Jubilarni 200 Bug zaključana tema

poruka: 651
|
čitano: 97.335
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
RaLe kaže...
RoyalBlood kaže...
Moljac kaže...
 Mozda i da nam poklone one programatore sto su uvijek u samogradnji.
 Stvarno, to bi bilo zakon!
 
Jako losa ideja zapravo.
 Zasto?
Intel Core2Quad Q6600@2,4GHz, Gigabyte EP35-DS3, Gigabyte GeForce 9800GT 1GB, Samsung Spinpoint F1 640GB, Kingmax 4GB DDR2, Corsair VX450W www.tutorialized.com
16 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

Iz 5 ocitih razloga.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Jubilarni 200 Bug

Ja bi najvise volio od bilo koje nagrade da to bude 200 stranica odlicnog casopisa. Znaci Bugovci malo vise visanja. Smijeh

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
RaLe kaže...

Iz 5 ocitih razloga.

 A to su???
Intel Core2Quad Q6600@2,4GHz, Gigabyte EP35-DS3, Gigabyte GeForce 9800GT 1GB, Samsung Spinpoint F1 640GB, Kingmax 4GB DDR2, Corsair VX450W www.tutorialized.com
16 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

1. Cijena komponenata i izrade.

2. Pakovanje. Znas li ti kako se Bugovi pakuju i prenose? Pa hajde sad ubaci programator unutar one folije jos.

3. Neupotrebljivost za 80% kupaca Buga. Ili programator vec imaju, ili ih elektronika apsolutno ne zanima.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.3.2009 17:14 (RaLe).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Jubilarni 200 Bug

sad sam vidio na kiosku kada sam kupovao bug za ožujak, vidio sam neki miki maus, ako se u njemu može naći sat može i u bugu programator

Moje račuanlo: ASRock ALiveSATA2-GLAN, 2GB RAMA (DDR2-667 2x512mb+1gb) AMD Athlon 64 X2 6000+ (3.1gHz),Nvidia GeForce 7600gs (256mb),Seagate 160gb.... 1. Isatknuti suradnik na gallery.live.com
15 godina
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
Ag008 kaže...

sad sam vidio na kiosku kada sam kupovao bug za ožujak, vidio sam neki miki maus, ako se u njemu može naći sat može i u bugu programator

 dobra usporedba... Namigiva
16 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

E vidio sam i ja u prošlom Miki mausu naljepnice pa bi onda Bug ( pošto je to časopis za informatiku ) staviti u svaki bug jedan lijepi printer pa si svaki bugovac printa svoje naljepnice! Pa mislim kako možeš usporedjivat djecji casopis sa totalnom plasticarkom od sata ( nekad asam i ja taj casopis kupovao, pa znam u kakvom su stanju te igračke ) i IT časopis  BUG??

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
RaLe kaže...

1. Cijena komponenata i izrade.

2. Pakovanje. Znas li ti kako se Bugovi pakuju i prenose? Pa hajde sad ubaci programator unutar one folije jos.

3. Neupotrebljivost za 80% kupaca Buga. Ili programator vec imaju, ili ih elektronika apsolutno ne zanima.

 Jel ti znas brojat? Mene su u skoli ucili da 3!=5, al dobro, mozda ti znas bolje. :D
Ali iako mislim da ne znas brojat, slazem se s tobom. Ak nekom to treba, nabavit ce ili ce napravit.
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
Joe Cavallo kaže...

E vidio sam i ja u prošlom Miki mausu naljepnice pa bi onda Bug ( pošto je to časopis za informatiku ) staviti u svaki bug jedan lijepi printer pa si svaki bugovac printa svoje naljepnice! Pa mislim kako možeš usporedjivat djecji casopis sa totalnom plasticarkom od sata ( nekad asam i ja taj casopis kupovao, pa znam u kakvom su stanju te igračke ) i IT časopis  BUG??

 mislim da bi se na isti način distribuirao kao i navedeni časpopis, a sad ti pak nemoj uveličavati
Moje račuanlo: ASRock ALiveSATA2-GLAN, 2GB RAMA (DDR2-667 2x512mb+1gb) AMD Athlon 64 X2 6000+ (3.1gHz),Nvidia GeForce 7600gs (256mb),Seagate 160gb.... 1. Isatknuti suradnik na gallery.live.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
Assassin kaže...
RaLe kaže...

1. Cijena komponenata i izrade.

2. Pakovanje. Znas li ti kako se Bugovi pakuju i prenose? Pa hajde sad ubaci programator unutar one folije jos.

3. Neupotrebljivost za 80% kupaca Buga. Ili programator vec imaju, ili ih elektronika apsolutno ne zanima.

 Jel ti znas brojat? Mene su u skoli ucili da 3!=5, al dobro, mozda ti znas bolje. :D
Ali iako mislim da ne znas brojat, slazem se s tobom. Ak nekom to treba, nabavit ce ili ce napravit.
 
Hehe naravno da znam, i naravno da nije isto, medutim uvredljivo je za inteligenciju uopce trebati vise od ova 3 osnovna :D

Iako ih mogu nabrojat.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
Ag008 kaže...

sad sam vidio na kiosku kada sam kupovao bug za ožujak, vidio sam neki miki maus, ako se u njemu može naći sat može i u bugu programator

 Hmm, ne, to mi sestra kupuje, to je neki vrag iz kojeg izleti papir za varat na kontrolnom.
Ja sam za da se u 200. Bugu lijepo pokloni neki paket Bug naljepnica da lijepimo po busevima. I naravno, DL DVD, dva komada, sa extra puno igrica :P
16 godina
offline
Jubilarni 200 Bug

Ma nije bitno sta uradite, samo napravite nesto, neku promjenu ili neko malo iznenadenje, samo da bude pozitivno. :D

We are born naked, wet, and hungry. Then things get worse. "It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt."- Rami Belson
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
naxeem kaže...

Oleg neka bude gol na duplerici tako da napokon i BUG skupi žensku publiku... (LOL)

 

hahahhahahhahhahahahahahahahahahhaahahahahahahahhaaaa


NAXEEM CAR SI EVO PISAM NEKOLIKO MINUTA!
zakleti amdowac! zeli propast svim megalomanskim kompanijama!
15 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

kolko sam shvatio taj broj će biti dvobroj

a kada on izlazi? 1.7 tj. prvog u mjesecu kao i svi ili...?

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

Moze i virus na Bug DVDu pa da vidimo odgovor na vječno pitanje ciji je antivirusni program najbolji. hehehhe

Sala mala...

 

Onaj prijedlog sa Bug majicom uz svaki primjerak je super.

Zamislite koliko bi bilo buba na moru.

Svi u zutom... Smijeh

ECS A780GM-A; AMD Athlon 64 X2 5000+; 4096 MB DDR2; NVIDIA GeForce 7600 GS (512 MB); Hitachi HDT725032VLA360 320 GB; WDC WD800BB-00JHC0 74 GB
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

Off topic tema: DJ oprema :) :)

Posjetite moju web stranicu: www.djchof.com
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
Creative kaže...

Off topic tema: DJ oprema :) :)

 
ja sam za! Smijeh
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
NeoN kaže...
Creative kaže...

Off topic tema: DJ oprema :) :)

 
ja sam za! Smijeh
 To bih i ja volio vidjeti Belji se.
16 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

Ja i dalje ostajem pri majicama Cool

 

P.S. Fenomenalan bi bio i onak veliki poster sa svim naslovnicama BUGova po godinama (onaj prošli sam si dao uokviriti).

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug

Po meni bi bilo najbolje da svima podijele barem jednu majicu , to ih ne bi tako puno koštalo , a svima bi se svidjelo !

16 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
rossoneros kaže...

Po meni bi bilo najbolje da svima podijele barem jednu majicu , to ih ne bi tako puno koštalo , a svima bi se svidjelo !

 ma majice bi definitvno bile najboljee!!!!


crvene majice sa natpisom BUG za one koji BUG kupuju na kioscima i trafikama..

i

žute majice sa bubamarom na jednoj strani i natpisom BUG na drugoj za pretplatikee..
ZLOČESTI FORUMAŠ NO.1!
15 godina
online
Jubilarni 200 Bug
puma1400 kaže...
ma majice bi definitvno bile najboljee!!!!


crvene majice sa natpisom BUG za one koji BUG kupuju na kioscima i trafikama..

i

žute majice sa bubamarom na jednoj strani i natpisom BUG na drugoj za pretplatikee..
 Da pogodim, ti si pretplatnik i zelis zutu Smijeh
16 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
Ivan M. kaže...
 Da pogodim, ti si pretplatnik i zelis zutu Smijeh
 ŠutimNevinašce
ZLOČESTI FORUMAŠ NO.1!
15 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

ma nek budu majice al iste za sve

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
spaws kaže...

ma nek budu majice al iste za sve

 slažem se. zašto pravit razliku između pretplatnika i nepretplatnika?
16 godina
offline
RE: Jubilarni 200 Bug

Jednake bug majice  da svi budemo isti!!

UPOZORENJE:ovaj sadržaj nema veze s stvarnim životom i odabran je slučajno!!! Kamen do kamena palača,cigan do cigana Pitomača.
16 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

Ako se uz večernji list moze kupit knjiga, mozemo i mi dat pet kuna vise za majicu od BUGa... Osmijeh

Be NooB To Be Cool...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

tražimo ravnopravnost pretplatnika i nepretplatnika!!!Smijeh

šala...ma majice bi bile najbolje

Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz @ 3,83 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

Majice su uber!

Intel Core2Quad Q6600@2,4GHz, Gigabyte EP35-DS3, Gigabyte GeForce 9800GT 1GB, Samsung Spinpoint F1 640GB, Kingmax 4GB DDR2, Corsair VX450W www.tutorialized.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice