Problem oko graficke

poruka: 4
|
čitano: 1.242
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Problem oko graficke

kao sto naslov kaze imam problem , moja konfiguracija:

 

Procesor: amd athlon x2 5000+   2.6 MHz

Napajanje: Forton atx-400 pnr    400W

Memorija: 2x  2gb 333.3 MHz

Maticna:  GA-M56S-S3

 

 

i imam GeForce 8800 GS koja je nazalost crkla,dakle moj problem je da li mi se isplati uzimat HD 7750 i novo napajanje ili je moja konfiguracija jadna za tu graficku jer nakon sto sam cito post oko grafickih kartica moze doc do problema da procesor ne moze iskoristiti tu graficku koliko sam ja skuzio  ili da uzmem nesto kao HD6670 . Inace volim igrat novije igrice kada imam vremena i rezolucija je 1280x1024 pa ako imate kakvo misljenje slobodno napisite

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem oko graficke

tvoja masina jos uvijek je zadovoljavajuci gamerski stroj, stoga svakako izaberi nesto (ovisno o tebi) AMD ili Nvidia, savjetujem da iz oglasa potrazis kartice ATI-6670, ili GT-540 (500-600KN) no ako financijski mozes ici nesto vise potrazi ATI-5850...
Definitivno pronadji i ubaci nesto polovno, zamolio bi kolege koji vise prate VGA da prokomentiraju sto uzeti i za koliko l.p.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.12.2012 1:27 (Hardwhelper!!!).
13 godina
offline
Re: Problem oko graficke
banana1 kaže...

kao sto naslov kaze imam problem , moja konfiguracija:

Zbog proca i rezolucije uzmi HD6670 GDDR5 , naravno mozes potrazit i rabljenu ! Ako ubrzo mislis mijenjat monitor i proc onda mozes razmislit i o jacoj grafi ! Napajanje ce ti drzat tu grafu jer malo trosi !

Music As A Weapon !!
12 godina
protjeran
offline
Re: Problem oko graficke
banana1 kaže...

kao sto naslov kaze imam problem , moja konfiguracija:

 

Procesor: amd athlon x2 5000+   2.6 MHz

Napajanje: Forton atx-400 pnr    400W

Memorija: 2x  2gb 333.3 MHz

Maticna:  GA-M56S-S3

 

 

i imam GeForce 8800 GS koja je nazalost crkla,dakle moj problem je da li mi se isplati uzimat HD 7750 i novo napajanje ili je moja konfiguracija jadna za tu graficku jer nakon sto sam cito post oko grafickih kartica moze doc do problema da procesor ne moze iskoristiti tu graficku koliko sam ja skuzio  ili da uzmem nesto kao HD6670 . Inace volim igrat novije igrice kada imam vremena i rezolucija je 1280x1024 pa ako imate kakvo misljenje slobodno napisite

5770, 6770, 7750, 550 ti to su grafe za tebe - sve su ''iste'' odaberi najjeftiniju sa garancijom i neces pogrijesit

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice