Ramsoweare (rani znakovi zaraze)

poruka: 4
|
čitano: 1.627
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Ramsoweare (rani znakovi zaraze) kako spriječiti

Nisam zaražen, ali čisto sam znatiželjan, tj volio bi čuti iskustva vas iskusnih koji ste to doživjeli

 

Kako znate da ste zaraženi, može li se to odma primjetiti gledajuči fileove ??? 

 

Ajmo recimo da je riječ o hdd-u od 4tb, negdje čitao da treba više sati da sve kriptira.Onda se u međuvremenu to može nekako spriječiti ? 

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Ramsoweare (rani znakovi zaraze) kako spriječi
Markić7 kaže...

Nisam zaražen, ali čisto sam znatiželjan, tj volio bi čuti iskustva vas iskusnih koji ste to doživjeli

 

Kako znate da ste zaraženi, može li se to odma primjetiti gledajuči fileove ??? 

 

Ajmo recimo da je riječ o hdd-u od 4tb, negdje čitao da treba više sati da sve kriptira.Onda se u međuvremenu to može nekako spriječiti ? 

 

 

Kad se to desi, kriptira podatke u roku nekoliko sekundi. Zatim iskoči slika na desktopu koja te informira što se dogodilo. Što se prevencije tiče: brain.exe + patchiran sustav + KARTB + updatean AV.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Ramsoweare (rani znakovi zaraze) kako spriječi
Markić7 kaže...

Nisam zaražen, ali čisto sam znatiželjan, tj volio bi čuti iskustva vas iskusnih koji ste to doživjeli

 

Kako znate da ste zaraženi, može li se to odma primjetiti gledajuči fileove ??? 

 

Ajmo recimo da je riječ o hdd-u od 4tb, negdje čitao da treba više sati da sve kriptira.Onda se u međuvremenu to može nekako spriječiti ? 

 

 

 Ne moze ti promaci nista ne brini ;)

11 godina
offline
Ramsoweare (rani znakovi zaraze)
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice