Huawei P40

poruka: 1.086
|
čitano: 394.349
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Re: Huawei P40
Dario7 kaže...
Ekipa, jel uspio netko povuci back up whatsapp bez google-a?

Ne mozes ga povuc nez google-a, na nekom drugom mobu restore-aj backup i onda manualno iskopiraj na svoj...

 

Ili zamjeni mob, previse stvari ne funkcionira i nema alternativu kad nemas GMS...

 

 

10 godina
offline
Huawei P40

evo ekipa rastajem se sa vama.. prodan je P40 pro 

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
Dario7 kaže...

evo ekipa rastajem se sa vama.. prodan je P40 pro 

 

hahahahahhaha vrh.

 

Za koliko si ga utopio???

 

Lijepo je znat da ima kupaca 

 

Na kraju krajeva šta sad kupuješ?

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.9.2020 15:37 (R36).
10 godina
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...
Dario7 kaže...

evo ekipa rastajem se sa vama.. prodan je P40 pro 

 

hahahahahhaha vrh.

 

Za koliko si ga utopio???

 

Lijepo je znat da ima kupaca 

 

Na kraju krajeva šta sad kupuješ?

 4600.. 

 

dva dana je bio na njuškalu, nitko nije trznuo. 

 

pixel 5 ili iphone 12 pro.

 

Sad ću koristit xiaomi redmi 4 star 4,5 godina hahahah

 

14 godina
offline
Huawei P40

Dali je moguće koristit Uber na ovom telefonu ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
zabranjeniples kaže...

Dali je moguće koristit Uber na ovom telefonu ?

 Uber nisam probao ali Bolt normalno radi.

14 godina
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...

 Uber nisam probao ali Bolt normalno radi.

 Za bolt znam da može, jer ga ima u AppGallery.

Ali za Uber me konkretno zanima.

10 godina
offline
Re: Huawei P40
zabranjeniples kaže...
R36 kaže...

 Uber nisam probao ali Bolt normalno radi.

 Za bolt znam da može, jer ga ima u AppGallery.

Ali za Uber me konkretno zanima.

 Ne moze jer koristi googleov api za gmaps. 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
Dario7 kaže...

evo ekipa rastajem se sa vama.. prodan je P40 pro 

 

zbog??

pisao si samo u superlativima i sad prodaja

jeli se smi znat razlog?

iPhone is a smartphone for dumb people
10 godina
offline
Re: Huawei P40
Nema razloga, da ga se rijesim dok jos mogu lovu izvuc.
15 godina
offline
Huawei P40

Uopće ne vidim razlog za dramu oko Google servisa. Ovo je ko da se prebacite s Androida na iOS. U početku te neke stvari nerviraju, al vrlo brzo se privikneš. A i bilo je vrijeme da na tržište dođe treći igrač. Bit će ovo zanimljivo razdoblje.

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
Dario7 kaže...
Nema razloga, da ga se rijesim dok jos mogu lovu izvuc.

 znači kad kupiš iphone 12 isto ćeš ga odma prodavat da izvučeš lovu 

iPhone is a smartphone for dumb people
10 godina
offline
Re: Huawei P40
Ma nee.. cesto mijenjam mobitele.
A vidim polako da ekipa zaobilazi huawei, pa je pitanje kome cu ga prodat za cca pola godine.
10 godina
offline
Re: Huawei P40
SHELBY_09 kaže...

Uopće ne vidim razlog za dramu oko Google servisa. Ovo je ko da se prebacite s Androida na iOS. U početku te neke stvari nerviraju, al vrlo brzo se privikneš. A i bilo je vrijeme da na tržište dođe treći igrač. Bit će ovo zanimljivo razdoblje.

 Razlika je u tome sto IOS podrzava sve google usluge i aplikacije. 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
14 godina
protjeran
offline
Re: Huawei P40
SHELBY_09 kaže...

Uopće ne vidim razlog za dramu oko Google servisa. Ovo je ko da se prebacite s Androida na iOS. U početku te neke stvari nerviraju, al vrlo brzo se privikneš. A i bilo je vrijeme da na tržište dođe treći igrač. Bit će ovo zanimljivo razdoblje.

Daj ne pricajte gluposti, za hrpu korisnika je telefon bez GMS-a neupotrebljiv. Kao sta ti kolega kaze, iOS za razliku od Huawei-a nudi sve google usluge.

Ne samo google appovi, vec hrpa drugih app-ova ovisi o GMS-u, a da ne kazem da bez pristupa store-u ne mogu koristit vecinu svojih kupljenih aplikacija bez da ih piratiziram... 

 

A i one komedije da je Waze dobra alternativa Maps-u . Sreca sta Maps djelomicno radi bez GMS-a...

 

Uostalom, ovdje pricamo o high-end mobitelima od 5+ k kn, tako da nekome tko nije mazohist ta nerviranja i prilagodjavanja ne dolaze u obzir.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 8:49 (ansha).
12 godina
offline
Re: Huawei P40
ansha kaže...

 

A i one komedije da je Waze dobra alternativa Maps-u . Sreca sta Maps djelomicno radi bez GMS-a...

 

 Sorry, nisam te prepoznao Kolumbo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 8:54 (R36).
10 godina
neaktivan
offline
Huawei P40

Malo sam off topic ali zanima me koji Huawei osim P40 lite ima tako dobru bateriju a da ima GMS i da je u toj cijeni ?

 

Gledao sam Honor 8X , dali je zastario ? 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P40
Qvezbra kaže...

Malo sam off topic ali zanima me koji Huawei osim P40 lite ima tako dobru bateriju a da ima GMS i da je u toj cijeni ?

 

Gledao sam Honor 8X , dali je zastario ? 

 

 huawei nova 5t 

p30 pro je vrh a više nije skup

mate 20 pro i dalje odličan

 

10 godina
neaktivan
offline
Huawei P40

Hvala ti ali mislio sam u toj cijeni novi uređaj. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P40
SHELBY_09 kaže...

Uopće ne vidim razlog za dramu oko Google servisa. Ovo je ko da se prebacite s Androida na iOS. U početku te neke stvari nerviraju, al vrlo brzo se privikneš. A i bilo je vrijeme da na tržište dođe treći igrač. Bit će ovo zanimljivo razdoblje.

 

 

Eh da su samo Google servisi...

 

https://www.androidauthority.com/new-huawei-sanctions-1158576/

 

Huawei je gotov, jedino vidim neki tracak nade da se u samoj US nesto radikalno promjeni nakon izbora u jesen sto opet sumnjam jer su tu ocito neki visi interesi u pitanju a ne toliko samovolja US predsjednika.

 

Fascinran sam da na ovoj temi neki i dalje razmatraju tu marku...Mate 20 PRO jos da, P30 PRO isto uz nadu da se i tu nece mijenjati nesto po pitanju daljnje podrske, ali P40 serija...budimo ozbiljni, dati tolike pare i onda traziti alternativne app...da mi ga netko pokloni mozda bi se jos i zahebavao s tim, ovako....hvala lijepo.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
ocean77 kaže...
SHELBY_09 kaže...

Uopće ne vidim razlog za dramu oko Google servisa. Ovo je ko da se prebacite s Androida na iOS. U početku te neke stvari nerviraju, al vrlo brzo se privikneš. A i bilo je vrijeme da na tržište dođe treći igrač. Bit će ovo zanimljivo razdoblje.

 

 

Eh da su samo Google servisi...

 

https://www.androidauthority.com/new-huawei-sanctions-1158576/

 

Huawei je gotov, jedino vidim neki tracak nade da se u samoj US nesto radikalno promjeni nakon izbora u jesen sto opet sumnjam jer su tu ocito neki visi interesi u pitanju a ne toliko samovolja US predsjednika.

 

Fascinran sam da na ovoj temi neki i dalje razmatraju tu marku...Mate 20 PRO jos da, P30 PRO isto uz nadu da se i tu nece mijenjati nesto po pitanju daljnje podrske, ali P40 serija...budimo ozbiljni, dati tolike pare i onda traziti alternativne app...da mi ga netko pokloni mozda bi se jos i zahebavao s tim, ovako....hvala lijepo.

 svakom svoje, ja sigurno kupujem matu 40 pro plus, ne fali mi ništa, mislim da 3 nemam koje koristim, cineplexx, trip advisor i ebay

ti si vjerojatno neki poislovnjak i fale ti neke specifične aplikacije pa razumim taj stav.

google nije uopće problem, problem je šta je postalo skoro nemoguće nabavit hardware, sramota šta ameri rade ali pomalo, sve će im doć na naplatu

iPhone is a smartphone for dumb people
10 godina
offline
Re: Huawei P40
Kako nemas cineplexx,trip advisor i ebay?
Sve tri sam ih imao na p40p
12 godina
offline
Re: Huawei P40
Ja ne znam zasto se radi problem oko gms. Meni je google iskreno falio, ali stavio sam ga u roku 20ak minuta.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P40
Meni nije falio.
Aurora je ista stvar kao google play.
Imas sve aplikaciije gore .

Kome treba uber i takve aplikacije koje zahtjevaju GMS , nek stavi GMS.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
Google photos, google keep, google maps, whatsapp backup, yt premium itd. Nema bas sve. A preko browsera nije ni približno isto kao koristiti app.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Huawei P40
Dario7 kaže...
Meni nije falio.
Aurora je ista stvar kao google play.
Imas sve aplikaciije gore .

Kome treba uber i takve aplikacije koje zahtjevaju GMS , nek stavi GMS.

Lol, hoces rec da mogu kupovat aplikacije? Stavljanje GMS-a ne uspije svima, a na nekim verzijama EMUI-a uopce ne ide....

11 godina
offline
Re: Huawei P40
Dario7 kaže...
Meni nije falio.
Aurora je ista stvar kao google play.
Imas sve aplikaciije gore .

Kome treba uber i takve aplikacije koje zahtjevaju GMS , nek stavi GMS.

 problem je sto ne mozes instalirati aplikacije koje si kupio na Play storu. samim time uredaj je kao takav neupotrebljiv

10 godina
offline
Re: Huawei P40
mrbean kaže...
Google photos, google keep, google maps, whatsapp backup, yt premium itd. Nema bas sve. A preko browsera nije ni približno isto kao koristiti app.

 dobro nabrojao si sve google-ove aplikacije. Naravno da to ne radi 

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
mrbean kaže...
Google photos, google keep, google maps, whatsapp backup, yt premium itd. Nema bas sve. A preko browsera nije ni približno isto kao koristiti app.

 sve je bilo koliko toliko ok sok misi sve usrao sa youtube premium, jabuka je za tebe
google photos=huawei gallery

google keeo=password vault

maps mi radi i realno ne postoji ništa ni približno tome

whattsup backup postoji aplikacija Dr.Fone - WhatsApp Transfer 20 dolara i dva klika . gotovo

yt premium, bože dragi,googlaj youtube vanced, mukte imas yt premium

 

tze tze tze

iPhone is a smartphone for dumb people
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
ansha kaže...
Dario7 kaže...
Meni nije falio.
Aurora je ista stvar kao google play.
Imas sve aplikaciije gore .

Kome treba uber i takve aplikacije koje zahtjevaju GMS , nek stavi GMS.

Lol, hoces rec da mogu kupovat aplikacije? Stavljanje GMS-a ne uspije svima, a na nekim verzijama EMUI-a uopce ne ide....

 pukni screen da vidimo te puste kupljene appove

iPhone is a smartphone for dumb people
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice