PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.790.969
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da se ratovi vode zbog novca?
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
NickChase kaže...
U plunderu Najmanje novaca dolazi od lootanja, najbolje je rješavati one objective i kupiti one supply drop kutije. Znači tamo je masa novaca. Iako sam noob vidim da je najbolja strategija uzeti vozilo i kupiti dropove okolo po mapi. A dobra je i strategija da čekaš kod onog Jelica da ekipa dođe ostaviti pare pa ih lijepo porokaš i uzmeš im lovu. Ima dosta strategija, sad kome šta odgovara. Ja sam slučajno srušio helić i dobio hrpu love.

 

Mene više zanima nešto drugo.... kakvu poruku ta igra šalje djeci danas?!

 Pa zar nije igra samo za punoljetne? To je zabava a ne štivo za odrastanje :D

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
NickChase kaže...
U plunderu Najmanje novaca dolazi od lootanja, najbolje je rješavati one objective i kupiti one supply drop kutije. Znači tamo je masa novaca. Iako sam noob vidim da je najbolja strategija uzeti vozilo i kupiti dropove okolo po mapi. A dobra je i strategija da čekaš kod onog Jelica da ekipa dođe ostaviti pare pa ih lijepo porokaš i uzmeš im lovu. Ima dosta strategija, sad kome šta odgovara. Ja sam slučajno srušio helić i dobio hrpu love.

 

Mene više zanima nešto drugo.... kakvu poruku ta igra šalje djeci danas?!

 Isto kao i sve igre oduvijek. A ta poruka glasi "pokušaj me preći / pokušaj pobijediti". Nikakvu dodatnu poruku djeca ne izvlače iz igara, to znamo svi koji smo odrasli uz takve igre. Što krvavije to bolje, ali znamo da je to samo igra. Osim u slučaju ako nešto već nije u redu sa djetetom, ali to je već druga tema.

9 godina
offline
PlayStation 4

ponovno se priča o novom Batmanu i open world Harry Potter igri. Navodno da su WB Games Montreal mislili napraviti baš show oko toga na E3, ali eto nažalost morat će to napraviti na neki drugi način. Jako me zanima kako bi to moglo izgledati

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
PlayStation 4

Prijatelj trazi za svog malog sina neki playstation 4 (bilokoja verzija) do nekih 1500kn sa joystickom, a malom ce kupiti onda CTR i takvu nekvu igru da se moze igrati.

Pa sad, sto se moze dobrog dobit u tom cijenovnom rangu? Moze i u PM ako se ovdje ne bi smjelo o tome pricati. Hvala!

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ovaj tjedan vjerojatno demo RE3. Tesko da ce biti iduci tjedan zbog predators hunting grounds dema koji je vec zakazan 27og.
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
acmilan2 kaže...

Prijatelj trazi za svog malog sina neki playstation 4 (bilokoja verzija) do nekih 1500kn sa joystickom, a malom ce kupiti onda CTR i takvu nekvu igru da se moze igrati.

Pa sad, sto se moze dobrog dobit u tom cijenovnom rangu? Moze i u PM ako se ovdje ne bi smjelo o tome pricati. Hvala!

 Edit: javilo mi se par ljudi cisto da znaju plejka prodana milanovom prijatelju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.3.2020 10:19 (bloodborne).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
acmilan2 kaže...

Prijatelj trazi za svog malog sina neki playstation 4 (bilokoja verzija) do nekih 1500kn sa joystickom, a malom ce kupiti onda CTR i takvu nekvu igru da se moze igrati.

Pa sad, sto se moze dobrog dobit u tom cijenovnom rangu? Moze i u PM ako se ovdje ne bi smjelo o tome pricati. Hvala!

 Bas me frend zvao ima 5 min dosao ovdje da vidim da li bi netko bio zainteresiran.

 Nedavno je uz pretplatu dobio ps4, kaze da ga je 2x upalio. Kaze da je kupljena prije 2 mj. Nisam ga shvatio di su mu dvije ostale igre.

 Ali daje last of us uz nju, 500gb model, 1000kn. Ak si zainteresiran javi u inbox pa ti saljem njegov broj pa se vi dogovorite za dalje.

 Tocnije tvoj frend.

 Super ponuda!

6 godina
offline
PlayStation 4

Polako počinjem sumnjati da ćemo se ove godine igrati na PS5...Nije da mi se nešto pretjerano žuri, ali zaželio sam se novog hardwarea. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

ali zaželio sam se novog hardwarea. 

  I ja  isto. Bogami ako se bilo da valja posla mozda steknem i za televizije i za ps5 bit ce mi u sobi pravi gaming room. Ali to ce biti samo radi ekskluziva i ovog sto nisam sa ps4 odigrao.

4 godine
odjavljen
offline
PlayStation 4

Koliko je koštao PS4 odmah po izlasku? Jel se sijeća tko?

Have no fear, Vlad is here
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
VladimirLem kaže...

Koliko je koštao PS4 odmah po izlasku? Jel se sijeća tko?

 

A PS4 sam kupio 02/2015 u Sancta Domenici i platio sam ga 3300kn s GTA V.

PS4 Pro sam kupio na release dateu u HR u Svijetu Medija i platio 3300kn bez igre.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Novi playstation je kao polovni audi,uvijek drzi cijenu  :)

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

Nego društvo, jel ima ovdje nekog da ne ide na posao zbog epidemije i da sjedi cijeli dan kod kuće i igra igre?

 

nikad nije bilo bolje biti gamer, što se mene tiče ne moram izlaziti 6 mjeseci iz kuće

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

Nego društvo, jel ima ovdje nekog da ne ide na posao zbog epidemije i da sjedi cijeli dan kod kuće i igra igre?

 

nikad nije bilo bolje biti gamer, što se mene tiče ne moram izlaziti 6 mjeseci iz kuće

Nazalost jesam kod kuce. Ali Pleyki ne mogu ni prismrditi. 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
Cansee kaže...

Nego društvo, jel ima ovdje nekog da ne ide na posao zbog epidemije i da sjedi cijeli dan kod kuće i igra igre?

 

nikad nije bilo bolje biti gamer, što se mene tiče ne moram izlaziti 6 mjeseci iz kuće

Nazalost jesam kod kuce. Ali Pleyki ne mogu ni prismrditi

 zašto?

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

Nego društvo, jel ima ovdje nekog da ne ide na posao zbog epidemije i da sjedi cijeli dan kod kuće i igra igre?

 

nikad nije bilo bolje biti gamer, što se mene tiče ne moram izlaziti 6 mjeseci iz kuće

 hehe, da sam bar doma. nama su rekli da smo do kraja tjedna do 14h, a onda
 navodno od sljedeceg tjedna cemo biti po grupama naredna 2 tjedna jedni na poslu drugi radit od doma.
 a plejku nisam vec 2 tjedna upalio mozda doslo vrijeme za malo igranja.

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

Nego društvo, jel ima ovdje nekog da ne ide na posao zbog epidemije i da sjedi cijeli dan kod kuće i igra igre?

 

nikad nije bilo bolje biti gamer, što se mene tiče ne moram izlaziti 6 mjeseci iz kuće

 Ja. Zatvorili na 2 tjedna. Sad ću lijepo odigrati sve što nisam dosad.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 godina
offline
PlayStation 4

Još ovaj tjedan sam na poslu, a od idućeg bi trebao raditi od kuće. Trenutno realno imam posla za pola smjene, tako da će se igrati. Division mi prvo pada na pamet. 

 

Nije mi jasno zašto se ljudi groze izolacije, pa za vrijeme faksa sam jedino tako i funkcionirao. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2020 13:03 (Vandit).
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
Chaky kaže...
Cansee kaže...

Nego društvo, jel ima ovdje nekog da ne ide na posao zbog epidemije i da sjedi cijeli dan kod kuće i igra igre?

 

nikad nije bilo bolje biti gamer, što se mene tiče ne moram izlaziti 6 mjeseci iz kuće

Nazalost jesam kod kuce. Ali Pleyki ne mogu ni prismrditi

 zašto?

Posao se nece sam napraviti, a i prevelika je konkurencija u redu za PS4  

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
offline
 
3 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

Nego društvo, jel ima ovdje nekog da ne ide na posao zbog epidemije i da sjedi cijeli dan kod kuće i igra igre?

 

nikad nije bilo bolje biti gamer, što se mene tiče ne moram izlaziti 6 mjeseci iz kuće

 

Kod mene svi smo od doma, ali se normalno radi kao da smo i u uredu. Ne znam otkud bismo dobili plaće da ne radimo, nismo državna služba. 

 

Tako da za gaming ostaje samo večer i vikendi, kao i obično.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

Nego društvo, jel ima ovdje nekog da ne ide na posao zbog epidemije i da sjedi cijeli dan kod kuće i igra igre?

 

nikad nije bilo bolje biti gamer, što se mene tiče ne moram izlaziti 6 mjeseci iz kuće

 Kod mene je posao iz home office tako da mi nista ne znaci 

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Pretpostavljam povodom korone, da se ljudi malo igraju u izolaciji. Mozda bude i za nas, pa ako nekog zanima igra cisto da si prati.
:)
Moj PC  
1 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Jesu li i dlc besplatni?
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
AA-d00d kaže...
Jesu li i dlc besplatni?

 otvoris clanak i procitas. ukratko nece, cijela kampanja odyssey je free bez dlc-a.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ovih dana izbacuju demoe samo tako.
Skidam Demo RE3 (Australija) 10GB
Uz to imate demoe za Trials of Mana, Moving Out te Disaster Report koji je u planu za sutra.
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.3.2020 13:19 (Gogy7).
Moj PC  
1 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Nije mi se dalo citati.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice