Brzo Pitanje

poruka: 7
|
čitano: 1.784
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Brzo Pitanje

Pozdrav, zanima me dali je ovaj forum pisan (programiran) od strane buga ili je to neki zavrsen proizvod tipa vbulletin, phpbb, mybb, smf, jiva itd?

Pitanje je cisto informativno te ne mislim zloupotrijebljavati te informacije, hvala!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Brzo Pitanje

mislim da nije bug napravio... možda je zasnovao na svojoj stranici al tu ti se dopisuju ljudi koji nisu u bugovoj redakciji al ti svejedno mogu pomoć....  ima  ljudi  koji  ti  sve  objasne...  pitaj  i  odgovorit  će

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Brzo Pitanje

Koliko ja znam, to nije gotov implementiran proizvod, nego su ga Bugovci sami napisali.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Brzo Pitanje
Već je to bilo par puta napisano i opisano na nekim temama.

On topic: Bugovci su sami napravili forum.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Brzo Pitanje

Pa ako su ga bugovci pisali svaka im cast, ja se 9g php om bavim i pitam se da li bih znao ovo napisati. Jer zaista je lijepo pisano, vecina stvari je olaksana tako sto je pisana u ajaxu. Ocito imaju i poprilicno dobar server a stranica nije niti opterecena raznim slikama te pretjeranim dizajnom.

BUGOVCI SAMO TAKO NASTAVITE!!!

16 godina
moderator
offline
RE: Brzo Pitanje

Malo si se kasnije uključio, pa možda nisi vidio teme u kojima smo sve ovo pretresli. Bilo je osvrta i u nekim časopisima Osmijeh, negdje čak i stručnijih prikaza Osmijeh...

 

Pisano je sve od nule, ali još uvijek je u beti (jedna od prvih rasprava  možeti pokazati kako je to bilo na samom početku, jer smo već nekoliko puta nadogradili forum) i sasvim sigurno bit će još dosta izmjena, koje će povećati funkcionalnost i atraktivnost foruma.

 

p.s.

Zbunio me tvoj naslov teme - svojedobno smo se bavili "brzim odgovorom" (nije ga bilo u startu), pa sam si mislio - kakvo sad ovaj hoće "brzo pitanje"? Osmijeh

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.4.2008 18:46 (Miro).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Brzo Pitanje

Heheheh, da naslov je malo zaostao (brzo pitanje) ali to je bilo iskljucivo zato sto nije tesko pitanje i svatko tko je od pocetka na forumu sigurno zna tu informaciju. U svakom slucaju miro tebi hvala na ovim korisnim linkovima na kojima se moze pronaci vise informacija o samom radu foruma. Jos jednom Hvala!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice