PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 962.525
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Inače ne bih volio da ispadnem ne zahvalan, ali realno gledajući ovo im nije prvi put, kasnile su im konzole prednaručene i iz 1 vala. Za njih su govorili da isporuka kreće 19.11 pa su ekipi konzole došle tek u 12. mjesecu. Znači nama vrlo vjerovatno dolazi u 1. Kupio sam si novi monitor za plejku, uzeo igrice, pripremljen za Božić i Božične praznike i oni mi sad govore da će kasnit. Plakat ću.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
ViktorPS kaže...

Inače ne bih volio da ispadnem ne zahvalan, ali realno gledajući ovo im nije prvi put, kasnile su im konzole prednaručene i iz 1 vala. Za njih su govorili da isporuka kreće 19.11 pa su ekipi konzole došle tek u 12. mjesecu. Znači nama vrlo vjerovatno dolazi u 1. Kupio sam si novi monitor za plejku, uzeo igrice, pripremljen za Božić i Božične praznike i oni mi sad govore da će kasnit. Plakat ću.

 Nema tu "nezahvalnosti" jedino ko moze ispast nezahvalan su oni, ti si svoje predarucio i platio (ili ces platiti)

15 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja sam napravio prednarudžbu još 6.10.2020 u SD i nitko me još nije kontaktirao niti poslao mail.
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo sad sam zvao Tele2 da provjerim oce kasnit, kažu sve normalno, krajem prosinca.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Digitalna ili blue ray?
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Blu Ray

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Evo meni upravo došao mail od SD. Naručio sam standard verziju 7.10. i u mailu su napisali da stiže početkom 2021...
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Upravo me zvali iz SD da neće stići ove godine.

Naručio 7.10. u poslovnici, Standard Edition.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 14:04 (Chronosus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

...

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 1:36 (KobeHOF-).
 
0 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Dakle....
Ovo je stiglo prije par minuta iz SD!
Prednaručeno je 06.10. i uredno plaćeno.
Ku..c od konzole, tek "možda" u 01.2021.
Smrdljivci....!
I kao znak pažnje za čekanje, dali mi Bon za web shop od 100kn,ali samo ako opet potrošimo preko 500kn i to do 31.12!!
Tako da vi koji ste naručili preko Tele2, te kao poklon odbijate GT, u svakom slučaju ste bolje prošli.....
Fakat sramotno, bezobrazno i omalovažavajuće s njihove strane prema kupcima.

 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ista situacija i kod mene (naruceno 7.10.). Stvarno sramotno i pohlepno...

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 14:18 (tolka).
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Da a ovi od 19.11 (drago mi je za njih) ce dobiti sada konzole iako su poslje nas narucili

9 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Sramota!!!

Ajmo bojkot svi otkazite narudzbe. 

 
0 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

...

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 1:36 (KobeHOF-).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Spartan-2402 kaže...
Dakle....
Ovo je stiglo prije par minuta iz SD!
Prednaručeno je 06.10. i uredno plaćeno.
Ku..c od konzole, tek "možda" u 01.2021.
Smrdljivci....!
I kao znak pažnje za čekanje, dali mi Bon za web shop od 100kn,ali samo ako opet potrošimo preko 500kn i to do 31.12!!
Tako da vi koji ste naručili preko Tele2, te kao poklon odbijate GT, u svakom slučaju ste bolje prošli.....
Fakat sramotno, bezobrazno i omalovažavajuće s njihove strane prema kupcima.

 hahaha ovo sam i ja dobio, samo kaj sam ja flegma pa me ne dira kad će doć, nije da imam kaj igrat, tako da, kad bude bude, jbg žao je i meni ali tako je kako je, nisu trebali uzimati tolko prednardužbi ako nisu bili sigurni da će dobit konzole, a bon... neću komentirat

15 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
I ja sam upravo dobio mail. Ne razumijem kako moze netko tko je narucio konzolu 19.11. dobiti je prije nekoga tko je narucio 6.10.????
Po ovim njihovim mailovima ispada da nema veze sto je naruceno 6.10. jer onaj tko je narucio 19.11. ima prednost???!!!!

Stvarno bi svi trebali otkazat prednarudzbe jer ovo stvarno nije normalno.
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 14:33 (icanic).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
@Kobe.....
Kompa, probaj sa par mjeseci, a ne sa par tjedana...mislim da bi bilo točnije....
Oni ne kažu sa sigurnošću da će biti u Siječnju...
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Spartan-2402 kaže...
@Kobe.....
Kompa, probaj sa par mjeseci, a ne sa par tjedana...mislim da bi bilo točnije....
Oni ne kažu sa sigurnošću da će biti u Siječnju...

 Par mjeseci? ,,Kompa'' probaj sa ,,projekcije na kojima Sony vec SADA radi je tocno strategija i plan kako opskrbiti tržište sa usklađenom potražnjom'' Vjeruj mi da ljudi koji rade na visokim pozicijama u Sony-u nisu glupi. Mislim uopće imat takvu konstataciju je deplasirano. Par mjeseci, ,,kompa'' samo jako nastavi!

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ukoliko te termin "kompa" vrijeđa, isprika...
Makar ne vidim razloga...
Sony, OK?
SD, pederi, definitivno!
Tj, čitaj ovako, Sony-u vjerujem, ali SD nikako, jer nisu transparentni nimalo....
Moje mišljenje je MOJE MIŠLJENJE, te kao takvo ne znači da ga netko drugi treba ili mora uvažiti ili respektirati...
5 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Spartan-2402 kaže...
Ukoliko te termin "kompa" vrijeđa, isprika...
Makar ne vidim razloga...
Sony, OK?
SD, pederi, definitivno!
Tj, čitaj ovako, Sony-u vjerujem, ali SD nikako, jer nisu transparentni nimalo....
Moje mišljenje je MOJE MIŠLJENJE, te kao takvo ne znači da ga netko drugi treba ili mora uvažiti ili respektirati...

 Definitivno nije korektno prema ljudima koji su standardnu uzeli u 10. mjesecu i neće je dobiti još tko zna kada, a ovi kaj su uzeli u 19.11. će dobit, totalni apsurd bez obzira kaj oni kažu da je sony tako naredio, moš mislit... ajde kaj se nas tiče sa digitalnima, tu mislim da oni niš ne mogu jer neće ni jedna jedina doć u 12. mjesecu, bar su tu iskreni i takav odgovor prihavaćam, bolje nego da su mi napisali neznamo niš, čekajte pa kad dodđe dođe... a sony i digitalne, brate TEŠKI fail...

8 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Vala ako bude tako ja cu stornirat i narucit izvana  ja sam platio 29.09

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ukoliko netko planira otkazati PREDNARUDŽBU slobodno me kontaktira na pm.

Rado bi istu preuzeo, trenutno nisam doma pa 

čekanje ne igra ulogu.

 

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
tolka kaže...

Ista situacija i kod mene (naruceno 7.10.). Stvarno sramotno i pohlepno...

 

Identično. Isti mail iz SD danas. Naručeno 06.10.

 

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Barem ste dobili vi koji ste naručili u SD neke informacije. Ovi iz Tele2 govore krajem prosinca, točan datum ne znaju ali znaju da će ih krajem prosinca dobit. Smijeh.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Maat kaže...
tolka kaže...

Ista situacija i kod mene (naruceno 7.10.). Stvarno sramotno i pohlepno...

 

Identično. Isti mail iz SD danas. Naručeno 06.10.

 

 

I kod mene 

 

5 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Nasao na fejsu neku izjavu od SD

 

Potaknuti vašim objavama vezanima uz nemogućnost nabavke PlayStationa 5 i neizvjesnosti u vezi dolaska prednaručene konzole kontaktirali smo Sancta Domenica.
Saznali smo kako je potražnja desecima puta veća od ponude tj. alociranih količina do ovog trenutka. Interes je nevjerojatno visok.
Rečeno nam je sljedeće:
Nažalost, ponuda tj. alokacija samih konzola je u ovoj inicijalnoj fazi - izrazito ograničena, pa se velik dio potražnje za nabavom nove PS5 konzole - jednostavno, ne može zadovoljiti. No, vjerujemo i sukladno najavama koje imamo, situacija s dobavljivosti bi se trebala značajnije popraviti početkom 2021. godine.

Na naše pitanje kada možemo očekivati dolazak novih količina konzola dobili smo sljedeći odgovor:
Vrlo ograničene količine isključivo PS5 Standard Editiona (konzole s blu-ray čitačem) su još u dolasku tijekom ovoga mjeseca, s očekivanim isporukama na adrese u tjednu pred Božić. Nažalost, u dolasku nije dovoljna količina za isporuku svih prikupljenih prednarudžbi, te za sada nemamo potvrdu novih količina Digital Edition verzije za isporuku do kraja prosinca.

Sve daljnje količine obje verzije PS5 konzola se očekuju za isporuku početkom sljedeće godine, najvjerojatnije već tijekom siječnja. Svi korisnici koji su prednaručili PS5 konzole u Sancta Domenici, a nisu još dobili isporuku, dobit će ovih dana, mail sa najnovijim statusom isporuke za njihov primjerak.

Svi korisnici mogu u bilo kojem trenutku i odustati od prednarudžbe s punim povratom sredstava. Mogu Vas uvjeriti da činimo sve u svojoj moći da osiguramo nove količine čim prije, te ćemo sve korisnike ažurno informirati čim nam budu dostupne nove informacije od strane proizvođača.
Lijepo je vidjeti da situacija nije tako crna kao što se piše po forumima. Nestašica PlayStationa 5 vlada svugdje u svijetu, a ne samo u Hrvatskoj i zasigurno je dobro vidjeti najave za normalizaciju dobavljivosti početkom 2021-e.
Prilikom lansiranja prethodne generacije konzole - PlayStation4 je u HR lansiran u siječnju 2014-te godine, u tkz. 2. Valu zemalja, no ovaj puta smo ušli u 1. Val lansiranja, rame uz rame uz najveća svjetska tržista, ali alokacija je nažalost izrazito ograničena i morat ćemo se još malo strpiti dok ne stignu nove adekvatnije količine.
Interes koji vlada za novom PS5 konzolom je bez presedana, te je značajno veći i ne može se usporediti sa ikojim drugim dosadašnjim visokotraženim elektorničkim artiklima prilikom lansiranja, poput high-end mobitela i sl.
Sve je to dokaz koliko je PlayStation mega popularan u lijepoj našoj, te koliko je velik udio dosadašnjih vjernih PS korisnika koju su spremni za prelazak na novu generaciju gaming iskustva

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Sramota! Ispada da su uzimali više narudžbi nego su imali alokacija.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Meni samo nije jasno kako netko tko je narucio 19.11. moze doci na red prije nekoga tko je narucio 6.10.!!??

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Obrati se sonyu. Ja se dam kladit da je sony stvarno naredio da se namiri i dio ekipe od Day1 narudžbi da ne ispadne da nitko od njih nije uspio dobit konzolu.
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ako ih u SD nema, a oni su distributer, pa kad će onda nama koji smo preko drugih trgovina uzeli hahaha. Aj možda Tele2 ne uzima preko SD ipak su Tele2 sad TeleMach, pa možda Nizozemci to preko Sonya direkt uzimaju.

 
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice