PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.770
|
čitano: 7.121.506
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
hummer0 kaže...
arnes_king kaže...

Nikada nisam bio ljubitelj sportskih igara i igram ih samo kada mi neko dodje ko to zeli igrati. Upravo zbog toga svake godine skinem lite/free verzije od obe igre i moram reci da je PES glupost ziva, igraci isto nenormalni izvode totalno nesto drugo nego sto se uradi na kontrolama  ponasaju se neprirodno.

 Da ti slučajno nisi uključio Sims-e umjesto PES-a pa igrao.

 Čovjek je u pravu, ali bitno da ti komentiraš, a nisi ni igrao.

 Hexfire

Bitno da si mi ti pametan.

Rekao je da sve ove godine skida lite verzije ja ju igram još od kad se pojavila znači od prvog PlayStationa.

Moj je odgovor bio u šaljivom tonu prema tome kud se ti guraš ko košulja u guzicu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.12.2019 20:08 (hummer0).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Novi PES sam igrao od prvog dana i mogu potvrditi da se radi o zaista jadnom proizvodu. Skriptiranje je probilo plafon, npr. kad bih igrao protiv puno slabije rangiranih igrača događao bi se festival stativa, prečki i nerealnih obrana.
Suci ne postoje, pa je mesarenje najučinkovitiji oblik branjenja.
Sadržaj je smiješan, a većina stvari je skrivena iza mikrotransakcija.
Prezentacija i meniji su amaterski, najavljivali su se novi ui i meniji, na kraju sve što je odrađeno je promjena boje...ono 2 minute posla u godinu dana.

Tako da, iskreno ne razumijem osobu koja može uživati u toj igrici.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Švajcarska skupa

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
To je za nas balkance skupo dok su Svicarcima puno veca primanja
7 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam napustio sportske igre (PES i FIFA) prije kojih godinu dvije. Ako nešto ne volim to je da igra pravi budalu od mene - a današnje nogometne igre upravo to rade. 

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dijelim akaunt sa frendovima, uzimamo Pes svake god novi, nakon izlaska igre uvijek poslje mjesec i pol dva bude popust, odmah stvim pesuniverse patch, i sve su licence tamo.
 
2 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

A ja sam davno skuzio da su nhl i nba bolji i zabavniji kako za sp tako i za mp.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Danas sam isprobao novi PES 2020 Lite igra mi je ok malo je sporija, ali ne znam zašto je vas par popljuvalo.

Kužim da su ukusi različiti i moj sin voli Fifu jer svi njegovi frendovi to igraju, ali nije PES uopće tako loš kakvog ga neki prikazuju.

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Danas sam isprobao novi PES 2020 Lite igra mi je ok malo je sporija, ali ne znam zašto je vas par popljuvalo.

Kužim da su ukusi različiti i moj sin voli Fifu jer svi njegovi frendovi to igraju, ali nije PES uopće tako loš kakvog ga neki prikazuju.

 Nije PES loš offline, dapače. Ali kad igraš online, to je kao neka druga igra. Doduše, nije ni kod FIFA-e puno drugačije. Kad će online modovi izgledati i imati gameplay kao u offline-u, onda ću trošiti više vremena na te nogometne igre.

 

Ali svi znamo da im to nije u interesu jer je cilj napraviti kartice gdje svi igrači imaju pace i shot power 99 i tako navući klince da kupuju paketiće. Kad vidim te FIFA "posebne" kartice gdje prosječan igrač dobije karticu ocjene 90+, bljuje mi se. Naravno da je onda gameplay koma.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.12.2019 18:11 (antimadridista).
8 godina
offline
PlayStation 4

Novi PS4 Pro, nema 10 sati igranja, jako se zagrijava. Znam da se općenito griju i ne smeta mi, ali kad stavim ruku gore na poklopac ili iza zrak je užaren. Malo mi je čudno da se tak zagrije nakon 20 minuta igranja Nioha, kao da ventilator ne radi iako se plejka ne gasi sama od sebe.

 

Sad vidim da sa strane struji hladan zrak a iza vruć, jel mogu kak provjerit jel sve ok s ventilatorom ili trebam reklamirat ? Malo mi je čudno da vent ne čujem. Telka je Sony i mislim da pokaže rezoluciju kod ukljucivanja, 3840x2160p.

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ma daj molim te...button delay je traje 3 sekunde, osim toga masu puta igrač na terenu ne odradi ono što tražim. Samo to je dovoljno da nazovem igru potrganim smećem, a to je samo djelić problema.
Offline ajde, ali to me ne zanima, ML sam igrao sezonu i nešto i više mi se nije dalo, mod je dosadan, jedno te isto još od pes4-ke.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
hummer0 kaže...

Danas sam isprobao novi PES 2020 Lite igra mi je ok malo je sporija, ali ne znam zašto je vas par popljuvalo.

Kužim da su ukusi različiti i moj sin voli Fifu jer svi njegovi frendovi to igraju, ali nije PES uopće tako loš kakvog ga neki prikazuju.

 Nije PES loš offline, dapače. Ali kad igraš online, to je kao neka druga igra. Doduše, nije ni kod FIFA-e puno drugačije. Kad će online modovi izgledati i imati gameplay kao u offline-u, onda ću trošiti više vremena na te nogometne igre.

 

Ali svi znamo da im to nije u interesu jer je cilj napraviti kartice gdje svi igrači imaju pace i shot power 99 i tako navući klince da kupuju paketiće. Kad vidim te FIFA "posebne" kartice gdje prosječan igrač dobije karticu ocjene 90+, bljuje mi se. Naravno da je onda gameplay koma.

 Ne kuzim. Pa i PES ima istu koncepciju. U fifi je bljuv u pesu je ok. A jbg onda.

 

Cilj kartica je održavat mod, FUT, zivim kroz cijelu godinu. Odnosno stavljanje igraca koji nisu meta da budu iskoristivi unutar igre. Mod ko mod, kao najpopularniji modna svijetu kaj se tice nogometa je odlican. No, nazalost, konekcija i DDA sve unistavaju.

 

Kome se to ne svida, uvijek ima offline i online season gdje kerefeka sa DDa u ostalim stvarima doslovno nema. 

 

Prodajni rezultati govore gdje je kaj bolje. Konami jenodavno trebao prodati licencu nekome. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.12.2019 18:51 (SimeKZ).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...
antimadridista kaže...
hummer0 kaže...

Danas sam isprobao novi PES 2020 Lite igra mi je ok malo je sporija, ali ne znam zašto je vas par popljuvalo.

Kužim da su ukusi različiti i moj sin voli Fifu jer svi njegovi frendovi to igraju, ali nije PES uopće tako loš kakvog ga neki prikazuju.

 Nije PES loš offline, dapače. Ali kad igraš online, to je kao neka druga igra. Doduše, nije ni kod FIFA-e puno drugačije. Kad će online modovi izgledati i imati gameplay kao u offline-u, onda ću trošiti više vremena na te nogometne igre.

 

Ali svi znamo da im to nije u interesu jer je cilj napraviti kartice gdje svi igrači imaju pace i shot power 99 i tako navući klince da kupuju paketiće. Kad vidim te FIFA "posebne" kartice gdje prosječan igrač dobije karticu ocjene 90+, bljuje mi se. Naravno da je onda gameplay koma.

 Ne kuzim. Pa i PES ima istu koncepciju. U fifi je bljuv u pesu je ok. A jbg onda.

 Gdje sam ja to napisao da je u PES-u ok? Napisao sam da su obje igre loše online sa užasnim gameplayem.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Wannabes kaže...

Novi PS4 Pro, nema 10 sati igranja, jako se zagrijava. Znam da se općenito griju i ne smeta mi, ali kad stavim ruku gore na poklopac ili iza zrak je užaren. Malo mi je čudno da se tak zagrije nakon 20 minuta igranja Nioha, kao da ventilator ne radi iako se plejka ne gasi sama od sebe.

 

Sad vidim da sa strane struji hladan zrak a iza vruć, jel mogu kak provjerit jel sve ok s ventilatorom ili trebam reklamirat ? Malo mi je čudno da vent ne čujem. Telka je Sony i mislim da pokaže rezoluciju kod ukljucivanja, 3840x2160p.

 

 

 Ako hladjenje dobro radi onda je normalno da puse vruc zrak iza. Mora se i poklopac ugrijati, ako se ventilator ne pali i ne cuje previse onda je sve ok.

 

Da vent ne radi ne bi osjetio sa strana da uvlaci hladan a nazad puse vruc zrak i konzola bi se ugasila veoma brzo.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.12.2019 19:37 (arnes_king).
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Wannabes kaže...

Novi PS4 Pro, nema 10 sati igranja, jako se zagrijava. Znam da se općenito griju i ne smeta mi, ali kad stavim ruku gore na poklopac ili iza zrak je užaren. Malo mi je čudno da se tak zagrije nakon 20 minuta igranja Nioha, kao da ventilator ne radi iako se plejka ne gasi sama od sebe.

  

 Ma to je sve ok. Konzolu treba reklamirati tek ukoliko se učestalo počne gasiti zbog pregrijavanja. 

 

Budi sretan, kad ventilator prestane biti stidljiv i proradi punom snagom susjedi će ti se žaliti na buku. 

7 godina
offline
PlayStation 4

Zna li tko je li trenutno aktualan kakav kod u SD za igre?

PSN - ediholic
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

.

Moj PC  
4 0 hvala 4
15 godina
offline
Re: PlayStation 4

Cek samo prvi put je besplatno ili se kod moze koristiti vise puta? Kao neki discount kupon?

EDIT: Nisam dobro procitao, moze se brisat ovaj post.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.12.2019 15:02 (emerik).
11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

hvala na tome,ali ne hvala.

 

Jebote sony nek se šljive,daju te neke Sekiro teme....a Božić evo proša,i samo pojedincima šalje kodove za blagdansku temu .I.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
5 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Meni su sve te besplatne vise manje bezveze.

Zato sam si kupio ovu za nekih 20-30kn bas mi je fora.

Latice padaju, svijetla plutaju, i onako lagano po japanski muzika.

6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ghost of Tsushima Free PS4 Dynamic Theme :)

RD
Moj PC  
7 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Momci sretan bozic svako dobro vama i vasim obiteljima i puno dobrih popusta i AAA naslova. 😛

Moj PC  
7 0 hvala 6
12 godina
offline
PlayStation 4

Čestit Božić

 

Zanima me gdje najpovoljnije mogu nabaviti volan G29 i Xim Apex adapter za PS4 da mogu igrati s kišom i tipkovnicom ?

 

Hvala 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Rondo9 kaže...

Čestit Božić

 

Zanima me gdje najpovoljnije mogu nabaviti volan G29 i Xim Apex adapter za PS4 da mogu igrati s kišom i tipkovnicom ?

 

Hvala 

Možda dobe još koji komad. 

 

https://www.mall.hr/volani/logitech-volan-g29

 

Ili njuškalo nađe se jeftino sa garancijom.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.12.2019 18:12 (hummer0).
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Narucii bih sekiro iz sancte pa me zanima ima li kakav aktualni promo kod za dodatan popust na igru?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Brutalno mi ide na kurac ovaj dark souls. Znaci bolesno nebalansirana nelogicna igrica.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Koji Dark Souls?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Sigurno Dark Souls 2.Mene je taj nastavak najviše naživcirao i najmanje mi se dopao od cijele trilogije.
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Po meni je DS najpoštenija igra. Samo treba znati izbjegavati udarce, ako to neide imaš štit. Bloodborne je puno teži jer imas samo parry koji je puno teži za izvesti. Teško je dok ne skuzis. Ima ljudi koji prijeđu igru bez levelanja. Ja sam se prvi put mucio u DS 3 protiv Dancera i umirao 20ak puta, a kad sam opet naletio na nju pobjedio sam od prve.
Kako napredujete levelajte se i oružje isto i onda je igra na easy.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice