Huawei P20/P20 PRO izdvojena tema

poruka: 684
|
čitano: 263.455
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
MEGATAMA kaže...

Presao sa P20 Pro na S20+ i sad vidim da ove musice koje su dosle na P20 Pro sa Androidom 10 postoje i na Galaxyu ali u daleko manjoj mjeri...ali postoje.

Za sada mi je P20 Pro drazi mob,vidjet cemo nakon nesto duzeg koristenja Galaxya.

 S20+ sa exy il snap SoC? Kako ti je stanje sa baterijom, u usporedbi tih 2 uredjaja? 

11 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Kurvenrojber kaže...
MEGATAMA kaže...

Presao sa P20 Pro na S20+ i sad vidim da ove musice koje su dosle na P20 Pro sa Androidom 10 postoje i na Galaxyu ali u daleko manjoj mjeri...ali postoje.

Za sada mi je P20 Pro drazi mob,vidjet cemo nakon nesto duzeg koristenja Galaxya.

 S20+ sa exy il snap SoC? Kako ti je stanje sa baterijom, u usporedbi tih 2 uredjaja? 

 Mislim da su svi s20+ u EU sa exy cipom.

P20 Pro ima duzu trajnost baterije ali na ovom koristim 120hz konstantno pa i to utjece.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
MEGATAMA kaže...
Kurvenrojber kaže...
MEGATAMA kaže...

Presao sa P20 Pro na S20+ i sad vidim da ove musice koje su dosle na P20 Pro sa Androidom 10 postoje i na Galaxyu ali u daleko manjoj mjeri...ali postoje.

Za sada mi je P20 Pro drazi mob,vidjet cemo nakon nesto duzeg koristenja Galaxya.

 S20+ sa exy il snap SoC? Kako ti je stanje sa baterijom, u usporedbi tih 2 uredjaja? 

 Mislim da su svi s20+ u EU sa exy cipom.

P20 Pro ima duzu trajnost baterije ali na ovom koristim 120hz konstantno pa i to utjece.

 Pitam iz razloga jer S20+ Fan edition ima Snapdragon 865+ i naravno baterija je puno bolja nego na S20+. 

11 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Kurvenrojber kaže...
MEGATAMA kaže...
Kurvenrojber kaže...
MEGATAMA kaže...

Presao sa P20 Pro na S20+ i sad vidim da ove musice koje su dosle na P20 Pro sa Androidom 10 postoje i na Galaxyu ali u daleko manjoj mjeri...ali postoje.

Za sada mi je P20 Pro drazi mob,vidjet cemo nakon nesto duzeg koristenja Galaxya.

 S20+ sa exy il snap SoC? Kako ti je stanje sa baterijom, u usporedbi tih 2 uredjaja? 

 Mislim da su svi s20+ u EU sa exy cipom.

P20 Pro ima duzu trajnost baterije ali na ovom koristim 120hz konstantno pa i to utjece.

 Pitam iz razloga jer S20+ Fan edition ima Snapdragon 865+ i naravno baterija je puno bolja nego na S20+. 

 Ja imam obican.

10 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Kurvenrojber kaže...
MEGATAMA kaže...
Kurvenrojber kaže...
MEGATAMA kaže...

Presao sa P20 Pro na S20+ i sad vidim da ove musice koje su dosle na P20 Pro sa Androidom 10 postoje i na Galaxyu ali u daleko manjoj mjeri...ali postoje.

Za sada mi je P20 Pro drazi mob,vidjet cemo nakon nesto duzeg koristenja Galaxya.

 S20+ sa exy il snap SoC? Kako ti je stanje sa baterijom, u usporedbi tih 2 uredjaja? 

 Mislim da su svi s20+ u EU sa exy cipom.

P20 Pro ima duzu trajnost baterije ali na ovom koristim 120hz konstantno pa i to utjece.

 Pitam iz razloga jer S20+ Fan edition ima Snapdragon 865+ i naravno baterija je puno bolja nego na S20+. 

 Ne postoji s20+fe, postoji samo s20fe i u hr dolaze sa exynosom. s20fe5g dolazi sa SD865, ali u nas ga nema nitko nego par "divljih" webshopova (koji uvoze iz eu mimo samsung hrvatska) ala neutrino. 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
5 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Imam mob već 2 godine i tek danas skinuo zaštitnu foliju sa zaslona, sva izgrebana i masna... Feeling ko da imam novi mob 

Apoc
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Dosao dan kada p20 pro odlazi u mirovinu. Zamjenjen sa s20 5g.
 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Ja bas neki dan gledam svog i mislim si jbt s kojim mobitelom cu ovog zamijenit.

Meni je ovo najbolji mobitel kojeg sam imao dosad.

 

Prvo sam imao poslovni nekih god dana i onda sam kupio sebi privatno isti kojeg imam sad godinu i po skoro.

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Tako sam i ja gledao, i nisam sa samsungom pogrijesio. Puno je laksi , i bolje se drzi i ruci. Ja za sada sam zadovoljan.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Stigao neki update sinoć. Stao na balkon zapaliti prije spavanja i dođe mi obavjest.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Pitanjece

 

Jucer mi je kad sam izlazio iz auta ispao mob na beton. I ako je imao onu silikonsku masku, pao je bas na rub pa se u gornjem desnom kutu od straznjeg dijela napravila pukotina. Ne izgleda strasno, a i cijelo vrijeme nosim masku pa se slabije vidi, al zanima me dal je netko bio mijenjat taj straznji dio maske i koliko ga je kostalo ?

 

Na aliju taj straznji dio dode 4-5$, zamjena ne izgleda komplicirano, al nemam onaj pistolj za topli zrak da otopim ljepilo sa originalne maske (ne znam dal zelim isprobavat sa fenom) i da ga skinem pa me to sprjecava da ga sam zamijenim.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.4.2021 11:43 (AmonZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Ma sa fenom možeš, samo ga nafrlji :)
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Huawei P20/P20 PRO

P20 imam zadnjih 2 godine. Telefon je bomba i ne mogu rec izdržao je moje korištenje, a ja telefon baš i ne štedim. Uglavnom prije 10 dana je pao s prvog kata, skršio se cijeli tj zadnja strana je skršena bila i savio se doslovno u bananu, ali fora je u tome da ekran radi kao i prvi dan bez ijedne ogrebotine. Dao kolegama u servisu da ga preslože u novo kućište i idemo dalje još 2 godine haha

Roll it up and smoke it up
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Huawei P20/P20 PRO
12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Gigimon kaže...
Dosao dan kada p20 pro odlazi u mirovinu. Zamjenjen sa s20 5g.

Ja isto nakon 3g sluzbe ga sljedeci tjedan dajem jednom clanu obitelji. Mobitel je vrhunski, Huawei P20 Pro, ali nisam mogao odbiti 1500kn popusta, slusalice i bezicni punjac uz S21. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
4 godine
neaktivan
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
dinos3 kaže...

 Jel to važi za sve uređaje ili će dobit samo oni koji su na android 10? Ja sam još uvijek na Oreo stock verziji. 

12 godina
online
Re: Huawei P20/P20 PRO
Kurvenrojber kaže...
dinos3 kaže...

 Jel to važi za sve uređaje ili će dobit samo oni koji su na android 10? Ja sam još uvijek na Oreo stock verziji. 

E to ne znam. 
Ja ću javiti kada meni dođe update. Ja sam na EMUI 10 (posljednji dostupni update).

5 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Cura ima P20 Pro i strgala je kabel za punjenje, gledam malo i problem je naći 5A kabel da podrzava super charge. Gledao anker nema, baseus samo neki glupi s ledicama.. 

 

Ima netko da je kupio i radi super charge? :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Object reference not set to an instance of an object
5 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Zanima me dobivaju li i kolege sve manja i rjeđa ažuriranja raznih aplikacija? Evo danas vidio ažuriranje Chroma i Google preza, no to je prvo nakon možda i 3 tjedna ničeg. Dolazile su do prije mjesec dana barem svaka 2 dana po nešto, već me strah bilo da smo ostali bez podrške (čitaj: već sam se ponadao da imam izliku da upgradeam heh ćorak).

Apoc
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Huawei P20/P20 PRO

Redovito stižu nadogradnje aplikacija, a i nedavno je došla nova verzija emui-a - 10.0.0.197.

Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Huawei P20/P20 PRO

Ne mogu se prijaviti u Huawei ID pa ni u app gallery ni ništa. Aplikacija zastarjela, jel ju mogu ažurirati preko huawei websitea il gdje mi nudi install now ili će doć do problema? Android 8.1. se jos vrti i neću ga updatat. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
https://www.huaweiupdate.com/huawei-appgallery-13-0-update/ Evo skini pa probaj instalirat, ne vidim do kakvih problema može doći.
5 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Kak mi se ćini krepat ću od starosti prije ovog mobitela, i dalje me služi dovoljno dobro da ne vidim nuždu ga mijenjati...

How do you want to do this?
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice