Bonbon usluge

poruka: 417
|
čitano: 228.553
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Bonbon usluge

Hvala puno! Bome je skriveno.

14 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Jurica314 kaže...

Kako imaš tu tarifu za 70kn dok na webu piše da košta 110? I ja bi uzeo da je 70 :)

 Cimnes ih na fejs ili  a sluzbu za korisnikekazes da zelis promociju  sa 40kn popusta na gotove kombinacije i to je to 

Ides na pretplatu bez ugovorne obveze,i as tu promociju 2g

 Ako si vec njihov preplatnik,budi uporan i moci ces,ili kazes da ces se prebacis na tomato i za par dana na bonbon nazad pa ce ti priznat,sa njihovih bonova mozes sam na pretplatu i vozi

 

 

 

 

 

 

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
5 godina
offline
Re: Bonbon usluge
dart_tom kaže...
Jurica314 kaže...

Kako imaš tu tarifu za 70kn dok na webu piše da košta 110? I ja bi uzeo da je 70 :)

 Cimnes ih na fejs ili  a sluzbu za korisnikekazes da zelis promociju  sa 40kn popusta na gotove kombinacije i to je to 

Ides na pretplatu bez ugovorne obveze,i as tu promociju 2g

 Ako si vec njihov preplatnik,budi uporan i moci ces,ili kazes da ces se prebacis na tomato i za par dana na bonbon nazad pa ce ti priznat,sa njihovih bonova mozes sam na pretplatu i vozi

 

 

 

 

 

 

 Jasno, jasno. Trenutno sam na kombinaciji ht internet posvuda + tomato najjeftinija tarifa za 30kn, ukupno 79

6 godina
online
Bonbon usluge

Da li i vama ponekad iz čista mira nestane par lipa sa bonbon računa?

 

Na mom primjeru: aktivirate povremeno po potrebi internet i razgovore, pazite da deaktivirate tarifu na kraju da se ne obnavlja automatski i obavezno isključite u postavkama moba mobilne podatke. Provjeravate recimo jednom dnevno stanje na računu putem sms-a ili putem njihove aplikacije (ja kada provjeravam putem aplikacije to radim putem bluestack emulatora na desktop računalu kako bi izbjegao potrošnju na mobitelu) i primijetite kao ja upravo danas da mi je od jučer do danas nestalo 0,88 kn sa računa. A mobitel za to vrijeme nije korišten ni za pozive ni za internet, zadnje korištenje je bilo od 30-31.05. za njihov dan besplatnog flata.

 

I ne bi se ja bunio da nisam to primijetio i ranije. Sad mi je najviše diglo tlak to što sam jučer imao 100,15 kn na računu, lijepa okrugla brojka taman za aktivirati par paketa (recimo tjedan flata za 70kn i razgovore za 30kn) a danas kad sam išao provjeriti piše 99,27 kn. I pošaljem upit službi za korisnike koja mi kaže da vide kako su 0,50 kn potrošili mobilni podaci. A nestalo je 0,88 kn. Tko je tu lud?

 

Ide mi na neku stvar to šibicarenje, imam osjećaj da namjerno kradu po par lipa kako korisnik ne bi mogao aktivirati željene pakete nego mora ići kupiti i doplatiti novi bon. Kao da nije dosta što su opet poskupili pakete.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Vjeruj mi meni je znalo da nestane i više, prije par dana mi je nestalo preko 2kn za broj koji nije bio ni koristen a kroz moj telekom aplikaciju vidim iznos se promijenio..
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
10 godina
offline
Bonbon usluge

Mozda je stvarno do mobilnih podataka jer ja imam dvije sim kartice u mobitelu i drugu koristim za internet a bonbon samo za razgovore i nikada mi ni lipa nije nestala.

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Bonbon usluge
zigrit kaže...

Na mom primjeru: aktivirate povremeno po potrebi internet i razgovore, pazite da deaktivirate tarifu na kraju da se ne obnavlja automatski i obavezno isključite u postavkama moba mobilne podatke. 

Gašenje mobilnih podataka ne garantira da su oni stvarno i ugašeni, baseband ("modem") na mobitelu ima veće ovlasti od samog usera na Androidu. Čak i ako namjerno upišeš krivi APN niti to ne znači da neće potrošiti koji kB a kako operateri zaokružuju (nitko ne radi obračun na 1kB), lako se dogodi da nestane par lipa.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.6.2022 8:52 (Nuclear_Phoenix).
6 godina
online
Re: Bonbon usluge
Nuclear_Phoenix kaže...
zigrit kaže...

Na mom primjeru: aktivirate povremeno po potrebi internet i razgovore, pazite da deaktivirate tarifu na kraju da se ne obnavlja automatski i obavezno isključite u postavkama moba mobilne podatke. 

Gašenje mobilnih podataka ne garantira da su oni stvarno i ugašeni, baseband ("modem") na mobitelu ima veće ovlasti od samog usera na Androidu. Čak i ako namjerno upišeš krivi APN niti to ne znači da neće potrošiti koji kB a kako operateri zaokružuju (nitko ne radi obračun na 1kB), lako se dogodi da nestane par lipa.

 

Hvala na odgovoru, to nisam znao. Ali ono što me čudi je kako se to ne događa na Simpi čiji broj također imam ili zašto se nije događalo ranije. Volio bih znati kako mobitel odjednom odluči tako samovoljno trošiti podatke i može li se to ikako spriječiti?

 

Evo kratak update od jučer: Nakon par sati čekanja na javljanje agenta dobio sam odgovor od jednog da vidi potrošnju od "otprilike 60-tak lipa zadnja dva dana" što nikako ne odgovara stanju koju pokazuje aplikacija (0,88 kn potrošnje). Nakon toga sam išao prije spavanja pogledati na facebook imam li kakav odgovor od njih i provjeriti putem aplikacije stanje. Bilo je 0:44 sati i vidim opet je nestalo 0,13 kn jer je tada iznos pao sa prijašnjih 99,27 kn na 99,14kn. Odem opet na facebook poslati upit, naravno nitko se ne javlja osim botova koji pišu kako su agenti zauzeti i da pričekam. Ništa, idem na spavanje, pogledat ću sutra odgovor ali idem još jednom pogledati stanje u Bluestacku i uzeti screenshot kad tamo u 0:58 stoji 99,01 kn, nestalo je još 0,13 kn. Tu sam odlučio izvaditi karticu iz moba i pričekati sutra.

 

Danas još nije bilo odgovora, tek kad sam opet upisao "agent" netko je pogledao i dao samo kratak odgovor da u sustavu vide kako se 0,13 kn potrošilo na mobilne podatke.

Baš ću ostaviti karticu van moba par dana da vidim hoće li biti potrošnje.

 

7 godina
offline
Re: Bonbon usluge

Zigrit, to je način rada i ti tu ništa ne možeš makar u potpunosti onemogućio mobilne podatke. Malo prosurfaj i naći ćeš gomilu članaka kada i zašto mobitel razmjenjuje podatke s mrežom neovisno o tvojim željama i postavkama....

https://consumer.huawei.com/hr/support/content/hr-hr00409519/
Bunker
4 godine
offline
Re: Bonbon usluge
Marko :D kaže...
Jurica314 kaže...

Kako imaš tu tarifu za 70kn dok na webu piše da košta 110? I ja bi uzeo da je 70 :)

Skriveno u cjeniku

 

Imaj na umu da je to promocija isključivo za nove korisnike.

 A nisi pogledao što piše ispod? Imaju novu za 20 kuna više - 90 kuna. Sada je pitanje može li se još dobiti ova po 70 kuna. Ako može, super.

 

5.2. Promo ponuda Kombinacija

Putem svih HT i Iskon prodajnih kanala za nove bonbon korisnike pretplate bit će omogućena pogodnost u vidu povoljnije cijene bonbon paketa kombinacija, odnosno 75,00 kn s PDV za Veliku kombinaciju,  90,00 kn s PDV za Jako veliku kombinaciju te 120,00 kn s PDV za Jako jako veliku kombinaciju. Korisnik može koristiti pogodnost najviše 24 mjeseca od aktivacije pogodnosti ili do promjene usluge, odnosno isključenja.

4 godine
offline
Re: Bonbon usluge
Jurica314 kaže...
dart_tom kaže...
Jurica314 kaže...

Kako imaš tu tarifu za 70kn dok na webu piše da košta 110? I ja bi uzeo da je 70 :)

 Cimnes ih na fejs ili  a sluzbu za korisnikekazes da zelis promociju  sa 40kn popusta na gotove kombinacije i to je to 

Ides na pretplatu bez ugovorne obveze,i as tu promociju 2g

 Ako si vec njihov preplatnik,budi uporan i moci ces,ili kazes da ces se prebacis na tomato i za par dana na bonbon nazad pa ce ti priznat,sa njihovih bonova mozes sam na pretplatu i vozi

 

 

 

 

 

 

 Jasno, jasno. Trenutno sam na kombinaciji ht internet posvuda + tomato najjeftinija tarifa za 30kn, ukupno 79

 Onda imaš više GB nego što ćeš ih dobiti na Bonbonu.

4 godine
offline
Re: Bonbon usluge
zigrit kaže...

Da li i vama ponekad iz čista mira nestane par lipa sa bonbon računa?

 

 Ne. Nikada. Za razliku od Telemacha s kojeg sam otišao (backup SIM kartica) prije 6 mjeseci jer je svaki dan pisalo drugo stanje računa.

4 godine
offline
Re: Bonbon usluge
mp3david kaže...
Kako nikog nie briga ako oni slusaju svoje korisnike i prema tome kreiraju ponude 😂😂

P s krivu objavu sam stavio, ovu sliku sam komentirao.
U svakom slucaju jadno da na ovakav nacin uklanjaju komentare jer im nesto nije po volji, kao i sto tele2 blokira ljufde kad im neko kaze nesto sta im ne odgovara

 Uvijek pitaj ovdje ili drugdje za promocije. Svi ih imaju, pa treba samo biti uporan i pratiti što se nudi. Za 70 kuna dobijem po novom (od 1.6.) 3500 minuta, 400 SMS-ova i 30 GB. Oni koji ne pitaju, plaćaju više. Nekim ljudima to ionako nije velik novac (više spale na cigarete, pivu, kladaru, teretanu i slične papilova aktivnosti), pa niti ne traže popuste jer su oni prave muškarčine, a ja sam klošar.

13 godina
offline
Re: Bonbon usluge
zigrit kaže...
Nuclear_Phoenix kaže...
zigrit kaže...

Na mom primjeru: aktivirate povremeno po potrebi internet i razgovore, pazite da deaktivirate tarifu na kraju da se ne obnavlja automatski i obavezno isključite u postavkama moba mobilne podatke. 

Gašenje mobilnih podataka ne garantira da su oni stvarno i ugašeni, baseband ("modem") na mobitelu ima veće ovlasti od samog usera na Androidu. Čak i ako namjerno upišeš krivi APN niti to ne znači da neće potrošiti koji kB a kako operateri zaokružuju (nitko ne radi obračun na 1kB), lako se dogodi da nestane par lipa.

 

Hvala na odgovoru, to nisam znao. Ali ono što me čudi je kako se to ne događa na Simpi čiji broj također imam ili zašto se nije događalo ranije. Volio bih znati kako mobitel odjednom odluči tako samovoljno trošiti podatke i može li se to ikako spriječiti?

 

Evo kratak update od jučer: Nakon par sati čekanja na javljanje agenta dobio sam odgovor od jednog da vidi potrošnju od "otprilike 60-tak lipa zadnja dva dana" što nikako ne odgovara stanju koju pokazuje aplikacija (0,88 kn potrošnje). Nakon toga sam išao prije spavanja pogledati na facebook imam li kakav odgovor od njih i provjeriti putem aplikacije stanje. Bilo je 0:44 sati i vidim opet je nestalo 0,13 kn jer je tada iznos pao sa prijašnjih 99,27 kn na 99,14kn. Odem opet na facebook poslati upit, naravno nitko se ne javlja osim botova koji pišu kako su agenti zauzeti i da pričekam. Ništa, idem na spavanje, pogledat ću sutra odgovor ali idem još jednom pogledati stanje u Bluestacku i uzeti screenshot kad tamo u 0:58 stoji 99,01 kn, nestalo je još 0,13 kn. Tu sam odlučio izvaditi karticu iz moba i pričekati sutra.

 

Danas još nije bilo odgovora, tek kad sam opet upisao "agent" netko je pogledao i dao samo kratak odgovor da u sustavu vide kako se 0,13 kn potrošilo na mobilne podatke.

Baš ću ostaviti karticu van moba par dana da vidim hoće li biti potrošnje.

Koristiš li možda 4G signal? Ako se ne varam, 4G zahtjeva povremeno spajanje na mobilnu mrežu kako bi normalno funkcionirao (sama tehnologija tako funkcionira).

 

Prebaci mobitel u 2G/3G način rada na neko vrijeme, pa vidi nestaju li onda novci s računa.

zelenapaprika kaže...
Marko :D kaže...
Jurica314 kaže...

Kako imaš tu tarifu za 70kn dok na webu piše da košta 110? I ja bi uzeo da je 70 :)

Skriveno u cjeniku

 

Imaj na umu da je to promocija isključivo za nove korisnike.

 A nisi pogledao što piše ispod? Imaju novu za 20 kuna više - 90 kuna. Sada je pitanje može li se još dobiti ova po 70 kuna. Ako može, super.

 

5.2. Promo ponuda Kombinacija

Putem svih HT i Iskon prodajnih kanala za nove bonbon korisnike pretplate bit će omogućena pogodnost u vidu povoljnije cijene bonbon paketa kombinacija, odnosno 75,00 kn s PDV za Veliku kombinaciju,  90,00 kn s PDV za Jako veliku kombinaciju te 120,00 kn s PDV za Jako jako veliku kombinaciju. Korisnik može koristiti pogodnost najviše 24 mjeseca od aktivacije pogodnosti ili do promjene usluge, odnosno isključenja.

I dalje je dostupno. Prije tjedan dana kolegici s posla preporučio tu promotivnu tarifu. Prvo je otišla do njihove poslovnice da prebaci broj, pokazala im tu tarifu po toj cijeni na što su joj rekli da tu promociju ostvaruju samo oni koji prebace broj iz Telemacha (LOL!). Onda sam joj rekao da preko Facebooka zatraži prijenos broja i aktivaciju te tarife. Nakon pisanja hrpe podataka u poruke Facebook stranice Bonbona (sve 5, ekipa mora napravit provjeru), u roku od jednog dana stigla joj kartica na kućnu adresu, a uskoro je bio prebačen i broj s tom tarifom.

 

Tako da, da; definitivno je i dalje dostupno. Imaju sa strane u cjeniku dio istekle ponude, ali nigdje ne vidim da su tu ponudu stavili tamo. Štoviše, ista još uvijek stoji u cjeniku, a svi znamo što je u cjeniku, nudi se... 😁

zelenapaprika kaže...
zigrit kaže...

Da li i vama ponekad iz čista mira nestane par lipa sa bonbon računa?

 Ne. Nikada. Za razliku od Telemacha s kojeg sam otišao (backup SIM kartica) prije 6 mjeseci jer je svaki dan pisalo drugo stanje računa.

Da, i nestajale su pare s računa. I različito stanje se pojavljivalo pri tipkanju USSD koda, pri provjeri stanja preko SMS poruke i preko Telemach aplikacije. Svi problemi koji su prije bili prisutni (tijekom tranzicije iz jednog sustava u drugi) su riješeni i sada sve ponovno funkcionira normalno. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.6.2022 15:58 (Marko :D).
4 godine
offline
Re: Bonbon usluge
Marko :D kaže...

Da, i nestajale su pare s računa. I različito stanje se pojavljivalo pri tipkanju USSD koda, pri provjeri stanja preko SMS poruke i preko Telemach aplikacije. Svi problemi koji su prije bili prisutni (tijekom tranzicije iz jednog sustava u drugi) su riješeni i sada sve ponovno funkcionira normalno. 

 Sorry, ali meni to sada ništa ne znači.


EDIT: ispadam bahat, mada mi to nije bila namjera. Problem je da mi operaterima stalno dajemo neki kredit (ne nužno u novcu, nego i u povjerenju), a oni stalno stvaraju probleme tamo gdje ih ne bi trebalo biti.

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.6.2022 3:57 (zelenapaprika).
11 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Tata je danas prenio zahtjev za prijenos broja u tomato.

U zadnje vrijeme i ja i tata imamo problema sa mrezom na bonbonu, na mom 5G uredaju mreza je non stop na 3G ili EDGE
Stvarno vise zivaca nemamo.
Kad vidim tcom reklamu za savrsenu 5G pokrivenost ubio bih nekoga tamo kako me nazivciraju!

A Vip ima 5G pokrivenost nedaleko od mog sela, sto znaci da ipak rade ne prosirenju mreze jer do sad toga nije bilo.
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.6.2022 23:46 (mp3david).
4 godine
offline
Re: Bonbon usluge
mp3david kaže...
Tata je danas prenio zahtjev za prijenos broja u tomato.

U zadnje vrijeme i ja i tata imamo problema sa mrezom na bonbonu, na mom 5G uredaju mreza je non stop na 3G ili EDGE
Stvarno vise zivaca nemamo.
Kad vidim tcom reklamu za savrsenu 5G pokrivenost ubio bih nekoga tamo kako me nazivciraju!

A Vip ima 5G pokrivenost nedaleko od mog sela, sto znaci da ipak rade ne prosirenju mreze jer do sad toga nije bilo.

 Pokrivenost svake mikro lokacije signalom oduvijek je bila problem jednome, a nije bila problem drugome. 5G još uvijek niti ne gledam, tim više jer ga Bonbon uopće ne nudi. Doći će i to vrijeme. Trenutno mi je najvažnija cijena, a HT (vlasnik Bonbona) kod mene ima solidnu mrežu. Ima i A1, ali oni nemaju ponudu kakvu ima Bonbon. Za sada. Omakne se i A1 da ima dobru tarifu.

14 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Korisnik sam bonova i prije nekoliko dana aktivirao sam mali internet paket 2 gb za 30 kn, odmah sam dobio popust od 20 kn na neki sljedeći paket, uzeo sam paket mali razgovori 450 minuta za 30 kn odnosno 10 kn zbog ovog popusta, tako da me ta 2 paketa došla 40 kn.
E sada me zanima što će biti nakon mjesec dana kod reaktivacije tih paketa, da li će isto naplatiti 30kn+10kn=40kn ili će naplatiti obadva 30kn+30kn=60kn
Da li možda treba jedan od tih paketa deaktivirati, i ostaviti samo jedan da se reaktivira obnovi i da dobijem onda taj popust za sljedeći paket, pa ga onda aktiviram.


 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Bonbon usluge

A što su ti rekli u Bonbonu kada si ih to pitao ??
Bunker
14 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Nisam još ni pitao njih, ne znam na koji način najbolje i najbrže doći do njih, preko čega ih kontaktirati, jel ima neki baš broj telefona, jer onaj chat i robot su živa glupost.
4 godine
offline
Re: Bonbon usluge
kran kaže...
Nisam još ni pitao njih, ne znam na koji način najbolje i najbrže doći do njih, preko čega ih kontaktirati, jel ima neki baš broj telefona, jer onaj chat i robot su živa glupost.

 Neki dan sam ih kontaktirao putem Facebooka. Sve je išlo ekstremno sporo, agenti su se smjenjivali u chatu + javljala se poruka: "Bok, svi su agenti trenutno zauzeti pa ti se ispričavam na čekanju. Na tvoj će  upit odgovoriti prvi slobodni agent, a do tada te molim za malo strpljenja". Tako da je chat trajao satima. Jesu, riješili su problem ali mi to nisu povratno javili, pa sam neke činjenice morao ponavljati svaki put kada bi se u chatu javio novi agent, da bih na kraju u njihovoj aplikaciji za mobitel vidio da su mi riješili problem.

 

Tako da znaš što te čeka.

 

https://www.bonbon.hr/podrska/online-podrska

 

https://www.bonbon.hr/info/uvjeti-koristenja-i-pravne-napomene/sluzba-za-korisnike

 

Kad god nas zatrebaš, možeš nas dobiti na online kanalima - Facebook, Instagram, Twitter te na WhatsApp, a od 8 do 21 dostupni smo ti i na broju 0970 266 266.

14 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Ako ste u Zagrebu, i blizu vam je Importanne galerija svratite u poslovnicu bonbona, na chatu i messengeru sam čekao satima na odgovor, a u poslovnici cura rješila sve u 20 sekundi.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bonbon usluge
kran kaže...
Nisam još ni pitao njih, ne znam na koji način najbolje i najbrže doći do njih, preko čega ih kontaktirati, jel ima neki baš broj telefona, jer onaj chat i robot su živa glupost.

 Ja ih inače kontaktiram preko whatsappa. Broj je +385977770077.

Upisi "agent" da izbjegneš robotka (to vrijedi i za chat). 

14 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Evo napokon dobio odgovor preko chata od agentice, kaže da se kod automatske reaktivacije paketa odmah obračuna i dodijeli popust za drugi paket, tako da ostavljam obadva paketa za reaktivaciju, i trebalo bi mi onda naplatiti 40 kn za ta dva paketa, vidjet ću kako će to proći za prvi put.
 
0 0 hvala 1
3 godine
offline
Bonbon usluge

kada nastupaju neki penali, kamate ili gasenje usluge ako se ne plati pretplata? obicno treba platiti do 15. u mjesecu za prethodni mjesec, jel mogu placati svaka 2-3 mjeseca?

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Bonbon usluge
Petar hw kaže...

kada nastupaju neki penali, kamate ili gasenje usluge ako se ne plati pretplata? obicno treba platiti do 15. u mjesecu za prethodni mjesec, jel mogu placati svaka 2-3 mjeseca?

Sve ti piše na njihovom Webu:

 

7. Što se događa ako svoje račune ne platim na vrijeme?

Huh, nadamo se da ti ove informacije neće baš trebati, ali evo ih:

  • Ako si sklopio pretplatu preko naše korisničke podrške, plaćanjem prvog računa daješ suglasnost za korištenje usluge.
  • Datum dospijeća računa je promijenjiv, a uglavnom je 13 dana od datuma izdavanja računa (ovisno o nedjeljama i praznicima koji se pojave u međuvremenu)
  • Dva radna dana nakon datuma dospijeća poslat ćemo ti SMS-om podsjetnik o tome.
  • Pisanu opomenu šaljemo najranije 5 radnih dana od datuma dospijeća. Tebi ih baš nećemo slati, jel' tako?
  • 30 radnih dana od pisane opomene onemogućit ćemo ti odlazni promet (naravno ako nisi platio opomenu), ali ćemo te prije toga obavijestiti SMS-om o tome.
  • Trajno raskidamo ugovor s tobom 35 dana od onemogućavanja odlaznog prometa i ti zauvijek gubiš svoj bonbon broj :(
  • Najranije 5 dana od raskida ugovora pokreće se sudski postupak. Ovo je sad već uffff... A sad ti se na dugovanje i zatezne kamate uključuju i sudski troškovi. Ovo baš treba izbjeći.

 

https://www.bonbon.hr/podrska/pretplata/racun-i-potrosnja/racun

 

 

 

3 godine
offline
Bonbon usluge

kad istegne valjanost broja (trajanje bona) na prepaidu bonbon, koliko jos vremena mozemo samo primati poruke i pozive? do totalnog gasenja broja.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Bonbon usluge

Uvjeti korištenja bonbon usluge na bonove.

 

Točka 3:
3. Ako istekne vrijeme valjanosti bona korisnik neće moći koristiti bonbon uslugu. Ako nakon 90 dana od dana isteka vremena valjanosti korisnik ne nadoplati svoj račun isti će biti trajno isključen.

3 godine
offline
Bonbon usluge

a koliko traje svaki bon?

 

ok nasao sam 

Koliko mi nadoplaćeni bon produljuje valjanost računa?

Bonovi bon 15, bon 25, bon 60 i bon 90 produljuju valjanost računa za 90 dana, a bon 180 za 360 dana.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.6.2022 16:45 (Petar hw).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bonbon usluge

Upozorenje svima koji prelaze na Bonbon

 

Tražio sam prijenos broja na bonbon pretplatu. Poslali su mi SIM, nakon što mi je stara mreža deaktivirana ubacio sam Bonbon SIM, rebootao i napravio prvi poziv nakon čega je došao SMS da neka si odaberem paket putem poziva (nemoguće dobiti agenta), slanjem koda pozivom ili preko aplikacija. Na aplikacijama stoji da nemam taj preneseni broj u bonbon mreži, dakle ne mogu ga aktivirati. Slanje kodova rezultira također porukama da nemam dovoljno sredstava na računu (mislim, kakav račun kad je pretplata u pitanju?).

Da bih tek na kućnom kompu putem chat-a saznao da sam pokušavajući uključiti neki paket natukao preko 200 kn troškova mobilnih podataka (na broju za koji mi njihove aplikacije javljaju da nije u njihovoj mreži). Mislim, tko tu koga.. Naravno da odmah prelazim drugom operateru, hvala lijepo na Bonbon uslugama i ''podršci''. I mislim taj cirkus od samog web-a Bonbona i komunikacije. Mrzim da mi se neko čija sam ja mušterija obraća sa ''ti''. Nadam se da će nekome moje iskustvo biti korisno.

 

One - You lock the target Two - You bait the line Three- You slowly spread the net And four - You catch the man
Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice