PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.765.500
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Gdje si našao demo? Može li ga netko skinuti? 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja ga skidam ali samo za one koji preorderaju
15 godina
offline
PlayStation 4

https://www.playstation.com/en-gb/get-help/help-library/store---transactions/playstation-store-information---pre-orders/how-do-i-cancel-a-pre-order-0/

 

Please note, if you have not started to download the main product and your pre-order included extra content that is made available before the main product release, you will no longer be able to access this extra content if you cancel your pre-order.

 

Tako da mi se čini da bi trebao moći. Ali tko zna.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.9.2020 17:44 (Bitanga).
Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hvala ti.
Evo bas igram demo i ovaj Crash je Dark Souls Platformer 😄
Nisam se toliko nazivcirao ni u Souls igrama. Bas je teško. Umro sam 30 puta ali presao sam level 😄
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.9.2020 19:19 (Gogy7).
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
bloodborne kaže...

 Meni su takve igre dopizdile zbog onih budista sta igraju godinama iz jednog serijala u drugi 

 A i dalje bez meditiranja na jednom spot-u nebi ni bot-a ubili. Udem u ovaj zadnji cod onako reda radi

 bratic mi posudio reko hocu probat nisam igrao cod od 4orke. Kad ono neka mapa ubija mene neki spanjolac

 kampa mislim si ja hajde mozda stao vidio me pa hajde sjebo me, pogledam scoreboard spanjolac prvi 

 trcim ja dalje, k**** ne kuzim di, tko, sta i opet mene spanjolac mazne na istom mjestu i tako par puta, i

 nakon nekih pa ajde 2h igranja sam ugasio i pozalio na skidanju tih 120+ gb.

 

Koja je razlika između toga i Bloodbournea? :-)

Stoputa te ubije kemper na istom mjestu. Pa ubij kempera, pa tek onda trči dalje :-)

 Haha, a nije mi bas isto. U BB pvp je poprilicno siromasan u zadnje vrijeme. Netko i da te doceka iza nekog kutka

 izmaci ces se, maltene i da te udari tesko da ce te one shootat. Tesko ih je uopce i usporediti na temelju bilo kakve

 "slicnosti". Ja sam dosao nakon 10+ god na cod i uvjerio se da ekipa i dalje ne zna igrat igru onako kako bi po meni

 cod trebao biti dinamican i agresivan. A kamperima bi dodjelio mod sa bunkerima pa neka se skrivaju i

 

 napucavaju iza zida do mile volje. Tako da ce cod za mene biti i ostati totalno bacen novac.

 Ja sam se zasitio samo od gledanja najavi 20 istih naslova ne znam kako se ljudi nisu zasitili igranja. 😁

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 8:23 (bloodborne).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Detalji o Black Ops Cold War Open Alpha
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Hoce se moci gold wireleas headset koristiti na ps5 bežično,isto kao i na ps4?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
PlayStation 4

Jel ima neko neku preporuku za igre za PS4 s curom? Neki Co op možda ili natjecateljski split screen (a da nisu npr. utrke).

 

Odigrali Overcooked i Overcooked 2, prošli sve levele s 3 zvjezdice i ostalo nam nije zanimljivo :D

 

Googlao sam coop i ne privlače nas igra tipa Borderlands, Dont starve together, Lovers in a dangerous time... Vizualno su nam neprivlačne.

 

 

Nekad je na PS2 bilo onih zabavnih party pack igra (s kamerom), ima nešto slično sad za PS4 (sa ili bez kamere)? Kamera koliko vidim dolazi samo u paketu s VR... Jel se to isplati kupovat ako netko ima iskustva?

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 19:45 (daniel2809).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Mislim da se i Diablo 3 moze igrat u dvoje

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mortal Kombat 11
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
daniel2809 kaže...

Jel ima neko neku preporuku za igre za PS4 s curom? Neki Co op možda ili natjecateljski split screen (a da nisu npr. utrke).

 

Odigrali Overcooked i Overcooked 2, prošli sve levele s 3 zvjezdice i ostalo nam nije zanimljivo :D

 

Googlao sam coop i ne privlače nas igra tipa Borderlands, Dont starve together, Lovers in a dangerous time... Vizualno su nam neprivlačne.

 

 

Nekad je na PS2 bilo onih zabavnih party pack igra (s kamerom), ima nešto slično sad za PS4 (sa ili bez kamere)? Kamera koliko vidim dolazi samo u paketu s VR... Jel se to isplati kupovat ako netko ima iskustva?

 daniel2809

Ako volite ples:

Može se igrati u dvoje ili više ljudi ne treba kamera može i mobitel, ali pazi da ne odleti.

Just Dance je bio hit na dječijim rođendanima. 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
daniel2809 kaže...

Jel ima neko neku preporuku za igre za PS4 s curom? Neki Co op možda ili natjecateljski split screen (a da nisu npr. utrke).

 

Odigrali Overcooked i Overcooked 2, prošli sve levele s 3 zvjezdice i ostalo nam nije zanimljivo :D

 

Googlao sam coop i ne privlače nas igra tipa Borderlands, Dont starve together, Lovers in a dangerous time... Vizualno su nam neprivlačne.

 

 

Nekad je na PS2 bilo onih zabavnih party pack igra (s kamerom), ima nešto slično sad za PS4 (sa ili bez kamere)? Kamera koliko vidim dolazi samo u paketu s VR... Jel se to isplati kupovat ako netko ima iskustva?

 daniel2809

Ako volite ples:

Može se igrati u dvoje ili više ljudi ne treba kamera može i mobitel, ali pazi da ne odleti.

Just Dance je bio hit na dječijim rođendanima. 

 samo na switchu je to duplo bolje :9

Bnet: mNik987#2148
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kad se sjetim crash bash, e taj remake platio bi koliko god traze
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
toxic kaže...
hummer0 kaže...
daniel2809 kaže...

Jel ima neko neku preporuku za igre za PS4 s curom? Neki Co op možda ili natjecateljski split screen (a da nisu npr. utrke).

 

Odigrali Overcooked i Overcooked 2, prošli sve levele s 3 zvjezdice i ostalo nam nije zanimljivo :D

 

Googlao sam coop i ne privlače nas igra tipa Borderlands, Dont starve together, Lovers in a dangerous time... Vizualno su nam neprivlačne.

 

 

Nekad je na PS2 bilo onih zabavnih party pack igra (s kamerom), ima nešto slično sad za PS4 (sa ili bez kamere)? Kamera koliko vidim dolazi samo u paketu s VR... Jel se to isplati kupovat ako netko ima iskustva?

 daniel2809

Ako volite ples:

Može se igrati u dvoje ili više ljudi ne treba kamera može i mobitel, ali pazi da ne odleti.

Just Dance je bio hit na dječijim rođendanima. 

 samo na switchu je to duplo bolje :9

 toxic

Ma imam i kameru i move kontrolere tako da nije loše ni na PS4.

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Way out, rayman legends, mortal kombat ( tekken, soul calibur ), cod neki.. 

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Obavezno rayman legends extra za drustvo
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: PlayStation 4
100 milijuna prodanih konzola je razlog što HZD2 bude i za PS4

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Unravel 2 je nama bio odlican
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

pitanje za personu 5 ako netko može pomoći, jel ima neki brži izlazak iz mementosa ili ću se svaki put morati verati kat po kat?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

pitanje za personu 5 ako netko može pomoći, jel ima neki brži izlazak iz mementosa ili ću se svaki put morati verati kat po kat?

 Ako se dobro sjećam sa rest area možeš napravit fast travel na ulaz i onda izać van.

I am over 9000!!!
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Evo vam info vezan uz Crash 4, moguće je preorderati igru, probati demo i otkazati preorder.
Meni demo nikako nije sjeo.
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
HCMAA kaže...
100 milijuna prodanih konzola je razlog što HZD2 bude i za PS4

 Yep. Iako si kontam da će biti grijeh igrati igru na PS4. PS5 verzija će biti samo takav eye candy. 

9 godina
offline
PlayStation 4

Mafia Definitive Edition 3h Gameplaya

 

LINK

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: PlayStation 4
Šupski Sony izgleda ima novu politiku...kupiš hzd2 za ps4...ako kasnije kupiš ps5 i želiš igrati tu igru u next gen ruhu...moraš kupiti ponovno...ili igrati u istom ruhu kako si igrao na ps4
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Netočno.... Horizon 2 ima free Upgrade, Spiderman jedini nema
6 godina
offline
PlayStation 4

Je li realno za očekivati da u narednim mjesecima bude ps4 pro na akciji za 1600, 1700 kn

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
duke3d kaže...

Je li realno za očekivati da u narednim mjesecima bude ps4 pro na akciji za 1600, 1700 kn

 Vjetojatno ce ih hrpa sad na njuskalu biti.. ja isto svoj mislim prodati taman kad ps5 bude izasao za kupiti

http://trakt.tv/user/MjezZza
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja ga prodajem za 1700 s 2 gamepada.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Ja ga prodajem za 1700 s 2 gamepada.

 

jel daješ kakve igre uz njega?

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jedine igre koje imam su digitalne na mom accountu
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice