Windows 7 - općenito izdvojena tema

poruka: 5.032
|
čitano: 1.267.107
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

tenkju

Intel C2D 2,66 GHz, 4 Gb RAM, HD 3850, SB 320 Gb + WD 250 Gb, Philips 200ws, 850 W RMS panasonic 5.1 sound system
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
jel radi vama bitmeter? meni mjeri samo upload. downloada uopće kao da nema. može li se to kako ispraviti?
15 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

dali se na WIn7 može instalirat programi tipa Dreamweaver ili Photoshop ili par igrica starih i novih ili je to još sve nedorađeno u beti...

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

Moze, dapace, rade puno brze...

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

na x86 sedmici radi skoro sve, dok meni na x64 verziji sedmice nije pol toga radilo.

 

na sedmici neces moc igrat nista preko xfire-a, ja barem nisam mogao cod 4.

Konfa: Phenom II x3 720BE@3,8GHz/HD4870 512MB/ 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA 770-ds3 rev2.0/ logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr Windows XP SP3 x86
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

Jel neko riješio problem sa daemon tools, ak je neka opiše kako

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
ma ne treba ti daemon tools. može se i sa poweriso i sa ultraiso
15 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

Ma znam za to al mi nes neide s tim programima na daemon sam navikao.,

Nadam se da če senači neko riješenjeIzlanuo se

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja

Kad izađe Win7 final izaće i novi Daemon Tools koji će raditi na sedmici i to je to. :)

16 godina
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
tnakir kaže...

Moze, dapace, rade puno brze...

Ma jasno da na windows xp, pardon na novim windows 7, programi rade brže.

Zar nije sumnjivo da je windows 7 prvi OS koji je brži od svog prethodnika?

Sretan vam povratak na XP sa novim desktopom! 

 
AIK ulazi u Eliteserien!!!!!
16 godina
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

A i ti ga provalis... ne kuzim 50% ljudi na ovom serveru, stvarno niste normalni! AKo ti ne pase, ok, suti! A ne po n-ti put rastezat istu temu do boli. Da odgovorim normalnim ljudima, imam doma osrednji komp (Q6600 oc na 3 GHz, 2GB rama) i na njega osobno nisam inst. XP, vrtio sam Vistu, a Win7 je bilo pravo osvjezenje u pogledu brzine. Doduse imam sa nekim aplikacijama problema, ali ce vjerovatno svakog dana izici upgrade tih programa da sljakaju na sedmici. Sedmica je i ovako i onako beta za sada tako a me to ne brine. A ovim krelcima sta kenjkaju napamet preporucam da se malo upute u materiju prije nego pocmu iznositi svoje nesuvisle komentare.

 

EDIT: Sta se tice Daemon toolsa, instalirajte si PowerISO, meni uredno radi na sedmici, dosta tipova img-a podrzava tako da...

I'm going woo woo
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2009 14:15 (tnakir).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja

Ovi alfe i bete 'testeri' windowsa izgleda da 'vide' source code, pa pravilno zaključuju kako je budući OS bolji i brži od prethodnog.

 

Sačekajte malo da izađe prodajna verzija, a ne beta ili zeta, pa onda dajte ocjene brzine i kvalitete OS-a.

 

Nakon šta kesnete lovu pozitivno mišljenje se lako preokrene. Da vidim bi li onda tolerirali 'nema drivera za moj komp' ili 'ne rade mi neke aplikacije danas, sačekat ću apdejt, rekli su da će onda radit. Rekli su.'

 

 

 

AIK ulazi u Eliteserien!!!!!
16 godina
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

Skval ti si ocito falija podforum... tvoj dio je open source zato leti tamo i pusti nas na miru.

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

Evo još jedno zapazanje. Neradi mi niti jedan chat ni ICE ni MIRC ima problema sa serverom, neznam koji je razlog.

inače na xp sve to radi, Očito je da če sedmica morati još  na doradu,

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja

chat ti ne radi jer nemas javu (najvjerojatnije)

 

 

meni sve to smrdi na neki vista patch... al ok isprobat cu, kolko je to veliko? da znam dal da skidam na svom il frendovom kompu?

 

edit: We're sorry, Windows 7 Beta downloads are no longer available.   wtf???

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2009 18:03 (jojo1909).
15 godina
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

Nakon dugo premišljanja, danas sam instalirao build 7022. Prezadovoljan sam - glatko radi na Core Duo T2050 (1,6 GHz) s 2 GB RAM-a. Jedino mi treba navikavanja na novi taskbar.

Acer Aspire 5602, trpi me već treću godinu :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
jojo1909 kaže...

chat ti ne radi jer nemas javu (najvjerojatnije)

 

 

meni sve to smrdi na neki vista patch... al ok isprobat cu, kolko je to veliko? da znam dal da skidam na svom il frendovom kompu?

 

edit: We're sorry, Windows 7 Beta downloads are no longer available.   wtf???

 ma imam javu nije u tome problem nakon jedne nadogradnje odjednom nije više radio, stalno se ruši, update me sheb....
15 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

nemogu skinut win 7??? piše da download više nije possible...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
možeš preko torrenta
16 godina
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

Sta se tice novog taskbara i mene je u pocetku malo bunio, ali nakon navikavanja skuzis da je jaaako funkcionalan i odlicno odradjen!

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
tnakir kaže...

Sta se tice novog taskbara i mene je u pocetku malo bunio, ali nakon navikavanja skuzis da je jaaako funkcionalan i odlicno odradjen!

Ja sam se toliko naviknuo da sam počeo radit stalno u Win7 i trpit beta budalaštine koje ima. Nikako se natjerat nazad :D
LOL @ http://www.youtube.com/watch?v=Y_uCjnuY9D4
16 godina
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

Jel da...

 

A sta se tice beta budalastina, koji program mi ne radi, ali bude to sve ok za koje vrijeme... Drugo i nisam primjetio...

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

Meni se ne diže Azure na tome i toga su svjesni, Bluetooth mi ponekad umre i nakon locka ponekad mi zbrlja kao da je stalno SHIFT uključen. Ali inače, sve 5. Za betu jako dobro.

 

Znaš što mi najviše odgovara: taskbar, stickynotes i dosta bolji search u start meniju. Ne sjećam se kad sam klikao do nečega... samo počnem tipkat...

LOL @ http://www.youtube.com/watch?v=Y_uCjnuY9D4
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
naxeem kaže...

Meni se ne diže Azure na tome i toga su svjesni, Bluetooth mi ponekad umre i nakon locka ponekad mi zbrlja kao da je stalno SHIFT uključen. Ali inače, sve 5. Za betu jako dobro.

 

 Da nije Caps Lock? Smijeh
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

Da le je moguć upgrade na windows 7 ako već imam instaliranu Vistu Ultimate?

 

http://http://servis-info.blogspot.com/teorijezavjere.blogspot.com/
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
jurluk kaže...
Windown 7 beta
build 7000
 vidio sam negdje na netu da je izašla 7022.
OS: Windows XP Professional Edition SP3,Windows 7 Ultimate Beta 1(Build 7000)
16 godina
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja

Evo jedan interesantan link za Windows 7 - 7048

 

http://translate.google.com/translate?prev=hp&hl=en&u=http%3A%2F%2Fwinfuture.de%2Fnews%2C45555.html&sl=de&tl=en

16 godina
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

Naxeem... znas sta sam sad primjetija... kad kopiras malo vecu kolicinu podataka, u taskbaru ona ikona od explorera... e pa imas onaj load bar koji se puni koliko je kopirano... U taskbaru...

 

Nice feature, nemoras non stop klikat onaj popup koji izleti kad kopiras ili movas...

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
Mozda malo idem offtopic, ali zanima me da znam ocu li uopce skidat!
Jel treba imat nesto jaci komp za win7 (jel mu treba puno ram-a, prostora na hdd-u itd...), te da li se beta verzija moze instalirat usporedno s xp-om bez da izgubim prijasnje podatke na hard disku? thx
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. LIVE FOR NOTHING OR DIE FOR SOMETHING!! BURN RUBBER NOT YOUR SOUL!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
Zely kaže...
Mozda malo idem offtopic, ali zanima me da znam ocu li uopce skidat!
Jel treba imat nesto jaci komp za win7 (jel mu treba puno ram-a, prostora na hdd-u itd...), te da li se beta verzija moze instalirat usporedno s xp-om bez da izgubim prijasnje podatke na hard disku? thx
 ma ne treba ti baš jaka konfa. ako si možda imao vistu onda će ti ovo svakak radit jer troši manje rusursa od viste. mislim da na hardu zahtjeva 8.5 gb. ja sam ga instalirao na particiji od 12.8 gb i sve ok. može usporedno sa xp-om. onda se napravi dual boot i sve ok. tako sam ja. imao sam 4 particije. jednu sam očistio i na nju instalirao sedmicu. i sad imam xp na c particiji a sedmicu na f particiji
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2009 20:44 (jurluk).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice