Xiaomi Mi Note 3

poruka: 1.127
|
čitano: 290.324
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Ja isto koristim 3g, ionako vecinu downloada odradim na wifi mrezi.

 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Ja sam na 4G jer imam flat, a wifi uopce ne palim.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
ocean77 kaže...
Ja sam na 4G jer imam flat, a wifi uopce ne palim.

 Normalno ti radi na 4g?

Dali je to od tele2 flat, ja ga isto imam. 

 

Samo da ima  memorisku, nekako mi je 64 gb malo, a  koliko od toga ostane korisniku da koristi?

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Tele2 ima 4g samo na 1800mhz, nema na 800mhz kao vip i tcom, tak da s vecinom kineza ces na tele2 imat 4g... Ja imam mi note 3 i vec par mjeseci na bezbroj gb, ne sjecam se kad sam wifi zadnji put koristil. Uspio u jednom mjesecu 200gb potegnut :D moj rn3 je model od 32 gige, dostupno za koristenje je 26 giga na miui 9 dev romu od proslog tjedna, vjerojatno na mi note 3 os ne zauzima puno vise. A ako ti nije dosta, doplati i uzmi model sa 128gb
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Da, imam Tele 2 flat i 4G odlično radi, a 64GB mi je dosta jer koristim vec godinama sync na Google Photos pa ako napunim memoriju obrisem sa moba, a ostane mi na Google Photos....na to mi ode najvise zauzeca pohrane.
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Halo ekipa,

 

da li može netko preporučiti zaštitu za ekran?

 

Naručio sam nillkina, ali ispao je katastrofa (niti da obuhvati rubove ekrana, fali milimetar sa svake strane).

Znam da je ekran blago zakrivljen, ali nisam očekivao da će baš ovako biti.

 

Hvala unaprijed.

 

bunch
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
bunch kaže...

Halo ekipa,

 

da li može netko preporučiti zaštitu za ekran?

 

Naručio sam nillkina, ali ispao je katastrofa (niti da obuhvati rubove ekrana, fali milimetar sa svake strane).

Znam da je ekran blago zakrivljen, ali nisam očekivao da će baš ovako biti.

 

Hvala unaprijed.

 

 Mislim da ti treba ovo

+ prekriva cijelu povrsinu

- zalijepljen je samo po rubovima pa nekad se zna vidit duga kada je ekran ugasen, inace dok je ekran upaljen je super. 

10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Deutsch kaže...
bunch kaže...

Halo ekipa,

 

da li može netko preporučiti zaštitu za ekran?

 

Naručio sam nillkina, ali ispao je katastrofa (niti da obuhvati rubove ekrana, fali milimetar sa svake strane).

Znam da je ekran blago zakrivljen, ali nisam očekivao da će baš ovako biti.

 

Hvala unaprijed.

 

 Mislim da ti treba ovo

+ prekriva cijelu povrsinu

- zalijepljen je samo po rubovima pa nekad se zna vidit duga kada je ekran ugasen, inace dok je ekran upaljen je super. 

 

 

Taj ja imam, narucio sa honorbuy istovremeno kada i mobitel pa je doslo skupa.

15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

Kakvo vam je trajanje baterije, koliko SOT-a preko dana dobijete?

Sve što sam čitao kaže da je dobra.

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
ivan262 kaže...

Kakvo vam je trajanje baterije, koliko SOT-a preko dana dobijete?

Sve što sam čitao kaže da je dobra.

 7-8 sati kod mene prosjek, a i kod frenda isto tako nekako

 

Edit:

Da se razumijemo sot ovisi o koristenju pa ev ev ja i frend koristimo na isti nacin a to je ovako. Kad god je ekran upaljen upaljen je wifi a ak nije wifi onda je kobilni internet. Za sad sam vecinom u prostorima di imam qifi tak da 90% koristenja mi je na wifiu, 4g mi je ugasen a sync mi je upaljen za sve, znaci viber whatsapp Messenger telegram i Gmail rade non stop

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.2.2018 10:47 (MarioVk).
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Ja svog napunim puno prije nego dođe do kraja, ali recimo da na 50 posto baterije imam cca 3h30m. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.2.2018 10:11 (ibirkic).
 
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

ocean77  , vec prodajes?

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3

Čudan mi je kolega ocean77. Nahvali neki mob i onda ga začas prodaje. Koji je sljedeći pick?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
kbenzema kaže...

Čudan mi je kolega ocean77. Nahvali neki mob i onda ga začas prodaje. Koji je sljedeći pick?

 s9 100% :D

10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Ne prodajem za ozbiljno, prodajem i molim se da ne prodam...zato i takva cijena...ako ode super, ako ne opet super jer realno za ove novce nema nista pametnije...ne znam, vidjet cemo.
Realno ne sjecam se kada sam kupio mob za ovakve novce i bio tako zadovoljan.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3

Ne znam sta bi za te novce bolje mogao naci :)

10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Kolega, nema apsolutno nista pametno za cca 2000Kn...baterija traje dugo, mob radi brzo, ima dual kameru sa svim ovim novotarijama poput bokeha, super ekran, face unlock...uostalom sve je vec receno...evo jedna fotka od veceras...nocna.
Pa sad neka netko kaze da Pixel 2 XL napravi 3X bolju koliko je skuplji.

https://flic.kr/p/EuPRMr
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3

Mozda ti je bolje da ni ne prodajes ako si toliko zadovoljan jer uvijek ces kod nekoga naci nekakvu manu. 

Super je fotka, sa google camerom bi jos bolje to bilo 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
MarioVk kaže...

 

ibirkic kaže...

 

Hvala na odgovoru

 

Stvarno ne znam, sada imam redmi note 2 I baterija je očajna što god da uradim 2 put najmanje moram puniti ako ne i više (sve uključeno, sinkronizacije, ekran na max skoro uvjek... Baš ga trošim). Redmi note 4x bi mi bio idealan, najviše zbog baterije, al kamerama je očajna po noći. Da se vražji auto nije pokvario imao bi i za komp i mobitel nov ovako imam oko 1000 kn, a štedio skoro godinu dana i sada ništa. Nije da mi se neda čekati al mi več muka stalno bateriju puniti (a i htio bi bolju kameru). Ni sam nisam pametan.

 

Neznam dali če mu možda malo pasti cijena sada kad na kraju mjeseca izađu novi modeli? Pada pričekam? 

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3

Ocean zasto na fotkama cesto koristis telefoto lecu za slikanje umjesto klasicne wide?

10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Koristim po potrebi...u mojoj galeriji na flickr imas podjednako sa obje kamere.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
ivan262 kaže...

 

 

Neznam dali če mu možda malo pasti cijena sada kad na kraju mjeseca izađu novi modeli? Pada pričekam? 

 Ne bi skodilo malo pricekat da 

10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Koji je u globalu bolji?
Note 3 vs mi 6
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Dario7 kaže...
Koji je u globalu bolji?
Note 3 vs mi 6

 

 

Po meni je bolji Note 3 jer je jeftiniji, ima veci ekran i istu kameru.

S druge strane ima slabiji procesor koji radi odlicno i vrlo je stedljiv i manje ces primjetiti u radu da imas slabiji procesor dok sto ces vise primjetiti da imas veci ekran i duze trajanje baterije.

6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
ocean77 kaže...
Dario7 kaže...
Koji je u globalu bolji?
Note 3 vs mi 6

 

 

Po meni je bolji Note 3 jer je jeftiniji, ima veci ekran i istu kameru.

S druge strane ima slabiji procesor koji radi odlicno i vrlo je stedljiv i manje ces primjetiti u radu da imas slabiji procesor dok sto ces vise primjetiti da imas veci ekran i duze trajanje baterije.

 Zar nije sa mi6 problem i šta se ne zna kakvu će se kameru dobit. Čiji će senzor (ili tako neki sličan dio) doći sa mobitelom. Da su tri mogućnosti različite kvalitete

10 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Koliko ja znam Xiaomi nije kemijao u toj klasi sa senzorima pa tako Mi6 kao i Mi Note 3 imaju Sony IMX senzore dok ovi jeftiniji modeli poput M1 A1 imaju Omnivision, a Redmi Note serije imaju svasta...stavljaju sto imaju u datom momentu pa mozes dobiti Samsung, Omnivision, Sony...znaci na Mi 6 dobijes sve isto kao i na Mi Note 3 sto se kamere tice.

 
0 0 hvala 1
13 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
ocean77 kaže...

Koliko ja znam Xiaomi nije kemijao u toj klasi sa senzorima pa tako Mi6 kao i Mi Note 3 imaju Sony IMX senzore dok ovi jeftiniji modeli poput M1 A1 imaju Omnivision, a Redmi Note serije imaju svasta...stavljaju sto imaju u datom momentu pa mozes dobiti Samsung, Omnivision, Sony...znaci na Mi 6 dobijes sve isto kao i na Mi Note 3 sto se kamere tice.

Da ali Mi6 navodno ima losiju obradu slike od Mi Note 3 pa ima nesto slabije rezultate

13 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

nego da li svi ovdje prisutni imaju onaj bug da im rotacija ne radi u sms aplikaciji

 

vidim kod cure na redmi note 4 isto ne sljaka

 

oba uređaja na miui 9 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.2.2018 22:46 (16OR).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Ja koristim app Android poruke za to i tamo tog buga nema.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3, unlock bootloadera -pomoć molim

Pozdrav svima,

 

neki dan stigao MI Note3 direktno iz Kine, no već nekoliko dana imam problem sa unlock bootloadera

Naime, da bi odradio permission, trebam VPN koji omogućava lokaciju u Kini...

Molim cijenjene kolege za pomoć - ima li netko mogućnost navedeno odraditi remote ili da dođem da njega na unlock ili cijeli proces uključivo i flash i novi EU developer ROM ?

 

Puno hvala na pomoći, može i na PM !

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice