Dali je problem do GPU ili ili šta drugo

poruka: 4
|
čitano: 1.864
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Dali je problem do GPU ili šta drugo

Molio bi za pomoć prilikom igranja mi zna izbaciti ovu poruku (slika 1) i izbaci iz igre ( WOT )  a nekad mi traži i reset cijelog kompa  (slika 2).

Zadnji drajveri instalirani  u čemu je problem do grafe ili nešto drugo GPU kupljena prije 2mje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.6.2020 21:07 (55pero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Dali je problem do GPU ili šta drugo
55pero kaže...

Molio bi za pomoć prilikom igranja mi zna izbaciti ovu poruku (slika 1) i izbaci iz igre ( WOT )  a nekad mi traži i reset cijelog kompa  (slika 2).

Zadnji drajveri instalirani  u čemu je problem do grafe ili nešto drugo GPU kupljena prije 2mje.

 
DDU i reinstalacija drivera.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
7 godina
offline
Re: Dali je problem do GPU ili šta drugo

Probaj s DDU izbrisati drivere (najbolje iz safe modea), restartaj i instaliraj neke starije drivere.

Ak ne pomogne onda možda i grafa zeza, tko zna.

 

Edit: kolega me prestigao 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.6.2020 21:46 (fer-de-lance).
15 godina
offline
Re: Dali je problem do GPU ili šta drugo
55pero kaže...

Molio bi za pomoć prilikom igranja mi zna izbaciti ovu poruku (slika 1) i izbaci iz igre ( WOT )  a nekad mi traži i reset cijelog kompa  (slika 2).

Zadnji drajveri instalirani  u čemu je problem do grafe ili nešto drugo GPU kupljena prije 2mje.

Zajebava te "pogonitelj grafike"

 

Izgleda da nešto ne štima sa grafičkim driverima i igrom. Probaj upotpunosti izbrisati sa DDU kompletno grafičke drivere i instalirati ponovno zadnju verziju drivera.

Ako ponovno bude ista greška, onda probaj ponovno izbrisati i instalirati prethodnu verziju drivera - jedna mora raditi kako treba.

 

Ovdje možeš pronaći starije verzije za 5600XT

 

https://www.amd.com/en/support/previous-drivers/graphics/amd-radeon-5600-series/amd-radeon-rx-5600-series/amd-radeon-rx-5600-xt

 

 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice