Xiaomi Mi Note 3

poruka: 1.127
|
čitano: 290.449
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
ALVIN kaže...
Novo i zapakirano sa garancijom je ok. Oni koji napišu "kao novo", čim je otvarano meni ne dolazi u obzir. Točno, ja ne bih kupio korišteni S8+ sa njuške ni za 1500kn, ne volim korišteno, broj mjeseci je tu sporedan.

Ali inače i za taj 7 edge, ako je njuška novi 3000, ne možeš prodavati korišteni za 2500, uvrh glave 1500, koliko god bio očuvan.
Ali ok, i korišteni mobiteli imaju svoju klijentelu, više ili manje inteligentnu.

dobro shvatili smo tvoje razmisljanje. sve sto je koristeno mjesec dana je za smece, vise nije upotrebljivo.

inace moji mobiteli kad ih prodajem budu stvarno kao novi, bez ikakvog traga na njemu, jer ih pazim vise nego sebe nazalost.. kad bi napisao da je novi nitko ne bi ni skuzio da nije..

cak i pazim da i baterija bude u sto boljem stanju, iskljucim brzo punjenje, ne praznim do 0%, pazim na temp.. ma duplo bolje se ponasam prema njemu nego prema samom sebi..

ali za tebe je taj mob za smece.. vrlo inteligentno. 

 

no dobro , da se pokusamo vratiti na temu

ajde stavljajte fotke s ovog moba, onak u svim situacijama  djeca u pokretu i sl

14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Sporedno je i koliko ga paziš, čim otvoriš kutiju cijena mora vrtoglavo pasti, kakvo još korištenje....

Ali dok je kupaca debila biti će i prodavača. Stavite im HR jezik jer engleski ne znaju i upecat će se neko....zato i je HR rom toliko bitan nekima, zbog prodavanja.

Može slike, ali sa kineskog roma jer je dosta ispred i navodno daje bolje fotke.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
digitall kaže...
ALVIN kaže...
Novo i zapakirano sa garancijom je ok. Oni koji napišu "kao novo", čim je otvarano meni ne dolazi u obzir. Točno, ja ne bih kupio korišteni S8+ sa njuške ni za 1500kn, ne volim korišteno, broj mjeseci je tu sporedan.

Ali inače i za taj 7 edge, ako je njuška novi 3000, ne možeš prodavati korišteni za 2500, uvrh glave 1500, koliko god bio očuvan.
Ali ok, i korišteni mobiteli imaju svoju klijentelu, više ili manje inteligentnu.

dobro shvatili smo tvoje razmisljanje. sve sto je koristeno mjesec dana je za smece, vise nije upotrebljivo.

inace moji mobiteli kad ih prodajem budu stvarno kao novi, bez ikakvog traga na njemu, jer ih pazim vise nego sebe nazalost.. kad bi napisao da je novi nitko ne bi ni skuzio da nije..

cak i pazim da i baterija bude u sto boljem stanju, iskljucim brzo punjenje, ne praznim do 0%, pazim na temp.. ma duplo bolje se ponasam prema njemu nego prema samom sebi..

ali za tebe je taj mob za smece.. vrlo inteligentno. 

 

no dobro , da se pokusamo vratiti na temu

ajde stavljajte fotke s ovog moba, onak u svim situacijama  djeca u pokretu i sl

 

 

Ja isto nemam problem sa tim.

Kupio sam nekoliko puta mobitel star par mjeseci, a isto tako i prodao masu puta koristen mob.

Isto pazim maksimalno na mob i kupac prije kupnje uostalom moze pogledati i ne kupiti ako mu ne odgovara.

 

Evo jos par fotki sa Mi Note 3...vecina su sa tele foto lecom.

To je jako korisna opcija i neusporediva sa digitalnim zoom-om.

 

https://www.flickr.com/photos/91060809@N05/shares/u77g43

 

10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
ALVIN kaže...
Sporedno je i koliko ga paziš, čim otvoriš kutiju cijena mora vrtoglavo pasti, kakvo još korištenje....


 

 

Nadam se da se salis???

Kakvo vrtoglavo padanje cijene...ne diktira cijenu otvorena kutija vec ponuda i potraznja kao i spremnost nekoga da plati odredjenu cijenu.

 

 

10 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Ovo o (ne)kupnji rabljenih telefona je najveca glupost koju sam ikad cuo.

 

Miljun puta prodao i kupio rabljeni telefon. Štoviše, sjednem s čovjekom za stol, pogledamo malo mob, porazgovaramo, vidim kako radi itd.

 

Btw svaki idijot moze odnjet vakumirat telefon i isprintat lažni račun i prodat ciglu kao novu i zapakiranu sa 24mj jamstva.

 

Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Naravno da se rabljeni može kupiti, ali cijene nisu realne, o tome pričam. I šta nekome tko nabavlja mob svakih par mjeseci preostaje nego da prodaje.

Tražiti 2500 za korišteni 7 edge je pohlepa suludo ako se novi prodaje za 3000. To je amen, svako sa imalo razuma to kuži....svaka čast onima koji to plaćaju



 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

 Pozdrav ekipa, curi bi kupio ovaj mobitel, najbitnija stvar kod mobitela je kamera a citao sam da je u ovom cjenovnom rangu mi note 3 najbolji.

 

Možete li mi reći s kojeg webshop-a je mobitel najbolje naručiti?

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3
Honorbuy ako želiš da što prije dođe, Aliexpress Goldway + DHL dostava ako želiš najjeftinije proći.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Jel prolazi još preko goldwaya sa dhl-om bez carine?

Nije bilo nešto rečeno da je s tim gotovo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
ALVIN kaže...
Naravno da se rabljeni može kupiti, ali cijene nisu realne, o tome pričam. I šta nekome tko nabavlja mob svakih par mjeseci preostaje nego da prodaje.

Tražiti 2500 za korišteni 7 edge je pohlepa suludo ako se novi prodaje za 3000. To je amen, svako sa imalo razuma to kuži....svaka čast onima koji to plaćaju


 

Stvar ti je u tome da Samsung dosta zadržava cijenu kad su rabljeni uređaji u pitanju. Jedini koji je bolji po tom pitanju je Apple.

Pogledaj npr kako LG-u brzo pada cijena.

10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
1samek kaže...
ALVIN kaže...
Naravno da se rabljeni može kupiti, ali cijene nisu realne, o tome pričam. I šta nekome tko nabavlja mob svakih par mjeseci preostaje nego da prodaje.

Tražiti 2500 za korišteni 7 edge je pohlepa suludo ako se novi prodaje za 3000. To je amen, svako sa imalo razuma to kuži....svaka čast onima koji to plaćaju


 

Stvar ti je u tome da Samsung dosta zadržava cijenu kad su rabljeni uređaji u pitanju. Jedini koji je bolji po tom pitanju je Apple.

Pogledaj npr kako LG-u brzo pada cijena.

 

Sto se cijene i gubitka vrijednosti tiče meni je najbolji bio Oneplus. 

10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
ALVIN kaže...
Naravno da se rabljeni može kupiti, ali cijene nisu realne, o tome pričam. I šta nekome tko nabavlja mob svakih par mjeseci preostaje nego da prodaje.

Tražiti 2500 za korišteni 7 edge je pohlepa suludo ako se novi prodaje za 3000. To je amen, svako sa imalo razuma to kuži....svaka čast onima koji to plaćaju


 Nije suludo proc 500kn jeftinije ako dobijes 10/10 kao nov mobitel, koji ce te sluzit poptpuno isto kao i taj 500kn skuplji.

14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Tebi je isto rabljeni ili novi, velikoj većini nije. One fore "kao novi" i radi kao novi, pa i bolje, objesi mačku o rep. Evo moj redmi 3 pro radi kao nov, skoro dvije godine star, ne pada mi na pamet prodati ga za više od 100kn ili dati frendu u zamjenu da počasti pizzom, ali još mi treba....To što neka ekipa kupuje mob za isprobavanje, za pokazati ga dragoj osobi, za neki izlazak, i uvjerena je da ce ga nakon mjesec dana prodati po istoj ili većoj cijeni - ok, ali takve smatram posebnom skupinom, manjinom.
13 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Pozdrav ekipa,

 

namjera je naručiti Mi Note 3 s donjeg linka:

 

Spemall Mi Note 3

 

Ono što je drugačije od ostalih shopova (Honor, MI Store, ...) je da za 10$ daju garanciju od 2 godine za EU.

 

Da li je netko naručivao od njih i ako može podijeliti iskustva?

 

Hvala unaprijed.

 

 

 

bunch
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

Koji kurac vi "sve osim samsunga" hejteri opce radite na ovoj temi? Imate samsungove topice i tam pisite kolko kaj kosta, nas to ne zanima.  

 
0 1 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
ALVIN kaže...
Tebi je isto rabljeni ili novi, velikoj većini nije. One fore "kao novi" i radi kao novi, pa i bolje, objesi mačku o rep. Evo moj redmi 3 pro radi kao nov, skoro dvije godine star, ne pada mi na pamet prodati ga za više od 100kn ili dati frendu u zamjenu da počasti pizzom, ali još mi treba....To što neka ekipa kupuje mob za isprobavanje, za pokazati ga dragoj osobi, za neki izlazak, i uvjerena je da ce ga nakon mjesec dana prodati po istoj ili većoj cijeni - ok, ali takve smatram posebnom skupinom, manjinom.

 

Naporan si. Zatrpavaš temu svojim glupostima. Ako ti se ne sviđa kupit S7E novi, samo otvoren za 3000 kn onda imaš gadnih problema. Uzeo sam LG G6 prije 3mj. za 3000kn, samo isproban, bez greške. Uzeo prije 2 tj S7, samo isproban za 2600 (pazi, još sam i uplatio unaprijed), bez greške. A ti svoja uvjerenja drži u nekim drugim temama jer ovo nema veze s Mi Note 3.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.1.2018 10:15 (kbenzema).
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Nema ni ovo tvoje veze sa Mi Note 3, čisto za informaciju. I nemojte zvučati kao da nagovarate ljude na kupnju rabljenih mobitela, smiješno je više. Vrišti očito "ja prodavač s njuškala, kupite ono kakvo obično ja prodajem" iz svakog posta o rabljenim, dosta više samopromocije prodavača rabljenog materijala. Otvorite si temu o glorificiranju njuškala i božanstvenom moralu pravednih prodavača....
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
bunch kaže...

Pozdrav ekipa,

 

namjera je naručiti Mi Note 3 s donjeg linka:

 

Spemall Mi Note 3

 

Ono što je drugačije od ostalih shopova (Honor, MI Store, ...) je da za 10$ daju garanciju od 2 godine za EU.

 

Da li je netko naručivao od njih i ako može podijeliti iskustva?

 

Hvala unaprijed.

 

 

 

 Ovo zvuči zanimljivo, a kako se ostvaruje garancija?

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3

https://www.trustpilot.com/review/spemall.com

ja na tvom mjestu bih izabišao tak kad vidim neš,pusti ti te priče 2god garancije,sve to krasno ovako izgleda kad čitaš a u stavrnosti može bit drugačije..gledaj trgovine na Aliexpress-u Mi Global store i Hong Kong Goldway,a imaš i Honorbuy..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
ALVIN kaže...
Nema ni ovo tvoje veze sa Mi Note 3, čisto za informaciju. I nemojte zvučati kao da nagovarate ljude na kupnju rabljenih mobitela, smiješno je više. Vrišti očito "ja prodavač s njuškala, kupite ono kakvo obično ja prodajem" iz svakog posta o rabljenim, dosta više samopromocije prodavača rabljenog materijala. Otvorite si temu o glorificiranju njuškala i božanstvenom moralu pravednih prodavača....

Ja se slažem koelga s vama. Evo već 2 tjedna kupujem supruzi Iphone 8 (nije mi sila da ga kupim brzinski) i kakvih pacjenata ima na njuškalu pa to nema nigdje.

 

Novo prodaju pod rabljeno i kažu pa mob je samo otvoren da se isproba. Pa jebem ti sunce - ako hoćeš isprobat mob odi u bilo koji dučan elek. opreme ili kod operatera pa ih isprobavaj do mile volje.

Novo je nikad otvoreno a ne novo pa korišteno 2mj. 

 

https://www.njuskalo.hr/iphone-8/iphone-8-zadar-oglas-24382677 - jedna od glupača (nisam zvao) ali dovoljno mi je da pročitam oglasnik. Seljanka hoće za mob koji je ogreban 4500kn, a 5500kn ako hoćeš garanciju. Koji k... ona priča. Prodat će ga nikad. Nađeš novi zapakiran za 4700kn. Dođe mi da je nazovem i kažem - kupujem - pošaljite mi HP exspresom i onda ga ne podgnem. Jebi si m...

 

https://www.njuskalo.hr/iphone-8/iphone-8-crne-boje-64-g-nov-ne-koristen-otvoren-samo-radi-provjere-oglas-24455527 - otvoren radi provjere. Koja k... provjera. Šta ima provjeravat ako ga neće koristit. Mob zapakiran i on u Vipu ide otvarat kutiju i provjeravat ne znam šta. Oko njega 2-3 izlozbena Iphona. Odi tamo i provjeri šta hoćeš na izlozbenima.

 

Ja sam stavio samo 2 oglasa a takav oglas je svaki drugi na njuškalu. Ovih par normalnih se prodaju odmah tako da je teško ulovit normalnog.

 

Nevezano za mobitele, ali njuškalo je pun pacjenata kojima ne bi dao da mi prodaju cjeđeni sok.

 

Nastavno na prodaju moba putem oglasnik...frend kupio Pixel XL2 preko ebay-a aukcije za 630 eura. Zamisli da to ima u HR - pa ja se kladim da bi na tim aukcijama bila veća cijena nego u dučanu.

 

NOVO je NOVO zapakirano i nikad otvarano. Sve ostalo je POLOVNO pa makar ga ti koristio 5min.

 

Da se razumijemo - ja nemam ništa protiv ekipe koja kupuje takve mobitele stare 1-2-5mj...samo naprijed., osobno ja kad kupujem mob, ja hoću novi zapakiran. Ali brate nemoj od mene majmuna radit i polovno mi nudit po "novo" i imat cijenu kao da je novi zapakiran a nije.

 

Ali neću više o tome...

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.1.2018 19:45 (R36).
13 godina
odjavljen
offline
Xiaomi Mi Note 3

Ako ima neko ko bi mijenjao Mi Note 3 za Galaxy Note 8 (Dual SIM) uz vasu doplatu, neka se javi u PP. 

 

@R36 Ukljuci privatne poruke jer ti nemogu odgovoriti

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.1.2018 20:21 (MARKOZD15).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
zuper kaže...
Honorbuy ako želiš da što prije dođe, Aliexpress Goldway + DHL dostava ako želiš najjeftinije proći.

 Gledam na Aliexpress Goldway. Hrpa ponuda i za za taj telefon ne vidim opciju sa DHL dostavom...

 

Help.

6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
gledaj pod opcijom shipping,tamo imaš ponuđeno
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
MARKOZD15 kaže...

Ako ima neko ko bi mijenjao Mi Note 3 za Galaxy Note 8 (Dual SIM) uz vasu doplatu, neka se javi u PP. 

 

@R36 Ukljuci privatne poruke jer ti nemogu odgovoriti

 

 

Zasto mijenjas Note za ovo?

 

 

Evo par vecerasnjih...Portanova Osijek-sajam vjenčanja.

Stavio na auto mode...u ovakvim situacijama je Samsung bolji, ali i ovaj je solidan.

Jedna fotka je portret mode i jedna je tele foto.

 

https://www.flickr.com/photos/91060809@N05/shares/23U56t

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.1.2018 22:52 (ocean77).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
ocean77 kaže...
MARKOZD15 kaže...

Ako ima neko ko bi mijenjao Mi Note 3 za Galaxy Note 8 (Dual SIM) uz vasu doplatu, neka se javi u PP. 

 

@R36 Ukljuci privatne poruke jer ti nemogu odgovoriti

 

 

Zasto mijenjas Note za ovo?

 

 

Evo par vecerasnjih...Portanova Osijek-sajam vjenčanja.

Stavio na auto mode...u ovakvim situacijama je Samsung bolji, ali i ovaj je solidan.

Jedna fotka je portret mode i jedna je tele foto.

 

https://www.flickr.com/photos/91060809@N05/shares/23U56t

 

 

 

 Da ga jebes ali fotke su ti brutala.

13 godina
odjavljen
offline
Xiaomi Mi Note 3

@ocean

 

A eto dosadio mi malo Note 8 pa gledam sto da upecam sada, Note 3 mi se cini fin mobitel i volio bi ga probati

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Kamera je zapravo odlicna na tom mobitelu, a tele foto leca ima ostrinu kao i standardna.
Steta sto se tele kamera ne moze koristiti za video kao na iPhoneu i Note 8.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Uf, prelazak sa najboljeg moba uopce na ovo bi mogao biti bolan. 😁
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
ocean77 kaže...
Uf, prelazak sa najboljeg moba uopce na ovo bi mogao biti bolan. 😁

 Kazes ti koji se presao s S8 hahaha.

10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
S8+ 😁
Iskreno, meni je prelazak bio bezbolan. 😁
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice