Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

poruka: 2.376
|
čitano: 577.520
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
thebatman kaže...

Sve uključeno, 4g/wifi/bt/gps/aod/raise to wake/ ekran raspaljen, sot +6H

 

Eu rom

 Ma da logično je da je zbog EU roma 50% bolja baterija...pun je internet takvih reporta...a ne, čekaj?

10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
gnomisa kaže...
thebatman kaže...

Sve uključeno, 4g/wifi/bt/gps/aod/raise to wake/ ekran raspaljen, sot +6H

 

Eu rom

 Ma da logično je da je zbog EU roma 50% bolja baterija...pun je internet takvih reporta...a ne, čekaj?

 Opet prdiš u prazno ;) 

Po tebi ke onda 3h sot maximum.

To što ga vjerojatno ne znaš flashat je drugi par postola. 

 

4h SOT, 34% ostalo, a cilo jutro peglam igricu. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.3.2020 14:41 (thebatman).
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
gnomisa kaže...
Nocio kaže...

Meni je na MIUI 11 ver.11.0.5.0 SOT oko 7 sati u ukupno 48h tako da ja nemam tih problema na Mi 9T PRO

 

Nego, da li je itko skuzio, da ako je mobitel na hrvatskom i kada se instalira azuriranje, kada se restarta i krene ga instalirati da pise aNžuriranje

 Ja sam skužio da moja generacija (starosti 35-45) ima sve živo na engleskom (windowsi, PC, mobitel) dok ovi rođeni prije i kasnije samo hrvatski. Zanimljivo. Govorim generalno, naravno ima iznimaka.

 

mariolla79 kaže...

Meni je sve na engleskom tako sam se naviknuo...na kompu se neznalazim s upravljackom plocom i tako to...lol

 

I meni je inače na engleskom sve, samo sam se vraćao sa custom Roma na stock i posto imam 11.0.3.0 fastboot verziju upalio sam ga tek toliko da mi povuče novo ažuriranje da ga vratim na tvorničke 

Xiaomi MI 9T Pro 💪🏿💪🏿
4 godine
protjeran
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
DragonWarrior kaže...
Negdje sam vidio komentar da ova postavka jako troši bateriju ako je uključena. Sad mi je SOT puno bolji, oko 6h sa stalno ukljucenim wifi i 4g

 jel radio netko test, kolike su razlike sa tom postavkom upaljenom/iskljucenom https://bugweb.blob.core.windows.net/cache/2170571cecde064c897785e9f4f4775f.6a800eed306cb95149be0fc8e54aa4e9.jpg i always on display upaljen/iskljucen?

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.3.2020 16:54 (ivan_iv).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
thebatman kaže...
gnomisa kaže...
thebatman kaže...

Sve uključeno, 4g/wifi/bt/gps/aod/raise to wake/ ekran raspaljen, sot +6H

 

Eu rom

 Ma da logično je da je zbog EU roma 50% bolja baterija...pun je internet takvih reporta...a ne, čekaj?

 Opet prdiš u prazno ;) 

Po tebi ke onda 3h sot maximum.

To što ga vjerojatno ne znaš flashat je drugi par postola. 

 

4h SOT, 34% ostalo, a cilo jutro peglam igricu. 

 Flešao sam davnih dana dok je to imalo smisla. BTW, sad neću jel gubim garanciju. To što ti imaš taj SOT ne znači ništa za nekog drugog usera koji ne koristi mob na isti način kao i ti.

Evo ti moja batka na mi9. Što bi tek bilo na mi9t/pro koji ima puno jaču batku.

BTW, zakaj si tak opterećen baterijom i EU romom? Meni global rom radi super. Sve.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.3.2020 20:11 (gnomisa).
10 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Global rom ima reklame u sistemskim aplikacijama, regionalne restrikcije i u buducim updateovima google aplikacije za pozive i sms mijenjaju xiaomijeve.

 

Također eu rom ima nove funkcije kamere s mi note serije. 

 

Ne gubi se jamstvo. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
thebatman kaže...

Global rom ima reklame u sistemskim aplikacijama, regionalne restrikcije i u buducim updateovima google aplikacije za pozive i sms mijenjaju xiaomijeve.

 

Također eu rom ima nove funkcije kamere s mi note serije. 

 

Ne gubi se jamstvo. 

 Reklama nema nit ih je ikad bilo na Mi9. Bilo ih je na nekim midrange telefonima. Regionalne restrikcije su bile za teme ali i to je sad maknuto. Ovo za update mi je prvi glas. A što ne valja sa google appovima btw? Garanciju gubim za svaki custom ROM. To je sigurno. Ako skuže, jasno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.3.2020 21:48 (gnomisa).
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
gnomisa kaže...
thebatman kaže...

Global rom ima reklame u sistemskim aplikacijama, regionalne restrikcije i u buducim updateovima google aplikacije za pozive i sms mijenjaju xiaomijeve.

 

Također eu rom ima nove funkcije kamere s mi note serije. 

 

Ne gubi se jamstvo. 

 Reklama nema nit ih je ikad bilo na Mi9. Bilo ih je na nekim midrange telefonima. Regionalne restrikcije su bile za teme ali i to je sad maknuto. Ovo za update mi je prvi glas. A što ne valja sa google appovima btw? Garanciju gubim za svaki custom ROM. To je sigurno. Ako skuže, jasno.

 Nemaju call recording i backup na mi cloud. 

4 godine
protjeran
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Jeli se isplati kupiti xiaomi na Goldway ili su cijene došle slične kod nas. Neki prodavači imaju skladišta i u EU

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.3.2020 0:07 (gigi95).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
thebatman kaže...
gnomisa kaže...
thebatman kaže...

Global rom ima reklame u sistemskim aplikacijama, regionalne restrikcije i u buducim updateovima google aplikacije za pozive i sms mijenjaju xiaomijeve.

 

Također eu rom ima nove funkcije kamere s mi note serije. 

 

Ne gubi se jamstvo. 

 Reklama nema nit ih je ikad bilo na Mi9. Bilo ih je na nekim midrange telefonima. Regionalne restrikcije su bile za teme ali i to je sad maknuto. Ovo za update mi je prvi glas. A što ne valja sa google appovima btw? Garanciju gubim za svaki custom ROM. To je sigurno. Ako skuže, jasno.

 Nemaju call recording i backup na mi cloud. 

 Drama.

7 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Kolika je razlika u kvaliteti displaya Mi9T vs Mi9T pro .

AMOLED capacitive touchscreen

vs 

Super AMOLED capacitive touchscreen.

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Imao oba, meni ekrani identicni. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
thebatman kaže...

Imao oba, meni ekrani identicni. 

 Mojoj babi su svi nogometaši isti. Superamoled u teoriji ima veću svjetlinu i manje baterije troši te manje refleksije ima. Također vrlo je izvjesno da proizvođač amoled ekrana nije samsung kao što je to slučaj kod super amoled ekrana. Pitanje je koliko se to u praksi vidi, pogotovo ak nemaš savršen vid. Meni onako u dućanu dok sam ih uspoređivao definitivno nisu izgledali skroz isto. Ali velim, dozvoljavam da je to vrlo subjektivan dojam. Prava je istina da su vjerojatno nijanse u pitanju i da se može reći da se radi o ekranima približno iste kvalitete.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2020 17:35 (gnomisa).
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Mi onda na mi 9 imamo samsung ekran po tome?

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
gnomisa kaže...
thebatman kaže...

Imao oba, meni ekrani identicni. 

 Mojoj babi su svi nogometaši isti. Superamoled u teoriji ima veću svjetlinu i manje baterije troši te manje refleksije ima. Također vrlo je izvjesno da proizvođač amoled ekrana nije samsung kao što je to slučaj kod super amoled ekrana. Pitanje je koliko se to u praksi vidi, pogotovo ak nemaš savršen vid. Meni onako u dućanu dok sam ih uspoređivao definitivno nisu izgledali skroz isto. Ali velim, dozvoljavam da je to vrlo subjektivan dojam. Prava je istina da su vjerojatno nijanse u pitanju i da se može reći da se radi o ekranima približno iste kvalitete.

 

Prijo svašta si nasra a ništa nisi reka.

 

Da skratimo, ekrani su isti kurac.

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
thebatman kaže...
gnomisa kaže...
thebatman kaže...

Imao oba, meni ekrani identicni. 

 Mojoj babi su svi nogometaši isti. Superamoled u teoriji ima veću svjetlinu i manje baterije troši te manje refleksije ima. Također vrlo je izvjesno da proizvođač amoled ekrana nije samsung kao što je to slučaj kod super amoled ekrana. Pitanje je koliko se to u praksi vidi, pogotovo ak nemaš savršen vid. Meni onako u dućanu dok sam ih uspoređivao definitivno nisu izgledali skroz isto. Ali velim, dozvoljavam da je to vrlo subjektivan dojam. Prava je istina da su vjerojatno nijanse u pitanju i da se može reći da se radi o ekranima približno iste kvalitete.

 

Prijo svašta si nasra a ništa nisi reka.

 

Da skratimo, ekrani su isti kurac.

 

 Nisu. Ali su nijanse u pitanju. Otprilike kao kad se netko oduševi sa 90Hz ekranom kao primjetio je veliku razliku od 60Hz ekrana haha

 

@Mariolla - naravno

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2020 18:13 (gnomisa).
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Pitam zato kaj hw info nedaje lcm vendora

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ako Redmi K30 pro ne bude puno skuplji onda se nema što više ovo gledat  , 

hm ,hm ..

 

 😭

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
MUĆAK kaže...

Ako Redmi K30 pro ne bude puno skuplji onda se nema što više ovo gledat  , 

hm ,hm ..

 

 😭

 Ne bi se cudio da k30  pro bud ips. 

13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

uzmem sad od brata mi 9se koji ima super amoled i svoj mi9t koji MOZDA ima super amoled, kazem mozda jer se vec 100x pisalo kako i zasto mozda 

 

iste slike, isti video, ista svjetlina, isto podesene boje i sve je identicno, cak i nesto manja velicina ekrana na mi9se, ne daje nista ostriju sliku, jer je okom nemoguce vidjeti tu razliku od 30ppi logicno

 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

...ja sam imao mi 9t par mjeseci, sad imam mi 9t pro već par mjeseci i među mobitelima nisam uočio razliku u ničemu osim da je pro osjetno brži, pogotovo kad se prelazi u drugi prostor. čak mi i baterija jednako traje.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Pisali smo već o tome....dakle xiaomi ima naviku da u svoje modele koji nisu top, trpa ekrane različitih proizvođača. To vrijedi i za Mi9t. Tako je većini došao samsungov amoled a neke je zapao oled kineskog proizvođača (ja ne znam kojeg, iskreno, ali moguće onog kojeg je trpao huawei u neke svoje top modele). Vjerojatno su češće ovi za EU tržište dolazili sa samsungovim amoledom. Dapače, neki su preko Aide i dobili nekakav feedback da se zaista i radi o samsungovom amoledu. Međutim, neki su useri dobili oled nekog kineskog proizvođača koji je imao određeno odstupanje od samsungovog (prenaglašene boje, neujednačena svjetlina i sl.). To je ono što sam ja do sad saznao. Svakako za vas nebitno jer očito je da se na većini mi9t koji imamo ne kuži nikakva razlika. U zadnje vrijeme su počeli trpati u ove modele koji nisu flagship IPS ekrane. Jel to ok ili nije sami odlučite.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2020 20:32 (gnomisa).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
tomislav10 kaže...

"Oavijesti koje se na kratko prikažu i nestanu same od sebe s displaya. Npr. "očistili ste 345MB smeća". Takve i slične poruke tj. obavijesti trajale su prije po par sekundi, a odnedavno ostanu na ekranu preko 30 sekundi, i nikako ih maknuti, što me nervira"

 

Jel netko nešto zna o ovome?

 

 Možda sam dosadan, ali baš me zanima jel još netko ima problem s obavijestima kao što sam gore naveo? 

Ne da mi se raditi tvornički reset, čekam MIUI 11.05 koji nikako da mi dođe ...

 

 
 

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.3.2020 8:13 (tomislav10).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
tomislav10 kaže...
tomislav10 kaže...

"Oavijesti koje se na kratko prikažu i nestanu same od sebe s displaya. Npr. "očistili ste 345MB smeća". Takve i slične poruke tj. obavijesti trajale su prije po par sekundi, a odnedavno ostanu na ekranu preko 30 sekundi, i nikako ih maknuti, što me nervira"

 

Jel netko nešto zna o ovome?

 

 Možda sam dosadan, ali baš me zanima jel još netko ima problem s obavijestima kao što sam gore naveo? 

Ne da mi se raditi tvornički reset, čekam MIUI 11.05 koji nikako da mi dođe ...

 

 
 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.3.2020 8:14 (tomislav10).
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

A da probas azurirat ponovo, znaci preuzmi zadnji paket azuriranja i ponovo ga updejtas, nemas sta izgubit, mozda pomogne

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
16OR kaže...

A da probas azurirat ponovo, znaci preuzmi zadnji paket azuriranja i ponovo ga updejtas, nemas sta izgubit, mozda pomogne

 Kako da preuzmem ponovno paket?

4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Settings -> About phone -> System update -> tri tockice u gornjem desnom uglu => Download latest package

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Prezime kaže...

Settings -> About phone -> System update -> tri tockice u gornjem desnom uglu => Download latest package

 Jesam i ništa, obavijest i dalje ostane cca 35 sekundi na ekranu.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Koji "Notification shade" koristis? Probaj ga promijenit iz MIUI->Android.

Ako imas ukljucen "Developer options", iskljuci ga i prestartaj mob, mozda te tamo neka opcija zeza...

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2020 17:29 (Prezime).
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice