Nintendo Switch izdvojena tema

poruka: 1.429
|
čitano: 591.515
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
robiKc kaže...

Dao sam Switch Oled da se napravi modifikacija i stvar je odlična i definitivno se isplati, s obzirom kakve su cijene igrica. Točno kako mi je netko napisao, klinac je prvo negodovao, a kada je vidio koliko i koje igrice sve ima na kartici od 512 Gb (free), sada je oduševljen. Svaka preporuka za odraditi modifikaciju. Nemam ja živaca zezati se sa kupnjom polovnih igrica preko Njuskala i onda ju kasnije prodavati. Ovako skinem klincu bilo koju on želi na netu i za par minuta ju već može igrati. 

robiKc 

Drago mi je da si zadovoljan kao što sam ti rekao i moj je prvo negodovao sad je super zadovoljan.

Jesi radio kod onog tipa sa njuškala?

4 godine
offline
Re: Nintendo Switch
12 godina
offline
Re: Nintendo Switch
robiKc kaže...

Nakon lemljenja chipa i instaliranja potrebnih programa na Microsd karticu, Switch funkcionira odlično, odnosno isto brzo kao i tvornički. Kada se upali Switch, on je automatski u modificiranom režimu rada. Kada sam pitao čovjeka koji mi je odradio modifikaciju da li smijem igrati igrice online, rekao je da ne preporuča, ne kada je modificiranom načinu rada, dok u klasičnom načinu rada radi bez frke online (ali nije zanimljivo više jer sin mi jedino ima Fortnite za online igranje, a ima ga i na PS5 tako da nam ne treba uopće mogućnost da Switch bude online).

 

 

Igre skidam na https://romslab.com, obično su sve zapakirane u rar formatu. Tinfoil koji se nalazi na Switchu je u biti browser koji služi sa prebacivanje skinutih igrica sa PC-a na Switch, a ujedno služi i za instalaciju samih igrica, sve je vrlo jednostavno. 

 Nemoraš se mučiti s skidanjem pa prebacivanjem, samo nađi tinfoil shop koji radi, pa direkt skidaš na switch 

4 godine
offline
Re: Nintendo Switch
Misliš da smijem upaliti Internet na switchu?
12 godina
offline
Re: Nintendo Switch
robiKc kaže...
Misliš da smijem upaliti Internet na switchu?

 Ne znam kakav ti je homebrew stavio, ja imam incognito Koji briše serijski broj konzole. U najgorem slučaju ćeš dobiti ban od Nintenda za igranje online i pristup eShopu.... Ništa što ti je bitno

7 mjeseci
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Nintendo Switch

Pozz.... 

 

Nisam nikad imao nitendo. Planiram ovih dana otici uzeti nitendo switch. Ima na akcijama za 330 eura.  Sta trebam gledat? I dali ima u gamepadima, ugraden motion. I dali ima free igara za dijecu kao na psu?

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
razermario kaže...

Pozz.... 

 

Nisam nikad imao nitendo. Planiram ovih dana otici uzeti nitendo switch. Ima na akcijama za 330 eura.  Sta trebam gledat? I dali ima u gamepadima, ugraden motion. I dali ima free igara za dijecu kao na psu?

 Kontroleri imaju motion senzore.

Free igara ima jako malo. Ako se misliš oslanjati na free igre na Nintendo konzoli onda to nije za tebe.

12 godina
offline
Nintendo Switch

od danas dostupan i zadnji DLC za Mario Kart 8 Deluxe 

Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Nintendo Switch
Kupio sam juce switch 504 eura sa super mariom wonder. Moze neka preporuka free igre koja se moze doma igrat, na jednoj konzoli u dvoje?
Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nintendo Switch
razermario kaže...
Kupio sam juce switch 504 eura sa super mariom wonder. Moze neka preporuka free igre koja se moze doma igrat, na jednoj konzoli u dvoje?

 504 eura!? Kako si to uspio? Skupo, brate. Ja prije 5 mjeseci uzeo OLED verziju za 320. A BF je iza ugla...

11 godina
offline
Nintendo Switch

Ne znam, uzeo sam u osijeku u zeldi sa igrom. Na godinu dana na rate. Kesom bi bilo nesta malo manje. 

 

Di kupujete igre, jer ima neka stranica za jeftinije? 

 

I molim vas neku preporuku igre di se koristi motion senzori.

 

I pitanje dali se mogu igrat nitendo wii ili wiiu igre na switchu

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Mozes proci malo jeftinije ako kupis digitalno, ali ja bi ti preporucio(rabljene) fizicke, jer ih uvijek mozes prodati (po ok cijeni).

1-2 Switch, Switch Sports, WarioWare:Get It Together.

Ne mogu se igrati Wii i Wii U igre. Ali velika većina Nintendovih Wii U igara je reizdana za Switch.
Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
13 godina
offline
Nintendo Switch

Od igara sam igrao s djetetom Kirby and the forgoten land (može se u dvoje na joyconima i super je igra od početka do kraja i ostati će u stalnoj kolekciji), Nintendo switch sports (zgodno za razmahati se malo, fora je kad ti netko dođe, vole i djeca i odrasli). Poslije toga sam uzeo još neke na akciji ali sam stekao dojam da sve igre što nisu baš najnovije i 50-60€ nisu ni dobre. Čekam još Mario Kart da bude neki popust pa ću uzeti, ali sve u svemu nije me baš oduševila ponuda igara. Ja sam se od igara davno ohladio ali sam mislio da ću barem naći nešto zanimljivo za nekad odagrati s djecom. Krenuo sam kupovati na karticama ali mi je to brzo postala gnjavaža mijenjati te kartice stalno (mora biti u switchu kad se igra igra), a i te što sam uzeo neću nikad prodavati jer su mi dobre. Da sam to znao hitove bi kupovao digtalno, ono što mislim preći jednom bih na kartici pa se mijenjao.

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Nintendo Switch

Dali sam dobro shvatio? Ako uzmem member ship na 1 mijesec, mogu besplatno da skinem splatoon 2 ?

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
razermario kaže...

Dali sam dobro shvatio? Ako uzmem member ship na 1 mijesec, mogu besplatno da skinem splatoon 2 ?

 Ako je kao na drugim pretplatama, da, ali onda imaš igru dok ne istekne plaćena pretplata. U tvom slučaju, nakon mjesec dana

 

9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
razermario kaže...

Dali sam dobro shvatio? Ako uzmem member ship na 1 mijesec, mogu besplatno da skinem splatoon 2 ?

 Ne, Nintendo nikad ne daje svoje igre besplatno.

11 godina
offline
Nintendo Switch

Dali je netko igro, 1-2 switch everybody?

 

Mislim to uzeti, pa sa zenom i klincima se zabavit. 

 

Dali pruza zabavu vise od jednog dana? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Nintendo Switch
razermario kaže...

Dali je netko igro, 1-2 switch everybody?

 

Mislim to uzeti, pa sa zenom i klincima se zabavit. 

 

Dali pruza zabavu vise od jednog dana? 

 Ni slucajno. Igra je smece, ako se moze nazvati igra. Vise pokazni demo za joycon. Ne kupuj ni u ludilu.

11 godina
offline
Re: Nintendo Switch

A nesta poput toga ?

Finger Up :)
12 godina
offline
Nintendo Switch

Jedino Switch Sports, ista fora kao i na Wii. Ima i Sports Party od Ubisofta, ali to je navodno prilično loše napravljeno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nintendo Switch

Jel se isplati čekati neke popuste na nintendo store-u za Nintendo Switch povodom nadolazećeg black friday-a i cyber monday-a? Nisam pratio do sada pa ne znam jel to kod njih aktualno. Pikiram si Mario Kart uzeti pa ne znam jel da čekam još koji dan da mi nebi bilo žao što sam sad uzeo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Nintendo Switch

Isplati se, imaš negdje na netu sam vidio i cijene su izašle..bude dosta AAA naslova na popustu.

 

Pak se ja ne mogu sjetiti jel bude BF popusta i na fizičke igre?

 
0 0 hvala 0
9 mjeseci
offline
Nintendo Switch

Ako nekoga zanima, za praćenje popusta digitalnih igara definitivno preporučam dekudeals.com. Napravite si račun, potrpate ono što vas zanima u wishlist i dobijete obavijest na mail kada je nešto na sniženju kao i tjedne obavijesti o najboljim popustima. Inače za svaku igru imate i povijest popusta, tako da možete vidjeti koja je bila najniža cijena i na koji datum.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2023 19:38 (jasenas).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Pozdrav,
Imam pitanje oko izbora micro sd kartice, koja mora biti? Koliko sam skužio bitno je da je Micro SDXC. Da li može biti najjeftinija takva?
Hvala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Nintendo Switch

Po sjećanju mislim da je jedan od tih jutubera koji godinama radi kontent za Nintendo rekao da je u biti svejedno koja je brzina....iz iskustva, kupio sam jednu takvu i nisam primijetio da je igra bila sporija kada sam pokretao iz memorije konzole ili kada je pokretana s sd kartice, a pokretao sam Fortnite koji je došao predinstaliran s konzolom!

 
1 0 hvala 1
Re: Nintendo Switch

UHS-1 / 100MB/s read/write

 

Sve preko toga nema smisla, osim ako ne uloviš dobar popust. Poželjno barem 128GB

 

Sandisk Ultra (sivo-crvena) ili bolje. Osobno imam Sandisk Extreme Pro 256GB jer sam ulovio bolestan popust prošli black friday, no to je težak overkill za Switch

 

Primjer:

https://www.hgspot.hr/memorijska-kartica-microsdxc-256-gb-sandisk-ultra-class10-a1-uhs-i-150-mb-s-plus-sd-adapter-sdsquac-256g-gn6ma

The planet broke before the Guard did!
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.11.2023 18:34 (imsonotgonnatellyoumyname).
9 godina
offline
Nintendo Switch

Pozdrav ekipa,nekako mi vise mami kupnja nintendo switcha nego ps5 

Al me zanima dal je to i dalje isplativa kupnja ili ne?

 

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Nintendo Switch

Ako voliš retro stil igara onda uzimaj...ako voliš ekskluzive Nintenda onda da...ako patiš od grafike, onda idi na Sony ili tipa Steam Deck. Switch je vrlo specifična konzola..pomalo indie. 😁

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Uhvaceno u Walmartu USA prije 2 dana 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice