PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.765.091
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Bolje da ti ne pricam gagy koliko sam se mucio s bikonjom i njegovim vatrenim rogovima.

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Bolje da ti ne pricam gagy koliko sam se mucio s bikonjom i njegovim vatrenim rogovima.

 

ma s tim bikom nije nikakav problem kad skužiš, jedina greška koju radiš je što bježiš od njega, trebaš ti njega loviti i stalno biti uz njega, rasturiš ga odmah

 

meni je isto vatreni demon bio težak jer je bio sasvim drugačiji od drugih bossova, ali i njega se dobije na kraju

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Nagovorili ste me, ali užas.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Nagovorili ste me, ali užas.

 

neka neka 

 

ma iskreno mislim da je grijeh tu igru ne odigrati ako imaš priliku. Jedan mali savjet, nemoj se petljati sa Headless mini bossovima dok ne budeš mogao kupiti divine confetti neograničeno. volio bi da je meni to neko rekao ranije 

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Sekiro je bas posebno iskustvo, steta sto GoT nije imao istu mehaniku. Onaj zvuk kad deflektas par napada u nizu pa se osjećaš bad ass. Zato mi je borba protiv Genichira najbolji boss fight ikad. Netko je u Bloodborne temi napisao da je Ishin najteži boss u from software igrama, meni nije, daleko teži mi je bio Vatreni Demon, ishina sam rijesio brzo. Kad igras protiv Genichira 20 puta i shvatis mehaniku igra postaje Masterpeace. Orin i Ema su mi dvije stilski najljepše boss borbe. Tako fluidne i brze. Ahhhh Sekiro 😄

 Da, vatrenog sam probao 2 puta ali mi se nije dalo preci ga jer sam vec presao igru ali mogu reci vjv najtezi boss. Genichiro je posebno iskustvo i glavna borba igre tu se vidi se jesi li za dalje ili ne.

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Hahah, ma vise ni ne znam tko je glavni tko mini boss sto je divine confetti ? 😂

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Hahah, ma vise ni ne znam tko je glavni tko mini boss sto je divine confetti ? 😂

 

jedan item u igri. ojačava ti mač, pogotovo kad se boriš protiv magičnih neprijatelja, skužit ćeš koji su ti, oni bacaju razne magične napade prema tebi. 

9 godina
offline
PlayStation 4

Kalypso Media mi je poslao Commandos 2 HD Remaster, igra izlazi 18. Rujna. Jel tko zainteresiran za nju, igrao original?

Igrao sam novije commandose i bili su mi super

 

Ovdje imate Press Kit

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...

Kalypso Media mi je poslao Commandos 2 HD Remaster, igra izlazi 18. Rujna. Jel tko zainteresiran za nju, igrao original?

Igrao sam novije commandose i bili su mi super

 

Ovdje imate Press Kit

Originalni Commandos 2 je vjerojatno najbolja igra u tom svom zanru.

Kazes da si igrao novije komandose? Noviji je bio jedino Commandos 3 koji nije ni do koljena dvojki, pa ne znam sto da ti kazem 

 

Na remaster se nesto zali ekipa, ali ne znam iz prve ruke.

Frend mi je odustao od Desperadosa 3, jer je tlaka na gamepad. Vjerujem da ce Commandos 2 HD Remaster biti jos veca tlaka na gamepad 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
Frend mi je odustao od Desperadosa 3, jer je tlaka na gamepad. Vjerujem da ce Commandos 2 HD Remaster biti jos veca tlaka na gamepad 

 

Vjerujem da je na gamepadu katastrofa. Ja igram na PCu i igra je baš fora, ali ne vidim kako bih neke situacije izvukao s gamepadom. Nekad se i s tipkovnicom stiltam kod brzog šaltanja likova, pogotovo dok ih imaš 5. Al je quick-save i quick-load brz. :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2020 16:07 (Bitanga).
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ekipa nitko ne spominje novi black ops cold war.Kako vam se čini,po viđenom gameplayu mp?Meni je bas zapela za oko,razmisljam o preorderu...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Po drugi put,pripreme za part 2 .Nisam pogledao niti jedan review niti procitao ista o prici.Vec znam da ce bit bomba od igre

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Ekipa nitko ne spominje novi black ops cold war.Kako vam se čini,po viđenom gameplayu mp?Meni je bas zapela za oko,razmisljam o preorderu...

 

s tim ne možeš pogriješiti, preorderat od Activisiona, i još call of duty, to mora ispast odlično

15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
big_guy kaže...

Ekipa nitko ne spominje novi black ops cold war.Kako vam se čini,po viđenom gameplayu mp?Meni je bas zapela za oko,razmisljam o preorderu...

 

s tim ne možeš pogriješiti, preorderat od Activisiona, i još call of duty, to mora ispast odlično

 Sarkazam leveled up to max level 

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.9.2020 15:42 (big_guy).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...
Cansee kaže...
big_guy kaže...

Ekipa nitko ne spominje novi black ops cold war.Kako vam se čini,po viđenom gameplayu mp?Meni je bas zapela za oko,razmisljam o preorderu...

 

s tim ne možeš pogriješiti, preorderat od Activisiona, i još call of duty, to mora ispast odlično

 Sarkazam leveled up to max level 

 šalu na stranu, preporučio bi ti da ne uzimaš ništa od njih dok ne izađe. Pogotovo što sam igrao CoD MW (zadnji jel) i ta igra je dosta dobra ali mi ovi traileri od black opsa izgledaju kao dva koraka nazad

15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
big_guy kaže...
Cansee kaže...
big_guy kaže...

Ekipa nitko ne spominje novi black ops cold war.Kako vam se čini,po viđenom gameplayu mp?Meni je bas zapela za oko,razmisljam o preorderu...

 

s tim ne možeš pogriješiti, preorderat od Activisiona, i još call of duty, to mora ispast odlično

 Sarkazam leveled up to max level 

 šalu na stranu, preporučio bi ti da ne uzimaš ništa od njih dok ne izađe. Pogotovo što sam igrao CoD MW (zadnji jel) i ta igra je dosta dobra ali mi ovi traileri od black opsa izgledaju kao dva koraka nazad

 Ja jos uvijek igram MW i odlicna mi je.Meni izgleda dobro mp gameplay black opsa. Cekam betu da isprobam mp pa cu vidjeti...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

Frend mi je odustao od Desperadosa 3, jer je tlaka na gamepad. Vjerujem da ce Commandos 2 HD Remaster biti jos veca tlaka na gamepad 

 

Ja igram Desperados 3 na PS4. Nedavno sam prešao i Shadow Tactics  (isto na PS4). Meni gamepad nije problem. Ali vidim da bi trebalo biti lakše na PC-u.

13 godina
offline
PlayStation 4

Treba uvijek razumjeti da je ovo forum gdje je većina korisnika PC orijentirana i odrasli su na mišu i tipkovnici pa je teško naviknuti se na nešto drugo. Ja recimo igram na gamepadu otkad znam za sebe pa mi je lako igrati bilo što na gamepadu. Ja se recimo ne mogu zamisliti da igram bilo što na mišu i tipkovnici osim Football Managera ili MMO igara kojih praktički ni nema na konzolama.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Treba uvijek razumjeti da je ovo forum gdje je većina korisnika PC orijentirana i odrasli su na mišu i tipkovnici pa je teško naviknuti se na nešto drugo. Ja recimo igram na gamepadu otkad znam za sebe pa mi je lako igrati bilo što na gamepadu. Ja se recimo ne mogu zamisliti da igram bilo što na mišu i tipkovnici osim Football Managera ili MMO igara kojih praktički ni nema na konzolama.

 Ja sam cijeli zivot PC igrac. Kad sam kupio konzolu, mislio sam da necu moc zgradu pogodit u CoDu, BFu i ostalim FPSovima. Nakon par tjedanja navikavanja, stekne se muscle memory i ide bez problema. Al' ja sam potpuno izbacio PC gaming, tu i tamo upalim HOI na laptopu, al i to sve rjede.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.9.2020 17:29 (SimeKZ).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...
antimadridista kaže...

Treba uvijek razumjeti da je ovo forum gdje je većina korisnika PC orijentirana i odrasli su na mišu i tipkovnici pa je teško naviknuti se na nešto drugo. Ja recimo igram na gamepadu otkad znam za sebe pa mi je lako igrati bilo što na gamepadu. Ja se recimo ne mogu zamisliti da igram bilo što na mišu i tipkovnici osim Football Managera ili MMO igara kojih praktički ni nema na konzolama.

 Ja sam cijeli zivot PC igrac. Kad sam kupio konzolu, mislio sam da necu moc zgradu pogodit u CoDu, BFu i ostalim FPSovima. Nakon par tjedanja navikavanja, stekne se muscle memory i ide bez problema. Al' ja sam potpuno izbacio PC gaming, tu i tamo upalim HOI na laptopu, al i to sve rjede.

 

Meni nije problem muscle memory nego video memory. Dok vidim kako se likovi na konzoli kreću ili sporo okreću sjeo bih i plakao najrađe.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
SimeKZ kaže...
antimadridista kaže...

Treba uvijek razumjeti da je ovo forum gdje je većina korisnika PC orijentirana i odrasli su na mišu i tipkovnici pa je teško naviknuti se na nešto drugo. Ja recimo igram na gamepadu otkad znam za sebe pa mi je lako igrati bilo što na gamepadu. Ja se recimo ne mogu zamisliti da igram bilo što na mišu i tipkovnici osim Football Managera ili MMO igara kojih praktički ni nema na konzolama.

 Ja sam cijeli zivot PC igrac. Kad sam kupio konzolu, mislio sam da necu moc zgradu pogodit u CoDu, BFu i ostalim FPSovima. Nakon par tjedanja navikavanja, stekne se muscle memory i ide bez problema. Al' ja sam potpuno izbacio PC gaming, tu i tamo upalim HOI na laptopu, al i to sve rjede.

 

Meni nije problem muscle memory nego video memory. Dok vidim kako se likovi na konzoli kreću ili sporo okreću sjeo bih i plakao najrađe.

 Koje igre? Recimo meni bratić igra competitive Fortnite na konzoli sa kontrolerom i lik je nenormalno dobar. Znači bolji je od jako puno competitive igrača (a competitive scena uključuje sve platforme). A igra na kontroleru i 60 fpsa. Ako ti pošaljem video nekih kontroler igrača iz te igre, baš me zanima hoćeš li vidjeti razliku u kretanju između onih koji igraju na mišu i onih na kontroleru. Jer ja ju ne vidim.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Rocket League ftp od 23.9.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

 Koje igre? Recimo meni bratić igra competitive Fortnite na konzoli sa kontrolerom i lik je nenormalno dobar. Znači bolji je od jako puno competitive igrača (a competitive scena uključuje sve platforme). A igra na kontroleru i 60 fpsa. Ako ti pošaljem video nekih kontroler igrača iz te igre, baš me zanima hoćeš li vidjeti razliku u kretanju između onih koji igraju na mišu i onih na kontroleru. Jer ja ju ne vidim.

 

Ne da mi se raspravljat o tome stvarno. Ja pričam o svom iskustvu. Već sam sto puta rekao da se neću navikavati na nešto što mi ne odgovara nikako.

A okret od 180 stupnjeva s mišem ću sigurno napraviti prije nego netko s kontrolerom. Pogotovo što ako igraš competitive to moraš raditi svakih sekundu dvije da vidiš gdje je tko. A o udobnosti miša vs gljiva za palce da i ne pričamo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.9.2020 19:55 (Bitanga).
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Slazem se Bitanga i ja, ali do prije nekih 10 god kada sam cak i znao jos upaliti te fps shootere.

Sad mi je alat za njih totalno nebitan jer ne znam sta bi morali izmisliti da kupim zaigram cod ili

bilo sto slicno na duze od jednog gejma. 

12 godina
offline
PlayStation 4

Imam jednu F1 2020 boxed verziju viska. Ako ima zainteresiranih. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Slazem se Bitanga i ja, ali do prije nekih 10 god kada sam cak i znao jos upaliti te fps shootere.

Sad mi je alat za njih totalno nebitan jer ne znam sta bi morali izmisliti da kupim zaigram cod ili

bilo sto slicno na duze od jednog gejma. 

 
I meni je bilo glupo dok nije par frendova pocelo igrati pa sad tamanimo warzone u četvoro. Bude fest zabavno, a i nervira. No solo je bezveze.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
PlayStation 4

Novi Sale PS Plus Double Discounts

 

Neki od naslova na snizenju: RDR2, AC Odyssey i Origins, MK 11, Crash Team Racing, Spyro...

Nije bas nešto posebno, dobar sale ako imate ps plus.

 

Očito će Sony večeras prestaviti Novi PS Plus

 

Deal Of The Week je JUMP FORCE 125 KN

 

Moj PC  
3 0 hvala 2
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
bloodborne kaže...

Slazem se Bitanga i ja, ali do prije nekih 10 god kada sam cak i znao jos upaliti te fps shootere.

Sad mi je alat za njih totalno nebitan jer ne znam sta bi morali izmisliti da kupim zaigram cod ili

bilo sto slicno na duze od jednog gejma. 

 
I meni je bilo glupo dok nije par frendova pocelo igrati pa sad tamanimo warzone u četvoro. Bude fest zabavno, a i nervira. No solo je bezveze.

 Meni su takve igre dopizdile zbog onih budista sta igraju godinama iz jednog serijala u drugi 

 A i dalje bez meditiranja na jednom spot-u nebi ni bot-a ubili. Udem u ovaj zadnji cod onako reda radi

 bratic mi posudio reko hocu probat nisam igrao cod od 4orke. Kad ono neka mapa ubija mene neki spanjolac

 kampa mislim si ja hajde mozda stao vidio me pa hajde sjebo me, pogledam scoreboard spanjolac prvi 

 trcim ja dalje, k**** ne kuzim di, tko, sta i opet mene spanjolac mazne na istom mjestu i tako par puta, i

 nakon nekih pa ajde 2h igranja sam ugasio i pozalio na skidanju tih 120+ gb.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

 Meni su takve igre dopizdile zbog onih budista sta igraju godinama iz jednog serijala u drugi 

 A i dalje bez meditiranja na jednom spot-u nebi ni bot-a ubili. Udem u ovaj zadnji cod onako reda radi

 bratic mi posudio reko hocu probat nisam igrao cod od 4orke. Kad ono neka mapa ubija mene neki spanjolac

 kampa mislim si ja hajde mozda stao vidio me pa hajde sjebo me, pogledam scoreboard spanjolac prvi 

 trcim ja dalje, k**** ne kuzim di, tko, sta i opet mene spanjolac mazne na istom mjestu i tako par puta, i

 nakon nekih pa ajde 2h igranja sam ugasio i pozalio na skidanju tih 120+ gb.

 

Koja je razlika između toga i Bloodbournea? :-)

Stoputa te ubije kemper na istom mjestu. Pa ubij kempera, pa tek onda trči dalje :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Molim vas nek mi netko odgovori moze li se otkazati preoder na psnu?
Uzeo bih crasha samo da mogu igrati demo danas, probati demo i otkazati preorder. Jel mogu tako?

Edit: Skidam vec demo, nadam se da mogu otkazati ako mi se igra ne sviđa... Logicno zar ne?
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.9.2020 17:35 (Gogy7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice