Windows 7 BSOD - multiprocessor_configuration_not

poruka: 7
|
čitano: 2.839
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Windows 7 BSOD - multiprocessor_configuration_not

Htio sam snimiti Win 7 x64 ali mi izbaci BSOD.

Win se instalira, i prilikom prvog restartiranja, ono usred snimanja, kada se pali izbaci BSOD u kojem pise multiprocessor_configuration_not_supported, malo sam trazio po netu, ali nisam bas skuzio sta je u pitanju, vidio sam da je nesto sa procesorom, ali ne znam sta.

 

Win XP radi normalno, win 7 x86 sam snimao prije i sve je radilo normalno.

 

Jel netko zna u cemu je problem i kako ga rijesiti. Konfiguracija je ona pod Moj PC.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows 7 BSOD - multiprocessor_configuration_not

Ja bih pokušao vratiti procesor na stock frekvencije. x64 windowsi su mnogo osjetljiviji na overclock od x86.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Windows 7 BSOD - multiprocessor_configuration_not

orginal windowsi ofc?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows 7 BSOD - multiprocessor_configuration_
maks-rs kaže...

Ja bih pokušao vratiti procesor na stock frekvencije. x64 windowsi su mnogo osjetljiviji na overclock od x86.

Na stock je, isto se desave i poslje reseta biosa.

 

 

dokly kaže...

orginal windowsi ofc?

nop

ali ako tjesi, i oni koji imaju orginal imaju isti problem.

 

Evo slucaja di je bolje prvo isprobati win, jer da sam sada dao 1500 kn za win 7 i dosao kuci i probao instal, a on ne radi. Sta onda???

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.3.2011 17:23 (goodye).
14 godina
offline
Windows 7 BSOD - multiprocessor_configuration_not

Uradi update BIOS-a ( ako već nisi) , probaj isključiti VT ( virtuelizaciju ) u BIOS-u i na kraju instalacijski medij za win 7 x64 sa integrisanim SP1.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows 7 BSOD - multiprocessor_configuration_
maks-rs kaže...

Uradi update BIOS-a ( ako već nisi) , probaj isključiti VT ( virtuelizaciju ) u BIOS-u i na kraju instalacijski medij za win 7 x64 sa integrisanim SP1.

Probao sve, i opet nece.

Malo cu jos progooglati, imam vremena veceras, u meduvremenu stavio win7 x86, sada skidam sp1, radi bez problema. Cudno

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 BSOD - multiprocessor_configuration_not

flešaj bios i loadaj defaultne postavke

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice