Firestick purchase failure

poruka: 7
|
čitano: 4.696
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Firestick purchase failure
Pozdrav,
Članu familije za potrebe gledanja IPTV-a sam nabavio aktualni Amazon Firestick, vezao na svoj Amazon acc. Imam problem sa instaliranjem Downloader aplikacije jer mi stalno izbacuje “purchase failure” nešto vezano na postavke billing adrese 1-click payment-a. koristim 2 njemačke adrese uz hrvatsku a od plaćanja Revolut, HR tekući i devizni. Sve kombinacije sam probao postaviti za default payment i imam aktiviran 1-click i nikako ne mogu downloadirati aplikaciju???
Ovo mi je 3 firestick (zadnji sam podešavao prije 2 g) koji sređujem za članove familije i nikad problema (ne mogu se sjetit šta sam postavio za plaćanje ali očigledno nije bilo problema).
Molio bih za pomoć/savjet.
Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Firestick purchase failure

Da probaš napraviti novi Amazon account? Možda ima kakvo ograničenje na broj uređaja? Možda se može skinuti samo .apk datoteka downloader aplikacije, da ne ideš preko amazon storea.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Firestick purchase failure

Dali se amazon fire tv stick 4k ,može spajati n 5G WIFI ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Firestick purchase failure
Može
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Firestick purchase failure

Hvala ti. Bilo mi je čudno što taj podatak nigdje nemaju u opisu. Ovaj naj noviji piše ,wifi 6 ,iako ni to neznam što je? Dali i on prihvača 5G wifi?

13 godina
offline
Re: Firestick purchase failure

Da, nemaš brige što se toga tiče. Pretpostavljam da je to nešto što se podrazumijeva samo po sebi. Možda piše u nekakvom detaljnijem opisu proizvoda.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Firestick purchase failure
bego kaže...

Hvala ti. Bilo mi je čudno što taj podatak nigdje nemaju u opisu. Ovaj naj noviji piše ,wifi 6 ,iako ni to neznam što je? Dali i on prihvača 5G wifi?

Na amazon stranici, u detaljima navedenog uređaja stoji: 

 

Wifi

Dual-band, dual-antenna wifi (MIMO) for faster streaming and fewer dropped connections than standard wifi. Supports 802.11a/b/g/n/ac wifi networks.

 

Čim je wifi ac, znači da podržava dual band, odnosno 2.4 i 5GHz frekvencije. (Ne mješati s 5th gen (5G) mobilnim mrežama.)

 

Mogu te buniti i novi nazivi za wifi mreže. AC je sad wifi 5, a AX je wifi 6

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice