PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 962.502
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja sam narucio isto u hg spotu pocetkom prvog mjeseca. Obecali su da ce bit tokom 4 mjeseca isporuka. Nebude li bit ce veselo!
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bego131 kaže...

Da ja sam 21.1.HGspot, i sad mi nije jasno jel bolje da tražim povrat i naručujem u SD pa opet sam na kraju reda ili da ovdje čekam i dalje pa šta bude? Ispada da onima što su naručili u prvom mjesecu i ranije govore da ne znaju ništa ili 5-6 tjedana, a ovima što su naručili u drugom i kasnije isporuka tjekom travnja. Ja to ne razumijem, jesu oni toliko poremečeni ili šta? Možda misle a ove budale ako su čekale do sad neka čekaju i dalje a ove friške da mi rješimo jer bi nam moglu povuč sredstva?

 Nisu oni poremeceni, nego zele da se prebacite na bundle-ove, to oni pecaju sada

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Marcek555 kaže...
bego131 kaže...

Da ja sam 21.1.HGspot, i sad mi nije jasno jel bolje da tražim povrat i naručujem u SD pa opet sam na kraju reda ili da ovdje čekam i dalje pa šta bude? Ispada da onima što su naručili u prvom mjesecu i ranije govore da ne znaju ništa ili 5-6 tjedana, a ovima što su naručili u drugom i kasnije isporuka tjekom travnja. Ja to ne razumijem, jesu oni toliko poremečeni ili šta? Možda misle a ove budale ako su čekale do sad neka čekaju i dalje a ove friške da mi rješimo jer bi nam moglu povuč sredstva?

 Nisu oni poremeceni, nego zele da se prebacite na bundle-ove, to oni pecaju sada

 Zato ucjenjuju ljude, ili doplati ili vracaju novce. Ja nisam pristala ni na jednu ponudenu opciju pa cemo vidjet sta ce biti ili ne biti od svega toga. Na pisani prigovor odgovorili da cu dobiti pocetkom 4.mj ali ne vjerujem im jer svaki mjesec lazu pa zasto bi sad govorili istinu. 

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jel ima netko konkretniju informaciju za isporuku narudžbi iz 2. mjeseca u SD-u, a da nije "tijekom travnja"?

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Meni je čovjek u SD pred par dana rekao početkom travnja...

10 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Identičan odgovor i meni jučer.... zzzzzzzzzzzzz

 

"Isporuke konzola su tijekom travnja."

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Koliko ste cekali PS5 iz HT? Prosli cet je bilo dostupno na webshopu. Odgovarala mi tarifa i narucio sam. Danas stigao ugovor, a o PS5 ni govora. Mislim da bum raskinul.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
miner kaže...

Koliko ste cekali PS5 iz HT? Prosli cet je bilo dostupno na webshopu. Odgovarala mi tarifa i narucio sam. Danas stigao ugovor, a o PS5 ni govora. Mislim da bum raskinul.

 Kroz 2-3 dana dobili svi

4 godine
online
PLAYSTATION 5 - dostava

2-3 dana sam čekao HT SIM karticu i onda sam  nakon još 3 dana dobio konzolu.

 
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
miner kaže...

Koliko ste cekali PS5 iz HT? Prosli cet je bilo dostupno na webshopu. Odgovarala mi tarifa i narucio sam. Danas stigao ugovor, a o PS5 ni govora. Mislim da bum raskinul.

 Kakav ugovor? Daj koji detalj. Moraš uzeti tarifu da bi kupio PS5?


Ja sam im se upisao na mailing listu za PS5, pa se nikada nisu javili premda su 17.2. na svojem Webu napisali da je PS5 dostupan. Jasno, to je sve brzo prodano.

3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Pa da, moraš uzet tarifu na pretplatu. Kaj si mislio da prodaju samo ps5?
13 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Nisam dosad vidio da prodaju poput trgovine. PS5 vežu uz neki ugovor. Meni je tarifa odgovarala, slično je kao što sam plaćao i dosad a bolje i na kraju je dosta dobro ispalo. PS5 s igrama i kontrolerom ce me na kraju izaci dosta manje nego u trgovini.

4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
foofajter kaže...
Pa da, moraš uzet tarifu na pretplatu. Kaj si mislio da prodaju samo ps5?

 Da. Jer sigurno imaju proviziju kao i svi ostali trgovci koji ovih dana nabijaju cijene za PS5 na neviđeno (zato i postoji ova tema na forumu).

 

EDIT: sad vidim da nude tarifu za mobitel uz PS5, i to odmah L za 199 kuna + otplata PS5, na kraju ispadne solidan iznos. Ne volim takve vezane trgovine. Ako već imam tarifu, sigurno neću uzeti još jednu samo zbog PS5. Na ovo nisam nikada u životu pristao (da mi sami skidaju lovu s računa u banci, pa neću niti sada): "Cijene su uz otplatu uređaja na 24 mj. putem HT računa te aktivaciju SEPA izravnog terećenja i e-računa za mjesečne troškove". 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.3.2021 14:18 (zelenapaprika).
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
miner kaže...

Nisam dosad vidio da prodaju poput trgovine. PS5 vežu uz neki ugovor. Meni je tarifa odgovarala, slično je kao što sam plaćao i dosad a bolje i na kraju je dosta dobro ispalo. PS5 s igrama i kontrolerom ce me na kraju izaci dosta manje nego u trgovini.

 Čestitam! Problem je u tome da je meni teško povjerovati u takve priče dok ne vidim konkretan sken nečijeg ugovora (sa zaštićenim bitnim osobnim podacima - jer me to ne zanima). Međutim, to nisam nikada vidio jer se ljudi boje pokazati koliko su dobro prošli. Koliko si ti dobro prošao?

 

Za one koji se čude zašto bi HT prodavao PS5 poput trgovine. Pa prodaju i mobitele na taj način. Ne moraš uzeti tarifu. Samo što su cijene mobitela kod njih nepovoljnije u odnose na trgovine i to je povezano s uzimanjem tarife (novi Xiaomi Mi 11 minus 1000 kuna uz tarifu), kada ti obično spuste cijenu mobitela blizu one u trgovinama (ili ponekad i niže, za dobre platiše skupih tarifa).

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.3.2021 14:09 (zelenapaprika).
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
zelenapaprika kaže...

 

Za one koji se čude zašto bi HT prodavao PS5 poput trgovine. Pa prodaju i mobitele na taj način. Ne moraš uzeti tarifu. Samo što su cijene mobitela kod njih nepovoljnije u odnose na trgovine i to je povezano s uzimanjem tarife (novi Xiaomi Mi 11 minus 1000 kuna uz tarifu), kada ti obično spuste cijenu mobitela blizu one u trgovinama (ili ponekad i niže, za dobre platiše skupih tarifa).

Uspoređuješ prodaju mobitela s prodajom PS5? Pa osnovna djelatnost im je telefonija stoga je logično da imaju i prodaju telefona. Uzmeš od njih neku tarifu ili samo bon a mobitel si kupiš po želji, jer bon bez telefona nema smisla. Zašto da ga kupiš negdje drugdje ako možeš kod njih? Vrlo vjerojatno tako razmišljaju. Kada PS5 bude imao mogućnost telefoniranja vjerojatno će i njega prodavati zasebno kao i mobitele. Do tada samo uz neke tarife i akcije kako bi privukli nove korisnike.

4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
movie kaže...
zelenapaprika kaže...

 

Za one koji se čude zašto bi HT prodavao PS5 poput trgovine. Pa prodaju i mobitele na taj način. Ne moraš uzeti tarifu. Samo što su cijene mobitela kod njih nepovoljnije u odnose na trgovine i to je povezano s uzimanjem tarife (novi Xiaomi Mi 11 minus 1000 kuna uz tarifu), kada ti obično spuste cijenu mobitela blizu one u trgovinama (ili ponekad i niže, za dobre platiše skupih tarifa).

Uspoređuješ prodaju mobitela s prodajom PS5? Pa osnovna djelatnost im je telefonija stoga je logično da imaju i prodaju telefona. Uzmeš od njih neku tarifu ili samo bon a mobitel si kupiš po želji, jer bon bez telefona nema smisla. Zašto da ga kupiš negdje drugdje ako možeš kod njih? Vrlo vjerojatno tako razmišljaju. Kada PS5 bude imao mogućnost telefoniranja vjerojatno će i njega prodavati zasebno kao i mobitele. Do tada samo uz neke tarife i akcije kako bi privukli nove korisnike.

Želim kupiti PS5 ali prisilno moram uzeti mobilnu tarifu koja mi ne treba jer ju već imam. U tome je problem.

 

Prodavali su i prodaju televizore, robotske usisivače prašine, razne pogodnosti u raznim drugim trgovinama koje nisu njihove ako se uzme neka njihova usluga... Pa tko se upeca.

 

Ništa, tražim dalje. HT i A1 otpadaju.

13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja već par tjedana lovim DE verziju za kupiti, nije mi se dalo zezati sa rezervacijama/prednarudžbama ili izmišljenim bundleovima.

Jer sam pratio ovaj thread mjesecima gdje samo vidim da kod nas to zavlače u beskonačno.

 

Pa sam samo pratio njemačke forume i twitter botova za dropove gdje bude konzoli za odmah kupiti, uglavnom se to rasproda u minutu-dvije maksimalno.

 

No danas sam uspio preko austrijskog Media Markta uzeti DE za 400 EUR-a, ostavio u košarici par dana artikl jer ga nije bilo za slanje i periodično

refreshao i danas se ukazao in stock za slanje te sam odmah naručio.

Ne šalju van austrije pa sam odlučio koristiti D-A Packs, firma koja radi isto kao i MailboxDE samo za austriju.

 

Sada još lovim neku akciju za dodatni kontroler.

 

Javim kada stigne, sretno svima.

robimarko@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.3.2021 18:22 (robimarko).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
zelenapaprika kaže...
Problem je u tome da je meni teško povjerovati u takve priče dok ne vidim konkretan sken nečijeg ugovora (sa zaštićenim bitnim osobnim podacima - jer me to ne zanima). Međutim, to nisam nikada vidio jer se ljudi boje pokazati koliko su dobro prošli. Koliko si ti dobro prošao?

Konkretno u mojem slučaju ja ću platiti PS5 DE, dodatan kontroler i još dvije igre sve skupa 4040 kuna. 163 kune 24 mjeseca.

 

Uzeo sam Unlimited tarifu od 230 kuna mjesečno koja mi odgovara jer mobitel koristim i kao kućni internet. Dosad sam mjesečno na takav način trošio skoro 300 kuna + tarifa za pozive i poruke 50 do 80 kuna.

 

Jasno je meni da HT ništa ne poklanja i sve ću ja to platit, ali specifično u mojim okolnostima ovo se isplati. Znači isplati se ako ste i dosad trošili takav novac na mobilne tarife.

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.3.2021 10:20 (miner).
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Leoni das auto kaže...

Jel ima netko konkretniju informaciju za isporuku narudžbi iz 2. mjeseca u SD-u, a da nije "tijekom travnja"?

 

lovropg kaže...

Meni je čovjek u SD pred par dana rekao početkom travnja...

 

A meni u SD shopu jučer odgovorili, na pitanje kaj je sa narudžbama napravljenim poslije 20.2. pa do kraja 2. mjeseca:

 

"Isporuka krajem 4. mjeseca. Vjerujemo. Nadamo se."

8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Isporuka stoji u Sueskom kanalu xd

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
miner kaže...
zelenapaprika kaže...
Problem je u tome da je meni teško povjerovati u takve priče dok ne vidim konkretan sken nečijeg ugovora (sa zaštićenim bitnim osobnim podacima - jer me to ne zanima). Međutim, to nisam nikada vidio jer se ljudi boje pokazati koliko su dobro prošli. Koliko si ti dobro prošao?

Konkretno u mojem slučaju ja ću platiti PS5 DE, dodatan kontroler i još dvije igre sve skupa 4040 kuna. 163 kune 24 mjeseca.

 

Uzeo sam Unlimited tarifu od 230 kuna mjesečno koja mi odgovara jer mobitel koristim i kao kućni internet. Dosad sam mjesečno na takav način trošio skoro 300 kuna + tarifa za pozive i poruke 50 do 80 kuna.

 

Jasno je meni da HT ništa ne poklanja i sve ću ja to platit, ali specifično u mojim okolnostima ovo se isplati. Znači isplati se ako ste i dosad trošili takav novac na mobilne tarife.

 Hvala ti na podacima!

Rijetki primjer na ovom forumu. 

 

Ja sam skroman potrošač mobitela jer sam više, manje stalno uz WiFi i fiksni internet, pa mi mobilni promet ostane nepotrošen (preko 90% mjesečnog prometa mi ostane nepotrošeno i tako već godinama, iznimka je ljeto), a razgovori su mi taman unutar 1000 minuta koje imam mjesečno. I zato mi ne trebao nikakva nova tarifa jer je svaka koju HT nudi skuplja od ove koju sada imam.

 

Ništa, gledam dalje kako nabaviti PS5.

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Dali ima netko da je narucio u 12mjesec iz Hg Spota ili negdje a da je vec dobio? 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Iz Hg spot-a su ljudi smamo čir na želudcu od nervoze mogli dobit. Uglavnom rekla kazala informacija je da će drugom polovinom četvrtog mjeseca riješiti prošlogodišnje naruđbe i ovu godinu toliko koliko konzola ostane zato što ne znaju koliko ih dolazi. Ja sam naručio 21.1 tako da se nalazim između rektuma i vagine, msm da se 12mj nema što brinut više.

bego
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Dok dobimo PS5, već će nabacit najavu za PS5 Pro :D

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Možda su zapele konzole za SD u sueskom kanalu 😂

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

U četvrtak je službeno "početak travnja", pa ćemo vidjeti šta SD kaže na nove upite za isporuku konzola iz 2. mjeseca.....

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Leoni das auto kaže...

U četvrtak je službeno "početak travnja", pa ćemo vidjeti šta SD kaže na nove upite za isporuku konzola iz 2. mjeseca.....

Mislim da ih odmah treba u četvrtak nazvati i pitati jer će taj dan davati duhovite odgovore.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

S obzirom da se konzole isporučuju kronološki, kako su rekli, svi koji su naručili kasnije će navijati za isporuke narudžbi iz 2. mj, jer će po tome i njima prije doći. A da ne pričam o isporukama za bundleove za koje su rekli da će isporuka početi u 4. mj, što znači da bi sve narudžbe prije toga trebale biti isporučene.... 

4 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja ak do 15.04. do 16h ne vidim konzolu kod sebe

saljem mail za povrat novaca i cekam pro model.

kak mi je sony digao zivce mozda i preskocim generaciju.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

"krajem ožujka" službeno ističe za 3 dana..."početak travnja" kako su nam većini rekli ističe ajmo reć 10.4 maksimalno,od 10.4 do 18.4 možemo svrstat u sredinu travnja

 

 

Vidit ćemo oće li se držat svoje riječi SD(24.2 moja orderana).

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice