori za narudžbe koje su napravljene u SD. Nažalost kupci u hg šrotu će i dalje čekati bez ikakve konkretne informacije.

4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
movie kaže...
bloodborne kaže...

Cek znaci preorderi od 20.02. nadalje bi trebali biti kroz tjedan dana ? 

Mislim ako planiraju dostavu krajem/pocetkom iduce godine onda

ne moraju ni dostavit. Nego si ga kolektivno mogu popusit skupa sa  sonyem.
Stalno nesto mijenjaju meni je receno da uplate iz veljace

idu na dostavu u travnju kronoloski. Po tome bi ja recimo medu prvima
iz veljace trebao dobiti info tj. plejku posto su mi 01.02. potvrdili uplatu.

Još nisi shvatio da hg šrot ne spada u tu kategoriju pošto su oni samostalno odlučili primati narudžbe bez ikakve vizije kada će to moći isporučiti. Lik govori za narudžbe koje su napravljene u SD. Nažalost kupci u hg šrotu će i dalje čekati bez ikakve konkretne informacije.

 ma meni je to sve isti vrag. svi su oni u istom k.....

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Pa i nisu, jer je SD glavni distributer. Sony-SD-hg spot-ti. A HG mislim da nije isporucival jos narudzbe od prvog mjeseca.

Al da su tihi i u SD, jesu. 

15 godina
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...

 ma meni je to sve isti vrag. svi su oni u istom k.....

Da, samo za razliku od hg šrota drugi nisu uzimali narudžbe u vrijeme kada ih je hg šrot uzimao jer nisu imali nikakve garancije da će naručeno moći isporučiti.  Čista prevara kupaca. I da bezobrazluk bude veći sada mijenjaju narudžbe i kupce tjeraju da uzimaju neke pakete koje većina ne želi. Ne možeš mijenjati ljudima narudžbu nakon dva mjeseca, ili možeš jer si narudžbe primao na vlastitu ruku. Ja sam uzeo u SD i nisu mi mijenjali narudžbu niti su me tjerali na nekakav paket. Samo su rekli, od danas se PS5 naručuje u nekim paketima pa biraj. Tko je naručio prije dobit će ono što je naručio. Znači hg šrot duplo mulja kupce.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Sve firme zavlace ljude zestoko al koliko sam uspjela popratit, oni koji se jave da im je nekim cudom stigo taj ps5 je vecinom iz SD a doslovno nikud nisam vidila da se netko javio da ga je dobio iz hg spota...
Btw cekam ps5 DE iz Hg spota vec 4 mj..
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Evo,
Narucio 26.2 u SD i donijeli mi HP expressom sada malo prije...
Napokon
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sam naručio 23.2 i još uvijek niš,a kao idu po redu.

Nabijem ih lagano u .....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Cncrokaj kaže...

Ja sam naručio 23.2 i još uvijek niš,a kao idu po redu.

Nabijem ih lagano u .....

 Ma mulja lik, svi koji su u 2. mjesecu naručili u poslovnicama SD, u poslovnicama će konzolu i preuzet. Nema dostava

Tko se na peticu opeko i na šesticu puše.
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
1. april
moramo se malo i šaliti
Zar ne???
😂😂😂
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice