Raskid ugovora T-com

poruka: 8
|
čitano: 8.695
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Važne dopune Općih uvjeta

Četiri ključne informacije koje trebate znati:
 

  1. Uvodi se mogućnost usklađenja naših cijena s prosječnom godišnjom stopom inflacije koju jednom godišnje objavljuje Državni zavod za statistiku.

    2. Ako dođe do usklađivanja cijena s inflacijom, ograničit ćemo podizanje cijena do maksimalno 10% godišnje. Tako ćemo osigurati da ako stopa inflacije bude i veća od 10%, eventualne izmjene naših cijena ne prelaze taj postotak.

    3. Ako želite, svoje usluge možete raskinuti bez plaćanja naknade za pogodnosti/popuste koje ste imali u sklopu usluge. To možete napraviti u roku dva mjeseca od primanja obavijesti uz račun za prosinac koji ste primili u siječnju.

    4. Ako dođe do usklađivanja cijena s inflacijom, informirat ćemo vas na vrijeme, a najkasnije 30 dana prije nego što nove cijene stupe na snagu. U tom trenutku nećete imati pravo raskinuti svoje usluge bez plaćanja naknade za prijevremeni raskid ugovora.

 

zanima me točka 3. iz ovog maila, što točno znači i šta bi bilo kada bi otišao raskinuti ugovor?

imam pretplatu flat+mobitel koja istječe 2024.g. u 4. mjesecu

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Raskid ugovora T-com
Mislim da ti raskinu ugovor. Ne moras nikakve penale placati. Samo bus dobil za otplatit mob do kraja u jednom komadu. Ne znam da li moze obrocno nastaviti.
12 godina
offline
Re: Raskid ugovora T-com
Ja sam bio raskinuo ugovor sa tele2, a mob i dalje plaćam na rate.
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Raskid ugovora T-com

javio im se, tako je

raskid ugovora, nema penala, samo platim uređaj

 

pa ovo je do jaja, plaćam oko 300kn, uređaj je oko 87kn x14 = 1218, to platim i mogu opet bonove, manju pretplatu ili nešto :D flat mi je inace previše, iskoristim max 15gb

13 godina
offline
Re: Raskid ugovora T-com
Ekipa vrijedi li ovo i dalje za raskid ugovora bez penala zna li tko?
Kompletnoj familiji plaćam tarife i uređaje pa me zanima šta bi sve triba platit ako zatražim prijevremeni raskid ugovora
Pretpostavljam da bi onda mora samo otplatit uređaje iz onog šta sam pročita? Ako da, plaćaju li se odjednom ili mogu nastaviti otplatu na rate?
Imam odličnu poslovnu ponudu u it sektoru u Švicarskoj pa se 99% s familijom uskoro selim tako da mi neće više tribat ht-ove usluge
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Raskid ugovora T-com
Evo čuja sam se ht-om, odnosno njihovim zaposlenikom i za primjer ga pita samo za jedan ugovor i jedan uređaj.
Kaže ugovorne obveze nema i možeš raskinit ugovor kad želiš, ono šta plaćaš je naknada za prijevremeni raskid ugovora u iznosu od 610e + iznos od 200e za preostale rate uređaja.
Pa ko je tu lud recite vi meni, kakva vražja naknada od 610e? Za šta? Pa toliko neman sveukupno za tu S tarifu platit u dvi godine, a otplatia sam je već pola... Kakva je to pretplata bez ugovorne obveze uz ovolike penale, meni toga u ugovoru nigdi nema nit mi je itko to reka. Ono šta je meni rečeno je to da ako dođe do prijevremenog raskida ugovora više neću uređaj platit po akcijskoj cijeni koju sam dobia uz tarifu već da ću morat platit punu cijenu uređaja bez popusta. A takva tablica s tim cijenama mi i stoji u ugovoru. U mom slučaju uređaj više ne bi iznosia 8e misečno već 14e

Oni mene malo je*u, pokušavaju izvuć novce il šta? Zna ko malo više o ovome?
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Raskid ugovora T-com
Volume kaže...
Evo čuja sam se ht-om, odnosno njihovim zaposlenikom i za primjer ga pita samo za jedan ugovor i jedan uređaj.
Kaže ugovorne obveze nema i možeš raskinit ugovor kad želiš, ono šta plaćaš je naknada za prijevremeni raskid ugovora u iznosu od 610e + iznos od 200e za preostale rate uređaja.
Pa ko je tu lud recite vi meni, kakva vražja naknada od 610e? Za šta? Pa toliko neman sveukupno za tu S tarifu platit u dvi godine, a otplatia sam je već pola... Kakva je to pretplata bez ugovorne obveze uz ovolike penale, meni toga u ugovoru nigdi nema nit mi je itko to reka. Ono šta je meni rečeno je to da ako dođe do prijevremenog raskida ugovora više neću uređaj platit po akcijskoj cijeni koju sam dobia uz tarifu već da ću morat platit punu cijenu uređaja bez popusta. A takva tablica s tim cijenama mi i stoji u ugovoru. U mom slučaju uređaj više ne bi iznosia 8e misečno već 14e

Oni mene malo je*u, pokušavaju izvuć novce il šta? Zna ko malo više o ovome?

 uglavnom su ljudi koji se zovu operateri , obični radnici na nekadašnjim centralama u firmama koji se prave pametni, a ne poznaju dovoljno materiju.

 

što bi rekao jedan moj prijatelj dr.; "makar ti dijagnozu dao najbolji specijalist, uvijek potraži drugo mišljenje.."

 

kad ti se jave, traži pravnu službu i sl.

合氣道
13 godina
offline
Re: Raskid ugovora T-com
Miro62 kaže...
Zaporožac kaže...

kad ti se jave, traži pravnu službu i sl.

 Kakve pravne službe, telefoni, chatovi...

Daj naučite da se s operaterom komunicira isključivo emailom radi pisanog traga.

A ne ovaj mi reko ovo, onaj mi je reko ono...

 

"Poštovani, želim raskinuti ugovor br. ####, mozete li mi reci koliki su penali".

Jel to toliki problem?

A ne trcati na forum ispitivati ljude ono što si trebao pitati SZK.

 

Ove izjave "jel oni pokusavaju izvući novce od mene" su toliko debilne mi nije jasno kako ih netko moze napisati.

Kao da si sklopio ugovor s Miletom iz babine grede koji prodaje na njuskalu pa te zeli zavaljati.

 

Ajde ti bolje citaj sta potpisujes.

 Miro62

Malo si pregrub mislim da je Volume  pitao jel ima netko iskustva sa raskidom ugovora naravno da će zvat Tcom i pitati. Tu smo da pomognemo ne odmah osuđivati čovjeka.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.4.2024 7:29 (hummer0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice