Man From Earth zaključana tema

poruka: 13
|
čitano: 2.733
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Man From Earth

Jeste li gledali ovaj film? Ovo je meni jedan od najboljih filmova, a sigurno je najjednostavniji film za snimit, od svega što sam gledao. Za film je potrošeno oko 200.000 dollara, radnja se odvijja u jednoj kući gdje par ljudi priča. I to je to od radnje, oni pričaju.

 

Ali je zato priča tako dobra, tako vrhunski odrađeno, od početka do kraja. Vrhunski film, vrhunski odrađeno, odlična ideja. Lagano, ugodno, malo filozofski za razmislit, malo povijesno, malo religijski, svega ima.

 

Ne mogu napisat o radnji ništa, jer ću vam pokvarit. Samo počnite gledat, izdržite prvih 5 minuta bez preskakanja i kad vas uhvati, nećete se odvojit od ekrana.

 

10/10 

 

https://www.imdb.com/title/tt0756683/?ref_=nv_sr_1

 

Holly crap!!

 

Pa ima i drugi dio koji nisam gledao. Mislim, nema baš nekog smisla, vidim da je i ocjena odmah solidno manja, ali neka.

Live long and prosper.
10 godina
offline
Man From Earth

Gledao! Odičan film! Ni nastavak nije loš pa preporučam i njega.

 

Prvi dio je svakako za razmisliti i zamisliti se. U krajnjoj liniji zašto nešto takvo ne bi bilo moguće? Ljudi se rađaju s raznim anomalijama i "deformacijama" pa zašto se ne bi mogao dogoditi i ovakav slučaj?  Malo kemije u tijelu i opa!

11 godina
offline
Man From Earth

The man from earth je odlican  film, ali nastavak je negledljivo smece, mozda i najgori film  koji sam pogledao u zadnjih par godina.Cak su planirali napraviti i  serijal filmova, ali srecom neuspjeh nastavka ih je odvratio od te ingeniozne ideje.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.4.2019 15:36 (geronimo4661).
14 godina
offline
Man From Earth

Hoćemo otvarati novu temu za svaki film posebno?

5 godina
offline
Re: Man From Earth
Diablo86 kaže...

Hoćemo otvarati novu temu za svaki film posebno?

 Ja se ispričavam, ali vidio sam da su teme tako i otvarane... Gdje sam trebao ovo postaviti? Posljednji film koji ste gledali možda? Ovaj film sam gledao odvano, pa nije posljednji koji sam gledao, pa me to zbunilo.

Live long and prosper.
6 godina
protjeran
offline
Re: Man From Earth
Filox kaže...

 

 

Ne mogu napisat o radnji ništa, jer ću vam pokvarit. Samo počnite gledat, izdržite prvih 5 minuta bez preskakanja i kad vas uhvati, nećete se odvojit od ekrana.

 

 

momak, daaaavno odgledano i komentirano ....

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
5 godina
offline
Re: Man From Earth
Anđeo bez falinge kaže...
Filox kaže...

 

 

Ne mogu napisat o radnji ništa, jer ću vam pokvarit. Samo počnite gledat, izdržite prvih 5 minuta bez preskakanja i kad vas uhvati, nećete se odvojit od ekrana.

 

 

momak, daaaavno odgledano i komentirano ....

 

 Dobro momak, bravo. Možda netko nije, pa zato nisam pisao o radnji. Nisi jedini na forumu.

 

Pozdrav momak.

Live long and prosper.
14 godina
offline
Man From Earth

Evo, ja nisam gledal i mene si zainteresiral. Planiram ga pogledati kad ulovim vremena.

6 godina
protjeran
offline
Re: Man From Earth
Filox kaže...
 Dobro momak, bravo. Možda netko nije, pa zato nisam pisao o radnji. Nisi jedini na forumu.

 

Pozdrav momak.

 nisi ni ti jedini na forumu da otvoriš temu za blesavi film snimljen 2007..

niti je film remek djelo niti je nešto posebno pohvaljen od kritike ali evo, nađe se momak biserko koji otvori temu zbog običnog filma.

bravo, 👌

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
5 godina
offline
Re: Man From Earth
Anđeo bez falinge kaže...
Filox kaže...
 Dobro momak, bravo. Možda netko nije, pa zato nisam pisao o radnji. Nisi jedini na forumu.

 

Pozdrav momak.

 nisi ni ti jedini na forumu da otvoriš temu za blesavi film snimljen 2007..

niti je film remek djelo niti je nešto posebno pohvaljen od kritike ali evo, nađe se momak biserko koji otvori temu zbog običnog filma.

bravo, 👌

 Tebi nije remek djelo, meni je. Par postova poviše sam se ispričao zbog nove teme. Ako nemaš šta komentirat, nisi prozvan da bilo šta napišeš. 

Live long and prosper.
6 godina
protjeran
offline
Man From Earth

ako je 159.076 osoba ocijenilo film prosječno 7,9 onda nije "remek djelo"..

ako film nije nigdje nagrađen ni za režiju, produkciju, glumu itd. film NIJE "remek djelo"..

 

tvoji osobni afiniteti nisu razlog za otvaranje teme za jedan film.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
9 godina
neaktivan
offline
Re: Man From Earth
Anđeo bez falinge kaže...

ako je 159.076 osoba ocijenilo film prosječno 7,9 onda nije "remek djelo"..

ako film nije nigdje nagrađen ni za režiju, produkciju, glumu itd. film NIJE "remek djelo"..

 

tvoji osobni afiniteti nisu razlog za otvaranje teme za jedan film.

 Pun kufer vise ljudi nosi poderane hlace od 500+eura ili hlace/tajice gdje se vidi zglob po zimi a gore bunda pa ja mislim da su budale a oni misle da je moda,proizvodaci trljaju ruke.

 

5 godina
offline
Re: Man From Earth
Anđeo bez falinge kaže...

ako je 159.076 osoba ocijenilo film prosječno 7,9 onda nije "remek djelo"..

ako film nije nigdje nagrađen ni za režiju, produkciju, glumu itd. film NIJE "remek djelo"..

 

tvoji osobni afiniteti nisu razlog za otvaranje teme za jedan film.

 Jel triban tebi osobno poslat ispriku ili da klecim ovde i molim za oprost? Jesam se ispričao za grešku kod otvaranja teme? Jel meni osobno nešto remek djelo? 

 

P.S.

 

Molio bih admina da ili zaključa temu, ili neka je spoji s nečim ili neka izbriše, da se djeca ne uzrujavaju. Isprike zbog situacije, neće se ponoviti.

Live long and prosper.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice