PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 958.445
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Samo BR model , digitalka se ne može naručiti, tako bar meni rekao prodavač u SD 

8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Da tako su i meni rekli samo blu-ray..danas naruceno i placeno pa cemo vidjeti kada ce doci
 
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Meni je prodavač u Citiyu rekao sa smješkom da moraju službeno govoriti da je isporuka do kraja travnja ali da će sigurno biti u ožujku...e sad....

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nadimak_forumaša kaže...
Ovo će mi biti prvi playstation nakon playstation 2. Dosad sam igrao na kompjuteru. Jednostavno me uvijek pada vrijeme za novu grafičku kad kreće ludilo sa bitcoin. Prošli put me gtx 1060 3GB koštala 3000kn. Sada se više ne želim namagarčit. Valjda cu se naviknuti na joystick bez miša.

 Nisu normalni s tim cijenama, ja sam gtx 1060 3gb platio 1650 kn u Linksu prije nekoliko godina (4-5 godina sigurno), strašno nešt

7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...
Nadimak_forumaša kaže...
Ovo će mi biti prvi playstation nakon playstation 2. Dosad sam igrao na kompjuteru. Jednostavno me uvijek pada vrijeme za novu grafičku kad kreće ludilo sa bitcoin. Prošli put me gtx 1060 3GB koštala 3000kn. Sada se više ne želim namagarčit. Valjda cu se naviknuti na joystick bez miša.

 Nisu normalni s tim cijenama, ja sam gtx 1060 3gb platio 1650 kn u Linksu prije nekoliko godina (4-5 godina sigurno), strašno nešt

 Vidim da moja stara gtx 1080ti ide i po 4500kn i više na njusci xD

Stari ima 5700 xt i rabljenih ih ima i po 1000 dolara na ebayu

Playstation je trenutno best buy

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
tomglo kaže...
Nightyx kaže...
Nadimak_forumaša kaže...
Ovo će mi biti prvi playstation nakon playstation 2. Dosad sam igrao na kompjuteru. Jednostavno me uvijek pada vrijeme za novu grafičku kad kreće ludilo sa bitcoin. Prošli put me gtx 1060 3GB koštala 3000kn. Sada se više ne želim namagarčit. Valjda cu se naviknuti na joystick bez miša.

 Nisu normalni s tim cijenama, ja sam gtx 1060 3gb platio 1650 kn u Linksu prije nekoliko godina (4-5 godina sigurno), strašno nešt

 Vidim da moja stara gtx 1080ti ide i po 4500kn i više na njusci xD

Stari ima 5700 xt i rabljenih ih ima i po 1000 dolara na ebayu

Playstation je trenutno best buy

 Instant bi prodo da imam gtx 1080ti, da za svoju mogu dobit 2k isto bi prodo

4 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Plejka je uvijek bila jeftinija opcija za gaming. 😁

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...
tomglo kaže...
Nightyx kaže...
Nadimak_forumaša kaže...
Ovo će mi biti prvi playstation nakon playstation 2. Dosad sam igrao na kompjuteru. Jednostavno me uvijek pada vrijeme za novu grafičku kad kreće ludilo sa bitcoin. Prošli put me gtx 1060 3GB koštala 3000kn. Sada se više ne želim namagarčit. Valjda cu se naviknuti na joystick bez miša.

 Nisu normalni s tim cijenama, ja sam gtx 1060 3gb platio 1650 kn u Linksu prije nekoliko godina (4-5 godina sigurno), strašno nešt

 Vidim da moja stara gtx 1080ti ide i po 4500kn i više na njusci xD

Stari ima 5700 xt i rabljenih ih ima i po 1000 dolara na ebayu

Playstation je trenutno best buy

 Instant bi prodo da imam gtx 1080ti, da za svoju mogu dobit 2k isto bi prodo

 

Ja sam pred tjedan dana prodao svoj 5600XT za 500 eur, dakle taman koliko me koštala plejka a platio sam ju 2500kn u 6. mjesecu. Kupnja GPU-a je sad ko kupnja dionica - sell high, buy low.:)

4 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ti pretpostavljaš da će se cijene vratiti u normalu.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Više ima smisla pretpostaviti da ce se cijene normalizirat kad tad, bilo to za 3 ili 24 mjeseca. Nije pitanje hoće li cijene doći u normalu nego kada :)

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jesu li sad svi dobili svoje BR verzije iz 10.i 11.mjeseca ili jos ima onih koji cekaju? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
PLAYSTATION 5 - dostava

Lijepo od SD što su otvorili nove narudžbe i time produžili život ove grupe za narednih 6 mjeseci. Sad se polako možemo pripremati za novu dozu neizvijesnosti. No razlika je što više nećemo isčekivati poziv kurirske službe već telefonski poziv SD kada možemo doći po svoju konzolu. Sve je startalo jučer.... aj da vidimo tko će se prvi javiti da je dobio konzolu nakon što ju je naručio u poslovnici SD.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...

Plejka je uvijek bila jeftinija opcija za gaming. 😁

 Pa ono. Ovisi kak uzmeš. Prije su igre za plejku bile preskupe, dok sam na pcu mogao za par eura igre nabaviti.

Više godina sad su dobri popusti i za playstation igre pa ima više smisla.

 

Solidan televizor plus plejka i igre su znali dugoročno biti skuplji nego solidan PC.

Sad kad su grafičke tako skupe(ne računam rudarsku ludnicu), a konzola vrti 60 fpsa u visokoj rezoluciji na tak puno igara, isplati se.

Imao sam fat PS3 koji je krepao, ali nisam nešto oduševljen. PS4 nisam uzimao jer mi specke ni mogućnosti nisu bili interesantne. PS4 pro mi je postao malo privlačniji. PS5 je šou :)

To naravno dolazi od osobe koja je PC igrač od malena. High refresh rate i responzivnost su mi uvijek bile ful bitne.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Pratim temu od pocetka nisam nista pisao.
Upravo su me zvali i poslali mail iz sd da mi ovaj tjedan stize digital edition. Narucena 06.10
 
3 0 hvala 2
7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...
tomglo kaže...
Nightyx kaže...
Nadimak_forumaša kaže...
Ovo će mi biti prvi playstation nakon playstation 2. Dosad sam igrao na kompjuteru. Jednostavno me uvijek pada vrijeme za novu grafičku kad kreće ludilo sa bitcoin. Prošli put me gtx 1060 3GB koštala 3000kn. Sada se više ne želim namagarčit. Valjda cu se naviknuti na joystick bez miša.

 Nisu normalni s tim cijenama, ja sam gtx 1060 3gb platio 1650 kn u Linksu prije nekoliko godina (4-5 godina sigurno), strašno nešt

 Vidim da moja stara gtx 1080ti ide i po 4500kn i više na njusci xD

Stari ima 5700 xt i rabljenih ih ima i po 1000 dolara na ebayu

Playstation je trenutno best buy

 Instant bi prodo da imam gtx 1080ti, da za svoju mogu dobit 2k isto bi prodo

 

A kužim, al nema mi smisla stavljati neku drugu grafičku na platformu koju imam, a planiram ići na novog Ryzena i čekam Lovelace ili RDNA 3. Moram se do tad na nečemu igrati, a neće konzola nikad zamijeniti PC :D

Do tad tko živ tko mrtav. Ne bu mi tih 2,3k kuna kaj bih dobio više za 1080ti niš promijenilo puno u životu. Vjerojatno ću grafičku burazu ostavit jer se igra na 1080p 240hz pa bi mu trebalo bit taman.  

 

Isprike na off topicu :)

7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Noooobelicious kaže...
Pratim temu od pocetka nisam nista pisao.
Upravo su me zvali i poslali mail iz sd da mi ovaj tjedan stize digital edition. Narucena 06.10

 Znači stigle digitalne. Ovaj tjedan su govorili i za Svijet Medija. Držim fige da se jave uskoro i nama ostalima.

6 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Dvoumio sam se uskočiti ili ne u ovaj novi krug prednarudžbi, no kako ne želim postati stalni član ovog topica odustao sam. Opet je sve to nesigurno i SD nema termin za kojeg mogu garantirati, tako da ne želim riskirati prvenstveno svoje živce. 

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
tomglo kaže...
bloodborne kaže...

Plejka je uvijek bila jeftinija opcija za gaming. 😁

 Pa ono. Ovisi kak uzmeš. Prije su igre za plejku bile preskupe, dok sam na pcu mogao za par eura igre nabaviti.

Više godina sad su dobri popusti i za playstation igre pa ima više smisla.

 

Solidan televizor plus plejka i igre su znali dugoročno biti skuplji nego solidan PC.

Sad kad su grafičke tako skupe(ne računam rudarsku ludnicu), a konzola vrti 60 fpsa u visokoj rezoluciji na tak puno igara, isplati se.

Imao sam fat PS3 koji je krepao, ali nisam nešto oduševljen. PS4 nisam uzimao jer mi specke ni mogućnosti nisu bili interesantne. PS4 pro mi je postao malo privlačniji. PS5 je šou :)

To naravno dolazi od osobe koja je PC igrač od malena. High refresh rate i responzivnost su mi uvijek bile ful bitne.

 da al igru za plejku kupis i prodas i popusio si 50-100kn. pc je ipak konstatno ulaganje
 a pogotovo danas ako oces igrati na 2k rezi, ultra high postavke, 144hz monitor.
 racunaj koliko je to para za cijenu jedne mid range grafe kupis ps5 i dobar tv.
 

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
6 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ekipa, sve narudžbe PS5 od 19.11. pa nadalje su narudžbe a ne prednarudžbe.

Bilo bi dobro da se pazi na to da se ne unosi zbrka jer ima dosta ljudi koji su stvarno prednaručili. Ne umanjujem time važnost narudžbi ali samo da se zna kod objava o čemu se priča.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...
tomglo kaže...
bloodborne kaže...

Plejka je uvijek bila jeftinija opcija za gaming. 😁

 Pa ono. Ovisi kak uzmeš. Prije su igre za plejku bile preskupe, dok sam na pcu mogao za par eura igre nabaviti.

Više godina sad su dobri popusti i za playstation igre pa ima više smisla.

 

Solidan televizor plus plejka i igre su znali dugoročno biti skuplji nego solidan PC.

Sad kad su grafičke tako skupe(ne računam rudarsku ludnicu), a konzola vrti 60 fpsa u visokoj rezoluciji na tak puno igara, isplati se.

Imao sam fat PS3 koji je krepao, ali nisam nešto oduševljen. PS4 nisam uzimao jer mi specke ni mogućnosti nisu bili interesantne. PS4 pro mi je postao malo privlačniji. PS5 je šou :)

To naravno dolazi od osobe koja je PC igrač od malena. High refresh rate i responzivnost su mi uvijek bile ful bitne.

 da al igru za plejku kupis i prodas i popusio si 50-100kn. pc je ipak konstatno ulaganje
 a pogotovo danas ako oces igrati na 2k rezi, ultra high postavke, 144hz monitor.
 racunaj koliko je to para za cijenu jedne mid range grafe kupis ps5 i dobar tv.
 

 Pa slažem se. Prije nije bilo tako :D

Sad je stvar drugačija jer i plejka vrti 60 fpsa i radi na višim rezolucijama. Odnosi su jednostavno drugačiji nego prije.

 

Inače, skupljam igre. Nisam baš nikad imao naviku prodavati ih. Možda bi ih prodao sve skupa s konzolom.

 

Mid range grafa je prije bila 250 do 300 eura. RTX 2060 se čak znalo naći za 300tinjak (makar bi sad i tu mogli ući u raspravu što je zapravo mid range kod nvidie s obzirom za lopovsko seciranje modela )

Ne bih rekao da se moze sloziti komba PS5 i dobar TV za pare koliko bi taj pc kostao. Kad bi umjesto ps5 stavio ps4, onda bi za iste/slicne pare cak dobio PC stroj koji je dosta jaci od konzole za iste novce.

Mislim da se stvar baš promijenila s nvidinim načinom poslovanja na štetu korisnika i novim konzolama koje su stvarno super isplativi proizvodi. Nikad do sad nije tehnologija koja je u konzoli bila uz rame tehnilogiji na PCu. RDNA 2 je čak prije izašao na konzoli nego na PCu.

Ali da, i logično je da je PC gaming skuplji. "Kolko para tolko muzike" vrijedi još uvijek :)

3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ajme...
16 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
starblack kaže...
Ajme...

 ??? Jel konzola na putu ???

3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ma kakvi, ni info ni poziva...
16 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
starblack kaže...
Ma kakvi, ni info ni poziva...

 Jbg , bas sam mislio da si sokiran jer si konacno docekao.

Meni je danas stigao mail da stize ovaj tjedan po zadnjim informacijama koje imaju ....DE , 06.10.

3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
A to si slao upit nedavno ili su sami pisali?
16 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Pitao jucer , imam filing da sutra stize mail da je predana dostavnoj sluzbi ...

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.2.2021 14:00 (sh-zg).
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
A gledaj.. Danas je utorak, sutra je zadnji dan za slanje ako misle isporucit u veljaci
16 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Vec sam lud , svaki put kada dode mail na mobitel skacem kao ludak i onda opet hladan tus

 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
sh-zg kaže...

Vec sam lud , svaki put kada dode mail na mobitel skacem kao ludak i onda opet hladan tus

 zakaj mene je hype odavno prešao kad sam shvatio da jedino kaj imam za odigrat
 je demon souls za koji su reviews poprilično mlaki. tak da doslovno nemas kaj zapravo
 ni igrat na 5ici.   ja sam hocu da mi dode pada ju prvih tjedan dana palim svaki dan
 ak i toliko i onda da ju kao i ps4 upalim jednom u 2 mj :D

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
5 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Bome nisam ni ja dobio ni poziv, ni mail, ni poruku, apsolutno ništa, neka se lagano sagnu i ... nikad više nogom neću kročit u SD, ma ni stranicu na netu otvorit kolko su mi se zgadili sa svojim postupcima prema kupcima.

 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice