Jel mi dobar ovaj aparat?pomozite

poruka: 3
|
čitano: 2.634
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Jel mi dobar ovaj aparat?pomozite

poceo bi se baviti slikanjem navijaca i svega oko nogometa i navijaca.da li je ovaj aparat dobar ili mi dajte preporuku za drugi do 7000-8000 kn

http://www.emmezeta.hr/multimedija/fotoaparati-i-kamere/fotoaparati/6747/digitalni-fotoaparat-nikon-d5000/

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Jel mi dobar ovaj aparat?pomozite

Aparat je Ok.Al to ti je sa "kit +" objektivom...treba ti još jedan barem 70-220 za malo bolji zoom...i po mogučnosti jedan širokokutni 18-70...al to je svaki 1000-1500hk

www.istratourism.com
15 godina
neaktivan
offline
Jel mi dobar ovaj aparat?pomozite

Prije negoli me ljudi iznapadaju za ovaj palac dolje, da ga obrazložim. Na gomili foruma vidim ovakve izjave;

 

Q: Treba mi dobar aparat za slikati djete u igri, ima li tko kakvu preporuku?

A: Uzmi Nikon D3 s 24-70 f/2,8, 2 kom SB-900 i obavezno zlatni dosvjetljivač promjera 210 cm. To ti je odlična kombinacija i slike će ti biti zakon.

 

  Dajte ljudi lakše malo. Taj aparat ti je ok za slikavati navijače i događaje na tribini i oko stadiona. Ne trebaju ti 4 objektiva, stativ, set rasvjete i tri mala crnca za nosit foto-opremu. Ako mene pitaš, fiksna 50-ica je must have, ako ti treba tele, s vremenom ćeš uzeti i njega. Ali ne trebaju ti stakla u rangu canonove L serije za imat ok fotke. Fotograf stvara fotografiju, a ne fotoaparat. Poradi na sebi i svom znanju, vježbaj, i doći će ok rezultati.

 

EDIT: Baci oko i na OVO 

Vuk dlaku mjenja ali nikada!
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.5.2010 22:33 (ksoric).
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice