A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

poruka: 248
|
čitano: 227.825
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET
Trawis kaže...
Strm kaže...

Pozdrav, ugovorio sam homebox sa 500gb limitom, je li postoji kakva šansa da se to digne

 Jesi preko webshopa naručivao ili telefonski/uživo? Pitam jer meni ne radi narudžba preko webshopa već 2 mjeseca, kontaktirao i kažu da rješavaju, ali ništa još, ažurni su nema što 

 Preko webshopa u ponedjeljak u jutro, u srijedu u 12h došlo sve i za 30min aktivirali

8 godina
offline
A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

EDIT: rijesen problem,  trebalo je maknut sve prijasnje portove i opet ih otvorit, al opet drugi mi se mogu pridruzit u igri a brat ne moze, valjda je do igrice onda neka limitacija sa iste ip adrese. probo vpn ista stvar.

Javio sam se sluzbi za korisnike da mi maknu CGNAT i makli su jer je ista IP adresa sad na my ip i na routeru, medutim port forwarding jos uvijek ne radi za igricu.

Jedino radi kad ukljucim dmz na sebe al to onda otvara sve portove I brat mi se ne moze pridruzit u igrici a ostali mogu.

Je mozda a1 nekako blokira otvaranje portova?

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2023 12:08 (Mr.Natural).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

Pozdrav,

 

Imam uslugu cca 2 mjeseca i zadnjih tjedan-dva se događa da mi brzina preko wifi-a padna na 1mbit/s i kad laptop spojim preko ethernet kabla imam brzinu cca 40-50 mbit/s i onda se brzina preko wi-fi-a isto digne na tu brzinu, kao da se router spajanjem preko ethernet kabela resetira i vrati normalnu brzinu preko wifi-a. Zvao službu za korisnike i klasična priča - resetirajte router, upalite ugasite, stavite router na drugu lokaciju i sl. Uglavno probao prčkati po postavkama routera ali nema pomoći, nakon cca 30 min. brzina padne i spjanjem ethernet kabela se opet vrati, gledao sam možda probam staviti novi firmware na router ali nisam ništa konkretno pronašao. Jel neko ima ideju da probam staviti novi firmware i da li će imati efekta ili da reklamiram router samo onda je pitanje da li ću dobiti zamjenski dok je ovaj na servisu ...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

Pozdrav ,
za par dana mi istiće ugovor za Homebox i dobio mailom poruku/ponudu da produžim ugovor SuperHomebox 4G(jer mi 5G nedostupan) na 24 mjeseci.
Trenutno plaćam 18,47€ a vidim da je cijena ovog SuperHomebox 28,66€( prva 3 mjeseca free) što je povečanje više od 50%.
Zanima me po kojoj "tarifi" se obračunava i dal dobivam istu uslugu(internet + telefon) ako ne produžim ugovor nakon njegovog isteka ?

Dal je netko imao ovakvu situaciju i može dati info iz prve ruke ?

Ima li šanse da se spusti cijena -zvati ili pisati mail na neki kontakt ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET
Pa uvijek se može spustiti cijena, ništa te ne košta pitati. Odgovori im na mail da te nazovu pa probaj dogovoriti dodatni popust.

Vidi prvo koliko će te koštati Homebox nakon isteka ugovora. Ako s prelaskom na novi ugovor ne dobiješ ništa osim povećanja cijene zašto bi se uopće obvezao na dvije godine.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
neaktivan
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET
Hexfire kaže...
Pa uvijek se može spustiti cijena, ništa te ne košta pitati. Odgovori im na mail da te nazovu pa probaj dogovoriti dodatni popust.

Vidi prvo koliko će te koštati Homebox nakon isteka ugovora. Ako s prelaskom na novi ugovor ne dobiješ ništa osim povećanja cijene zašto bi se uopće obvezao na dvije godine.

 Zato i pitam , možda je netko imao isti slučaj - regularan istek ugovora pa da čujem neke savjete i preporuke kako da dogovorim nekakav popust....

 

 

14 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

Meni je davno istekao ugovor za Flatbox (1TB) za kojeg mi je pretplata bila 24€. Nisam produživao jer bi to bilo s konja na magarca (SuperHomebox 500GB), pa i dan danas imam Flatbox po istoj cijeni. Znači, ako ništa ne diraš, sve ostaje po starom.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.7.2023 11:41 (Ord Mantel).
13 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET
Ord Mantel kaže...

Meni je davno istekao ugovor za Flatbox (1TB) za kojeg mi je pretplata bila 24€. Nisam produživao jer bi to bilo s konja na magarca (SuperHomebox 500GB), pa i dan danas imam Flatbox po istoj cijeni. Znači, ako ništa ne diraš, sve ostaje po starom.

 Tako imam i ja, ali ne znači da je kolega u istom "loncu". Zato sam mu rekao neka provjeri hoće li mu usluga poskupjeti nakon isteka ugovorne obveze.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice