Zamjena stražnjeg stakla

poruka: 6
|
čitano: 3.407
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Zamjena stražnjeg stakla

Dal netko zna neki pouzdan servis gdje se u kratkom roku može zamjeniti stražnje staklo na Redmi Note 8 Pro a da ga neće odbiti jer je kupljen u Kini?

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Zamjena stražnjeg stakla
Mahjongg kaže...

Dal netko zna neki pouzdan servis gdje se u kratkom roku može zamjeniti stražnje staklo na Redmi Note 8 Pro a da ga neće odbiti jer je kupljen u Kini?

 zamjensko staklo si narucio iz kine ili ?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Zamjena stražnjeg stakla
bloodborne kaže...
Mahjongg kaže...

Dal netko zna neki pouzdan servis gdje se u kratkom roku može zamjeniti stražnje staklo na Redmi Note 8 Pro a da ga neće odbiti jer je kupljen u Kini?

 zamjensko staklo si narucio iz kine ili ?

 Nisam, trazim uslugu sa staklom. Mobitel je iz Kine pa su me odbili u jednom servisu.

4 godine
protjeran
offline
Re: Zamjena stražnjeg stakla
Mahjongg kaže...
bloodborne kaže...
Mahjongg kaže...

Dal netko zna neki pouzdan servis gdje se u kratkom roku može zamjeniti stražnje staklo na Redmi Note 8 Pro a da ga neće odbiti jer je kupljen u Kini?

 zamjensko staklo si narucio iz kine ili ?

 Nisam, trazim uslugu sa staklom. Mobitel je iz Kine pa su me odbili u jednom servisu.

 cudno, ne znam razlog. hmm, da probas kako bi rekao preskociti tu informaciju kada ga nosiš na servis ?

 samo kazes treba mi zamjena stakla zanima me cijena i period cekanja ?

 probaj cimnuti smartphoneservice.hr za njih nisam siguran samo da li popravljaju xiaomi
 ali znam par ljudi koji su kod njih popravljali telefone i sve proslo u redu, onda MS elektronika
 servis im je bolji od web-a i mozda TIX. da btw u ZG-u si ?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Zamjena stražnjeg stakla

Nisam u zg pa zato trazim neki pouzdan ako bi se slalo postom...trazili su me IMEI i po tome vidjeli da je mob iz Kine pa kao Xiaomi ne dozvoljava ovlastenima servis uredaja sa Kineskog trzista...

4 godine
protjeran
offline
Re: Zamjena stražnjeg stakla
Mahjongg kaže...

Nisam u zg pa zato trazim neki pouzdan ako bi se slalo postom...trazili su me IMEI i po tome vidjeli da je mob iz Kine pa kao Xiaomi ne dozvoljava ovlastenima servis uredaja sa Kineskog trzista...

 mozda ti ovo pomogne. Link

 doduše servise je u Os.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice