PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 961.575
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Lands kaže...

Najnovija poruka iz Svijet Medija je da ne znaju kad ce ih dobiti, nakon kaj vec mjesec dana pricaju da ce doci u drugom mjesecu. Inace, 25.9. digital.

 Taj isti dan su meni rekli digitalne veljača svakako. BR kasnije. 

Također 25.9. digital. 

12 godina
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Vlinders kaže...

Meni je jucer stigao ps5 BR kupljen u  E-kupi 07.10 .  Konzolu sam stavio u uspravan polozaj , nemam nikakvih problema sa njom , uopce je ne cujem da radi . 

 

Igram samo jedan MMO ,  konzola je avion naspram PS4 .  Ulazak u samu igru , mjenjanje karaktera te mijenjanje servera se neda opisati koliko je brzi . Jedino je instalacija igre trajala preko 6 sati i baterija kontrolera mi se izgleda brze trosi nego kod ps4 . Kod grindanja gdje u jednom satu ubijes i preko 2k mobova kontroler stalno vibrira a izgleda da motorici na dualsensu crpe vise baterije nego na dualshocku .  

 Koji MMO igras?

4 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Black desert . Zahtjevna i kompleksna igra. Dosta stvari za naučiti. Jedno 1000 sati igranja smatra se tutorialom :) 

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Moralna podrša za one koji još čekaju svoj PS5, nadam se da ce vam stici ovaj tjedan :D

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...

Moralna podrša za one koji još čekaju svoj PS5, nadam se da ce vam stici ovaj tjedan :D

 Hahahahahaahhahahahahahahahahahahaahahha 

 

 

Sve se bojim da mi svoje digitalke nebudemo vidjeli ni u ovom mijesecu 

LP
12 godina
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Vlinders kaže...

Black desert . Zahtjevna i kompleksna igra. Dosta stvari za naučiti. Jedno 1000 sati igranja smatra se tutorialom :) 

 Ajde konačno netko tko igra BD! :) Imam trenutno oko 400 sati u toj igri... još nisam taknuo lifeskils, trading ili fishing...

5 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sam sanjao da mi je stigla digitalka iz svijeta medija. Drzim fige za ožujak... (6.10. Naručeno) 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Trolls strike again haha, pazi ovo zbog problema u komunikaciji haha, sta su zaboravili citat, pisat?

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2021 9:30 (Marcek555).
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja se iskreno nadam da je to to, ovaj tjedan, racunam sutra ili prekosutra da dolazi na centralno... I onda sibanje na adrese.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Wow, je li to za DE ?

Da li je itko od ekipe do 06.10 prenaručene digitalke dobio ?
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Marcek555 kaže...

Trolls strike again haha, pazi ovo zbog problema u komunikaciji haha, sta su zaboravili citat, pisat?

 sta ti kolega ne djeluje pouzdano ? stavio "ime i prezime", 96 godiste znaci 24 god.
 registriran 5 min i dobio 50kn u znak isprike.
 totalno pouzdan forumas i informacija :D

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ne znam postoji li itko s DE i iz 9.m.
Tako da...
5 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Potiho sam se nadao da bi danas mogao doć mail i sutra isporuka pošto mi je i rođendan, ali izgleda da kita od toga, bit će sa zakašnjenjem poklon samome sebi :P

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Renato89 kaže...

Potiho sam se nadao da bi danas mogao doć mail i sutra isporuka pošto mi je i rođendan, ali izgleda da kita od toga, bit će sa zakašnjenjem poklon samome sebi :P

 Sretan rođendan kolega, a eto meni je dominik iz hg spota rekao pocetkom/sredinom ožujka. meni je rodendan 25.03.
 valjda ce doci kao "torta" do tad :D

3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Sretan rođendan.
Prosli tjedan je dosla posiljka BR, srijeda. Nadajmo se da uopce stigne do njih ovaj tjedan.
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Renato89 kaže...

Potiho sam se nadao da bi danas mogao doć mail i sutra isporuka pošto mi je i rođendan, ali izgleda da kita od toga, bit će sa zakašnjenjem poklon samome sebi :P

 

Sretan rođendan Renato. Nadam se da ćeš dobiti u slijedećih nekoliko dana konzolu. 

Btw, nije li čovjek iz SD rekao da će ti platiti penale iz svog džepa ako ti konzola ne stigne do kraja mjeseca? Koliko sam shvatio zvao te s privatnog broja, možda je vrijeme da mu uzvratiš poziv i podsjetiš na obećano. Barem ti može dati najnovije informacije valjda. A bio bi red da ubaci i neku igru ili ekstra kontroler. Može iz svog džepa platit kad je bio faca obećavat.

5 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Imam broj spremljen, a i mail koji to potvrđuje da će doći u veljači, tako da ukoliko ne stigne do petka svakako ću ga nazvati da vidim o čemu se tu radi, a šogorica mi je pravnica tako da im neću ostat dužan, sigurno ću pravno potegnut neke stvari. Vidjet ćemo sve ovaj tjedan, ako čitaju ovo neka se pripreme, bolje im je da donesu bilo koju verziju ovaj tjedan :D

BTW hvala na čestitkama :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2021 11:38 (Renato89).
 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
@Renato
Sretan rođendan ti želim, nadam se da će ti stići plejka ovaj tjedan.
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo novi val posto su isporucili sve prijasnje na vrijeme 

To ne znas ko tu koga vise jebe. Hahahajajsjs

 

https://ffa.hr/vijesti/otvorene-su-dodatne-ps5-prednarudzbe-ali-samo-u-trgovinama/56720/

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Han kaže...
Vlinders kaže...

Black desert . Zahtjevna i kompleksna igra. Dosta stvari za naučiti. Jedno 1000 sati igranja smatra se tutorialom :) 

 Ajde konačno netko tko igra BD! :) Imam trenutno oko 400 sati u toj igri... još nisam taknuo lifeskils, trading ili fishing...

 

Ja imam oko 10000 sati na pc-u , i ovdje na konzoli oko 8000 , naravno ogroman dio je afk , ali sve to ide u radni staz :) I sa tim brojem sati neke stvari nisam nikada isprobao i na dosta djelova mape nisam nikada bio .  Ako ti treba kakva pomoc javi se pa cemo se cuti , mozemo se i u igri naci ako si EU server . 

12 godina
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Vlinders kaže...
Han kaže...
Vlinders kaže...

Black desert . Zahtjevna i kompleksna igra. Dosta stvari za naučiti. Jedno 1000 sati igranja smatra se tutorialom :) 

 Ajde konačno netko tko igra BD! :) Imam trenutno oko 400 sati u toj igri... još nisam taknuo lifeskils, trading ili fishing...

 

Ja imam oko 10000 sati na pc-u , i ovdje na konzoli oko 8000 , naravno ogroman dio je afk , ali sve to ide u radni staz :) I sa tim brojem sati neke stvari nisam nikada isprobao i na dosta djelova mape nisam nikada bio .  Ako ti treba kakva pomoc javi se pa cemo se cuti , mozemo se i u igri naci ako si EU server . 

 Odlično! U igri sam na Epheria serveru većinom jer je tam i guild ( vampsassins )... naravno kad ulovim vremena... Nisam neko vrijeme igrao jer mi je na PS4 bio pain in ass bez obzira na ubačeni ssd, sad na PS5 leti doslovno.... pa sam ponovno polako krenuo... Javi slobodno PS username ako želiš u PM pa te dodam...

7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Evo bio u Santa domenica i naručio. Rekli mi da ce doći kraj 3 ili početkom 4 mjeseca. Valjda me nisu navukli
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nadimak_forumaša kaže...
Evo bio u Santa domenica i naručio. Rekli mi da ce doći kraj 3 ili početkom 4 mjeseca. Valjda me nisu navukli

 kako te čeka 1. april :D

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Zaboravio sam pitat koje godine
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nadimak_forumaša kaže...
Evo bio u Santa domenica i naručio. Rekli mi da ce doći kraj 3 ili početkom 4 mjeseca. Valjda me nisu navukli

 Znaci platis 500 kn odmah i koliko ostatak? Jel cijena 3850 ili 4300?

http://trakt.tv/user/MjezZza
7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
3850 kad dođe ako platiš u gotovini. Za ostalo druga cijena
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Sada možeš i naručit i joystick, igre i drugu opremu onda je popust 10% na gotovinu ali samo ako sad naručiš sa plejkom
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ovo će mi biti prvi playstation nakon playstation 2. Dosad sam igrao na kompjuteru. Jednostavno me uvijek pada vrijeme za novu grafičku kad kreće ludilo sa bitcoin. Prošli put me gtx 1060 3GB koštala 3000kn. Sada se više ne želim namagarčit. Valjda cu se naviknuti na joystick bez miša.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nadimak_forumaša kaže...
Evo bio u Santa domenica i naručio. Rekli mi da ce doći kraj 3 ili početkom 4 mjeseca. Valjda me nisu navukli

 Jel to znak da je Sony promjenio politiku, kako bi stao u kraj skalperima? Jesi li digital naručio ili blue ray?

Be Water My Friend
7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Piše samo playstation ali rekli su da samo primaju narudžbu za blu-ray
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice