PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.788.277
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Ako netko od vas koristi US account, trenutno vam je tu 50% popusta na PS+ pretplatu. Sad uzeo i mislim da nikad nisam manje platio pretplatu, 26 eura.

 

http://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/1-year-playstation-plus-membership-ps3-ps4-ps-vita-digital-code

 Imam oba acc,PS+ na hrvatskom,ako kupim PS+ na američkom mogu li normalno igrati online i dobvati igre kao i dosad(ističe pretplata za cca mjesec dana)?

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
torente 35 kaže...
antimadridista kaže...

Ako netko od vas koristi US account, trenutno vam je tu 50% popusta na PS+ pretplatu. Sad uzeo i mislim da nikad nisam manje platio pretplatu, 26 eura.

 

http://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/1-year-playstation-plus-membership-ps3-ps4-ps-vita-digital-code

 Imam oba acc,PS+ na hrvatskom,ako kupim PS+ na američkom mogu li normalno igrati online i dobvati igre kao i dosad(ističe pretplata za cca mjesec dana)?

 Možeš. Samo stavi hrvatski account za primary u postavkama.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.6.2020 14:12 (antimadridista).
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
torente 35 kaže...
antimadridista kaže...

Ako netko od vas koristi US account, trenutno vam je tu 50% popusta na PS+ pretplatu. Sad uzeo i mislim da nikad nisam manje platio pretplatu, 26 eura.

 

http://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/1-year-playstation-plus-membership-ps3-ps4-ps-vita-digital-code

 Imam oba acc,PS+ na hrvatskom,ako kupim PS+ na američkom mogu li normalno igrati online i dobvati igre kao i dosad(ističe pretplata za cca mjesec dana)?

antimadridista kaže...
torente 35 kaže...
antimadridista kaže...

Ako netko od vas koristi US account, trenutno vam je tu 50% popusta na PS+ pretplatu. Sad uzeo i mislim da nikad nisam manje platio pretplatu, 26 eura.

 

http://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/1-year-playstation-plus-membership-ps3-ps4-ps-vita-digital-code

 Imam oba acc,PS+ na hrvatskom,ako kupim PS+ na američkom mogu li normalno igrati online i dobvati igre kao i dosad(ističe pretplata za cca mjesec dana)?

 Možeš. Samo stavi hrvatski account za primary u postavkama.

Da li je ovo iz osobnog iskustva ili teorija?

Meni je logicno da mu budu zaljkucanje sve igre koje je "uzeo" na HR PS+, a da ce moci samo igrati one koje "uzme" na US PS+ od trenutka aktivacije, pa na dalje.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
offline
PlayStation 4

Ja sve što imam na hrvatskom accountu kupljeno i skinuto mogu igrati na US accountu. I PS+ aktiviran na US account mi vrijedi i za hrvatski account, tj. ne traži me PS+ pretplatu ako igram neku igru online sa hrvatskog accounta iako mi je PS+ samo na US accountu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.6.2020 14:29 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Ja sve što imam na hrvatskom accountu kupljeno i skinuto mogu igrati na US accountu. I PS+ aktiviran na US account mi vrijedi i za hrvatski account, tj. ne traži me PS+ pretplatu ako igram neku igru online sa hrvatskog accounta iako mi je PS+ samo na US accountu.

Ali da li si imao ikad PS+ na HR Accountu?

Po pisanju mi izgleda da si imao (i jos uvijek imas) samo PS+ na US Accountu. 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
antimadridista kaže...

Ja sve što imam na hrvatskom accountu kupljeno i skinuto mogu igrati na US accountu. I PS+ aktiviran na US account mi vrijedi i za hrvatski account, tj. ne traži me PS+ pretplatu ako igram neku igru online sa hrvatskog accounta iako mi je PS+ samo na US accountu.

Ali da li si imao ikad PS+ na HR Accountu?

Po pisanju mi izgleda da si imao (i jos uvijek imas) samo PS+ na US Accountu. 

 Pa nisam. Ali čovjek je koliko sam shvatio pitao jeli moguće i dalje igrati sve sa hrvatskog accounta online ako imaš PS+ na US accountu. I moguće je. Samo što će igre sada skidati sa američkog PS+ ali ih može igrati na hrvatskom.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
Chaky kaže...
antimadridista kaže...

Ja sve što imam na hrvatskom accountu kupljeno i skinuto mogu igrati na US accountu. I PS+ aktiviran na US account mi vrijedi i za hrvatski account, tj. ne traži me PS+ pretplatu ako igram neku igru online sa hrvatskog accounta iako mi je PS+ samo na US accountu.

Ali da li si imao ikad PS+ na HR Accountu?

Po pisanju mi izgleda da si imao (i jos uvijek imas) samo PS+ na US Accountu. 

 Pa nisam. Ali čovjek je koliko sam shvatio pitao jeli moguće i dalje igrati sve sa hrvatskog accounta online ako imaš PS+ na US accountu. I moguće je. Samo što će igre sada skidati sa američkog PS+ ali ih može igrati na hrvatskom.

Da, moci ce igrati online s bilo kojeg Acca i skidati igre koje uzme na PS+ USA.

Ali mislim da nece moci skinuti igre koje je uzeo na HR PS+ dok mu je trajala pretplata.

torente 35 

Pripazi si na to, ako ti je bitno. Ako nije vozi onda na USA.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...

Pa zar se nemre  COD MW, a valjda i Warzone igrat sa misem i tipkonicom na ps4 bez ikakvih adaptera ?

može, kao i fortnite neke igre imaju dopustenu tu opciju.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.6.2020 15:40 (Pinkyz).
12 godina
offline
PlayStation 4
Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav svima opet. Moze li tko pomoci oko user acc-a. Zena i ja igramo na istoj konzoli, i volimo iste igre. Situacija je ovakva, igramo Horizon zero down trebao bi napraviti i njoj acc, sa popisom istih igara koje i ja imam. Problem je u save game iste igre. Da razdvojim moj gameplay od njenog, ne zelim da mi ona pokvari pricu same igre ako igramo na mome acc-u. Naravno ako je moguce

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Saveovi se ne shareaju izmedju profila.
Napravis novi profil i dok pokrenes igru njoj ce biti doslovno da je prvi put upalila igru - nikakvi postojeci saveovi, achievemnti itd.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
helix24 kaže...

Pozdrav svima opet. Moze li tko pomoci oko user acc-a. Zena i ja igramo na istoj konzoli, i volimo iste igre. Situacija je ovakva, igramo Horizon zero down trebao bi napraviti i njoj acc, sa popisom istih igara koje i ja imam. Problem je u save game iste igre. Da razdvojim moj gameplay od njenog, ne zelim da mi ona pokvari pricu same igre ako igramo na mome acc-u. Naravno ako je moguce

AA-d00d kaže...
Saveovi se ne shareaju izmedju profila.
Napravis novi profil i dok pokrenes igru njoj ce biti doslovno da je prvi put upalila igru - nikakvi postojeci saveovi, achievemnti itd.

Bas to.

I ako igrate Co-op svatko se ulogira na svoj Acc.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ajd samo pazite da unesete kod za dodatnih 2% popusta, nebudite konj ko ja koji je vidio kod tek nakon kupnje :) PAYPAL2020
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Ajd samo pazite da unesete kod za dodatnih 2% popusta, nebudite konj ko ja koji je vidio kod tek nakon kupnje :) PAYPAL2020

 

Sranje, spušio si 5kn? :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...
Ajd samo pazite da unesete kod za dodatnih 2% popusta, nebudite konj ko ja koji je vidio kod tek nakon kupnje :) PAYPAL2020

 

Sranje, spušio si 5kn? :-)

 Bitanga razočarao si me ko čovjek i komunista. 

9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Hvala vam puno. Doci cu ja jos sa glupim pitanjima. Hvala jos jednom

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Može mi netko objasniti forging weapon u Monster Hunter World?
Znači platim onih 600 coinsa ili kako se već zove, no u statistici oružja se ništa ne promjeni?!
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

Novi PS Store Sale- Save Up To 65%

 

F1 2019 105kn

Horizon Zero Dawn 97kn

Bloodborne goty 99kn

Far Cry 5 110

Plus Hrpa LEGO igara za klince

 

Vidim igru Judgment, na snizenju je s 450kn na 189kn, zna li itko išta o toj igri, izgleda kao yakuza igra?

 

Deal Of The Week je Stranded Deep 105 kn

 

Moj PC  
4 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...

Novi PS Store Sale- Save Up To 65%

 

F1 2019 105kn

Horizon Zero Dawn 97kn

Bloodborne goty 99kn

Far Cry 5 110

Plus Hrpa LEGO igara za klince

 

Vidim igru Judgment, na snizenju je s 450kn na 189kn, zna li itko išta o toj igri, izgleda kao yakuza igra?

 

Deal Of The Week je Stranded Deep 105 kn

 

 Uz PS+ 

 

F1 2019 79,84 kn

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.6.2020 15:32 (hummer0).
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jel tko narucivao igre sa thegamecollection i simplygames u zadnje vrijeme? Zanima me dal salju normalno posiljke u Hrvatsku sad nakon ove korone, narucio sam par stvari sa ebay-a iz UK pa su mi otkazali narudžbu i rekli da ne mogu slati pakete u Hrvatsku zbog korone..

XBL - skols1555
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hi-Rez Studios mi je poslao 2 keya za Rogue Company (Alpha Testing).
Nisam mogao snimiti gameplay jer je nedopusteno na ps4.

Uglavnom ima tutorial i match protiv botova. Podsjeca na Overwatch.

Trailer


Meni djeluje zanimljivo, ali ima par problema jer je jos alfa.

Imam ključ viska za Eu regiju za ps4.

Tko zeli probati stisnite Hvala pa cu preko Random.org izabrati nekog. :)
Moj PC  
2 0 hvala 9
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tokom dana dolaze prve recenzije za TLOU2, možda će neke stvari biti jasnije.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Igra je pobrala max ocjene

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...

Igra je pobrala max ocjene

 

ako je zasluženo - neka je.

 

sad ću i ja pogledati malo, imam ovih par koje baš volim, pa da vidimo

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

For what it's worth, one reviewer said this about the leaks:
"Let’s address the elephant in the room first and foremost. The leaks. I’ve been desperately holding my tongue for the past couple of weeks on this, but some of the biggest leaks that certain sections of the internet are getting their underwear twisted over? Yeah, they’re not accurate. I might do a video on launch day discussing this in more detail, but if you’re going to skip on this game because of what equates to around half an hour’s worth of discussed content which isn’t even accurate? You’re an idiot."

 

Zivi bili pa vidjeli

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ako sam ista naucio iz svojih mnogo godina gejmanja je to da se recenzijama ne vjeruje naslijepo. Cesto puta su mi 8-9/10 igre bile "meh" dok su druge koje su znatno nize ocjene dobile bile vrhunske.

Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Ako sam ista naucio iz svojih mnogo godina gejmanja je to da se recenzijama ne vjeruje naslijepo. Cesto puta su mi 8-9/10 igre bile "meh" dok su druge koje su znatno nize ocjene dobile bile vrhunske.

 

Kod mene je isto tako. Redovito su mi ove najrazvikanije govno. Pa će tako biti i s ovom, skandalima usprkos :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Osobno ne volim kad mi netko nesto previse nahvali tek onda ne vjerujem u tu superiornost.

Pa tako i gledam ove reviewe ekipe koja da popljuje igru sony bi ih iskljucio iz buducih "reviewa".

 

Kad ju odigra netko tko ju je kupio svojim novcem pa napise nesto e onds cu tek vjerovat u te ocjene.

Moj PC  
2 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Kod mene je isto tako. Redovito su mi ove najrazvikanije govno. Pa će tako biti i s ovom, skandalima usprkos :-)

 

"The Last of Us Part II uvijek ide u 30 sličica po sekundi, a usporavanja nisu strana." - preskači. 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

 

"The Last of Us Part II uvijek ide u 30 sličica po sekundi, a usporavanja nisu strana." - preskači. 

 

Znači ne ide uvijek u 30 sličica po sekundi, često ide i manje :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2020 10:55 (Bitanga).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice