Problemi s forumom nakon odrzavanja v3

poruka: 228
|
čitano: 103.684
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi s forumom nakon odrzavanja v3
fromcelltohell kaže...

Miro

 

Pozdrav. Zanima me jedna stvar, ako je profil korisnika Tomo53nja trajno uklonjen, kako onda može biti trenutno na forumu!?

Očito imate bug neki u sustavu. I nije to samo sad nego od kad mu je profil ugašen, uvijek stoji da je online a ne može biti.

To znači da korisnik ima status "odjavljen". Račun i dalje imaš, možeš pratiti sve, ali ne možeš sudjelovati ako se ne varam.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.3.2024 11:36 (Marko :D).
16 godina
offline
Problemi s forumom nakon odrzavanja v3

Ja sam primjetil jedan problem, i to kad se kod bilo kojeg forumaša ide kliknuti na pogledaj poruke. Dakle kliknemo ime forumaša(ja probal napreskokce nekoliko ljudova), pa onda klik na ovo podebljano i nakon toga dobijemo ovo dole.

 

 

 

Opcija pogledaj teme je ok, tu nema nikakvih problema.

AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Problemi s forumom nakon odrzavanja v3
rambox kaže...

Ja sam primjetil jedan problem, i to kad se kod bilo kojeg forumaša ide kliknuti na pogledaj poruke. Dakle kliknemo ime forumaša(ja probal napreskokce nekoliko ljudova), pa onda klik na ovo podebljano i nakon toga dobijemo ovo dole.
 

 

Opcija pogledaj teme je ok, tu nema nikakvih problema.

 Ne znam, meni sve izgleda ok, možda privremeno nije nešto bilo u redu?

 

...
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.8.2024 17:52 (Miro).
16 godina
offline
Re: Problemi s forumom nakon odrzavanja v3
Miro kaže...
Ne znam, meni sve izgleda ok, možda privremeno nije nešto bilo u redu?

 

Nikad to na Bug forumu do sad još nisam primjetil, nisam stručnjak za takve greške i kaj to znači u praksi.Meni je na prvu izgledalo kao nekakva serverska greška!

 

Sad sam probal u još tri različita browsera(Firefox/Iron browser/Vivaldi), i tam je ok nema nikakve frke. Dakle samo moj defoltni panj Google Chroome baca taj problem, i dalje je isto u njemu stalno baca identičnu grešku.

 

Testirano, isključeno ili uključeno ista priča na Google Chrome kao potencijalni dvojac koji bi mogel složit nekakve probleme.

 

- Kaspersky Free

 

- uBlockOrigin

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.8.2024 19:14 (rambox).
3 godine
offline
Problemi s forumom nakon odrzavanja v3

Kaspersky zna praviti probleme, pa sam ga pobrisao..

 

Imam Internet security Kaspersky legalno kupljen, pa ako hoćeš poklonit ću ti ga sa originalnim S/N..

 

 

合氣道
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Problemi s forumom nakon odrzavanja v3
Zaporožac kaže...

Kaspersky zna praviti probleme, pa sam ga pobrisao..

 

Imam Internet security Kaspersky legalno kupljen, pa ako hoćeš poklonit ću ti ga sa originalnim S/N..

 

 

 Ti kao da nisi pročital kaj sam napisal, jer da jesi skužil bi da to nema veze sa Kaspersky AV-om.

 

 

 

Evo kaj je našla Google Lens pretraga po ranijoj pokazanoj fotki problema.Našla je prilično identičnih uslikanih fotki istog problema, na nekoliko različitih stranica ili okvirno istih situacija.Google lens je našel i identičnu fotku problema iz 2016 godine, i to fotku okačenu na mobilnu verziju Bug foruma.

 

https://tinyurl.com/4y9hs8ht

 

https://m.bug.hr/forum/topic/procesori-mbo/koji-cpu-cooler-kupiti/122115?page=200#post5031418

 

 

Spominju se nekakvi problemi sa pristupom serverima, ili serverskim online aplikacijama.

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.9.2024 0:20 (rambox).
14 godina
offline
Re: Problemi s forumom nakon odrzavanja v3
rambox kaže...
Zaporožac kaže...

Kaspersky zna praviti probleme, pa sam ga pobrisao..

 

Imam Internet security Kaspersky legalno kupljen, pa ako hoćeš poklonit ću ti ga sa originalnim S/N..

 

 

 Ti kao da nisi pročital kaj sam napisal, jer da jesi skužil bi da to nema veze sa Kaspersky AV-om.

 Čovjek Zaporožac  ti ponudi ključ, a ti rambox napuhanko nezahvalni laprdaš po svom.

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.8.2024 23:55 (hummer0).
16 godina
moderator
offline
Re: Problemi s forumom nakon odrzavanja v3
rambox kaže...
Miro kaže...
Ne znam, meni sve izgleda ok, možda privremeno nije nešto bilo u redu?

 

Nikad to na Bug forumu do sad još nisam primjetil, nisam stručnjak za takve greške i kaj to znači u praksi.Meni je na prvu izgledalo kao nekakva serverska greška!

 

Sad sam probal u još tri različita browsera(Firefox/Iron browser/Vivaldi), i tam je ok nema nikakve frke. Dakle samo moj defoltni panj Google Chroome baca taj problem, i dalje je isto u njemu stalno baca identičnu grešku.

 

Testirano, isključeno ili uključeno ista priča na Google Chrome kao potencijalni dvojac koji bi mogel složit nekakve probleme.

 

- Kaspersky Free

 

- uBlockOrigin

 Ono prvo je bilo s FF, pa sam sada probao s Chromom i radi mi također uredno (bez registracije, ali jasno i bez Kasperskyog i uBlocka - probaj ih isključiti za forum, mada - bilo bi mi čudno da to ima ikakve veze s ovim prikazom)...

 

...
16 godina
offline
Re: Problemi s forumom nakon odrzavanja v3
Miro kaže...

 Ono prvo je bilo s FF, pa sam sada probao s Chromom i radi mi također uredno (bez registracije, ali jasno i bez Kasperskyog i uBlocka - probaj ih isključiti za forum, mada - bilo bi mi čudno da to ima ikakve veze s ovim prikazom)...

 

To sam več istestiral, vidiš da sam to i ranije spomenul i opet nema nikakvog efekta.

 

Čudan je to problem, samo na Chrome i samo na Windowsima iako očito izgleda kao serverski problem.

 

- na mobu ili na Androidu, Google Chrome sa svim mojim sinkroziniranim podacima sve pokazuje normalno nema problema

 

 

Lisičetina sve ok, bilo ulogiran ili onako bez ikakvih podataka vezanih za Bug stranicu.Dalje nema smisla isprobavat, osim kad mi bude dosadno pa bum još nekaj reda radi isprobal.

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.9.2024 22:51 (rambox).
3 godine
offline
Problemi s forumom nakon odrzavanja v3

Kad se nekoga citira i ako su slike u tekstu moje slike se stavljaju u njegov komentar, mora se pobrisati njegova da bi radilo, nesjecam se da je to tako bilo nisam jedini vec se žalilo par forumaša

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Problemi s forumom nakon odrzavanja v3

Ima još, nešto nije u redu s uploadom screenshotova na forum. Pred koji sat u temi sam pokušavao napraviti upload i u editoru se slika vidi, ali kad se objavi nije vidljivo u samoj objavi.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/preokret-oled-trzistu-kina-preuzima-vodstvo/302429.aspx?page=0&jumpto=6785073&sort=asc&view=flat

 

 

Edit:

Hm, ovdje je uredno prošlo 

Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.9.2024 18:45 (fromcelltohell).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Problemi s forumom nakon odrzavanja v3
fromcelltohell kaže...

Ima još, nešto nije u redu s uploadom screenshotova na forum. Pred koji sat u temi sam pokušavao napraviti upload i u editoru se slika vidi, ali kad se objavi nije vidljivo u samoj objavi.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/preokret-oled-trzistu-kina-preuzima-vodstvo/302429.aspx?page=0&jumpto=6785073&sort=asc&view=flat

 

 

Edit:

Hm, ovdje je uredno prošlo 

 Evo i ovaj forumas se zalio na ovom komentaru, sad mozda smo i mi nesto krivo no velim nesjecam se da sam imao te greske ikada!

16 godina
moderator
offline
Re: Problemi s forumom nakon odrzavanja v3
Boris grozni kaže...
fromcelltohell kaže...

Ima još, nešto nije u redu s uploadom screenshotova na forum. Pred koji sat u temi sam pokušavao napraviti upload i u editoru se slika vidi, ali kad se objavi nije vidljivo u samoj objavi.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/preokret-oled-trzistu-kina-preuzima-vodstvo/302429.aspx?page=0&jumpto=6785073&sort=asc&view=flat

 

 

Edit:

Hm, ovdje je uredno prošlo 

 Evo i ovaj forumas se zalio na ovom komentaru, sad mozda smo i mi nesto krivo no velim nesjecam se da sam imao te greske ikada!

 Da, ali koliko vidim, u toj istoj temi niz je postova s dodatnim slikama.

 

 Jako je teško poloviti takav problem koji ne možemo i sami reproducirati. Evo, dodajem jednu sliku, tek toliko za probu...

...
3 godine
offline
Re: Problemi s forumom nakon odrzavanja v3
Miro kaže...
Boris grozni kaže...
fromcelltohell kaže...

Ima još, nešto nije u redu s uploadom screenshotova na forum. Pred koji sat u temi sam pokušavao napraviti upload i u editoru se slika vidi, ali kad se objavi nije vidljivo u samoj objavi.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/preokret-oled-trzistu-kina-preuzima-vodstvo/302429.aspx?page=0&jumpto=6785073&sort=asc&view=flat

 

 

Edit:

Hm, ovdje je uredno prošlo 

 Evo i ovaj forumas se zalio na ovom komentaru, sad mozda smo i mi nesto krivo no velim nesjecam se da sam imao te greske ikada!

 Da, ali koliko vidim, u toj istoj temi niz je postova s dodatnim slikama.

 

 Jako je teško poloviti takav problem koji ne možemo i sami reproducirati. Evo, dodajem jednu sliku, tek toliko za probu...

 evo i moja no tvoje nema

 
pišem s desktopa!

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2024 15:03 (Boris grozni).
2 godine
online
Re: Problemi s forumom nakon odrzavanja v3
Miro kaže...

 Da, ali koliko vidim, u toj istoj temi niz je postova s dodatnim slikama.

 

 Jako je teško poloviti takav problem koji ne možemo i sami reproducirati. Evo, dodajem jednu sliku, tek toliko za probu...

 Oho, a vidi ampova i raznih "drangulija", mogli bi se i vi iz redakcije ponekad pohvaliti s "ostatkom" od recenzija ili novokupljenim hwom na slike vašeg hwa.

BTW. Problem je vjerojatno što citat već ima placeholder za sliku pa je automatika popuni zamijenjenom slikom u citatu koju posta odgovarač koji je postao drugu sliku a zanemari novonapravljeni placeholder ili slično, imo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2024 15:20 (notloB).
15 godina
offline
Re: Problemi s forumom nakon odrzavanja v3
Miro kaže...

 

 Jako je teško poloviti takav problem koji ne možemo i sami reproducirati. Evo, dodajem jednu sliku, tek toliko za probu...

 Eto, probajte onda dodati sliku u reply na svoju poruku, vjerujem da bi mogli reproducirati taj problem na taj način.

Ne sjećam se da je to prije bilo tako. Gle, nije to sad neki bug koji bitno narušava funkcionalnost foruma, al' je svejedno bug ;)

Tigar Krezumica
16 godina
moderator
offline
Re: Problemi s forumom nakon odrzavanja v3
fromcelltohell kaže...
Miro kaže...

 

 Jako je teško poloviti takav problem koji ne možemo i sami reproducirati. Evo, dodajem jednu sliku, tek toliko za probu...

 Eto, probajte onda dodati sliku u reply na svoju poruku, vjerujem da bi mogli reproducirati taj problem na taj način.

Ne sjećam se da je to prije bilo tako. Gle, nije to sad neki bug koji bitno narušava funkcionalnost foruma, al' je svejedno bug ;)

 Kaže webmaster da nije bug nego fičer! Zaštita od multikvotanja.

 

 

...
15 godina
offline
Re: Problemi s forumom nakon odrzavanja v3
Miro kaže...

 Kaže webmaster da nije bug nego fičer! Zaštita od multikvotanja.

 

 

 Ok, ako on to tako kaže, tko smo mi da mu proturiječimo 

Tigar Krezumica
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice