PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.267
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže... 

Zadnja scena... cinematic... lik nakon 6 metaka plasiranih direktno u glavu lagano mrmlja, dahće, napravi 5-6 koraka, okrene se i padne. Do tad sam se nagledao svakakvih bugova, ali ovaj je jebeno vrhunski.

Imam snimku, al neću shareati radi huge spoilera. 

Da i meni je to bilo full urnebesno, kod mene je imao rupu mjesto oka, glava razvaljena a on onako grof Drakula mod, sve u sebi jebote ovo je epick twist, sad na brzinu glogov kolac pa u srce. Grof Drakula vs wild west.

6 godina
offline
PlayStation 4

Uskoro nam na mail stiže PLAYSTATION 2019 Wrap-Up. 

 

Baš me zanima u koju sam igru najviše ulupao sati. 

 
0 0 hvala 1
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Gajotres kaže...
Bitanga kaže... 

Zadnja scena... cinematic... lik nakon 6 metaka plasiranih direktno u glavu lagano mrmlja, dahće, napravi 5-6 koraka, okrene se i padne. Do tad sam se nagledao svakakvih bugova, ali ovaj je jebeno vrhunski.

Imam snimku, al neću shareati radi huge spoilera. 

Da i meni je to bilo full urnebesno, kod mene je imao rupu mjesto oka, glava razvaljena a on onako grof Drakula mod, sve u sebi jebote ovo je epick twist, sad na brzinu glogov kolac pa u srce. Grof Drakula vs wild west.

 

Da, i kod mene. Ko Terminator u jedinici. Valjda nisu računali da će netko na konzoli gađati u glavu, ali na PCu je to bilo lakše :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.1.2020 16:10 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Stigao je Darwin Project. Free to play je igra pa probajte. Meni se svida, mozda je malo problem pronaci neprijatelje ali igra je brza, nije komplicirana, brzo povatas mehaniku igre. Vise mi se svida to da sami craftamo oruzje i ostalo nego dosadno gradenje do neba kao u fortniteu. Gameplay se dosta promjenio od early accessa tako da probajte.
Pogledajte kako izgleda gameplay
Moj PC  
0 1 hvala 3
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Izgleda fora...jel treba ps+ za to?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ne, free to play je. Dostupno je svima. Za sve F2P igre ne treba ps+
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Stigao je Darwin Project. Free to play je igra pa probajte. Meni se svida, mozda je malo problem pronaci neprijatelje ali igra je brza, nije komplicirana, brzo povatas mehaniku igre. Vise mi se svida to da sami craftamo oruzje i ostalo nego dosadno gradenje do neba kao u fortniteu. Gameplay se dosta promjenio od early accessa tako da probajte.
Pogledajte kako izgleda gameplay

 Po inventoryu dolje, grafičkom stilu itd. čista kopija Fortnite-a. Moguće da je igra i dobra, ali ne volim kad se baš ovako očito nešto kopira.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Igra je stara 2 god. i nova je jedino na PS4.
12 godina
offline
PlayStation 4

Ima tko for honor ili da je igrao? Zanima me je li prekratka igra(single player)? Vidim da je sada na HR store 75,99 kn. Malo mi teže idu te igre sa mačevanjem pa se nadam da nije preteška ili još bolje da ima i na easy težinu:)  

Po ovome videu...

https://m.youtube.com/watch?v=iBLsQ92M7sE

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.1.2020 22:26 (mariclius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...

Ima tko for honor ili da je igrao? Zanima me je li prekratka igra(single player)? Vidim da je sada na HR store 75,99 kn. Malo mi teže idu te igre sa mačevanjem pa se nadam da nije preteška ili još bolje da ima i na easy težinu:)  

 

Ma glupost je, single player čak i nije loš, al je tu samo da bude nešto. Stvarno nije vrijedno ni spomena. 

Poanta je multiplayer, no ne odgovara mi uopće taj tip igre.

Ako baš nemaš ništa drugo za potrošit 76kn i ništa drugo za igrati onda kupi, ali ne bih ti preporučio.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
PlayStation 4

Hvala bitango:)  Sad malo na YouTube gledao i izgleda dosta kratko. 6 videa i to je to, oko 120 min. Neka ja izgubim 3x više vremena opet prekratko. Kad sam gledao videa od Ghost of Tsushima dobio želju da zaigram neku sličnu igru pa rekoh možda ova For Honor kad je već takva cijena. Online me je zanima pa ništa od toga, čeka se Ghost of Tsushima:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Eh kod mene je legao preorder Dragonball Z: Kakarot

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
U hr ili izvana?
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Bila je free na + prosle god oko ljeta brijem, i dalje mi samo stoji u libraryu.

 

Edit: ja sam bio slab prosle god 103h

 

https://www.playstation.com/hr-hr/campaigns/2019/wrap-up/?PXP=f4d1142893dbc1cd53a8339b97531ac32a0747eb77f969b856fa8e7edd29d164

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.1.2020 7:33 (bloodborne).
6 godina
offline
PlayStation 4

U jbt, ja imam 818 odigranih sati. Puno više nego sam očekivao. Bolje da mi cura to ne sazna. 

 

Najigranije igre: 

 

Gran Turismo Sport: 483h

Spiderman: 69h

FIFA19: 56h

 

To otprilike odgovara mom prošlogodišnjem opusu, samo mi nije jasno kako je FIFA tu došla. 

 

 
3 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ja sveukupno imam 58h kroz cijelu godinu 

 
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

U vandit dobar si haha, od mojih 107* nije ipak 103 igra s najvise h je nba 2k19

sa 54h, a posto je to buraz igrao ja gotovo pa i nisam. Al nekako mi se i to sve cini

igra s najvise h online u + pretplatu mi je bloodborne 39h. Al ne kuzim buraz je danima sjedio

na nba-u koliko to tocno mjeri ne znam, ja sam bb natukao 8-10h u zadnja 2 dana samo.

Iako se ovo odnosi na proslu god ali. Hmm

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.1.2020 9:02 (bloodborne).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

Ne znam kako sam toliko natukao pogotovo što nemam dojam da puno igram. Više me drži dojam svakodnevne borbe da dođem do PS-a na sat - dva. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Bila je free na + prosle god oko ljeta brijem, i dalje mi samo stoji u libraryu.

 

Edit: ja sam bio slab prosle god 103h

 

https://www.playstation.com/hr-hr/campaigns/2019/wrap-up/?PXP=f4d1142893dbc1cd53a8339b97531ac32a0747eb77f969b856fa8e7edd29d164

https://www.playstation.com/hr-hr/campaigns/2019/wrap-up/?PXP=219f3e1a9495a67d16a25f21a517e3e3d23a2b92629f2248637c1fcf3b003d4d

 

Brutalno, ali nije "moje".

Prve tri igre igra mali, a u Minecraftu zasluge ima i kcer 

 

Steta sto nema detaljan ispis da vidim bas svoju statistiku.

 

P.S. Ako netko zna kako doci do toga, neka slobodno napise.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.1.2020 9:44 (Chaky).
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Po ovome bi bloodborne trebao biti na drugom mjestu.

Osim ako se to ne odnosi na igranje online, sto mi opet ne drzi vodu

jer je buraz igrao nba online citavo vrijeme.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
U hr ili izvana?

 Ma digitalno preko PSN.

15 godina
online
PlayStation 4

Meni kaže da sam igrao 33h Overwatch (klinac igra), 19h Apex Legends (dvije od top 3 igre uz God of War), a u drugom dijelu kaže da sam proveo igrajući online 22h sveukupno, za PS+ kaže da je riječ o Overwatchu i 21h samo. Matematika ne štima :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.1.2020 10:23 (Bitanga).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
For Honor kao SP iskustvo nema smisla. Ali za te pare je isplativo ako se igra MP. Dosta je drugačije od ostalih online igara, nije preteško za savladati, a ustvari je dosta zabavno jednom kad se ufuraš. 1 vs 1 dvoboji su mi bili odlični jer su kratki, a opet jako napeti, a i dosta ljudi igra pa nema problema s pronalaskom protivnika.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
PlayStation 4

Imam osjecaj, kad vidim koliko vi igrate, da sam neki kroner...

Kovačić
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Gdje vi vadite te podatke o igranju? Ja nisam ništa dobio na mail.

PSN - DeniZg80
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Gdje vi vadite te podatke o igranju? Ja nisam ništa dobio na mail.

 https://www.playstation.com/campaigns/2019/wrap-up/

9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

1000 sati je 3 sata dnevno igranja sto nije ni puno a ni malo, posao, žena, djeca prosječan čovjek može priuštiti 2 sata igranja dnevno

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Izgleda da ja uopće ne igram  ili sam na krivoj lokaciji, mlađi od 18 sigurno nisam.

 

PLAYSTATION kratki sažetak za 2019. dostupan je samo na odabranim lokacijama. Osim toga, korisnici moraju imati 18 ili više godina i moraju imati više od 10 sati igranja u 2019. prije 10. prosinca.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
acmilan2 kaže...

Imam osjecaj, kad vidim koliko vi igrate, da sam neki kroner...

 

Ti si ono čemu mi svi koji malo igramo stremimo. 

 

mzopg kaže...

Izgleda da ja uopće ne igram  ili sam na krivoj lokaciji, mlađi od 18 sigurno nisam.

 

PLAYSTATION kratki sažetak za 2019. dostupan je samo na odabranim lokacijama. Osim toga, korisnici moraju imati 18 ili više godina i moraju imati više od 10 sati igranja u 2019. prije 10. prosinca.

 Pogledaj da nisi na USA PS stranici. To je meni isto izbacivalo i onda sam se prebacio na HR-EU stranicu i izbacilo mi je. 

13 godina
offline
PlayStation 4

Opa miki.

Te 3 igre sam i jedino igrao na plejki.

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice