Max tv to go

poruka: 65
|
čitano: 87.112
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Max tv to go
jaZey kaže...
Od kuda si skinuo aplikaciju za fire tv, meni je na 4k sticku skroz razvuceno i ne rade komande

 Na mobitel trgovina play,pa preko apk ekstractor prebacio na komp zatim ftp-om preko es file exlplorera od fire tv-a al ne hd aplikacija ta je za mobitele onu drugu običnu moraš za android tv-e

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.8.2019 14:09 (dejo74).
14 godina
neaktivan
offline
Max tv to go

Novi sam korisnik maxtv i maxtv to go. Zanima me da li je  normalno da na maxtv to go na mobitelu ( nije rutan ni niti otključan bootloader ) mogu gledati samo neke od programa koje inače gledam preko maxtv uređaja na TV-u ili bi trebao gledati sve što i preko maxtv uređaja ?

shit happens too often
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Max tv to go

Imaš ovdje recenzije korisnika za Android .. https://play.google.com/store/apps/details?id=hr.bulb.tcom.maxtvhd.ott&hl=hr

 

I meni je prije radilo sve na mobitelu a sada ne valja.

 

Hrvatski Telekom11. rujna 2019.

Poštovani, privremenu lozinku je potrebno promjeniti u roku od 15 minuta od primitka iste. Međutim, ukoliko ste isto izvršili, ali i dalje imate poteškoća prilikom prijave na uslugu, molimo Vas da nam dostavite Vaše podatke uz opis nastale poteškoće na e-mail adresu drustvene.mreze@t.ht.hr. Unaprijed hvala.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.10.2019 12:23 (Anđeo bez falinge).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Max tv to go

Radi li vam danas Max TV to Go? Ne radi mi ni na laptopu, ni na mobu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Max tv to go
BigD_Cro kaže...

Radi li vam danas Max TV to Go? Ne radi mi ni na laptopu, ni na mobu.

 Meni nikada ni na jednom laptopu nije radilo, mom, curinom, frendovom, ne kuzim zasto. A na mobitelu, desktopu i na mobitelima uredno radi.

Koristite blage riječi i jake argumente
15 godina
neaktivan
offline
Re: Max tv to go

Ovako, zašto ne radi... Sad je sve na toj njihovoj novoj aplikaciji, koja ima embedirani  voBrowserPlugin. Ali, dogodi se kod određenih kompjutera-instalacija, da iako sve ta njihova instalacija napravi dobro i instalira navedeni plugin, kada se pokrene prijava, pojavi se upozorenje da plugin nije aktiviran. U tom slučaju, naći dva dll-a: msvcp120.dll i msvcr120, koji se inače nalaze u

C:\Windows\system32\ direktoriju, a ako ih nema, nešto je krivo sa instalacijom OS-a. Nema veze, nađu se ta dva dll-a, na netu, ili na drugom kompu, i prekopiraju se, najbolje direkt u folder gdje je plugin instaliran, a to je: C:\ProgramData\VisualOn\BrowserPluginHelper.

Onda sve radi...

Hvala, nema na čemu i drugi put.

Kod Žnidaršića...
12 godina
neaktivan
offline
Max tv to go

da li se maxtv to go dobije uz max3 na optici ili ga treba dodatno platiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Max tv to go

Pozdrav.

 

Kum mi ima problem kod gledanja Arene i HBO kanala na android TV box-u, ne rade mu (mislim da je uređaj MX11). Na mobu sve radi Ok, dok mu na box-u izbacuje grešku "Operativni sustav uređaja je otključan". Ima li netko kakvo rješenje za to?

 

Hvala.

 

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Max tv to go

Maxtv2go ne radi na rootanim uređajima kao što su android boxovi.

Operativni sustav je otključan = Operativni sustav je rootan

 

Edit: algoritam koji traži root nije baš bajan, tako da čak i ako imaš rootan mobitel, zna ti raditi - ali android boxovi gotovo uvijek će ti bacati tu grešku

To se uvelo prije 3-4 mjeseca sa novim updateom aplikacije, i u to vrijeme su masovno dolazile upravo takve smetnje.

Inače maxtv2go je optimiziran samo za mobitele, na bilo čemu drugome će u 90% slučajeva stvarati probleme (pc, tv, android box, itd), jer je zamišljen da bude mobilni maxtv koji se gleda na mobilnim uređajima - tako da uvijek najčešće "rješenje" je da jednostavno koristiš maxtv2go samo na mobitelu

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.10.2021 15:57 (Tremmert).
15 godina
offline
Re: Max tv to go
Tremmert kaže...

Maxtv2go ne radi na rootanim uređajima kao što su android boxovi.

Operativni sustav je otključan = Operativni sustav je rootan

 

Edit: algoritam koji traži root nije baš bajan, tako da čak i ako imaš rootan mobitel, zna ti raditi - ali android boxovi gotovo uvijek će ti bacati tu grešku

To se uvelo prije 3-4 mjeseca sa novim updateom aplikacije, i u to vrijeme su masovno dolazile upravo takve smetnje.

Inače maxtv2go je optimiziran samo za mobitele, na bilo čemu drugome će u 90% slučajeva stvarati probleme (pc, tv, android box, itd), jer je zamišljen da bude mobilni maxtv koji se gleda na mobilnim uređajima - tako da uvijek najčešće "rješenje" je da jednostavno koristiš maxtv2go samo na mobitelu

 Hvala na odgovoru... Sve mi jasno osim toga što svi kanali rade normalno osim Arena, HBO, itd...

2 godine
offline
Re: Max tv to go

Nisam 100% siguran, ali pretpostavljam zato što su tako zahtjevali provideri tih kanala.

HT ima prava da emitira te programe koje im takvi pružatelji dozvole (npr. United Media daje prava da se emitira Nova, Sport Klub, itd.), te ti pružatelji diktiraju što žele i kako žele da se njihovi programi emitiraju. HT apsolutno nema nikakav utjecaj na to što se emitira i kako se emitira na tim kanalima. Tako da je vrlo moguće da su pružatelji Arene, HBO i ostalih takvih programa jednostavno rekli da zbog tog i tog razloga (najčešće piratstvo) ne žele da rootani uređaji imaju pristup njihovim programima, i HT je morao tako napraviti.

 

Sličan princip ti je i sa Nova paketom na Maxtvu. Da se HT pita, oni bi ti omogućili da možeš vrtiti sadržaj unazad na Novoj TV, ali United Media je rekao da ne može tako, nego da se napravi Nova paket koji će korisnici morati plaćati ekstra samo da mogu koristiti Snimalicu na Novoj TV, samo što su to paketirali zajedno i sa "HD" kanalom, i zbog toga ti postoji obični Nova TV program na kanalu 4, te Nova TV HD sa opcijom Snimalice na kanalu 24.

8 godina
neaktivan
offline
Max tv to go

Pozdrav,

Naručio sam MAXtv to go pošto mi je potreban za tri uređaja, konkretno tri televizora. Sada imam A1 preko satelita. U ovome što oni nude je puno više programa nego preko satelita, a i nešto jeftinije međutim nisam baš siguran koliko je kvaliteta jednog ili drugog. S obzirom da se može odustati do 14 dana nakon što uzmem, još uvijek tražim mišljenja pa ako tko ima iskustva bit ću zahvalan..

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Max tv to go

Jkoponic, osnovni paket kanala na maxtv to go je siromašan, a dodatni kanali se naplaćuju. Jedini način da na maxtv to go imaš sve kanale koje ima i standardni maxtv je unutar ht paketa max2/3 biram ili ht premium paketa.

https://www.hrvatskitelekom.hr/televizija/maxtv-to-go
Bunker
8 godina
neaktivan
offline
Re: Max tv to go

Hvala na odgovoru. Ono što mi je nuđeno je puno više nego što imam preko A1 satelita, a za manju cijenu.  Ono što me više zanima je kvaliteta usluge npr. kvaliteta slike, signal i sl. Da li to ovisi o prijamniku, android boxu ..Ovo preko satelita funkcionira dosta dobro osim što je to siromašno kanalima

7 godina
offline
Re: Max tv to go

Na maxtv to go aplikaciji za mobitel možeš tijekom reprodukcije sadržaja odabrati razinu kvalitete prikaza. Na apk za tv to odrađuje automatika. Ako ti je na tvom boxu licencirani androidtv onda buš dobio apk za tv.

Iako ht kaže da su neki kanali hd, meni ti isti kanali daleko bolje izgledaju na eontv usluzi.

Na maxtv je isto problem jer na jako malom broju kanala možeš koristiti gledanje unatrag i snimalicu dok na eonu mogu gledati unatrag sve kanale koji su uključeni u moj paket ( 160 ).

U videoteci maxtv to go je malo toga free, sve bolje sadržaje hoće naplatiti osim ako uzmeš najskuplje opcije odmah u startu...

Pokretanje maxtv usluge na više uređaja istovremeno mi je znalo izazvati sitne probleme na kućnoj mreži, dok kod eona nema takvih problema. Nije niti eon savršen, no pokazao mi se puno bolji od maxtv-a i maxtv to go-a....

Maxtv to go mi se znala bezrazložno izlogirati iz accounta bar jednom tjedno.

Glede cijene, naravno da svaki operater daje popuste ako imaš kod njega više raznih usluga. Maxtv to go osnovni paket je 25 kn, no na njemu nema baš neki izbor. Dodaš li filmske, sportske i dokumentarne programe i pakete onda ukupna cijena premašuje pakete drugih operatera koji već uključuju te programe.

Kupac si, usporedi sve kaj se nudi kod svih operatera, uzmi bez ugovora i mjenjaj čim negdje bude jeftinije a da pokriva tvoje želje....

Bunker
7 godina
offline
Max tv to go

Dižem temu iz mrtvih pa molim pomoć 

 

Stari ima mjesecima na mobitelu Max tv to go i sada želi to imati na laptopu. Instaliram njihovu aplikaciju za računala, prijavim se ali video se ne učitava. Stoji Loading i to je to. Probam na svom kompu  sve radi.

Bitna razliak je da me na laptopu nije pitao nekakav plugin dok me ja na kompu pitalo.

 

Ako netko zna rješenje bio bi zahvalan.

I want to believe
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Max tv to go

Javi se poslat ću ti fail

8 godina
offline
Re: Max tv to go
Imam problem u Max tv to go aplikaciji. Dvije godine je radilo i sad od prije mjesec dana mogu gledati samo hrt1, hrt2, rtl, ostali su crni kad prebacim. Vidim ih u listi, ali ne mogu gledati. Tv je Samsung UE55NU7172.
TCom podrska nema pojma i kazu da je do TV, kazu da uzmem jos jedan prijemnik za 10kn promo akcije valjda, ali vjerujem da bi se trebalo ovo popraviti pa ako netko zna sto napraviti. TV je resetiran na tvornicke postavke, ruter resetiran, ali ne pomaze nista.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Max tv to go
Repko kaže...
Imam problem u Max tv to go aplikaciji. Dvije godine je radilo i sad od prije mjesec dana mogu gledati samo hrt1, hrt2, rtl, ostali su crni kad prebacim. Vidim ih u listi, ali ne mogu gledati. Tv je Samsung UE55NU7172.
TCom podrska nema pojma i kazu da jeUE55NU7172.

Moji starci imaju isti problem na toj televiziji (UE55NU7172) i još se jedan čovjek žalio na drugom forum da ima identičan problem. Nešta su zasrali i ništa vise ne pomaže, ja sam starcima na kraju uzeo Mi box radi toga . Uglavnom prije je sve radilo normalno da zadnjeg updejta aplikacije , eventualno da nekako nabavimo prijašnju verziju pa da se manualno instalira ili da poprave softver s nekim updjetom ali čisto sumnjam da će mučiti radi samo jednog modela TV-a . Ali slažem se , nevjerojatan problem i morao sam pljunuti 450 kuna radi toga za Mi box da bi dobio maxtogo.

 

EDIT- evo tu ih dvoje ili troje ima isti problem

 

https://satelitskiforum.com/sf/index.php?page=Thread&threadID=4458&pageNo=68

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2022 18:17 (azzie).
8 godina
offline
Re: Max tv to go
Koja katastrofa, bas bezobrazno od njih :/

Hvala na odgovoru
15 godina
offline
Max tv to go

Samsung proučava logove maxtv to go aplikacije i kada jave što ne štima ispraviti će se

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Max tv to go
crozac kaže...

Samsung proučava logove maxtv to go aplikacije i kada jave što ne štima ispraviti će se

Problem je bizaran , uredno se može uci u aplikaciju i radi samo 5-6 kanala a na ostalim crna slika pa pretpostavljam da nikakav error ne baca Samsungu pa neće ni evidentirati da postoji problem. Evo vec skoro 3 mjeseca ne radi samo na tom modelu od posljednjeg updejta aplikacije. Ovo eventualno T-Com može riješiti sa nekim updejtom jer su nesta zasrali kod zadnjega.

7 godina
offline
Max tv to go

Ne mogu skontat kako namjestit da programi budu full screen, imam vise od 1cm crnog ekrana sa svake strane.. Telefon je S21+..

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.5.2023 10:32 (Li0nHeart).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Max tv to go
Li0nHeart kaže...

Ne mogu skontat kako namjestit da programi budu full screen, imam vise od 1cm crnog ekrana sa svake strane.. Telefon je S21+..

 Kako ti imaš Max sport 1/2 kanale a ja nemam a imam Max tv to go ( 9,98 €/75 kn )  Osnovni paket + Sportski paket  koristim ga isključivo na mobitelu i tabletu u Sportskom paketu imam Arene HD 1- 4 , Arene 1- 6 SD  , dakle to je smeće od rezolucije koje oni šalju najveća reza im je

1280 x720 / 2238 kbps

a o onim nižim ni da ne pišem sve u svemu smeće od kvalitete  a imam mobitel i tablet S8+ koji podržavaju video 2K a ovi lopovi ovo smeće nam prodaju , s tim da ja imam solidan download od cca 100 mbps da to nije problem.

Uskoro ću im pisati jer ovo je sramota da prodaju Sportski paket za 50 kn. a u njemu nemaš sve Arenesport ni Maxsport a kvaliteti videosignala da ne govorimo , onaj Osnovni paket su ubacili koji ne gleda nitko tko koristi ovu uslugu .

Totalni bezobrazluk milu m...

7 godina
offline
Re: Max tv to go
MUĆAK kaže...
Li0nHeart kaže...

Ne mogu skontat kako namjestit da programi budu full screen, imam vise od 1cm crnog ekrana sa svake strane.. Telefon je S21+..

 Kako ti imaš Max sport 1/2 kanale a ja nemam a imam Max tv to go ( 9,98 €/75 kn )  Osnovni paket + Sportski paket  koristim ga isključivo na mobitelu i tabletu u Sportskom paketu imam Arene HD 1- 4 , Arene 1- 6 SD  , dakle to je smeće od rezolucije koje oni šalju najveća reza im je

1280 x720 / 2238 kbps

a o onim nižim ni da ne pišem sve u svemu smeće od kvalitete  a imam mobitel i tablet S8+ koji podržavaju video 2K a ovi lopovi ovo smeće nam prodaju , s tim da ja imam solidan download od cca 100 mbps da to nije problem.

Uskoro ću im pisati jer ovo je sramota da prodaju Sportski paket za 50 kn. a u njemu nemaš sve Arenesport ni Maxsport a kvaliteti videosignala da ne govorimo , onaj Osnovni paket su ubacili koji ne gleda nitko tko koristi ovu uslugu .

Totalni bezobrazluk milu m...

 Imam telefon/internet/maxtv pa sam uzeo ovo isprobat, ali iskreno ni ne gledam jer me zivcira sto ne moze full screen.. Imam taj max sport1, arena 1 i 2 na koje naravno stavljaju gluposti koje realno malo koga zanimaju.. Tek od arene 3 idu solidne utakmice, ali ona naravno nije dio osnovnog paketa.. Isto tako hrpa programa gdje se stalno vrte iste emisije, odnosno reprize i tako non stop.. Ali bitno da cijene stalno dizu, hebes uslugu.. Slazem se sve s tobom, ali nazalost cisto sumnjam da ces ista postic sto ces im pisati.. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.5.2023 11:16 (Li0nHeart).
13 godina
offline
Re: Max tv to go
Li0nHeart kaže...

Ne mogu skontat kako namjestit da programi budu full screen, imam vise od 1cm crnog ekrana sa svake strane.. Telefon je S21+..

 radi omjera ekrana imaš praznine sastrane. To ti je full screen za tvoj omjer ekrana, da ga razvuče do kraja slika bi bila rastegnuta ili odrezana po vrhu i dnu

7 godina
offline
Re: Max tv to go
Ivanjino96 kaže...
Li0nHeart kaže...

Ne mogu skontat kako namjestit da programi budu full screen, imam vise od 1cm crnog ekrana sa svake strane.. Telefon je S21+..

 radi omjera ekrana imaš praznine sastrane. To ti je full screen za tvoj omjer ekrana, da ga razvuče do kraja slika bi bila rastegnuta ili odrezana po vrhu i dnu

 

Da , baš tako omjer zaslona mobitela S21 mu je 20:9 a ovi idu sa 16:9 , tako je i kod mene na POCO F2 pro isto odrezana slika dok na Sams.tab S8+  koji ima format 16:10 slika je u cijelom zaslonu , a rezolucija im je ista 1280/720 - 2300 kbps tako da na vrhunskom tabletu ispadne još zrnatija zbog veličine zaslona . 

Uglavnom lopovčine su to . 👌

16 godina
offline
Max tv to go

kako se usluga uopće uključi, nemam je ni pod maxtv ni pod opcijama za mobilni račun

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Max tv to go
segregator kaže...

kako se usluga uopće uključi, nemam je ni pod maxtv ni pod opcijama za mobilni račun

Probaj se ulogirati na https://mojmaxtv.hrvatskitelekom.hr/

Have you tried turning it off and on again?
16 godina
offline
Re: Max tv to go
Ivan M. kaže...
segregator kaže...

kako se usluga uopće uključi, nemam je ni pod maxtv ni pod opcijama za mobilni račun

Probaj se ulogirati na https://mojmaxtv.hrvatskitelekom.hr/

 

To sam već probao i radi, ali u mobilnoj aplikaciji mi za isti user/pass kaže da nije OK

pa sam mislio da treba nekakva pretplata

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.12.2023 22:38 (segregator).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice