Windows 10 - općenito izdvojena tema

poruka: 15.417
|
čitano: 3.432.141
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 10 FAQ, Windows 10 - problemi
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
ihush kaže...

 -upravo zato nije, jer treba srediti boot, kojeg install obavi npr GUIDe. Brzina raspakiravanja? .. identično ili imaš neki 'turbo' dok si u win, možemo uzeti da je to brzina HDDa.. jedini dio koji je praktičniji (volim desni klik) je samo kreiranje VHDa (izbjegavam kad mogu VHDx), pa ga mountati u installu.

 

edit: ok, može biti malo brže, keširanje.. ali zanemarivo 5-10..minute su u pitanju. Nego sjetio sam se, ali možda.. hyber svakako nestane ručnim .wimanjem, (nisam siguran) možda s installom ostane, ako ti treba, provjeri...

Ako znaš, to je ''minuta'' posla. Za sve ostale, koji ne znaju ,naravno da je bolja klasična instalacija.

 

Nema hybera, swapa, ni page filea na vhd-u. Uz to, vhd instalacija NE PODRŽAVA hibernaciju sistema, kao ni ''Fast boot'' opciju na Windowsima 8, 8.1 i 10.

To mora biti na ''System'' označenoj particiji,
na kojoj je ''glavni'' bootloader.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.10.2014 19:58 (kizo2703).
11 godina
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

kod mene izgleda PC nije nešto kompatibilan sa pokretanjem W10 preko vhd-a jer pokušao sam 100 metoda i sve zapnu na istom mjestu čak sam i instalirao cijeli sustav u VirtualBox i onda taj vhd image stavio na root i njega dodao u boot manager ali svejedno neradi, ja odustajem od toga možda instaliram win10 zapravo na novu particiju ako mi se bude dalo ali ovaj vhd kod mene neradi, zašto? neznam

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Dva nova problema

 

1) sistem se prilično često ne želi boootati, znači učita logo windowsa i reboota se. Probao sam sva znana rješenja za takve issue, no ništa nije pomoglo. Nema konkretnog errora u Event vieweru. Vratio sam backup starih Win8.1, sada sve uredno radi.

2) svako malo mi se upload začepi do ibera, pretpostavlja MS uploada sve i svašta s mog računala na svoje servere. Na Win8.1 se to ne događa.

Fuck me I am famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Izgleda da stvarno moj pc nije kompatibilan sa TP za kasnije neznam ali sada je tako napravio sam od iso slike usb installer i kada ga bootam isto dođe do windows loga i kružne animacije i tako stoji

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Pozdrav!

Ja nisam u mogućnosti pokrenuti instalaciju Windowsa  u VirtualBoxu.  
Dobijem poruku od VirtualBoxa: VT-x/AMD-V hardware acceleration is not available on your system. Certain guests (e.g. OS/2 and QNX) require this feature and will fail to boot without it.

I onda nepomični logo Windowsa (bez učitavanja) i nakon toga dobijem poruku kao na slici.

malo sam gledao po netu i u biosu mi je opcija za virtualke na enabled. Inače nisam imao problema i radilo mi je sve (linux, 7, 8.1).

Imate neku ideju? hvala :)

 

 

“Don’t go to men who are willing to kill themselves driving in circles looking for normality.”
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi

Win10 za sad ne ide u VirtualBox. Čekaj update...

 

Guess not -.-

My name is Legion... For we are many!
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.10.2014 11:41 (Sum_of_all_fears).
16 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Ide u Virtualbox normalno (instalirao i snimio video) jedino ne radi opcija Guest Additions
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi

Od kad to? Povukao update prije ~7 dana i nije išlo.

My name is Legion... For we are many!
15 godina
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

i ja sam ga instalirao bez problema...i to odmah kak je instalacija postala dostupna na webu....nisam imao problema nikakvih...

Bolje je znati malo i temeljito nego mnogo i površno.- I. Kant
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Sum_of_all_fears kaže...

Win10 za sad ne ide u VirtualBox. Čekaj update...

Od prvog dana kad je izasla 10ka.

Btw: prije dan-dva je izasla nova verzija Virtbox.

 

Sutra bi moglo izaci nekoliko updejta:

http://news.softpedia.com/news/New-Windows-10-Updates-Expected-Tomorrow-461858.shtml

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.10.2014 11:46 (djigibao).
15 godina
online
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Doktor-X kaže...

kod mene izgleda PC nije nešto kompatibilan sa pokretanjem W10 preko vhd-a jer pokušao sam 100 metoda i sve zapnu na istom mjestu čak sam i instalirao cijeli sustav u VirtualBox i onda taj vhd image stavio na root i njega dodao u boot manager ali svejedno neradi, ja odustajem od toga možda instaliram win10 zapravo na novu particiju ako mi se bude dalo ali ovaj vhd kod mene neradi, zašto? neznam

 -neki req./postavka ili ver VMa..

 

guls kaže...

Dva nova problema

 

1) sistem se prilično često ne želi boootati, znači učita logo windowsa i reboota se. Probao sam sva znana rješenja za takve issue, no ništa nije pomoglo. Nema konkretnog errora u Event vieweru. Vratio sam backup starih Win8.1, sada sve uredno radi.

2) svako malo mi se upload začepi do ibera, pretpostavlja MS uploada sve i svašta s mog računala na svoje servere. Na Win8.1 se to ne događa.

 -ovo je TP, radi ... kako-kome. To ne znači da će tebi raditi OK, nije mu to namjena.

 

Maretk0 kaže...

Pozdrav!

Ja nisam u mogućnosti pokrenuti instalaciju Windowsa  u VirtualBoxu.  
Dobijem poruku od VirtualBoxa: VT-x/AMD-V hardware acceleration is not available on your system. Certain guests (e.g. OS/2 and QNX) require this feature and will fail to boot without it.

I onda nepomični logo Windowsa (bez učitavanja) i nakon toga dobijem poruku kao na slici.

malo sam gledao po netu i u biosu mi je opcija za virtualke na enabled. Inače nisam imao problema i radilo mi je sve (linux, 7, 8.1).

Imate neku ideju? hvala :)

 

 

 - ver softa za VM je jako osjetljiva na 'nepostojeće' verzije. Postavke, HW-CPU kao VT su obavezne za neke stvari. Prije upotrebe promučkati pročitati requirements i ovo je TP, ne RTM.

 

edit, eto i djigibao je odgovorio.. novi Vbox (ili patch/update itd. uvjek provjerite dali postoji nešto u vezi na str. proizvođača konkretnog SWa, emulacija nije trivijalan job + install koji želi detektirati HW..)

- dodatak, u VMu nije isto kao na HWu, smisao nije samo vidjeti win jer je 99% identičan, smisao je isporbati ga, upravo zbog kompatibilnosti i sl. Ako nemate potrebe, resursa.. ne žurite s tim, nije to smisao TPa. Kao i 32-64 bit, birajte prema requirementsu, ne 'koji je veći-jači'.

- post koji spominje uploade.. (kao i oni o špijuniranju..LOL), ovo je TP, to mu je smisao. Jednako tako, tko želi može isključiti.. ja sam isključio (uz malu pomoć u temi.. kad sam ćorav).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.10.2014 12:48 (ihush).
10 godina
protjeran
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
kizo2703 kaže...

Tu su i nove opcije u Command promptu: Napokon imamo Ctrl+C i Ctrl+V! {#}Uz još neke stvarčice, kao što je podešavanje prozirnosti.

Dugo im je trebalo, sada još samo trebaju ubaciti mogućnost srednjeg klika.

10 godina
protjeran
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Rade odlično u VirtualBox-u, možda i nešto bolje od preview verzije Windowsa 8 ako me sjećanje ne vara. TaskView je dobrodošla novina za Windows koju su mnogi priželjkivali i morali su pribjegavati raznim third-party rješenjima kako bi imali virtualne desktope. Glede TaskView-a prilikom dodavanja novog desktopa asocira me na GNOME 3 i Unity jedino nedostaje neki pokazatelj tipa "desktop pager", "workspace switcher" kojim bi se olakšalo manipuliranje virtualnim desktopima. KDE 4 je otišao korak dalje kada je u pitanju virtual desktop s opcijom "Activities" kojom se nude neslućene mogućnosti u odnosu na "obične" virtualne desktope. Nešto slično će možda doći service packom ili u nekoj sljedećoj verziji Windowsa, ipak, ne može Microsoft ispucati sve adute u rukavu na jednoj verziji Windowsa.

 

P.S.

Možda će ovo čudno zvučati, ali vraćanje start menija me se nije posebno dojmilo, nemam ništa protiv toga ali naviknuo sam se na Metro i puno urednije mi djeluje od klasičnog menija.

 
2 2 hvala 0
15 godina
online
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
user2013 kaže...

.. Nešto slično će možda doći service packom ili u nekoj sljedećoj verziji Windowsa, ..

- previdio si.. možda ništa od trenutnih fičera ne ugleda 'svjetlost' RTMa. Priča o FSu je stara ko i dinosauri, najavljivano od longhorna i svaki put nestalo.

btw, radiš grešku (kao i win juzeri kad probaju linux), po ukusu jendog, procjenjuješ drugog umjesto da ih gledaš zasebno, namjenu i sl..

- OS je samo OS, dobar je. (aplikacije su nešto drugo).

.. i de okani se više virtualnih desktopova... fičer iz terminalskih crnina, od pojave multitaskinga (i ostalih sinonima) najsporedniji, pogotovo za DE. Server tema i CLI/terminal? .. deskmanager postoji odavno, nije 3rd party već duže (jer je MS kupio..), najnebitniji fičer za 99,99999 i onog jednog, juzera.

-slično kao dodatni fičeri na CMDu, transparentnost npr se može podesiti od.. pa od .net-a cca 2007-8 i prije za bilo koji windows-formu. (ali nitko to ne koristi pa 'ne postoji' dok se ne reinventa u ovoj temi..). Tipkajući copy-paste je već logičniji (od nelogičnog mouse u tipkajućem prozoru! Logično je u CMDu tipkati, ne klikati mišem) pa opet nije neka bitna stvar.

.. sve je recimo nebitno, osim sume, koja je na kraju bitna. Dobar OS, bez obzira što nema (što, KDE?.. jedan od standardnih odgovora, ako želiš neki drugi OS, koristi taj drugi OS, DE itd..).

 

 .. mana? i to TP verzija. Ali, tko zna što će sutra biti.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Radi mi odlično 13dana , bez ikakvih problema. Prije Win 8.1 gubio sam USB 2.0 i to sve portove ,nakon restarta nekad prorade a nekad ne. Sad za sad sve OK barem hardware , primjetio sam par softwerskih nekompatabilnosti. btw

 

{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Koji program za mjerenje temperature radi na 10? HWMonitor ne radi.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
djdomi kaže...

Koji program za mjerenje temperature radi na 10? HWMonitor ne radi.

-još jedan dokaz, sys.utilsi su rizik, treba čekati ver. za konkretan OS.

.. ali TP je i testiranje-info.

-sve ver. izazivaju page fault in nonpaged area (driver, prčkanje po mem.adr koju vjerojatno OS ne dozvoljava)..

-u comp modu (w8) može raditi hwmon-PRO 1.20, ali je i dalje nestabilan (meniji..) ugl v.1.20 i hwmon.v1.25 (posljednji za sad) ne rade, ali barem se OS sam restarta nakon dumpa. OStale (starije) ver bez comp.8 se samo smrznu...

btw CPU-z radi, to je i navedeno za v1.71, za ostalo treba čekati.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.10.2014 0:36 (ihush).
14 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
djdomi kaže...

Koji program za mjerenje temperature radi na 10? HWMonitor ne radi.

 

HWiNFO64 kod mene radi , K-Lite starija verzija radi,Soulseek također starija verzija radi a ne posljednja.

 

{#}

 

http://www.tomshardware.com/news/microsoft-windows-technical-preview-data,27816.html#xtor=RSS-998

10 godina
protjeran
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
ihush kaže...
- previdio si.. možda ništa od trenutnih fičera ne ugleda 'svjetlost' RTMa. Priča o FSu je stara ko i dinosauri, najavljivano od longhorna i svaki put nestalo.

WinFS je otkazan ali tu je ReFS (svaka sličnost s ReiserFS slučajna). :D

 

ihush kaže..- btw, radiš grešku (kao i win juzeri kad probaju linux), po ukusu jendog, procjenjuješ drugog umjesto da ih gledaš zasebno, namjenu i sl..

 

U pravu si, ali moj komentar nije išao u tom smjeru. :D

 

ihush kaže..Tipkajući copy-paste je već logičniji (od nelogičnog mouse u tipkajućem prozoru! Logično je u CMDu tipkati, ne klikati mišem) pa opet nije neka bitna stvar.

 

Govorim o select (lijeva tipka) i paste (srednja tipka) opciji mišem ali to je previše za očekivati. :D

 

ihush kaže.... i de okani se više virtualnih desktopova... fičer iz terminalskih crnina, od pojave multitaskinga (i ostalih sinonima) najsporedniji, pogotovo za DE. Server tema i CLI/terminal? .. deskmanager postoji odavno, nije 3rd party već duže (jer je MS kupio..), najnebitniji fičer za 99,99999 i onog jednog, juzera.

 

Ja ih možda niti ne koristim toliko ali vidiš i sam da ih je Microsoft ubacio u Windows-e 10. :D

 

ihush kaže.... sve je recimo nebitno, osim sume, koja je na kraju bitna. Dobar OS, bez obzira što nema (što, KDE?.. jedan od standardnih odgovora, ako želiš neki drugi OS, koristi taj drugi OS, DE itd..).

 

Microsoft Bob. :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.10.2014 19:09 (user2013).
15 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Doktor-X kaže...

Izgleda da stvarno moj pc nije kompatibilan sa TP za kasnije neznam ali sada je tako napravio sam od iso slike usb installer i kada ga bootam isto dođe do windows loga i kružne animacije i tako stoji

Da nisi bio nestrpljiv pa prekinuo. I ja sam čekao, čekao i čekao i onda "tko čeka taj i do čeka" ali samo zato jer sam imao srpljenja (gledao nešto na TV-u). To sa USB-a zna baš zezati.

15 godina
online
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
user2013 kaže...
..

 

Govorim o select (lijeva tipka) i paste (srednja tipka) opciji mišem ali to je previše za očekivati. :D

 

..

 

Ja ih možda niti ne koristim toliko ali vidiš i sam da ih je Microsoft ubacio u Windows-e 10. :D

 ..

 

Microsoft Bob. :D

- nije baš jasno.. btw, jesi probao dblclk lijevom, možda taj select? I zašto srednji mouse, 'van standarda' od ms-mouse.com-a postoje samo dvije tipke, treća je geniusova.. desni pasta.

- da, dokoni popovi, pošto je TP vjerojatno nešto što je neki snowdenosvki dev godinama želio pa nikako da ubaci u projekt, .. nema više Bilmeza (čitaj Ballmer), možda zato. Meni se sviđa, dok je sa strane današnjeg OSa i desktop juzera najnebitnije, pa čak da nema CMDa nebi nitko od njih to ni primijetio. Tko zna RTM i FS... daleko je to. :)

- LOL. Preteča SpužvaBoba. Ja sam više onaj SAM tip ili Clippy (smotaniji).. kako li se zvao onaj ženski voice..

 

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
protjeran
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
ihush kaže...

- nije baš jasno.. btw, jesi probao dblclk lijevom, možda taj select? I zašto srednji mouse, 'van standarda' od ms-mouse.com-a postoje samo dvije tipke, treća je geniusova.. desni pasta.

- da, dokoni popovi, pošto je TP vjerojatno nešto što je neki snowdenosvki dev godinama želio pa nikako da ubaci u projekt, .. nema više Bilmeza (čitaj Ballmer), možda zato. Meni se sviđa, dok je sa strane današnjeg OSa i desktop juzera najnebitnije, pa čak da nema CMDa nebi nitko od njih to ni primijetio. Tko zna RTM i FS... daleko je to. :)

- LOL. Preteča SpužvaBoba. Ja sam više onaj SAM tip ili Clippy (smotaniji).. kako li se zvao onaj ženski voice..

 

 

Bit ću jasniji. Odnosilo se na "revolucionarnu" mogućnost copypasta u cmd-u Windowsa 10 a GNU/Linux terminal osim toga ima mogućnost tipkom srednjeg miša pasta-ti tekst što ponekad dobro dođe.

 

Cortana? Znam da nije. :D

Ništa bez SAM-a, mislim da je nestao nakon XP-a. Neugodno sam se iznenadio kada sam pokrenuo 64k demo na Visti/7 i vidio (čuo) da nema glasa koji čita tekst, a onda shvatio da demo jednim dijelom ovisi (koristi) o SAM-u. :D

 

 

 

10 godina
protjeran
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
kizo2703 kaže...

I nabijem ja više ovaj Silverlight!! {#}{#}{#}

 

Tko to više koristi u svemiru?!

BUG Online + forum. :D

15 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
user2013 kaže...
kizo2703 kaže...

I nabijem ja više ovaj Silverlight!! {#}{#}{#}

 

Tko to više koristi u svemiru?!

BUG Online + forum. :D

Kizo je 100% u pravu. Bug Online uveo Silverlight da se tamo u galeriji (nekada davno u davno prošlom vremenu) Bug Online pojavi na Microsoftovoj stranici.

Jer inače je Bug Online katastrofa sa tehničke strane, dovoljne je da nešto loše zalijepiš odmah izbaci poruku "pronađen je nedozvoljeni HTML kod", i ode pola sata kucajući na neki post, x puta mi je bilo muka i od nekih vatrenih tema sam odustao.

Dalje hoću nešto da multicitiram a na dvije je stranice - ne moguće je. Sramota...

 

Da ne bude offtopic totalni, kakva je situacija sa Silverligtom u 10-ti, je li i gdje je instaliran po defaultu, ako tko zna.

11 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Envy kaže...

Da nisi bio nestrpljiv pa prekinuo. I ja sam čekao, čekao i čekao i onda "tko čeka taj i do čeka" ali samo zato jer sam imao srpljenja (gledao nešto na TV-u). To sa USB-a zna baš zezati.

ostavio sam sat vremena da vrti

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.10.2014 9:16 (Doktor-X).
15 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Doktor-X kaže...
Envy kaže...

Da nisi bio nestrpljiv pa prekinuo. I ja sam čekao, čekao i čekao i onda "tko čeka taj i do čeka" ali samo zato jer sam imao srpljenja (gledao nešto na TV-u). To sa USB-a zna baš zezati.

ostavio sam sat vremena da vrti

Navedi koji ti je PC (ne moraš u deatlje), ali mislim da je i sat vremena previše. Ili USB nije dobro napravljen ili nešto ne štima. Sa starijim hardwerom i još ako imaš DVD instalacijski medij ne bi trebalo biti problema. 

11 godina
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

disk: ocz vertex 4

mbo: GA-MA790FX-DS5

cpu: AMD Phenom 9750

gpu: Sapphire Radeon HD 3870 Ultimate Edition

os: windows 8.1 Pro

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

driveri za AMD grafu rade normalno, ne bi trebao imati problema sa tim? zanima me presao bih i ja na 10, samo ne znam ima li problema sa tim i steamom?

 

EDIT: pronasao za grafu, sada me samo steam zanima?

Respect the Raise...!
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.10.2014 1:45 (definho).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Doktor-X kaže...

disk: ocz vertex 4

mbo: GA-MA790FX-DS5

cpu: AMD Phenom 9750

gpu: Sapphire Radeon HD 3870 Ultimate Edition

os: windows 8.1 Pro

Hm.. imaš HD3xxx seriju grafičku, stariju za generaciju čak i od moje. Jasno ti je da za prave drivere trebaš malo magije jer inače dobijaš samo one WDDM v1.1 ali valjda bi i oni rebali da rade kako treba. Ostatak konfiguracije je tu negdje, (moje godište tj oko 2008-me ako se ne varam) osim tog SSD-a koji ne bi treba praviti probleme.

Uglavnom ako 8.1 radi radit će i Windows 10, moja neka predpostavka sa nekih 90%.

Nisi naveo koliko memorije imaš, znaj odmah da ćeš u leri imati 1,2 GB zauzeća za razliku od 0.8 GB na 8.1. Ostatak rada možda će ti se činiti isto ili ne. Ali ako nemaš neke pretjerane želje da vidiš kako izgleda 10-tka a imaš puno igrica, pa ti valja profile snimati i sl. a i licenca ove 10-tke traje do 15. aprila.. Skontaj se.

definho kaže...

driveri za AMD grafu rade normalno, ne bi trebao imati problema sa tim? zanima me presao bih i ja na 10, samo ne znam ima li problema sa tim i steamom?

 

EDIT: pronasao za grafu, sada me samo steam zanima?

Steam radi bez problema. Kao i sve ostalo. ;)

15 godina
online
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Envy kaže...
..

Nisi naveo koliko memorije imaš, znaj odmah da ćeš u leri imati 1,2 GB zauzeća za razliku od 0.8 GB na 8.1. ..

..

 još jedna dogma/placebo itd.. pa kako se kaže pict or didnt happend.

=809MB

 

809mb 809mb
C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 10 FAQ, Windows 10 - problemi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice