Zotac gtx 295 u mojim ocima zaključana tema

poruka: 130
|
čitano: 23.982
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Zotac gtx 295 u mojim ocima

Toxic mi je jutros poslao pm da san ga uspija nagovorit da kupi 295-icu i da iman smisla za trgovinu,hehehehe Smijeh (nadan se da ne krsim prava foruma sa ovom porukon o pm-u). Mislim da je grafa zvjer ipo i najbolja na tristu i opet je preporucujen svima koji imaju para da je kupe.

Zašto američke krafne ne lete dobro kao naše??? Zato šta imaju rupu u srednini! :D
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Zotac gtx 295 u mojim ocima

Sutra dobivam Asus GTX295 pa ćemo baciti par testova na Q9300

15 godina
offline
RE: Zotac gtx 295 u mojim ocima
4mal kaže...

@ toxic

jel te mogu neš pitat ,a da se ne uvrijediš i ostali ne počnu spamat

tko tebe to swe financira -ne ne radi se djeco o ljubomori kak bi sad tu neki zli glasi zabrijali

i kolko god imaš 

 

hvala ;)pozzdraV

 

@ romano

 

potpis, tak je meni ekipa rekal kad sam ubo 8800GTX asusovu

kao kaj si dao tolko za nju

ja sam jednostavno odgovrio

zato kaj mogu ( piss off ) ;)

 Ja se sam financiram... tako da...

Recimo ne pusim ne pijem kavu ne izlazim van i ostavljam na cugu po 200 kn u jednoj noci i to mi se vraca lijepo... no da nebi pomislili da uopce ne izlazim van varate se tu i tamo no ne precesto.. sparam na nekim drugim stvarima da bi si mogo priustit ono sta volim...

btw: updejtani 3dmark06 scorovi jedan sa default grafom jedan sa malo kloknutom moram napomenut da je grafa izrazito hladna i tiha..
EVGA 790i FTW | Intel Q6600@Scythe Orochi@3.85ghz | Patriot 2 x 1gb DDR3 |Zotac GTX 295 | WD 320gb + HITACHI 500gb| Silverstone Zeus 750w| 22" Benq Wide Screen |Thermaltake Xaser VI
16 godina
offline
RE: Zotac gtx 295 u mojim ocima

ok pošten odgovor fala :)

C2D E4300@3.0(333*9),Gigabyte 965P-DS3,2*2+2*1Gb Kingmax /Super talent DDR2 OC 888,HDD Seagate 200GB,Sapphihe HD 4850 512Mb OC 740/2490,CHIEFTEC PFC -550W,Samsung SM931BW + Pany-42PV80P,Windows Vista x64 Ultimate SP1/Win 7
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zotac gtx 295 u mojim ocima

btw: updejtani 3dmark06 scorovi jedan sa default grafom jedan sa malo kloknutom moram napomenut da je grafa izrazito hladna i tiha..
 Mala zahvala na preporuci mi nebi skodila,hehhehe. Ma zezan se,drago mi je da san ti pomoga i da ti se to isplatilo,to mi je dovoljna nagrada!
Zašto američke krafne ne lete dobro kao naše??? Zato šta imaju rupu u srednini! :D
15 godina
protjeran
offline
Zotac gtx 295 u mojim ocima

samo ne kuzim cemo kupovati skupo grafu na los procesor, mogao si za te pare da slozis dobar procesor, ( phenon 2 i maticnu, a mogao i i7 ali bi kostalo malo vise ) i kada izade nova serija graficke kopiti pravu zvijer, samo pogledaj za par mj ces imati prosjecan komp a mogao si imati high end komp,

zapamti nije ti sve u graficki,

samo toliko od meneCool

Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Zotac gtx 295 u mojim ocima
kris_marko kaže...

samo ne kuzim cemo kupovati skupo grafu na los procesor, mogao si za te pare da slozis dobar procesor, ( phenon 2 i maticnu, a mogao i i7 ali bi kostalo malo vise ) i kada izade nova serija graficke kopiti pravu zvijer, samo pogledaj za par mj ces imati prosjecan komp a mogao si imati high end komp,

zapamti nije ti sve u graficki,

samo toliko od meneCool

 quad 6600 loš procesor za jednu grafu? hehe svašta sam cuo ali ovo još nisam btw. taj quad tu grafu potpuno iskoristava  i radi mi na 24/7 na 3.85ghz a imo sam i e8400 na 4.2ghz, quad mi se bolje ponasa...


phenom 2 apsolutno nema kod mene mjesta .... isto ko i ati i tu je tocka na i.. nazalost za amd i ati nece profitirat od mene..

ako sam mogo imat 3 way sli ako sam mogo razna sranja kupovat onda mogu ostat i u trendu sa hardwareom.. i ostat cu neboj se...
EVGA 790i FTW | Intel Q6600@Scythe Orochi@3.85ghz | Patriot 2 x 1gb DDR3 |Zotac GTX 295 | WD 320gb + HITACHI 500gb| Silverstone Zeus 750w| 22" Benq Wide Screen |Thermaltake Xaser VI
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.2.2009 23:39 (toxic).
15 godina
offline
RE: Zotac gtx 295 u mojim ocima

Rezultati su brutalni nema šta... :)... A i sama grafička super izgleda!

15 godina
neaktivan
offline
Zotac gtx 295 u mojim ocima

Odličan komp + sam se financiraš

Moš se ženit :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Zotac gtx 295 u mojim ocima

Hahahahaha, Miro, mislim da je ovo najbolji komentar koji sam ikada pročitao na ovom forumu! Smijeh :palac_gore:

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Zotac gtx 295 u mojim ocima
Miro7 kaže...

Odličan komp + sam se financiraš

Moš se ženit :)

 I ženim se uskoro slijedece godine ako bog da zdravlja.... zaručen sam več godinu dana tak da..
EVGA 790i FTW | Intel Q6600@Scythe Orochi@3.85ghz | Patriot 2 x 1gb DDR3 |Zotac GTX 295 | WD 320gb + HITACHI 500gb| Silverstone Zeus 750w| 22" Benq Wide Screen |Thermaltake Xaser VI
15 godina
neaktivan
offline
Zotac gtx 295 u mojim ocima

samo cu jedno rec,a to se odnosi na one koji kupuju nabrijani hardware samo da bi imali najbolji komp u kvartu, a neiskoriste ni 50% tog hardware-a, takvi likovi vrte iz dana u dan neke glupe testove (3DMARK-ove,PCMARK-ove,SuperPI,itd... neznam vec sta ima jos) i onda kada ima komp izbaci dobar rezultat svi sretni mogu otic spavati..LOL. Ako ste gamer ili volite igrati igrice nikakve razlike nema dali ce vam graficka vrtit igru u 50FPS-ove ili 350FPS-ova, necete primjetiti nikakvu razliku. Stoga nevidim smisla bacanju para na neke monstruomske kartice koje koštaju po 4000Kn a isto ce za pola godine zastarjeti i doci noviji modeli. Igre mozes igrati i na nekoj kartici za 1500 Kn (HD4870 ili slicno), Ljudi moji hardware zastaruje jako brzo, zato je najisplativije kupovati nesto iz sredine ponude ( dobre performanse za povoljnu cjenu) a ne bacat pare samo zato da bi imo nekoliko FPS-ova više. A svi ovi koji su spremni izdvojiti hrpu love za hardware samo zato da bi imali " najbolji komp u kvartu" porucujem " LJUDI  Get a Life" trošite pare na pametnije stvari. pozz

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Zotac gtx 295 u mojim ocima
toxic kaže...
 quad 6600 loš procesor za jednu grafu? hehe svašta sam cuo ali ovo još nisam btw. taj quad tu grafu potpuno iskoristava  i radi mi na 24/7 na 3.85ghz a imo sam i e8400 na 4.2ghz, quad mi se bolje ponasa...


phenom 2 apsolutno nema kod mene mjesta .... isto ko i ati i tu je tocka na i.. nazalost za amd i ati nece profitirat od mene..

ako sam mogo imat 3 way sli ako sam mogo razna sranja kupovat onda mogu ostat i u trendu sa hardwareom.. i ostat cu neboj se...
 
mtopol kaže...

samo cu jedno rec,a to se odnosi na one koji kupuju nabrijani hardware samo da bi imali najbolji komp u kvartu, a neiskoriste ni 50% tog hardware-a, takvi likovi vrte iz dana u dan neke glupe testove (3DMARK-ove,PCMARK-ove,SuperPI,itd... neznam vec sta ima jos) i onda kada ima komp izbaci dobar rezultat svi sretni mogu otic spavati..LOL. Ako ste gamer ili volite igrati igrice nikakve razlike nema dali ce vam graficka vrtit igru u 50FPS-ove ili 350FPS-ova, necete primjetiti nikakvu razliku. Stoga nevidim smisla bacanju para na neke monstruomske kartice koje koštaju po 4000Kn a isto ce za pola godine zastarjeti i doci noviji modeli. Igre mozes igrati i na nekoj kartici za 1500 Kn (HD4870 ili slicno), Ljudi moji hardware zastaruje jako brzo, zato je najisplativije kupovati nesto iz sredine ponude ( dobre performanse za povoljnu cjenu) a ne bacat pare samo zato da bi imo nekoliko FPS-ova više. A svi ovi koji su spremni izdvojiti hrpu love za hardware samo zato da bi imali " najbolji komp u kvartu" porucujem " LJUDI  Get a Life" trošite pare na pametnije stvari. pozz

 
 treba slusati covjeka koji ima Commodore 64, ne prica on gluposti Namigiva,
slazem se sa tobom bolje imati svaku godinu novi komp nego jedan te isti par godina, ( znaju pametni ljudi sta znaci dobra invisticija ) ,
samo da se nadovezem na predzanju poruku od toxica taj tvoj precesor gubi od 20-50% sada si ti zamisli da li je pametno dati 3500 kn za nesto sto neces do kraja iskoristit,
citiram " hehe svašta sam cuo ali ovo još nisam" zbog toga sto slusas dijecu na forumo koji jos smrde po majcinom mlijeku,
Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
15 godina
offline
Zotac gtx 295 u mojim ocima

Uff šta su nam Atijevci sad ljubomorni pa onio udri po isplativosti.Šutim

Ma toxic ubodi ti još dvi gtx295-ice ako triba pa kad je bal nek je maskenbal.Smijeh

Sam je zaradija, sam je kupija i sad uživa; i ja bi da imam.

Intel Q6600 @ 2,8 + BigTyphoon 120 Asus P5K-E/WIFI-AP 2GB 800 MHz Kingston Asus EN9600GT WD 320GB Antec Sonata III 500
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zotac gtx 295 u mojim ocima
mtopol kaže...

samo cu jedno rec,a to se odnosi na one koji kupuju nabrijani hardware samo da bi imali najbolji komp u kvartu, a neiskoriste ni 50% tog hardware-a, takvi likovi vrte iz dana u dan neke glupe testove (3DMARK-ove,PCMARK-ove,SuperPI,itd... neznam vec sta ima jos) i onda kada ima komp izbaci dobar rezultat svi sretni mogu otic spavati..LOL. Ako ste gamer ili volite igrati igrice nikakve razlike nema dali ce vam graficka vrtit igru u 50FPS-ove ili 350FPS-ova, necete primjetiti nikakvu razliku. Stoga nevidim smisla bacanju para na neke monstruomske kartice koje koštaju po 4000Kn a isto ce za pola godine zastarjeti i doci noviji modeli. Igre mozes igrati i na nekoj kartici za 1500 Kn (HD4870 ili slicno), Ljudi moji hardware zastaruje jako brzo, zato je najisplativije kupovati nesto iz sredine ponude ( dobre performanse za povoljnu cjenu) a ne bacat pare samo zato da bi imo nekoliko FPS-ova više. A svi ovi koji su spremni izdvojiti hrpu love za hardware samo zato da bi imali " najbolji komp u kvartu" porucujem " LJUDI  Get a Life" trošite pare na pametnije stvari. pozz

 potpisujem za cjelo !!
i nije biti faca s naiskupljom karticom u drzavi koja gubi vrjednost svoje valute lol pre dobra grafa samo si to moga zatrzat za sebe bija bi veća faca????
dominator
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zotac gtx 295 u mojim ocima
RePlaY kaže...

Uff šta su nam Atijevci sad ljubomorni pa onio udri po isplativosti.Šutim

Ma toxic ubodi ti još dvi gtx295-ice ako triba pa kad je bal nek je maskenbal.Smijeh

Sam je zaradija, sam je kupija i sad uživa; i ja bi da imam.

 ma postoje i pametnije stvari na kaj se moze potrosit pare samo sam to htio reci...
Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
15 godina
offline
RE: Zotac gtx 295 u mojim ocima
mtopol kaže...
RePlaY kaže...

Uff šta su nam Atijevci sad ljubomorni pa onio udri po isplativosti.Šutim

Ma toxic ubodi ti još dvi gtx295-ice ako triba pa kad je bal nek je maskenbal.Smijeh

Sam je zaradija, sam je kupija i sad uživa; i ja bi da imam.

 ma postoje i pametnije stvari na kaj se moze potrosit pare samo sam to htio reci...
 Znam ali kako kome, neko voli više ovo neko ono...
Intel Q6600 @ 2,8 + BigTyphoon 120 Asus P5K-E/WIFI-AP 2GB 800 MHz Kingston Asus EN9600GT WD 320GB Antec Sonata III 500
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zotac gtx 295 u mojim ocima
gigson kaže...
mtopol kaže...

samo cu jedno rec,a to se odnosi na one koji kupuju nabrijani hardware samo da bi imali najbolji komp u kvartu, a neiskoriste ni 50% tog hardware-a, takvi likovi vrte iz dana u dan neke glupe testove (3DMARK-ove,PCMARK-ove,SuperPI,itd... neznam vec sta ima jos) i onda kada ima komp izbaci dobar rezultat svi sretni mogu otic spavati..LOL. Ako ste gamer ili volite igrati igrice nikakve razlike nema dali ce vam graficka vrtit igru u 50FPS-ove ili 350FPS-ova, necete primjetiti nikakvu razliku. Stoga nevidim smisla bacanju para na neke monstruomske kartice koje koštaju po 4000Kn a isto ce za pola godine zastarjeti i doci noviji modeli. Igre mozes igrati i na nekoj kartici za 1500 Kn (HD4870 ili slicno), Ljudi moji hardware zastaruje jako brzo, zato je najisplativije kupovati nesto iz sredine ponude ( dobre performanse za povoljnu cjenu) a ne bacat pare samo zato da bi imo nekoliko FPS-ova više. A svi ovi koji su spremni izdvojiti hrpu love za hardware samo zato da bi imali " najbolji komp u kvartu" porucujem " LJUDI  Get a Life" trošite pare na pametnije stvari. pozz

 potpisujem za cjelo !!
i nije biti faca s naiskupljom karticom u drzavi koja gubi vrjednost svoje valute lol pre dobra grafa samo si to moga zatrzat za sebe bija bi veća faca????
 A šta misliš zašto je kupio graficku tu, ako ju je uopce kupio... pa naravno zato da ispadne faca i da se hvalisa, makar nece jos dugo jer ce ubrzo izac brze kartice ... mislim, graficka je zvjer i sve super, al zar se moras svima razglasit da si ju kupio??
Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zotac gtx 295 u mojim ocima
RePlaY kaže...
mtopol kaže...
RePlaY kaže...

Uff šta su nam Atijevci sad ljubomorni pa onio udri po isplativosti.Šutim

Ma toxic ubodi ti još dvi gtx295-ice ako triba pa kad je bal nek je maskenbal.Smijeh

Sam je zaradija, sam je kupija i sad uživa; i ja bi da imam.

 ma postoje i pametnije stvari na kaj se moze potrosit pare samo sam to htio reci...
 Znam ali kako kome, neko voli više ovo neko ono...
 ja volim više cure, a ti??
Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
15 godina
offline
RE: Zotac gtx 295 u mojim ocima
mtopol kaže...
RePlaY kaže...
mtopol kaže...
RePlaY kaže...

Uff šta su nam Atijevci sad ljubomorni pa onio udri po isplativosti.Šutim

Ma toxic ubodi ti još dvi gtx295-ice ako triba pa kad je bal nek je maskenbal.Smijeh

Sam je zaradija, sam je kupija i sad uživa; i ja bi da imam.

 ma postoje i pametnije stvari na kaj se moze potrosit pare samo sam to htio reci...
 Znam ali kako kome, neko voli više ovo neko ono...
 ja volim više cure, a ti??
 I ja ali curu nemoš kupit.Smijeh
Ali nećemo sa offtopic.
Intel Q6600 @ 2,8 + BigTyphoon 120 Asus P5K-E/WIFI-AP 2GB 800 MHz Kingston Asus EN9600GT WD 320GB Antec Sonata III 500
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zotac gtx 295 u mojim ocima
 
 ja volim više cure, a ti??
 I ja ali curu nemoš kupit.Smijeh
Ali nećemo sa offtopic.
 nemoš ???? prijatelj austrijanac otiša u rumunjsku i kupija zenu za 3000€ zvući nevjerojatno ali istinito toliko otom da nemoš
dominator
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zotac gtx 295 u mojim ocima
mtopol kaže...

ah, iskeširo si 3900Kn za grafičku, kad izađu nove serije grafičkih kartica za jedno mjesec-dva, tko god kupi neku tadasnju single GPU karticu imat ce jednake,ako ne i bolje performanse, a puno ce jeftinije proci... totalno ti je neisplativa investicija

 A vidi,uvijek je neisplativaNamigiva

Ja sam isto tako Graficku platio 1600 kn ( GF6600GT ),a danas kosta otprilike 300kn.Ako je ima jos za kupit sta ja znam....

Procesor platim oko 1500 kn prije,bubam-2 godine,danas kosta 200tinjak kuna...

A jbga,pa nek kupuje tko hoce.Ja da imam novaca i ja bih kupio...

Ja sam eto za slusalice dao 1700 kn pa me vlastita mater proglasila ludim.Ali eto kako ces objasnit zeni da to vrijedi tolko....(Kolko-tolko)...

.....
15 godina
offline
RE: Zotac gtx 295 u mojim ocima

ja ne kupujem prvo da bi imo komp najaci u kvartu omg pa nemam ja 15 godina jbte led.. ja kupujem jer to volim i tocka na i. gust mi je imat nove stvari...

 

jebe se meni ako kartica bude starija za 6 mjeseci kupit cu novu nije bed..

 

get a life mi je najdraze kad mi neko veli...

 

decko igro sam nogomet do 20 godine u 2 hnl... bio sam u svim kategorijama od limaca pa do juniora i na kraju seniora...

 

2 godine sam iso u teretanu itd.. imam zarucnicu svoj stan posao za stalno... radim sta ocu a ti meni get a life svi koji imaju takve pametne postove koje pisu jer im je dosadno i nemaju rl frendove neka si ih nadu i to pod hitno..

 

to se tice ovog mtpoola sve do jedne rijeci...

 

nabacujes bez veze flame u ovu temu...

 

ja ovdje nisam posto zato sta sam ja faca nego sam od ljudi danas jutros trazio preporuku kartice dobio sam je kupio i postavio an forum da vide o kakvoj kartici se zapravo radi i tocka na i...

 

ako modovima smeta neka obrisu opce nije bitno....

 

al mislim da ne smeta da ljudi vole vidjet nove stvari na djelu.. a sta se tice mojeg procesora zadovoljan sam kada necu biti kupit cu novi i aj bok...

 

 

 

EVGA 790i FTW | Intel Q6600@Scythe Orochi@3.85ghz | Patriot 2 x 1gb DDR3 |Zotac GTX 295 | WD 320gb + HITACHI 500gb| Silverstone Zeus 750w| 22" Benq Wide Screen |Thermaltake Xaser VI
16 godina
neaktivan
offline
Zotac gtx 295 u mojim ocima

ma joj, Silent , ne slušaj ih....

-dobro je ne'ko rek'o, ak je bal, nek je maskenbal....

Drago mi je da netko kupi sebi nešto što ga čini sretnim (graf. u ovom slučaju) makar koštalo 10 000 kuna.

Grafa ti je prava zvijer, btw. koliko fpsa max ti je ono lock da bude beton, 333 mora minimalno (sve na max ofc) možda čak do 450?

 

-btw, virtuoso, kao xqt virtuoso (fuki) ili neki drugi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zotac gtx 295 u mojim ocima
FlyBoy kaže...

 

-btw, virtuoso, kao xqt virtuoso (fuki) ili neki drugi?

Objasni mi ovo "xqt"Neodlučan

Iniciram na nesta sto se tice toga,ali ne zelim ispast glup....
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.2.2009 1:42 (VirtUoso).
15 godina
offline
Zotac gtx 295 u mojim ocima

svaka cast toxic, cekamo jos informacija...

 

HP 8530p
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Zotac gtx 295 u mojim ocima
toxic kaže...

ja ne kupujem prvo da bi imo komp najaci u kvartu omg pa nemam ja 15 godina jbte led.. ja kupujem jer to volim i tocka na i. gust mi je imat nove stvari...

 

jebe se meni ako kartica bude starija za 6 mjeseci kupit cu novu nije bed..

 

get a life mi je najdraze kad mi neko veli...

 

decko igro sam nogomet do 20 godine u 2 hnl... bio sam u svim kategorijama od limaca pa do juniora i na kraju seniora...

 

2 godine sam iso u teretanu itd.. imam zarucnicu svoj stan posao za stalno... radim sta ocu a ti meni get a life svi koji imaju takve pametne postove koje pisu jer im je dosadno i nemaju rl frendove neka si ih nadu i to pod hitno..

 

to se tice ovog mtpoola sve do jedne rijeci...

 

nabacujes bez veze flame u ovu temu...

 

ja ovdje nisam posto zato sta sam ja faca nego sam od ljudi danas jutros trazio preporuku kartice dobio sam je kupio i postavio an forum da vide o kakvoj kartici se zapravo radi i tocka na i...

 

ako modovima smeta neka obrisu opce nije bitno....

 

al mislim da ne smeta da ljudi vole vidjet nove stvari na djelu.. a sta se tice mojeg procesora zadovoljan sam kada necu biti kupit cu novi i aj bok...

 

 

 

 
Toxic, stari, samo jedna stvar - kaj ti imaš ikome se opravdavat?

Kupio si karticu, znaš zašto, uživaš u njoj i to je to. Kraj priče.

Nemoj da te izbacuju iz takta tuđa soljenja i malograđanski komentari. Ignore i bok.

Pozdrav i clockaj to čudovište što prije :)
15 godina
offline
RE: Zotac gtx 295 u mojim ocima
toxic kaže...
Miro7 kaže...

Odličan komp + sam se financiraš

Moš se ženit :)

 I ženim se uskoro slijedece godine ako bog da zdravlja.... zaručen sam več godinu dana tak da..
 E kad se oženiš buraz onda kupuj grafičku novu al da žena nezna..inače če vrištati po kući zašto nije novo cepter posuđe nego neka tamo šta ona zna "stvar" za kompjuter...hhhhh
15 godina
offline
RE: Zotac gtx 295 u mojim ocima
mtopol kaže...
RePlaY kaže...

Uff šta su nam Atijevci sad ljubomorni pa onio udri po isplativosti.Šutim

Ma toxic ubodi ti još dvi gtx295-ice ako triba pa kad je bal nek je maskenbal.Smijeh

Sam je zaradija, sam je kupija i sad uživa; i ja bi da imam.

 ma postoje i pametnije stvari na kaj se moze potrosit pare samo sam to htio reci...
 na kurtone????

Na izlaske????

da ne bi. čovjek je zarućen, i niti jedno mu ne treba za dobru še*u. ali zato gtx 295 pojačava orgazam za 25% ziher.Smijeh
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
15 godina
offline
RE: Zotac gtx 295 u mojim ocima
VirtUoso kaže...
FlyBoy kaže...

 

-btw, virtuoso, kao xqt virtuoso (fuki) ili neki drugi?

Objasni mi ovo "xqt"Neodlučan

Iniciram na nesta sto se tice toga,ali ne zelim ispast glup....
 xtra quiet Smijeh
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice