PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 968.127
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja sam imao brutalnu srecu.

Dolazi meni 17. mail od Mall.hr da je dostupan Ps5. Internet katastrofa tamo gdje sam bio i vidim mail trebao stici u 18:49 stigao u 18:54. Odem na link pise nedostupno, osvjezim stranicu par puta kad ono dostupno. Dodam u kosaricu, vrlo profesionalno, rezervacija 15 min, a ne ja ga stavim u kosaricu drugih 400 ljudi mi ga otima.

Obavim naruzdbu, zovem drugi dan ujutro da pitam je li prosla narudzba jer je pisalo da ga nema, a ne vjerujem da bi netko odustao. Kaze decko 2 konzole samo na stanju nas 6 narucilo. Ja odabran jer sam drugi po redu narucio.

Trebalo stici 19.(Jucer, zovu me i kazu najvjerojatnije danas 20.). Evo pokupio je prije jedno sat vremena, samo konzola nikakav bundle.

Decko na blagajni me pita kako sam ga uspio naruciti kad je on pokusao isto nakon sto je primio mail i zeli mi svu srecu i da uzivam.

U 2 i pol dana ga narucio i dobio!

Santa domenica, nikad vise!

 
5 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Pa ja vam od prvog dana govorim da je santa domenica u kurcu.

Kod njih se povremeno isplati samo uzet pokoju igru kad je brutalno

snizena ili preoder. Kad uzimam nesto konkretno santa je medu zadnjima na popisu. Jer imaju uvijek najveci prostor a nikad nista

izlozeno niti na stanju 

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
12 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Danas naručen Ps5 u SD - kažu isporuka do kraja 5mj. Placen samo predujam od 500kn.

 

ps. Nisam ja naručio (obitelj)

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Naručen 24.2 u Sancti,nadam se čim prije...

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
lukaXXkralj kaže...

Naručen 24.2 u Sancti,nadam se čim prije...

 I ja taj datum.....ajde javimo se kad bude poziv

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Danas sam igrom slučaja bio u SD, i rekao mi je prodavač da očekuju početkom travnja konzole za one koji su u veljači naručili..

14 godina
online
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja naručio DE 13.3. u SD. Kažu kraj 4. početak 5.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja jos cekam od 1.12 iz Hg Spota...

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Tocno vidim kak bude mi dosao par dana poslije godisnjeg.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
softwaremaniac kaže...

Ja naručio DE 13.3. u SD. Kažu kraj 4. početak 5.

 Vidiš, ja kad sam 15.03. bio kod njih u Arena Park mi je rečeno da ove godine neće biti DE samo BD tako da na tvom mjestu bi pripremio još para sa trane u slučaju da te traže nadoplatu za BD.

14 godina
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Prayer kaže...
softwaremaniac kaže...

Ja naručio DE 13.3. u SD. Kažu kraj 4. početak 5.

 Vidiš, ja kad sam 15.03. bio kod njih u Arena Park mi je rečeno da ove godine neće biti DE samo BD tako da na tvom mjestu bi pripremio još para sa trane u slučaju da te traže nadoplatu za BD.

 Ne želim BD. Da sam ga htio, naručio bih ga. Ako ne nabave u roku ili krenu izvoditi gluposti s BD, tražim povrat i naručit ću u Njemačkoj DE.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.3.2021 16:47 (softwaremaniac).
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...

Je*em ja sonyu mamicu salamicu. 😀

 Prošli vikend sam dobio mail od Svijeta medija o mogućoj narudžbi, ali "setova" (dakle, budleova). Pitao za cijenu i pao u nesvijest. 900 kuna više za najjeftiniju varijantu digital edition + tko zna što (tek iz vaših poruka vidim da su u pitanu igre), a sve ostalo košta preko 5000 kuna. Ove za preko 5000 kuna možete naći na njihovom Webu (nešto tipa vaučer set 1 i sl.). Odustao. Možda sam pogriješio, ali sada svatko stavlja cijenu koju može nekome naplatiti.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.3.2021 19:39 (zelenapaprika).
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Dincek kaže...
A nije ni Svijet medija bas normalna tvrtka.

Ljudi prodaju voucher za DE s dodatnim kontrolerom za 3900 kn, a Santa Domenica taj isti bundle prodaje za 3500 kn!

Kad se izracuna ponuda u SD-u, Dualsense ispadne 400 kn!

 Takvu ponudu sam dobio i ja od Svijeta medija i to je najjefitnija kombinacija, dok su sve ostale preko 5000 kuna. Nisam uzeo.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.3.2021 19:40 (zelenapaprika).
4 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ima da pise na kutiji bundle, kutija u bojama itd.

konzola spiderman crvena.

 

Bundle najeftiniji je 4500 i 3500.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Također sam odustao, bit će konzola, kad sam toliko čekao mogu još malo...

15 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Imam ju i sretan sam ko malo dijete.

Smiješno mi je, dolaze mi stalno objave "best buy dobio", ,"amazon dobio" ... i onda nekoliko minuta/sat vremena kasnije "sold out"

 

Ne kužim, korona je, istina, ali ovo je smiješno već.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nadimak32 kaže...

Ja jos cekam od 1.12 iz Hg Spota...

 

Prebacia se ja na bundle prosli tjedan i pitam lika na blagajni s obzirom da sam se prednarucia 8.1 jel postoji šansa da dobijem sad u prvom valom tih bundleova. A on kaže nema šanse  te da još rješavaju 11 mjesec hahaha. I sad kad vidim tvoju poruku virujem da je bia u pravu i da se ne tribam veseliti prije lita.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Pa ja ne znam zasto ovim sto su sad naruciki u 2 ili 3 mjesev stvarno misle da ce in doci kroz 4 ili 5mjesec hahah

4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nadimak32 kaže...

Pa ja ne znam zasto ovim sto su sad naruciki u 2 ili 3 mjesev stvarno misle da ce in doci kroz 4 ili 5mjesec hahah

 Pa zato kaj mi takve finte prodaju, ak ne dode 

 trazit cu povrat love i ciao.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...
Nadimak32 kaže...

Pa ja ne znam zasto ovim sto su sad naruciki u 2 ili 3 mjesev stvarno misle da ce in doci kroz 4 ili 5mjesec hahah

 Pa zato kaj mi takve finte prodaju, ak ne dode 

 trazit cu povrat love i ciao.

 Pa ovo već prelazi u analni sex za popizditi.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Da se razumimo ja bi volio da nam svima vec sutra dode,ali evo komentirao sam da ako netko misli narucit da ne racuna na to sto govore,primjerice ja od 1.12 kad god da pitan Hg Spot o dolasku uvijek je isti odgovor 4 do 6tjedana,velika je potraznja okej ali da se ovoliko ceka malo nehumano

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Da se razumimo ja bi volio da nam svima vec sutra dode,ali evo komentirao sam da ako netko misli narucit da ne racuna na to sto govore,primjerice ja od 1.12 kad god da pitan Hg Spot o dolasku uvijek je isti odgovor 4 do 6tjedana,velika je potraznja okej ali da se ovoliko ceka malo nehumano

16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nadimak32 kaže...

Da se razumimo ja bi volio da nam svima vec sutra dode,ali evo komentirao sam da ako netko misli narucit da ne racuna na to sto govore,primjerice ja od 1.12 kad god da pitan Hg Spot o dolasku uvijek je isti odgovor 4 do 6tjedana,velika je potraznja okej ali da se ovoliko ceka malo nehumano

Nije to nehumano već bezobrazno. U startu su znali da uzimaju narudžbe koje neće moći mjesecima riješiti. No nije ih bilo briga. Najmanje mjesec dana nitko u Hrvatskoj nije primao narudžbe osim njih. Što su svi ostali bili mutavi pa nisu primali narudžbe a jedino oni pametni? U startu je bilo jasno i to smo u to vrijeme ovdje komentirali da će biti čekanja par mjeseci dok oni to ne riješe. Jako neodgovorno s njihove strane. Nije problem čekati ali daj reci iskreno, nemamo pojma kada će doći i koliko će doći konzola. Tko hoće pod takvim uvjetima naručiti sve pet. Neki su se bojali oko nove godine kako će grupa zamrijeti kada se isporuče sve konzole koje su naručene do 12 mjeseca prošle godine. Bez brige, imat ćemo materijala cijelu ovu godinu jadati se jedni drugima.

4 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja ne znam meni je to isto fakat smijesno.

Kad sam radio kao student u istyleu mi smo na mail

par dana unaprijed dobivali isporuku koja nam stize

i onda smo si mogli slagati rezervacije i unaprijed

zivkati ekipu koja se bila rezervirala za nesto.

 

Ovi nemaju pojma tko im salje, koliko im salje, zasto im salje

i onda kad vidim neke hvalospijeve na racun sony-a dobim

instant migrenu.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...

Ja ne znam meni je to isto fakat smijesno.

Kad sam radio kao student u istyleu mi smo na mail

par dana unaprijed dobivali isporuku koja nam stize

i onda smo si mogli slagati rezervacije i unaprijed

zivkati ekipu koja se bila rezervirala za nesto.

 

Ovi nemaju pojma tko im salje, koliko im salje, zasto im salje

i onda kad vidim neke hvalospijeve na racun sony-a dobim

instant migrenu.

Ja se dam kladiti da SD kao generalni zastupnik zna u konzolu koliko će konzola dobiti. Oni sami rade poslovne planove koje šalju u sony a onda im ih sony odobri ili smanji ili poveća. U svakom slučaju SD zna koliko će im konzola poslati sony u nekom periodu. Od žene bratić je bio zastupnik jedne od najvećih japanskih firmi. Stari, sve se znalo godinu dana unaprijed. Mogao si štopati na štopericu kada što dolazi iz japana. Frend mi je zastupnik nekih od najvećih japanskih high-end audio firmi koje isporučuju ručne radove i nikad nije bilo problema s dogovorenim isporukama. Sve dolazi u sekundu. Jedini problem može nastati na našoj carini kojoj se nigdje ne žuri. To je takav narod. Ako im u podzemnoj željeznici vlak staje na stanici na milimetar od predviđene crte gdje treba stati, a vlakovođa se ubija ako vlak zakasni par sekundi, onda možeš misliti kako su precizni u ovakvim stvarima. Problem se kao i obično javalja s ove naše strane tipa uzimanje narudžbi više nego što će biti isporučeno konzola ili preusmjeravanje narudžbi na neke druge adrese mimo prvotnog  plana o isporuci i slično.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
movie kaže...
Nadimak32 kaže...

Da se razumimo ja bi volio da nam svima vec sutra dode,ali evo komentirao sam da ako netko misli narucit da ne racuna na to sto govore,primjerice ja od 1.12 kad god da pitan Hg Spot o dolasku uvijek je isti odgovor 4 do 6tjedana,velika je potraznja okej ali da se ovoliko ceka malo nehumano

Nije to nehumano već bezobrazno. U startu su znali da uzimaju narudžbe koje neće moći mjesecima riješiti. No nije ih bilo briga. Najmanje mjesec dana nitko u Hrvatskoj nije primao narudžbe osim njih. Što su svi ostali bili mutavi pa nisu primali narudžbe a jedino oni pametni? U startu je bilo jasno i to smo u to vrijeme ovdje komentirali da će biti čekanja par mjeseci dok oni to ne riješe. Jako neodgovorno s njihove strane. Nije problem čekati ali daj reci iskreno, nemamo pojma kada će doći i koliko će doći konzola. Tko hoće pod takvim uvjetima naručiti sve pet. Neki su se bojali oko nove godine kako će grupa zamrijeti kada se isporuče sve konzole koje su naručene do 12 mjeseca prošle godine. Bez brige, imat ćemo materijala cijelu ovu godinu jadati se jedni drugima.

 Odavno sam prestao biti aktivan u ovoj temi, jer mi ps5 stigao jos prije vise od mjesec dana, ali i onda sam upozoravao da se ne radje narudjbe u hg spotu, oni su ih uzimali od prosle godine redovno i svaki dan, sto je teski nonsense jer ljudi nisu od SDa jos dobili sve iz prosle godine (u tom trenutku), a ovi gomilaju narudjbe, nimalo u redu, a ljudi nasjednu i onda placu zasto ne stize, e pa jbga

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Ja kad sam 1.12 narucio razmisljao sam ajde mozda i do 2mjeseca dode....ali da je bilo znat nebi narucivao eto sad cekat i nadam se da ce nam dodi cim prije

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nadimak32 kaže...

Ja kad sam 1.12 narucio razmisljao sam ajde mozda i do 2mjeseca dode....ali da je bilo znat nebi narucivao eto sad cekat i nadam se da ce nam dodi cim prije

 Znači da ja koji sam 6.1. naručio ni ne pomišljam o skoroj isporuci. :)

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Da ja sam 21.1.HGspot, i sad mi nije jasno jel bolje da tražim povrat i naručujem u SD pa opet sam na kraju reda ili da ovdje čekam i dalje pa šta bude? Ispada da onima što su naručili u prvom mjesecu i ranije govore da ne znaju ništa ili 5-6 tjedana, a ovima što su naručili u drugom i kasnije isporuka tjekom travnja. Ja to ne razumijem, jesu oni toliko poremečeni ili šta? Možda misle a ove budale ako su čekale do sad neka čekaju i dalje a ove friške da mi rješimo jer bi nam moglu povuč sredstva?

bego
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bego131 kaže...

Da ja sam 21.1.HGspot, i sad mi nije jasno jel bolje da tražim povrat i naručujem u SD pa opet sam na kraju reda ili da ovdje čekam i dalje pa šta bude? Ispada da onima što su naručili u prvom mjesecu i ranije govore da ne znaju ništa ili 5-6 tjedana, a ovima što su naručili u drugom i kasnije isporuka tjekom travnja. Ja to ne razumijem, jesu oni toliko poremečeni ili šta? Možda misle a ove budale ako su čekale do sad neka čekaju i dalje a ove friške da mi rješimo jer bi nam moglu povuč sredstva?

 Ja sam se osigurao sa dodatnom rezervacijom u infomarku među prvima u ovom valu pa ak dođe prije ovdje povučem isti dan avans.. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice