Facepalm zabrana! zaključana tema

poruka: 58
|
čitano: 13.870
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Facepalm zabrana!

Nisam spammer, ali...

My life has no purpose, no direction, no aim, no meaning, and yet I'm happy. I can't figure it out. What am I doing right?????
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Facepalm zabrana!

OK je da u Nespavalicama ima skoro 35'000 spam postova, ali dva-tri facepalma po temi su naprosto previše...

We must repeat...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Facepalm zabrana!

Pa kad svi dodaju te facepalmove i ja ću se pridružiti jednim kućnim uradkom.BEST FACEPALM EVER ...

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Facepalm zabrana!

Evo jos jedan od mene i link na:

Mother Of All Facepalms

My life has no purpose, no direction, no aim, no meaning, and yet I'm happy. I can't figure it out. What am I doing right?????
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Facepalm zabrana!

Sveti face-palm Cool

 

Papa face-palm Papa face-palm
Sometime the best defense is to attack!
 
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Facepalm zabrana!

Evo nove verzije ASCII facepalma. BTW ovo je ručni rad. Osmijeh

 

facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm
facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm
facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepa          m:facepalm:facepalm:facepalm
facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:fa                   epalm:facepalm:facepalm
facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:                        lm:facepalm:facepalm
facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepal                            :facepalm:facepalm
facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facep                               facepalm:facepalm
facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:fac                                 facepalm:facepalm
facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:fa                                   acepalm:facepalm
facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:f                                    acepalm:facepalm
facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:                                     acepalm:facepalm
facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:                                    facepalm:facepalm
facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm    epal                            :facepalm:facepalm
facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepale:fac    m:f                         :facepalm:facepalm
facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepale    epa    acep                    m:facepalm:facepalm
facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:f     lm      al      palm        m:facepalm:facepalm
facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm  ac     :fa     m:   e   m        m:facepalm:facepalm
facepalm:facepalm:fa     m:facepalm:facepalm    epa     c      f f  al         m:facepalm:facepalm
facepalm:facepal                    facepalm:f     lm           a   a        alm:facepalm:facepalm
facepalm:facep                             m: ace                   al     epalm:facepalm:facepalm
facepalm:fac                              l  f   pa                  l   acepalm:facepalm:facepalm
facepalm:                                  m  ac                     l  f  epalm:facepalm:facepalm
facepal                                     :   e                     m:       m:facepalm:facepalm
face                                        :    p                    m            cepalm:facepalm
f                                            fa   a                   m               alm:facepalm
f                                              cepalm                  :                  facepalm
f                                                    :f                :f                     palm
f                                                      ac                a                      lm
f              l                                         ep            :f c                      m
f             al                                           a       palm    e                     m
f            pa                                            al   ace         p                    m
f           ep                                            palm:f             a                   m
f          ce                                              a                 a                   m
f         ace                                              al                 l                  m
f       :fac                                                lm                 m                 m
facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm:facepalm

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.12.2009 6:50 (andy0101).
Moj PC  
5 1 hvala 4
15 godina
neaktivan
offline
Facepalm zabrana!

evo sad sam tek obratio pozornost na to,pa naravno odma ja imam neko mišljenje,ima ih svakakvih,dobrih i tupavih poput onih "rađenih" a najbolji mi je onaj kad "tommy lee jones" pogleda preko novina,to sve govori.

zapravo hoču reči da je to ok i nema razloga da tog nema (možda samo ovih koji zauzmu pola ekrana),iako je to neču raditi but i'm cool with it..Cool

 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Facepalm zabrana!

Ma ljudi, ja otvoria temu da nakupim tih slika, nigdje ih ne mogu naći :P, LOCK! I ja volim facepalm :)

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
Moj PC  
1 7 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Facepalm zabrana!
BannedOnThisForum kaže...

Ma ljudi, ja otvoria temu da nakupim tih slika, nigdje ih ne mogu naći :P, LOCK! I ja volim facepalm :)

LOL?! :facepalm:

Google možda?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Facepalm zabrana!
Armor kaže...

Rješenje je: uvođenje facepalm smajla Cool

Tako je! Ili čak ovo. Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
RE: Facepalm zabrana!
andy0101 kaže...
Armor kaže...

Rješenje je: uvođenje facepalm smajla Cool

Tako je! Ili čak ovo. Smijeh

odlična ideja, zovite domagoja nek vidi, možda mu se svidi, i ne bude više traženja slika i uploada nego samo taj gumb... :)

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
16 godina
offline
RE: Facepalm zabrana!
BannedOnThisForum kaže...

Ma ljudi, ja otvoria temu da nakupim tih slika, nigdje ih ne mogu naći :P, LOCK! I ja volim facepalm :)

Ahhahaaha!

Ocajnicki pokusaj da preokrene TD-ove.

Evo ti jedan bozicni facepalm...

- Psiho246
16 godina
offline
RE: Facepalm zabrana!
andy0101 kaže...
Armor kaže...

Rješenje je: uvođenje facepalm smajla Cool

Tako je! Ili čak ovo. Smijeh

ROFLMAO!

koji si ti car!

zovi domagoja, ovo se mora uvest!!

Cool

My mom thinks I'm special!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Facepalm zabrana!
Psiho246 kaže...
BannedOnThisForum kaže...

Ma ljudi, ja otvoria temu da nakupim tih slika, nigdje ih ne mogu naći :P, LOCK! I ja volim facepalm :)

Ahhahaaha!

Ocajnicki pokusaj da preokrene TD-ove.

Evo ti jedan bozicni facepalm...

za to treba posebno jedan specijalni dobiti,odstupanje od svog mišljenja,nedopustivo.da imam koji sad bi stavio iako to ne radim.

14 godina
neaktivan
offline
Facepalm zabrana!

hahahahaha 51 TD ... FACEPALM !!! XD

xFire: rebelsy
 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Facepalm zabrana!

Zašto bi se ukinila pa baš je dobra.

ceRina:)
15 godina
neaktivan
offline
Facepalm zabrana!

ccc

I'm diggin' my way to somethin' better
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Facepalm zabrana!

lol kolko thumb downa na prvi post xD, dal sam ti i ja tumb down da bum u ekipi xD

svašta se igra trenutno...
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Facepalm zabrana!

E stvarno si.....

Mali OT: link na aposlutnog rekordera u broju TDova. Mislim da ćeš ga stići.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Facepalm zabrana!

Evo i jedan GIF facepalm iz serije po kojoj sam si dao nick :)

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Facepalm zabrana!

U Fail:

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Facepalm zabrana!
BannedOnThisForum kaže...

Sad će facepalmeri udrit po thumb-down, no ovaj facepalm živcira, to je čisti način da se spama po forumu, gledam, neki na neku glupost stavljaju novi post sa samom slikom facepalm-a, umjesto da stave thumb-down jer je on i prikladan za to. Čisti spam, i mislim da bi se trebao kažnjavati kartonom.

Zasto bi se zabranio?

Facepalm nikoga ne vrijeda niti u jednome obliku a usput je vrlo simpatican.

Moja slika sve govori o tvojoj temi .

I jos se cudis zasto imas 0 zvjezdica.

Hajde malo razmisli...

Luckyluke!
15 godina
odjavljen
offline
Facepalm zabrana!

Zaboravili smo Naxeema koji ima facepalm na avataru... Kaj bi i njega onda trebalo zabranit Smijeh

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Facepalm zabrana!

a evo banned ulovia rekord o najviše  TD, a možda

i nije ali vrlo je blizu

Najbolji osjećaj je upala mišića........
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Facepalm zabrana!
Makić kaže...

a evo banned ulovia rekord o najviše  TD, a možda

i nije ali vrlo je blizu

ovo je najviše. ajd sad ko nije dao, još ima priliku http://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-cool.gif

Atomska bubamara. | Pogledajte Moj PC :)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Facepalm zabrana!
Sum_of_all_fears kaže...

Zaboravili smo Naxeema koji ima facepalm na avataru... Kaj bi i njega onda trebalo zabranit Smijeh

Vjerovatno je taj avatar stavio čim je vidio ovu temu Smijeh

Tko hoda, ne trči! ; Bolje biti cijeli život bogat nego 1 dan siromah.
16 godina
offline
Facepalm zabrana!

stari moi koja bruka 70 i kolko već TD-ova Smijeh a čovjek uopće nije troll.

ja bi se pokupio i otišo na gameplay forum ili negdje.Smijeh

ma zezam se. :)

 

My mom thinks I'm special!
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2009 9:53 (SPAWNK4MPER ti mama).
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Facepalm zabrana!

Otišli ste u off-topicu u podforumu u kojem se to najmanje tolerira, pa stoga lock.

Što se tiče zabrane, očito je iz broja TD-ova na prvu poruku da je neće biti, kao niti posebnog gumba za to (ovaj puta unatoč broju TU-ova).

Domagoj
 
3 3 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice