A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

poruka: 248
|
čitano: 227.697
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
online
A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

Kakve su vam brzine u zadnje vrijeme? Meni je prošle godine bilo super, i postepeno svaki mjesec sve gore. Sada je download oko 40Mbit i upload oko 3Mbit. Katastrofa. Mislim da ću otkazati jer su počeli isto kao TELE 2 prije njih sa pokućnim. Primaju sve više korisnika a ulaganje u infrastrukturu malo ili nikakvo. Zato sam i uzeo bez ugovorne obveze jer sam pretpostavio da će biti ovako.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.8.2021 22:17 (DuxCro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET
DuxCro kaže...

Kakve su vam brzine u zadnje vrijeme? Meni je prošle godine bilo super, i postepeno svaki mjesec sve gore. Sada je download oko 40Mbit i upload oko 3Mbit. Katastrofa. Mislim da ću otkazati jer su počeli isto kao TELE 2 prije njih sa pokućnim. Primaju sve više korisnika a ulaganje u infrastrukturu malo ili nikakvo. Zato sam i uzeo bez ugovorne obveze jer sam pretpostavio da će biti ovako.

 Meni je vrlo loša veza isto, puno puta komplet se ugasi mreža itd. vjerujem da je to sad zbog sezone tako jer je hrpa ljudi koncentirana, ali nisam siguran. Uglavnom nije kvalitetno više kao prije, bar u mom slučaju i prema speed testu. 

9 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET
DuxCro kaže...

Kakve su vam brzine u zadnje vrijeme? Meni je prošle godine bilo super, i postepeno svaki mjesec sve gore. Sada je download oko 40Mbit i upload oko 3Mbit. Katastrofa. Mislim da ću otkazati jer su počeli isto kao TELE 2 prije njih sa pokućnim. Primaju sve više korisnika a ulaganje u infrastrukturu malo ili nikakvo. Zato sam i uzeo bez ugovorne obveze jer sam pretpostavio da će biti ovako.

Ja sam prezadovoljan preko 100mbps skroz sa Huawei b535 da mi je jaci ruter islo bi i preko 200mbs

https://www.speedtest.net/result/11818911498

-
14 godina
offline
A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

I ja zadovoljan. Sa ZTE mi je prosjek bio oko 30Mb/s, a sada sa Huawei oko 70Mb/s.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2021 19:55 (Ord Mantel).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

Pozdrav,

"dobio" sam ruter Huawei B535-235 ali mi se čini da mu je WiFi domet dosta slabiji u odnosu na ZTE286 koji sam imao ranije.

Gledam u sučelju rutera ali ne pronalazim nigdje mogućnost odabira jačine WiFi-ja kao što je imao spomenuti ZTE.

Ima li tko iskustva sa takvim problemom ?

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET
freerock0 kaže...

Pozdrav,

"dobio" sam ruter Huawei B535-235 ali mi se čini da mu je WiFi domet dosta slabiji u odnosu na ZTE286 koji sam imao ranije.

Gledam u sučelju rutera ali ne pronalazim nigdje mogućnost odabira jačine WiFi-ja kao što je imao spomenuti ZTE.

Ima li tko iskustva sa takvim problemom ?

 

 Pogledaj da nisi možda spojen na 5 ghz wifi. Ja imam b525 i imam signala po cijeloj kući i vani.

14 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

Mislim da nisam na 5G ..

 

https://postimg.cc/MvY7dMbd

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.8.2021 16:34 (freerock0).
14 godina
offline
A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

jeste li primjetili da u homebox tarifi više nije ograničenje 1TB nego 400gb kad max brzina pada na 2mb, barem je tako navedeno na njihovim stranicama, nadam se da nece svim korisnicama spustiti tarifu na tih 400gb?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET
Već par mjeseci je tako, smanjeno je na 400 gb. Svim postojećim korisnicima koji su uzeli uslugu od 1tb njima ostaje do isteka ugovora, a svim novim je 400 gb.
14 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

Postojećim korisnicima Flatboxa (1TB) on ostaje do daljnjega, bez obzira na ugovor, a sklapanjem novog ugovora ili produženjem starog, će ga izgubiti.

14 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET
Hm, ja sada imam Flatbox od 1 TB još godinu i dva mjeseca imam do isteka ugovora. A da li će mi ostati ova ista cijena pretplate od 159 kn nakon isteka ugovora, mislim da ne. Jer taj popust se dobije za produženje ugovora.
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.8.2021 23:19 (kran).
4 godine
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET
Trebala bi ti ista ili manja ostati, ovisno koliko si uporan. Dva tri mj. prije isteka ugovora počni ih gnjaviti sa nižom cijenom, pa popustiti će. Ja sam isto na flatboxu i plaćam 109 kn mjesečno (1 T), naravno na A1.
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.9.2021 10:01 (Rocki).
14 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET
kran kaže...
Hm, ja sada imam Flatbox od 1 TB još godinu i dva mjeseca imam do isteka ugovora. A da li će mi ostati ova ista cijena pretplate od 159 kn nakon isteka ugovora, mislim da ne. Jer taj popust se dobije za produženje ugovora.

 Cijena se ne mijenja, ugovorna obveza je jedino pogodna zbog popusta na kupovinu uređaja i kupovinu na rate.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2021 16:31 (Ord Mantel).
6 godina
offline
A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

Bilo bi dobro da se mogu povećati ovi gigabajti koje nude. Nažalost imam opciju od samo 400 GB + noćni flat, međutim neda mi se svaku noć čekati 00:00 kada bi mogao početi skidat stvari s interneta. Što se brzina tiče ja sam zadovoljan s time da ruter nije ni blizu prozora. Uređaj je Huawei B535-333.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

Mislim se uzeti A1 homebox i vidim da oni u ponudi imaju router Huawei Homebox B535 koji ima podržano samo 4G mrežu, je li mi bolja opcija uzeti sebi router koji podržava 4G i 5G?

Isplati li mi se uzeti ovaj TP link router, ima li sad svaki noviji router utor za SIM karticu?

TP link archer c1200

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET
Xyloto kaže...

Mislim se uzeti A1 homebox i vidim da oni u ponudi imaju router Huawei Homebox B535 koji ima podržano samo 4G mrežu, je li mi bolja opcija uzeti sebi router koji podržava 4G i 5G?

Isplati li mi se uzeti ovaj TP link router, ima li sad svaki noviji router utor za SIM karticu?

TP link archer c1200

 Taj Tp link ne podržava 4g 

-
11 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET
EDIT: Našao sam sebi za 4G.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.9.2021 18:54 (Xyloto).
5 godina
neaktivan
offline
A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

Ima kakve sanse da krene Homebox u 5G tehnologiji, brzini?

 

Imam 4G homebox, imam pokriveniost za 5G, ali ne vidim da nude nikakav uredja jos koji podrzava 5G!

My site: [url=https://ficazfootball.com/]FICAZ TV FOOTBALL INDEX[/url]
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET
Marax kaže...

Ima kakve sanse da krene Homebox u 5G tehnologiji, brzini?

 

Imam 4G homebox, imam pokriveniost za 5G, ali ne vidim da nude nikakav uredja jos koji podrzava 5G!

 Ima i možeš već danas uzeti uslugu https://www.a1.hr/privatni/internet/5g-internet  I javiš kakvi su utisci kada isprobaš....

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2021 16:24 (DDavorin).
11 godina
offline
A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

Pozdrav kolege, 

 

naručio sam HOMBOX, navodno je super pokrivenost i dobre su brzine u ovome mjestu gdje sada zivim. 

Koristio bih taj Vip internet samo za svoje potrebe(gaming), bio bi zadovoljan brzinama downloada 20MB/s i uploada 4 Mb/s. 

 

Ono kaj me vise zanima je PING? Kako ste zadovoljni sa PINGom?

Znam da se ne moze mjerit sa zicom ali ako se krece oko 70-80 to je oke. 

 

Naime, placam 500 kn odmah za roter i onda 180 kn mjesecno bez ugovorne obveze. 

Imam probni rok od 14 dana, ako mi nesto ne bude pasalo, vracaju novce. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET
Sandro HR Zagorje kaže...

Pozdrav kolege, 

 

naručio sam HOMBOX, navodno je super pokrivenost i dobre su brzine u ovome mjestu gdje sada zivim. 

Koristio bih taj Vip internet samo za svoje potrebe(gaming), bio bi zadovoljan brzinama downloada 20MB/s i uploada 4 Mb/s. 

 

Ono kaj me vise zanima je PING? Kako ste zadovoljni sa PINGom?

Znam da se ne moze mjerit sa zicom ali ako se krece oko 70-80 to je oke. 

 

Naime, placam 500 kn odmah za roter i onda 180 kn mjesecno bez ugovorne obveze. 

Imam probni rok od 14 dana, ako mi nesto ne bude pasalo, vracaju novce. 

 Koja usluga Homboxa ova 5G Hombox? Koji router dobivaš?

11 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET
DDavorin kaže...
Sandro HR Zagorje kaže...

Pozdrav kolege, 

 

naručio sam HOMBOX, navodno je super pokrivenost i dobre su brzine u ovome mjestu gdje sada zivim. 

Koristio bih taj Vip internet samo za svoje potrebe(gaming), bio bi zadovoljan brzinama downloada 20MB/s i uploada 4 Mb/s. 

 

Ono kaj me vise zanima je PING? Kako ste zadovoljni sa PINGom?

Znam da se ne moze mjerit sa zicom ali ako se krece oko 70-80 to je oke. 

 

Naime, placam 500 kn odmah za roter i onda 180 kn mjesecno bez ugovorne obveze. 

Imam probni rok od 14 dana, ako mi nesto ne bude pasalo, vracaju novce. 

 Koja usluga Homboxa ova 5G Hombox? Koji router dobivaš?

 Hmm..  nisam siguran, al posto je 180kn onda pretpostavljam da je 4G.

Razgovarao sam sa operatrerom. Mislim da Huawei ako sam dobro razumio. 

12 godina
offline
A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

Da sigurno tu opciju jer baš na tvom području nije neka pokrivenost 5G signalom

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET
DDavorin kaže...

Da sigurno tu opciju jer baš na tvom području nije neka pokrivenost 5G signalom

Da, mislim da nema 5G tu kod mene. 

Koristio bih zicano spajanje preko rutera na plejku i PC. 

Wifi bi bio ugasen. 

 

A sto se skidanja tice, rekao mi je da imam 400gb preko dana i od ponoci do 6h je besplatno.

To mi ne igra neku ulogu, jer si napravim HOTSPOT, spojim plesjku putem wifia na mob i skidam igre po brzini od 50MB/s.

 

5 godina
offline
A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

Uluga Homeboxa 5G, može se ugovoriti samo na područijma koji su pokriveni određenim 5G signalom.

 
2 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET
DDavorin kaže...
Marax kaže...

Ima kakve sanse da krene Homebox u 5G tehnologiji, brzini?

 

Imam 4G homebox, imam pokriveniost za 5G, ali ne vidim da nude nikakav uredja jos koji podrzava 5G!

 Ima i možeš već danas uzeti uslugu https://www.a1.hr/privatni/internet/5g-internet  I javiš kakvi su utisci kada isprobaš....

 hvala.

 

Kaze da niej dostupno iako je na mapi pokriveno. hmm cudno

My site: FICAZ TV Football INDEX
5 godina
offline
A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

Trenutna dostupnost oko 5% u Hr.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

Jel imamo koga u A1 da moze srediti jeftiniju pretplatu - konkretno savrsena ili je fiksna cijena 189 hrk?

Otkup Kriptovaluta - Telegram: t.me/EdoFazlinovic | Crypto Coins
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
A1 HomeBox TELEFON+INTERNET

koja je trenutno najpovoljnija cijena za koju se može dobiti homebox  4 g usluga,tri mjeseca mi je do isteka ugovora i već nude mailom da produljim pa ako tko ima informaciju dobrodošla je a čuo sam da daju ponude kojih nema vidljivih na webu čak ispod 100 kn homebox...

 
0 0 hvala 1
4 godine
offline
Re: A1 HomeBox TELEFON+INTERNET
Ja plaćam 99 kn, 1T prometa i besplatni razgovori prema svima u Hr. Imam 2 homboxa i 2 tel. pretplate bez ugovorne obveze, sve u mozaiku.
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.2.2022 7:25 (Rocki).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice