Xiaomi Redmi Note 2

poruka: 4.472
|
čitano: 727.933
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Deutsch kaže...
1.Lovac kaže...
I dalje katastrofa. Probudia sam se sa 26% baterije.

Evo dok sam uzeo ss nestalo mi 2% baterije...

 evo moje :)

 Kako ja to nemam tako napisano, meni je to još detaljnije prikazano. Svakako danas sam imao prije punjenja 2 ipo sata SOT. Pustia sam ga da se isprazni i napunio do 100%
Sad je već na 72, nakon 4h od punjenja (41min aktivnog korištenja)

 

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2

1.Lovac kaže...

 Kako ja to nemam tako napisano, meni je to još detaljnije prikazano. Svakako danas sam imao prije punjenja 2 ipo sata SOT. Pustia sam ga da se isprazni i napunio do 100%
Sad je već na 72, nakon 4h od punjenja (41min aktivnog korištenja)

 

 savjetujem ti da instaliras sd maid te pobrises neke xiaomi aplikacije :)

30%  = 4:08h

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.3.2017 15:32 (Deutsch).
7 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Deutsch kaže...

7.3.2. najbolji sot ikad?

 

 da, najbolji ikad

5 i po sati sot, amob i baterija stari godinu i po

plačite

 

 

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

nofearnohappy (nfnh) je bootao nougat, sad cemo vidit koliko ce bugova i svega imat

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

malo da ozivim temu

 

- novi lineage 13

sto je popravljeno?

youtube ne radi samo u 1080 60p

zvuk je bolji

nema fc-a u kameri, ali nije neka bajna kvaliteta, treba white balance namjestit kad se slika

 

bugovi

pisu na stranici da ne nabrajam

 

https://tryharddood.github.io/hermes-mirrors/

 

 

 

i da izasao je prvi build za nougat na kojem nista ne radi, ali ajde barem se nesto pokrece

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Tek danas sam saznao da MIUI uređaji imaju ugrađeni FTP server, što je super za, npr, prebacivanje fajlova između telefona i računara, bez potrebe za kablom.

 

Za slučaj da nisam jedini koji nije znao za ovo, sve što je potrebno je povezati računar i telefon na istu mrežu i u telefonu otići u Explorer i na Categories strani izabrati FTP i uključiti ga. Zatim dobijenu adresu (oblika ftp://xxx.xxx.xxx.xxx:xxxx - ne zaboravite da ispred adrese stavite oznaku protokola ftp:// ) možete na računaru uneti u Windows Explorer i to je to. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Ivan(4) kaže...

Tek danas sam saznao da MIUI uređaji imaju ugrađeni FTP server, što je super za, npr, prebacivanje fajlova između telefona i računara, bez potrebe za kablom.

 

Za slučaj da nisam jedini koji nije znao za ovo, sve što je potrebno je povezati računar i telefon na istu mrežu i u telefonu otići u Explorer i na Categories strani izabrati FTP i uključiti ga. Zatim dobijenu adresu (oblika ftp://xxx.xxx.xxx.xxx:xxxx - ne zaboravite da ispred adrese stavite oznaku protokola ftp:// ) možete na računaru uneti u Windows Explorer i to je to. 

 Nabaci oko na forum tu i tamo, uvijek pišemo zanimljive guideove, pogotovo kad nove značajke dolaze.

 

[Poll] How often do you transfer files over Wi-Fi ?
http://en.miui.com/thread-220262-1-1.html
(Source: Xiaomi MIUI Official Forum)

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
8 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 2

I meni je baterija uzasna ovi update 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Probao sam nougat :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Deutsch kaže...

Probao sam nougat :)

 i? kakav je?

15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Odlična tema od Daconija, domaćeg autora s MIUI aAdrie:

http://miui.website/community/threads/miui-adria-miui-adria-dark-elegance-miui-v-8.1009/

 

Temu možete pronaći online pod nazivom: Adria Dark Elegance

 

Preporuka od mene!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 14:09 (mmmnnn).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Odlična tema, svakako ju treba staviti na international Theme store.

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
mmmnnn kaže...
Deutsch kaže...

Probao sam nougat :)

 i? kakav je?

znaci predobro izgleda, fluidniji je od mm-a za ovaj mobitel, trajanje baterije se cini cisto okej, imao sam nekih 58 min u 20% sa flashanjem testova za kameru.

naravno da ima i losih strana, a to je da kamera nije radila, home tipka, nece se otkljucat pa treba kliknut dvaput power button, hm dalje ne znam.

 

kamera je danas popravljena, jos samo autofocus ne radi, home tipka isto popravljena (radilo je na atmelu, a na focaltechu ne jer imamo 2 touchscreena za ovaj mobitel).

to da se nece otkljucat je problem jer je rom portan od le tv 1s (ima isti chipset) tako da bi to se trebalo popravit u buildu koji je namijenjen za nas mobitel.

imajte na umu da sam na telegramu u grupi koja ima oko 300 clanova za mm i stalno se nesto dogadja za mobitel, u 1 mj smo dobili i los 13 i nougat (rr ovaj portani).

 

 

 

16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Deutsch sta ovo sve znači za krajnje korisnike? Hoće li biti moguće koristiti nougat normalno, kao što recimo sad koristimo romove sa xiaomi.eu? Dakle stavim rom i normalno koristim mobitel, ili je ovo čisto za entuzijaste koji imaju vremena i živaca nervirati se s bugova, crashanjem i slično?
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Ramo kaže...
Deutsch sta ovo sve znači za krajnje korisnike? Hoće li biti moguće koristiti nougat normalno, kao što recimo sad koristimo romove sa xiaomi.eu? Dakle stavim rom i normalno koristim mobitel, ili je ovo čisto za entuzijaste koji imaju vremena i živaca nervirati se s bugova, crashanjem i slično?

trenutno ja koristim mm (lineage os) i vjerojatno ce imat iste bugove, a to je da infracrveno ne radi, magnetski senzori i postotak u sistemu zna se nekad sporo micati kada se puni i netocan je prilikom prvih par punjenja, a onda se kalibrira.

e da i jos youtube ne radi u 1080 60fps...

 

najbolje bi bilo da xiaomi pusti u javnost kernel drivere kojih nemamo , tj nemamo ni kernel source od njih tako da sva sreca da je su proizvodjaci drugih mobitela koji koriste heliox 10 izdali source..

 

 

https://github.com/TryHardDood/hermes-mirrors/releases/tag/los-13-20170323-dinolek-TEST-hermes  mm

 

 

 

https://github.com/TryHardDood/hermes-mirrors/releases/tag/rr-n-v5-8-2-2017-03-27-dinolek-hermes  nougat

 

 

https://www.dropbox.com/sh/3o2pt1jd2bzw3j9/AABZkNfs7klvFpqCqZMX4o3Ia?dl=0 , ss

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.4.2017 18:44 (Deutsch).
15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Meni je najviši SOT bio 9:30 h, osvjetljenje na 0% i isključena mreža, čitao mangu. Kada uključim mrežu i dignem osvjetljenje na 50% bude oko 4h

 

Na mobitelu imam običan internacional MIUI sa tjednim updatovima, i rotao sam ga. Htio sma pitati kako bi mogao popraviti kvalitetu kamere, dali neki program pomogne ili bi nešto trebao kemijati.

 

Hvala na pomoči.

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Dešava li se nekome da mu se u dnu ekrana pojavljuje Trying to reconnect i zna li šta može biti u pitanju? Imam 6.2.18 sa xiaomi.eu.

 

 

@ivan262: Šta tačno nije u redu sa kamerom? Meni često daje malo bolje rezultate ako je uključen HDR, ali mimo toga... takva je kakva je.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Ivan(4) kaže...

@ivan262: Šta tačno nije u redu sa kamerom? Meni često daje malo bolje rezultate ako je uključen HDR, ali mimo toga... takva je kakva je.

 I meni je uključen HDR, i kao što kažeš kakva je takva je. Orginalni program za snimanje mi je oskudan, dali ima neki koji daje više opcija kod snimanja, to sam htio pitati?

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

kakva vam je baterija na zadnjem eu dev romu?

meni katastrofa.

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
odlična


 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Bosančero kaže...
Deutsch kaže...

7.3.2. najbolji sot ikad?

 

 da, najbolji ikad

5 i po sati sot, amob i baterija stari godinu i po

plačite

 

 

 

mmmnnn kaže...

kakva vam je baterija na zadnjem eu dev romu?

meni katastrofa.

 

Bosančero kaže...
odlična

 

 

lijepo te covjek pitao kakva ti je baterija na zadnjem eu dev romu i stavljas ss od 7.3.2 roma

7 godina
protjeran
offline
Xiaomi Redmi Note 2

da...namjerno...sa čime želim nešto reći....ali TI ne kontaš

ko mu je kriv što ima loš ROM

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Dosta solidno, al i dalje imam osjećaj da mi se brzo prazni baterija.
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Bosančero kaže...

da...namjerno...sa čime želim nešto reći....ali TI ne kontaš

ko mu je kriv što ima loš ROM

 

Nemaš ti šta pametno reći, provociraj negdje drugo...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
mmmnnn kaže...

kakva vam je baterija na zadnjem eu dev romu?

meni katastrofa.

 Meni je malo lošija na 2g mreži, a ako uključim 3g mrežu bez paljenja ekrana se isprazni za 5-6 sati, stvarno loše.

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

je li nekome mobitel ostao u headphone modu?

To mi se počelo događati prije tjedan dana. MIUI Croatia 6.5.5.

Koji bi ROM preporučili?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 2

Kod mene su problemi sa detektovanjem prisustva i odsustva slušalica po pravilu bili prouzrokovani prljavštinom u samom jack-u.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2
Bio jednom jedan kulin ban...
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 2

meni je mobitel već nekoliko mj tako zapeo u headset modu, pomogne reset ali čim spojim slušalice moram ponovo resetirati. Imam osjećaj da je hardverski problem kod mene ali budem uskoro radio kompletni wipe svega pa ću vidjeti ako će to pomoć

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 2

New - A smarter and more efficient CPU allocation strategy (04-05) za 7.4.6

 

moze li netko ako stavi ovaj update javiti dojmove ? ja trenutno ne mogu jer mm testiram

 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice