Autonet - povezivanje tekstova sa BUG-ovim forumom

poruka: 4
|
čitano: 6.595
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Autonet - povezivanje tekstova sa BUG-ovim forumom

Znam, da je već vrlo vjerojatno bilo razmišljanja u tom smjeru, ali eto da ipak predložim....

 

Pošto je Autonet najjači auto-moto portal u regiji, mislim da bi bio red da se tekstovi sa tog portala povežu sa BUG-vim forumom, kako bi portal dobio dodatnu vrijednost.

Šteta je da vrijedni tekstovi o svijetu automobilizma, ostanu bez komentara koji svakom tekstu dodaju posebnu notu.

Okay, znam da ima mogućnost FB komentara i preko emaila, al forum ima svoju čar.

 

Puno puta dok surfam po BOL, tekst me odvede na Autonet, ali tamo nema komentara sa foruma. 

A, BOL i BUG forum su zajedno još jači, nego sami portal ili forum bez portala.

 

BUG, rula nadmoćno!

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
2 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Autonet - povezivanje tekstova sa BUG-ovim forumom

Pa i nije nesto pretjerano napet portal.

Od HR autoportala, vidiauto je svakako bolji i zanimljiviji, pregledniji, i sa dugogodisnjom tradicijom.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Autonet - povezivanje tekstova sa BUG-ovim forumom

Taman san isa pisat o ovome pa san vidija da vec postoji tema. Meni je bas zanimljivo pa da je dignem iz mrtvih... Clanaka na bug.hr koji vode na autonet.hr ima dosta. Ne znam jel to neki deal ili je vlasnistvo u dijelu ili sta god. Nije ni vazno. Mislin da se teme ispreplicu i idu u smjeru modernih tehnologija. Kako je kolega gore napisa komentara naprosto nema. Mislin da nije veliki problem importirat bazu podataka u autonet ili, ako GDPR ne dopusta, onda omogucit da korisnici rucno odobre taj transfer...

 

Urednistvo?

 

Hvala! :)

Obalo suncana, ti moj si cijeli svijet
 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Autonet - povezivanje tekstova sa BUG-ovim for

U planu je Autonet prebaciti na isti CMS koji koristi Bug.hr, što bi onda olakšalo povezivanje, registriranje korisnika i sl.

 

Problem je s prebacivanjem bogate arhive (Autonet ima vise od 20 godina iza sebe, šteta sve to prebrisati).

...
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.8.2021 19:40 (Miro).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice