Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.091
|
čitano: 2.910.147
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Lazarus Project izašla druga sezona, možda čak i bolja od prve. Ugodna razbibriga s temom putovanja kroz vrijeme.

8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Ezio kaže...

Počeo sam prije par tjedana gledati Yellowstone.

Ovo je kao Unforgiven. Ali u podrumu su ga držali A-team, Baywatch, i Santa Barbara. I šlatali su ga i hvatali za guzicu godinama. Dok se nije zaljubio u njih i postao kao oni.

 

U početku je još bilo ok. Druga sezona već postala lošija. Sad sam pri kraju treće i silim se gledati ovo mačo romantičarsko neuvjerljivo govance samo da nekako odgledam tih 5 sezona i pređem na prequele koji mi se čine zanimljiviji.

 a tek kad vidiš 5 sezonu. u prved 3 ima akcije, nešto se i puškara i batina. ima neke napetosti ko će koga itd.

ali 5. sezona, mila majko ništa se ne dešava u 8 epizoda po 40min svaka. izgleda da je ta country muzika sad popularna u amera i u seriji čitavo vrijeme samo country glazba svira.

a priča je da oni svako malo vode krave na ispašu u gledamo ta prostranstva i polja a coutry muzika svira, pa onda malo kampiraju i country svira, onda imaju neko druženje, plesno večer zabava, a country i dalje svira.

totalno njesra od sezone. i taj country.

pogleday prequele, to je prava stvar.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.11.2023 8:06 (HowYesN0).
6 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
HowYesN0 kaže...
i taj country.

pogleday prequele, to je prava stvar.

U njima nema country glazbe?

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

A jeli ko pogleda Better than Us na netflixu? Jbg, ima tu posla. 16 sati brajo. Ali ide to, tko voli. Malo o robotima, malo o životu u bliskoj budućnosti ali fokus je najviše na ljudima i standardnoj ljudskoj salati u serijama a to je naravno mix kriminala i ljubavi. Ima čak i mrvu old school hetero seksića ali opet prilagođeno današnjim standardima. Tako za sex robota stavljaš anoreksičarku. Logično. Danas je i dat kompliment ženi seksizam... Osvježavajuće je ne slušat engleski i ne gledat američku produkciju. Odma nema drame i melodrame oko svake sitnice. Likovi i situacije su realnije.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.12.2023 10:36 (KIKI3ooo).
10 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Još malo....

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Preporuka za ljubitelje Star Treka.....

 

Star Trek Continues

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Evo dobre serije. Pluto. 8.3 na IMDB. 8 epizoda po sat vremena. Ali ne gledate crtiće. Znate kakva je. Ako ste čitali strip Nathan Never. Eto točno tako. Odma sam osjetia da valja...

 

Druga dojava, netlix 4K na odličnom tv-u, star trek the next generation i dobijete novu seriju, glanc novi star trek, slika ludilo. A serija... amo reć jedna od najboljih serija ikad.

 

...

nije nešto trailer za boyse, a?

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2023 8:05 (KIKI3ooo).
10 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Hoće li mnoge naljutiti kaj je glavni lik - žensko?

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
9 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Super64 kaže...

Hoće li mnoge naljutiti kaj je glavni lik - žensko?

 Zašto bi, nije da nešto mijenjaju, kad smo igrali igru birali smo muško ili žensko. Moglo bi te iznenaditi, ali mnogi ovdje koji seru protiv feminističkih sranja će sami redovito izabrati ženskog lika kad postoji opcija. Nitko nije protiv žene, već protiv mijenjanja likova i scenarija kako bi se uklopilo u woke pizdarije. 

 

 

8 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jel gleda netko novi Fargo 

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Ima novi?
8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Cansee kaže...
Super64 kaže...

Hoće li mnoge naljutiti kaj je glavni lik - žensko?

 Zašto bi, nije da nešto mijenjaju, kad smo igrali igru birali smo muško ili žensko. Moglo bi te iznenaditi, ali mnogi ovdje koji seru protiv feminističkih sranja će sami redovito izabrati ženskog lika kad postoji opcija. Nitko nije protiv žene, već protiv mijenjanja likova i scenarija kako bi se uklopilo u woke pizdarije. 

 

 

 Samo bih nadodao da je igranje 1 i 2 dijela sa zenskim likom otvaralo i neke nove opcije, mogucnosti razgovora i situacije koje su bile nedostupne ukoliko se igra s muskim likom, tako da vjerujem da je svaki pravi ljubitelj igru ionako odigrao u svim mogucim gender kombinacijama, na srecu, zivjeli smo u tim vremenima kad su bila samo 2 spola.... :)

 

Bitnije je da neke druge stvari ne zeznu, a to sto je glavni lik female je tako malo bitno. Uostalom, postoji dosta vrhunskih serija s glavnim zenskim likom, i to ih ne sprijecava da budu vrhunske.

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Posmatrač kaže...
Ima novi?

 Ima, već četiri epizode vani mislim pete sezone ja čekam da pogledam kad budu sve vani 

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
HowYesN0 kaže...
Ezio kaže...

Počeo sam prije par tjedana gledati Yellowstone.

Ovo je kao Unforgiven. Ali u podrumu su ga držali A-team, Baywatch, i Santa Barbara. I šlatali su ga i hvatali za guzicu godinama. Dok se nije zaljubio u njih i postao kao oni.

 

U početku je još bilo ok. Druga sezona već postala lošija. Sad sam pri kraju treće i silim se gledati ovo mačo romantičarsko neuvjerljivo govance samo da nekako odgledam tih 5 sezona i pređem na prequele koji mi se čine zanimljiviji.

 a tek kad vidiš 5 sezonu. u prved 3 ima akcije, nešto se i puškara i batina. ima neke napetosti ko će koga itd.

ali 5. sezona, mila majko ništa se ne dešava u 8 epizoda po 40min svaka. izgleda da je ta country muzika sad popularna u amera i u seriji čitavo vrijeme samo country glazba svira.

a priča je da oni svako malo vode krave na ispašu u gledamo ta prostranstva i polja a coutry muzika svira, pa onda malo kampiraju i country svira, onda imaju neko druženje, plesno večer zabava, a country i dalje svira.

totalno njesra od sezone. i taj country.

pogleday prequele, to je prava stvar.

1883. je stvarno super serija. Odgledao cijelu sezonu u par dana. Sad sam na pola 1923. Trenutno mi se 1883. čini kao najbolja, onda 1923. Yellowstone na kraju. Iako navukao sam se i na to i bilo mi je žao što je gotovo. 

PSN - darklydexter
15 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

krenula je i nova sezona reachera. nastavljaju u vrhunskom tonu, jedna od najbolje ekraniziranih knjiga uopce.

 

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

pogledao dvije srpske serije Poziv i Deca zla, jako dobre triler krimi serije

6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?


The Artful Dodger 8 epizoda super lude akcijske drama komedije. Ne znam kak bih bolje opisao žanr. Svaka čast redatelju serije. 9.5/10 za mene. 

The Reacher S2.  pogledao 3 epizode. Sviđa mi se kako su napravili dobre temelje za nastavak radnje. Neagley je odlična poveznica između 2 sezone. Ničega previše, ničega premalo. Također, nigdje nisam pročitao jedno slovo žalbe o ekranizaciji i upotrebi materijala iz knjiga. Impresivno! Kako je dobro kad ne izmišljaš puno...  9.5/10 

Beacon 23 Uvijek očekujem nešto super, misterij, a ono dobim K. Svejedno, bilo je gledljivo. 6/10

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
2 godine
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Damir22 kaže...
Bitnije je da neke druge stvari ne zeznu, a to sto je glavni lik female je tako malo bitno. Uostalom, postoji dosta vrhunskih serija s glavnim zenskim likom, i to ih ne sprijecava da budu vrhunske.

Ne razmišljam o tome koji spol je u glavnoj ulozi, niti mi je to bitno, no ovaj Fargo (pogledao šestu epizodu) mi je od svih dosadašnjih najdosadniji, da ne kažem najlošije urađen.

合氣道 Tražim ŽĐevojku,...oooo daleeeekooo bilooo....
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
cvaja997 kaže...


The Artful Dodger 8 epizoda super lude akcijske drama komedije. Ne znam kak bih bolje opisao žanr. Svaka čast redatelju serije. 9.5/10 za mene. 

The Reacher S2.  pogledao 3 epizode. Sviđa mi se kako su napravili dobre temelje za nastavak radnje. Neagley je odlična poveznica između 2 sezone. Ničega previše, ničega premalo. Također, nigdje nisam pročitao jedno slovo žalbe o ekranizaciji i upotrebi materijala iz knjiga. Impresivno! Kako je dobro kad ne izmišljaš puno...  9.5/10 

Beacon 23 Uvijek očekujem nešto super, misterij, a ono dobim K. Svejedno, bilo je gledljivo. 6/10

 The reacher je 9,5 od 10? Blago tebi......

Gledljivo ali nista vise od toga. Laganica za pustanje mozga na pasu... 6 od mene....

6 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Da. Uživao sam i uživam u tome. Srećom ima jako puno ljudi poput mene pa će sličan sadržaj samo dolazit dok ne umrem. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
cvaja997 kaže...

Da. Uživao sam i uživam u tome. Srećom ima jako puno ljudi poput mene pa će sličan sadržaj samo dolazit dok ne umrem. 

Super za tebe. Ja sam nazalost (ili na srecu) odrastao na serijama i filmovima 90tih i serije poput te i velike vecine danasnjih serija i filmova su meni dosadne. Gluma losa, jeftina produkcija i suplja prica. Odgledao i to je za seriju veliki kompliment od mene ali jedva 6.... 

6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

I ja sam jer se samo to i prikazivalo na HRTu. Roditelji su materijalno siromašni, nisam imao ništa. Čak i domaća stara produkcija. Svejedno, meni pašu nove stvari, obožavam CGI... Možda se sa vremenom promjenim, zasad mi je dobro. Inače, što je ispraznija priča, to mi je zabavnije. Bijeg od svakodnevice i posla za mene ne mogu bit sadržaji u kojima ja moram bit uključen 100%. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
15 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Posmatrač kaže...
cvaja997 kaže...

Da. Uživao sam i uživam u tome. Srećom ima jako puno ljudi poput mene pa će sličan sadržaj samo dolazit dok ne umrem. 

Super za tebe. Ja sam nazalost (ili na srecu) odrastao na serijama i filmovima 90tih i serije poput te i velike vecine danasnjih serija i filmova su meni dosadne. Gluma losa, jeftina produkcija i suplja prica. Odgledao i to je za seriju veliki kompliment od mene ali jedva 6.... 

koja si ti faca. a nista ako ti kazes da je 6 onda je 6. 

12 godina
suspendiran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Inače ne pratim serije jer su mi predosadne ali The Boys serial, fenomenalan.

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...
Posmatrač kaže...
cvaja997 kaže...

Da. Uživao sam i uživam u tome. Srećom ima jako puno ljudi poput mene pa će sličan sadržaj samo dolazit dok ne umrem. 

Super za tebe. Ja sam nazalost (ili na srecu) odrastao na serijama i filmovima 90tih i serije poput te i velike vecine danasnjih serija i filmova su meni dosadne. Gluma losa, jeftina produkcija i suplja prica. Odgledao i to je za seriju veliki kompliment od mene ali jedva 6.... 

koja si ti faca. a nista ako ti kazes da je 6 onda je 6. 

 I smeta ti ako se ne slazem sa tobom? Ti si neki autoritet i ako ti kazes da je 9 ko sam ja da ti proturjecim? De odrasti....Da 6. Gluma ocajna prica smijesna i kad bolje razmislim i tih 6 je previse a ti kad odrastes i pocnes gledati prave serije vidjeces koliko si smijesan i jadan sa ovakvim komentarima....A mozda i neces.....

I gledajuci ovu seriju jos jednom sam uvidio da mi je bolje pogledati The Wire po 5 put nego ovo smece....

3 godine
offline
Koju seriju trenutno pratite?

 The reacher je 9,5? lool na imdbu hrpa slicnih serija nevezano iste tematike imaju visoku ocjenu jer su standardi toliko opali da je to za nepovjerovati!
Razlozi za toliko visoke ocjene prepovršnih serija je da mi ne treba vise stresa u zivotu ili da ne "moram" razmisljati doma gledajuci seriju su naprosto debilnenhf

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.12.2023 20:15 (Boris grozni).
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Boris grozni kaže...

 The reacher je 9,5? lool na imdbu hrpa slicnih serija nevezano iste tematike imaju visoku ocjenu jer su standardi toliko opali da je to za nepovjerovati!
Razlozi za toliko visoke ocjene prepovršnih serija je da mi ne treba vise stresa u zivotu ili da ne "moram" razmisljati doma gledajuci seriju su naprosto debilnenhf

 Znas sta ja ne mogu da shvatim? Da neko kaze da je ovo u reacheru dobra gluma?????????????? Pa to je dno dna....Pa i arnold u najboljim danima je djelovao uvjerljivije od reachera.....Kad kazem u najboljim mislim na akcione filmove u kojima ubija preko 100 negativaca pucajuci sa boka iz automatskog oruzja velikog kalibra. A ko se imalo razumije u oruzje zna koliko je to blesavo i glupo al je barem bilo zabavno.... 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.12.2023 22:15 (Posmatrač).
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
cvaja997 kaže...

I ja sam jer se samo to i prikazivalo na HRTu. Roditelji su materijalno siromašni, nisam imao ništa. Čak i domaća stara produkcija. Svejedno, meni pašu nove stvari, obožavam CGI... Možda se sa vremenom promjenim, zasad mi je dobro. Inače, što je ispraznija priča, to mi je zabavnije. Bijeg od svakodnevice i posla za mene ne mogu bit sadržaji u kojima ja moram bit uključen 100%. 

 Cuj ako tebi to pase extra. Ko sam ja ili bilo ko drugi da tebi pametuje sta ti pase ili ne. Lik dao svoju ocjenu ja svoju. Sve 5 sto se mene tice ali ne. On se nasao prozvanim da pametuje ako on da 9 da se neko ususdio da da 6. djecja posla....

Nekad i meni pase da pogledam nesto tako isprazno i glupo. Ali necu ni u snu reci da je to remek djelo. Ako je to 9,5 pa sta bi trebala dobiti hrpa serija u kojima smo uzivali prije d15 ili 20 godina? 14 od 10?

 

 

15 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

stari ja nisam dao 9 niti nikakvu ocjenu. odgovorio sam ti samo zato jer se konstantno pravis pametan tu i uzdizes ko da si boga uvatio za jaja. okej ti si znalac, ti znas sta je kvaliteta, mi kojima je reacher dobar smo jadnici koji jos nismo otkrili kvalitetu(pogledo sam sve serije ikad, na tv timeu oko 6 mjeseci watch timea).

evo napiso si 5 postova, dosta gnjevnih. nije problem jesi dao ocjenu 6 ili 3 ili 1, problem je sto pokusavas nametnut da je to "prava" ocjena a svi koji misle da je visa zapravo nemaju pojma o cemu pricaju. 

 

opusti se, blagdani su, smanji tenzije.

tolko od mene i sve najbolje. 

 

EDIT:

btw

https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/reacher--akcijski-junak-po-mjeri-21-stoljeca/298110.aspx?page=0&jumpto=6713479&sort=asc&view=flat

nek ostali sami zakljuce. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.12.2023 22:29 (mar123).
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...

stari ja nisam dao 9 niti nikakvu ocjenu. odgovorio sam ti samo zato jer se konstantno pravis pametan tu i uzdizes ko da si boga uvatio za jaja. okej ti si znalac, ti znas sta je kvaliteta, mi kojima je reacher dobar smo jadnici koji jos nismo otkrili kvalitetu(pogledo sam sve serije ikad, na tv timeu oko 6 mjeseci watch timea).

evo napiso si 5 postova, dosta gnjevnih. nije problem jesi dao ocjenu 6 ili 3 ili 1, problem je sto pokusavas nametnut da je to "prava" ocjena a svi koji misle da je visa zapravo nemaju pojma o cemu pricaju. 

 

opusti se, blagdani su, smanji tenzije.

tolko od mene i sve najbolje. 

 

EDIT:

btw

https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/reacher--akcijski-junak-po-mjeri-21-stoljeca/298110.aspx?page=0&jumpto=6713479&sort=asc&view=flat

nek ostali sami zakljuce. 

 De citiraj me gdje sam ja prozvao bilo koga. Uostalo,m ides na block zasto uopste gubim vrijeme na budale jer ocigledno si umislio da mi treba tvoja dozvola da dam ocjenu...

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.12.2023 22:58 (Posmatrač).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice