Xiaomi Redmi 4X review

poruka: 44
|
čitano: 24.790
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 4X review

Vidio sam na slikama da nema poklopca na straznnem dijelu mobitela, u slučaju loše baterije, promjena baterije. Jel to istina? Ima koji način, ako dodje do toga, d a se može promijeniti?

Carry on
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Redmi 4X review

Evo, nakon gotovo 5 mjeseci, mobitel i dalje radi k'o sat, baterija izvrsna (2 dana mog korištenja, wifi stalno uključen). Krajem travnja ide update MIUIa, na kojeg nemam zamjerki. Do sada sam koristio čisti android, ios, windows, MIUI sučelje i nisam imao problema s privikavanjem. Uređaj je izvrstan.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2018 19:45 (Punti).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi 4X review

Danas sam kupio novi Redmi 4X.

Uredno ažurirao sistem i aplikacije.

Međutim, imam problem prilikom pisanja sms poruka. Ne radi auto rotacija...

Znač,i kada je zaslon u vodoravnom položaju slika se ne rotira i nije moguće pisati u tom položaju.

U drugim programima  uredno radi...

Probao Gboard i Swiftkey tipkovnicu, međutim ništa se ne mijenja.

Radi li kod vas normalno?

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 4X review

ja nikad ne koristim landscape mode, pa sam evo sad proba i neradi mi uopće ni u sms, ni u samom launcheru.. skini neku drugu sms aplikaciju ako ti je baš potriba

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 4X review
aladdin kaže...

Danas sam kupio novi Redmi 4X.

Uredno ažurirao sistem i aplikacije.

Međutim, imam problem prilikom pisanja sms poruka. Ne radi auto rotacija...

Znač,i kada je zaslon u vodoravnom položaju slika se ne rotira i nije moguće pisati u tom položaju.

U drugim programima  uredno radi...

Probao Gboard i Swiftkey tipkovnicu, međutim ništa se ne mijenja.

Radi li kod vas normalno?

 

Ne radi rotacija nikome, to je tako.

Vjerovatno nikad nece ni popraviti

Znam da i u app kontakti i glazba takodjer ne radi, vjerovatno jos u dosta toga

 

I nema veze s modelom moba vec sa miui-em 

Skini od googla android poruke il neku drugu app pa ce raditi ako je bitno :)

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.4.2018 11:36 (16OR).
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 4X review
xDISORDERx kaže...

ja nikad ne koristim landscape mode, pa sam evo sad proba i neradi mi uopće ni u sms, ni u samom launcheru.. skini neku drugu sms aplikaciju ako ti je baš potriba

 

16OR kaže...Ne radi rotacija nikome, to je tako.

Vjerovatno nikad nece ni popraviti

Znam da i u app kontakti i glazba takodjer ne radi, vjerovatno jos u dosta toga

 

I nema veze s modelom moba vec sa miui-em 

Skini od googla android poruke il neku drugu app pa ce raditi ako je bitno :)

 

 Ok, hvala na informaciji.

Idem nešto iskombinirati.  

14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 4X review

Jel netko radio benchmarks test sa pcmark aplikacijom? na svom redmi 4x 3/32 na Storage testu dobijem rezultat 1971, a pcmark kaze da je prosječan rezultat za ovaj uređaj 3086. Imam osjećaj da je mob sporiji od onoga što bi trebao bit.. i primjera radi često se zaledi u wacapp aplikaciji u razgovorima sa dužom povijesti, kao da mu treba predugo da učita iz memorije.. Jel ima netko sličnih problema

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 4X review

koje su prednosti naspram stock miuia? ja sam i dalje na stocku, rješia sam problem sa reklamama na mobitelu i youtubeu bez roota.. sve mi je ok osim ovog glupog sučelja za notfikacije, u običnom andoridu mi je to uvik bilo bolje, al eto opet da se živit sa tim

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 4X review
5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 4X review

Pozdrav. Imam problem sa svojim Redmi 4X-om. To je verzija 3/32GB. Kad provjerim stanje memorije, piše dostupno je 15,3Gb ali ne mogu ništa instalirati niti ažurirati. Čak i kad izbrišem nekih 1-2 Gb, ništa se ne mijenja. Ne razumijem zašto.

Just do it!
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Xiaomi Redmi 4X review

Stigao MIUI 10 Global Stable na 4X noćas. Težak samo 300+MB, prethodno sam imao v9.6.5.0 Stable, koju sam prvotno skidao kao beta stable, ali se tada downloadalo sporo ko k..,u dva tri pokušaja. Sve je išlo preko regularnog updatera.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Redmi 4X review

meni se sviđa desetka, mislin i nema nekih radikalnih promjena, ali napokon su notfikacije kako treba što me je najviše prije smetalo..

što se tiče samog launchera i dalje mi je bezvezan, al tu sam već odavno naša rješenje u microsoft launcehru tako da je to ok

 

i od nedavno aplikacija themes nije dostupna za EU zbog ovih gpdr ludorija, pa ako želite nove teme, samo promjenite regiju u postavkama na recimo hong kong i biti će vam omogućen pristup, pa nakon odabira teme možete vratit na hrvatsku

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 13:46 (xDISORDERx).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Redmi 4X review

je li iko uspješno instalira twrp na ovaj mobitel, a da mu se kasnije bez problema pokrenia?

Tia bi staviti drugi rom, međutim proba sam par verzija twrp-a i nakon instalacije original stock miui se ne želi digniti, stoji samo loading ekran

 

edit: sredia san

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2019 21:22 (xDISORDERx).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice