NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.784.802
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Vulgaris kaže...

https://www.alternate.de/Grafikkarten/html/listings/1458222035317/1486466143032?lk=8378&showFilter=false&hideFilter=false&disableFilter=false&filter_-1=69000&filter_-1=100000

 

Ima tu nešto dostupno. Odabrao dostavu na mailbox.de. Uplaćeno, sad vidjet hoće uspjeti poslati na vrijeme narudžbu.

Tu ima najvise modela.

16 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Meanwhile in Croatia....

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
8 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Evo ovaj MF jos nije ni izlistao vlajda znaju da ce im se isto srusiti ako naprave, ali zapelo mi je za oko da je neki dan bilo jedno 10 tak modela 2080ti sada ostalo svega 2 modela 6 komada sveukupno... bit ce da su ih pobacali po gotovim build-ovima 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 15:36 (HCgamingCRO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
xLockdown kaže...

 50 refresha na svakom koraku... :P dosao mi je mail od paypala o uspjesnoj uplati i rezerviralo sredstva na racunu, tako da se nadam da je to to makar jos nisam dobio mail s potvrdom narudzbe, a stranica i dalje ne sljaka

 Takoder i moja uplata prosla, maila nema ni kod mene. Nadam se da smo uspjeli :)

 Uspio sam uci na my account, narudzba je tamo :D samo pise "not yet processed", ali nadam se da je to to, da. Mislim da je cijena od nekih 790 eur (kad se zbroji mailbox fee) vrlo dobar ulov :D I cini mi se da preko casekinga nema cak ni problema s eventualnom garancijom.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Gledam reviewe sad, ne djeluje loše Palit uopće. Isti AIB cooler kao Gainward (samo branding je drugaciji).

 

70c u zatvorenom kućištu a lol, pa to je zakon

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 15:39 (mrsmith).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...
Vulgaris kaže...

https://www.alternate.de/Grafikkarten/html/listings/1458222035317/1486466143032?lk=8378&showFilter=false&hideFilter=false&disableFilter=false&filter_-1=69000&filter_-1=100000

 

Ima tu nešto dostupno. Odabrao dostavu na mailbox.de. Uplaćeno, sad vidjet hoće uspjeti poslati na vrijeme narudžbu.

Tu ima najvise modela.

 600kn razlike između ASUS TUF Gaming i MSI Gaming X Trio, a performanse su jednake...

11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Sta mislite o ovoj Zotac Trinity...nema nista drugo normalno :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Minneyar kaže...
xLockdown kaže...

 50 refresha na svakom koraku... :P dosao mi je mail od paypala o uspjesnoj uplati i rezerviralo sredstva na racunu, tako da se nadam da je to to makar jos nisam dobio mail s potvrdom narudzbe, a stranica i dalje ne sljaka

 Takoder i moja uplata prosla, maila nema ni kod mene. Nadam se da smo uspjeli :)

 Uspio sam uci na my account, narudzba je tamo :D samo pise "not yet processed", ali nadam se da je to to, da. Mislim da je cijena od nekih 790 eur (kad se zbroji mailbox fee) vrlo dobar ulov :D I cini mi se da preko casekinga nema cak ni problema s eventualnom garancijom.

 Znaci onaj tko jke ugrabio ugrabio je drugi ce morati cekati koji tjedan... nevjerujem da ce nakon ovakve navale ista ostati danas jos 

12 godina
online
NVIDIA Ampere 30xx

Ostaje jos alza kao opcija ako vam nije bitno sto ce vas oderat :P

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

A mora bit neka razlika između 3x8 i 2x8 da ga hebeš pa nemoguće da je ista stvar to je razlika brutalna ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Omg :(((

 

Koji rip................................

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
8 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Minneyar kaže...

Ostaje jos alza kao opcija ako vam nije bitno sto ce vas oderat :P

 Samo da ti kažem PUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUNO hvala,išao sam otvarati po 3 taba u isto vrijeme,ali onda si mi ti rekao da si samo 50 puta refreshao pa sam išao sa istom taktikom i izgleda da je upalilo!

Piše mi također ''Your order has not been processed yet.'',ali mislim da bi to trebalo biti to,došla je potvrda od Paypala.

Osjećam se kao Schwarzenegger kad je osvojio Turbomana

5 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
VooDooZg kaže...

A mora bit neka razlika između 3x8 i 2x8 da ga hebeš pa nemoguće da je ista stvar to je razlika brutalna ...

 Ma nista osim struje/topline. i da moze jos povuci tih 150W skroz pa sta ce to hladiti da ima ikakav perf boost?

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Cemu zurba haha polako mozda se cak i cijene unormale donekle za nekih 2-3 mjeseca.
5 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mrsmith kaže...

Omg :(((

 

Koji rip................................

 LOL 

Mislim sory znam kak ti je ali opet smijesno malo kuzis

13 godina
offline
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
HCgamingCRO kaže...
mrsmith kaže...

Omg :(((

 

Koji rip................................

 LOL 

Mislim sory znam kak ti je ali opet smijesno malo kuzis

Ono prihvate uplatu, jave hvala bla bla - ide dostava.... i nakon 20min mail da nema više lol WTF

 

Protis... GG

It is always darkest just before the dawn.
3 godine
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

 Koliko je postarina sa amazona ili si ti u njemi?

11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

najbolja cijena u europi, svaka cast 

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
5 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mrsmith kaže...
HCgamingCRO kaže...
mrsmith kaže...

Omg :(((

 

Koji rip................................

 LOL 

Mislim sory znam kak ti je ali opet smijesno malo kuzis

Ono prihvate uplatu, jave hvala bla bla - ide dostava.... i nakon 20min mail da nema više lol WTF

 

Protis... GG

 Stvarno sam iznenadjen da je ocito toliko mala kolicina bila spremna za launch... stvarno neprihvatljivo bez ikakve sluzbene najave, bit ce tonu razocaranih korisnika 

Samo vidi da ti neuzmu pare pa onak ti cekaj mjese ipo a mozda dalje imas jos mogucnost!!

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 15:53 (HCgamingCRO).
10 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Timo kaže...

najbolja cijena u europi, svaka cast 

 Ma ovo je neka prevara, links i najbolja cijena u europi nejdu jedno sa drugim 

12 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Slayer123 kaže...
Cemu zurba haha polako mozda se cak i cijene unormale donekle za nekih 2-3 mjeseca.

 Da, a mozda i skoce jos masu gore s obzirom na potraznju... jos ako se i mineri ukljuce, lako moguce da za 2 mj kosta jos 200 eura vise ako ce se uopce i moci nabaviti...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Slayer123 kaže...

 Koliko je postarina sa amazona ili si ti u njemi?

Da u Berlinu sam i imam Amazon Prime tako da je postarina free.

Nisam narucio ovu jer ne znam kako bi se ponasala u mom SFF kucistu....

12 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Samo da još jednom provjerim da bude 100% siguran...kada se naručuje iz EU nema poreza ni carine, samo dostava?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Uzeo i ja ovu sa amazona :D

Sad imam 2 kupljene, lako jednu storniram

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr | XBox: VandaLpr
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
FileFicho kaže...

Samo da još jednom provjerim da bude 100% siguran...kada se naručuje iz EU nema poreza ni carine, samo dostava?

 Carine sigurno nema jer smo u EU,a porez se navodno uračunava prilikom kupnje.

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
hahhaajaads kaže...
Timo kaže...

najbolja cijena u europi, svaka cast 

 Ma ovo je neka prevara, links i najbolja cijena u europi nejdu jedno sa drugim 

 ili pametan marketing. zadnji su objavili, vidjeli da se ostali shopovi cigane i da su supci

 

pa odlucili, e mi necemo biti takvi, evo realna cijena 

12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
hahhaajaads kaže...
Timo kaže...

najbolja cijena u europi, svaka cast 

 Ma ovo je neka prevara, links i najbolja cijena u europi nejdu jedno sa drugim 

 

i nema je za

 

3

2

1

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice