Huawei Mate 20 Pro izdvojena tema

poruka: 1.587
|
čitano: 351.426
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Imao sam takav aod na one plus 7pro i bio sam bijesan zašto ne mogu napraviti normalan funkcionalan AOD. Mislim da sad tek puštaju update za to.

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
To uopce nije nikakav AOD sta on prica nego opcija koju ima P30 a Mate 20 Pro nema, podigni za budjenje, podignes i prikaze ti se zakljucani zaslon.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
To uopce nije nikakav AOD sta on prica nego opcija koju ima P30 a Mate 20 Pro nema, podigni za budjenje, podignes i prikaze ti se zakljucani zaslon.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
mile59 kaže...
To uopce nije nikakav AOD sta on prica nego opcija koju ima P30 a Mate 20 Pro nema, podigni za budjenje, podignes i prikaze ti se zakljucani zaslon.

 Mate 20 pro ima opciju podigni za buđenje.

Sam je koristim jer mob samo dignem sa stol i otključa se pomoću face unlocka.

 

kbenzema da probaš jednostavno držat mobitel okrenut ekranom prema stolu (AOD se gasi jer ima senzor na blizinu) i kad hoćeš pogledat samo ga okreneš..

14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Ova app traka, što se dobije povlačanjem sa bočnih strana displaya, isto se čini kao dosta korisna stvarčica.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
@ dario7

Ovo dolje, a to nije face unlock, al nebitno, koliko se sjecam decki su ovdje pred neko vrijeme razglabali da Mate to nema, ako ima super
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Da, Matura to nema, dok na P30 ima. Nevjerojatno da to nisu uspjeli updateom ubacit. Meni je to na Pixelu bila jedna od boljih opcija
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Double tap nema, dok ovo za podizanje ima.

Ono što OP ima ili je bar imao dok sam ja bio na njemu, to je ambijetalni zaslon, ne full aod.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Pozdrav! Jucer mi se mobitel (mate 20 pro) azurirao i od tada mi se abnormalno pregrijava i baterija se strasno brzo trosi. Ima tko kakvo rješenje? Hvala.
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Jel to sad misliš da na P30 ima podizanje ili na Mateu? Jer sam sad prošao sve opcije i ne nalazim.
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
kbenzema kaže...
Jel to sad misliš da na P30 ima podizanje ili na Mateu? Jer sam sad prošao sve opcije i ne nalazim.

 Sad ne znam dal mislimo na isto, ali evo gdje se nalazi ovo o čemu ja pričam.

 

 

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Dora2712 kaže...
Pozdrav! Jucer mi se mobitel (mate 20 pro) azurirao i od tada mi se abnormalno pregrijava i baterija se strasno brzo trosi. Ima tko kakvo rješenje? Hvala.

 Nemam takvih problema, ali opčenito za bilo kakve probleme nakon ažuriranja, najbolje napravit hard reset.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Nije to to.



Pogledaj na 23. sekundi. Na Pixelu se to zove Lift to Check Phone.

Znači opcija je ta, uređaj je zaključan, držiš ga kraj sebe. Samo lagano ga podigneš i on ti pokaže ima li kakvih obavijesti, uređaj se ne pokreće, već samo pokazuje ima li obavijesti. To je kao da je i AOD uključen stalno, ali nije, pali se samo dok ga podigneš. Čim ga pustiš, ekran se zacrni.

Netko je prije stavio sliku di se vidi da P30 ima tu opciju

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2020 13:07 (kbenzema).
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Da, piše ti gore u naslovu da je ambijent display, to je isto kao kod OP-a.

To nije pravi aod, jedino ako imaš opciju za obje situacije.

Mate 20 PRO to nema, ali kad digneš telefon, pojavi ti se zaključani zaslon.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Pozdrav svima

Malo OTz al trebam savjet, huawei mate20pro  ili huaewi p30pro

Sad imam p20.i odlican mi je vec 2 godine. Ne znam dal ce biti neki napredak u odnosu na njega? Kamera mi nije toliki....prioritet...

I da....kako huaeri stoji s priznavanjem jamstva uredjaja izvana, ako postoji racun i sve?

Hvala unaprijed

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
isalopek kaže...

Pozdrav svima

Malo OTz al trebam savjet, huawei mate20pro  ili huaewi p30pro

Sad imam p20.i odlican mi je vec 2 godine. Ne znam dal ce biti neki napredak u odnosu na njega? Kamera mi nije toliki....prioritet...

I da....kako huaeri stoji s priznavanjem jamstva uredjaja izvana, ako postoji racun i sve?

Hvala unaprijed

 Nemoj nikad na forumu tražit savjet koji kupit jer uvijek je 50/50 budeš onda još više neodlučan. Pogledaš na gsmarena recenzije, kako mobiteli izgledaju i kupiš onaj koji ti se više sviđa.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Isao bi na mate 20 pro, ima stereo zvucnike, P serija nema, i cijena bi trebala biti nesto niza.. ovo drugo je uglavnom isto, osim sto P ima vise opcija zooma ako ti je to bitno, meni nije
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Isao bi na mate 20 pro, ima stereo zvucnike, P serija nema, i cijena bi trebala biti nesto niza.. ovo drugo je uglavnom isto, osim sto P ima vise opcija zooma ako ti je to bitno, meni nije
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Imao oba dva.
Uglavnom skoro identični uređaji.
Kod p30p plus zoom,slušalica ispod ekrana,bolji finger scan

Kod mate20p plus uži i bolje leži u ruci,stereo zvučnici,bolji ekran.

Baterija možda malo bolja na p30p
Sad da biram opet, uzeo bi p30p


11 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Trazim savhet jer ima korisnika koji su imali obadva mobitela i svako iskustvo jr dobrodoslo

Kakvi su ti zaobljeni ekrani sto se tice padanja i da li imaju kaljena za njih. 

Dakle p30pro fingerprint senzor i baterija

Mate20pro...jeftiniji i stereo zvucnici. Sve ostalo, je isto...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Zaboravio jos i veliki plus za Mate - face unlock.

Meni zaobljeni ekran nije problem, što više naviknuo sam se i uzeo bi radije zaobljeni nego ravni ekran.
9 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Meni su zakrivljeni ekrani katastrofa. Trudio sam se nosit Mate 20 Pro bez maske, ma nema šanse. Ne mogu poruku normalno napisat, a da nešt ne stisnem na rubu ekrana, najgluplji izum svih vremena.

A na kaljena stakla zaboravi...sa drugog foruma sam dobio preporuku od lika koji je rekao da njemu super drži. Naručeno s njemačkog ebaya za 7€, skinuo ga za manje od pol dana jer nije ništ držalo.

Naručio neku foliju iz UK, 4£, evo već pol godine sam bez brige.

Imam od prvog dana Spigenovu masku i mislim da joj moram bit zahvalan jer mi je jednom pao sa šanka, i da nije bilo maske, vjerojatno bi sad imao Mate 20 Pro Spiderman edition
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Da nikako mi nije jasno to.s zakrivljenim staklima. Koja je uopce poanta istih???

Dakle tempered glass na curved glass..0bodova

9 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Na to pitanje odgovor ima samo onaj kreten koji se toga sjetio.

Ustvari imam i ja, a to je da se lakše razbije.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Dakle, ako mi.mobitel cesce pada, premda je u maskici, bolje izbjegavati zaobljena stakla? 😁😁

Onda mi.i ne preostaje neki izbor bas... 🙄🙄🙄

9 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Ne znam kaj da ti velim... vjerojatno je bolje imat sa ravnim ekranom, a sad jel maska štiti jednako i jedne i druge, to ti nemrem reći
11 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Opet malo.OP. Jel.imao.netko mozda oneplus 7t da baci usporedbu s mate 20pro ili p30pro?

Hvala unaprijed i jos jednom sry na malom offtopicu. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Ima sam sva 3 (ok, 7 Pro sam imao), po meni Huawei ako ti je bitna kamera, OP za skoro sve drugo.

Također Huawei ima bolju bateriju i po meni su ugodniji mobovi u ruci, OP Pro je stvarno ogroman.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Ok super. Kad bi barem.huawei mate 20 pro imao ravan ekran ne bi imao nedoumice. Toliko mi taj zakrivljeni ekran stvara nelagodu da ne mogu reci. A jedini konkurent u tom segmentu je huawei p30 koji ima ravan, almopet puno manji ekran od ostatka. Mislim da se realno o p40.ne isplati obzirom da ima isti ekran kao.i p30 i ne nudi nista extra vise za puno vise novaca.

Nisam.nikad imao op mobitel a poboljno mi se.nudi 7t. Nekako sam.oduvijek bio fan huaweia...jos od ranih dana jer je stvarno super mobitel

Najvise me muci taj zakrivljen ekran 🙄🙄🙄

10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
isalopek kaže...

Ok super. Kad bi barem.huawei mate 20 pro imao ravan ekran ne bi imao nedoumice. Toliko mi taj zakrivljeni ekran stvara nelagodu da ne mogu reci. A jedini konkurent u tom segmentu je huawei p30 koji ima ravan, almopet puno manji ekran od ostatka. Mislim da se realno o p40.ne isplati obzirom da ima isti ekran kao.i p30 i ne nudi nista extra vise za puno vise novaca.

Nisam.nikad imao op mobitel a poboljno mi se.nudi 7t. Nekako sam.oduvijek bio fan huaweia...jos od ranih dana jer je stvarno super mobitel

Najvise me muci taj zakrivljen ekran 🙄🙄🙄

 jesi pogledao Huawei NOVA 5T?

 Ima isti chipset kao i Mate20p i P30p.

Ravan ekran

Dobre kamere

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.8.2020 9:09 (Dario7).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice