Nema ikona na desktopu nakon pokretanja Win.

poruka: 41
|
čitano: 77.347
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Nema ikona na desktopu nakon pokretanja Win.

ee ovako ,nesto sam zaj... na kompu sad mi nema ikona na desktopu niti ih mogu postavit ,ljevi klik misa mi ne radi na desktopu tj onaj mi se krug pojavljiva sa onom kosom linijom kad pritisnem ,ne mogu na system restore jer mi je zadnji datum taj kad sam pokvario ovo ,neznam sta da radim ...molim pomoc...pozZ

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nema ikona na desktopu nakon pokretanja Win.

right click on desktop
Select "View"
Select "Show Desktop Items"

 

http://www.brighthub.com/computing/windows-platform/articles/66720.aspx

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2010 6:24 (Bugy).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nema ikona na desktopu nakon pokretanja Win.
hecoo kaže...

ee ovako ,nesto sam zaj... na kompu sad mi nema ikona na desktopu niti ih mogu postavit ,ljevi klik misa mi ne radi na desktopu tj onaj mi se krug pojavljiva sa onom kosom linijom kad pritisnem ,ne mogu na system restore jer mi je zadnji datum taj kad sam pokvario ovo ,neznam sta da radim ...molim pomoc...pozZ

Vrati na neki datum prije toga. Ne moras vracati na zadnji. Mozes na bilo koji za koji imas restore point.

:)
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2010 7:54 (logic).
13 godina
neaktivan
offline
Nema ikona na desktopu nakon pokretanja Win.

evo i kod mene nastao problem sa desktopom.Stvar je da mouse uopste nema ni na desno ni na levi klik.Nema nikakve ikone.Nema nitu start.Kad sam u safe mode sve je crno i nema nista na desktopu.Kako da povratim sve.Zelim napraviti novu instalaciju XP ali kad stavim da boot cd pojavi se ona crno bela slova i kaze da je neki file corupt.Ne mogu ni da instaliram sveza instalacija{#}.Ne mogu ni u safe mode pokrenuiti av da skenuje ni da ubacim drugi program.Pomozite ako neko zna.Evo  sta pise na ekranu kad zelim pokrenuti novu instalaciju : INF File txtsetup.sif is corupt or missing,status 4096.Setup cannot contunue .Press any key to exit

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.12.2010 19:50 (rexi).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nema ikona na desktopu nakon pokretanja Win.

Ljudi meni isti problem kao i na početku ove teme (skoro isti). Ja sam tek instalirao Windows Xp (Essential Edition?) i kad se pokrene, dok još se nije pojavio desktop nego gdje treba pisati "Welcome" dobijem nešto ovakvo: Windows - system error (Naslov xD) a ispod toga piše nešto ovako: "A duplicate name already exsist on network". E sad ja mislim da je to problem zato što taj "Windows XP Essential" imam i na laptopu koji je spojen na istu mrežu (WLAN). Zna li netko riješenje? (Nema ikona na desktopu, nema taskbara, nemože desni klik na desktop, radi Task Menager i sve u njemu, mogu pokretati programe iz Task Menagera, nemogu pristupit Control Panelu (Al mogu u Safe Modeu, probao System Restore al nezz kako stavit točku vraćanja kad nema ništa!)) POOMOĆ!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nema ikona na desktopu nakon pokretanja Win.

Matija daj mi hitno reci kako si uspio riješit problem sa ikonama isti problem imam i ja ,, koja je solucija please hitno mi je

 

Ovaj cijeli naš planet je YING i YANG
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nema ikona na desktopu nakon pokretanja Win.
Matija molim te reci mi kako si riješio problem od prije 17 mjeseci sa ikonama ako se sječaš jer imam isti a laptop mi je od firme molim te, samo mi reci na koji način jer se kolko tolko razumijem u kompove i laptope ali ovo me stvarno jebe da izvineš na jeziku..
Ovaj cijeli naš planet je YING i YANG
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nema ikona na desktopu nakon pokretanja Win.
Daca kaže...

Matija daj mi hitno reci kako si uspio riješit problem sa ikonama isti problem imam i ja ,, koja je solucija please hitno mi je

Pokušaj pokrenuti explorer.exe

-  ctrl+alt+del kad se pojavi task manager odi na new task i upiši explorer.exe

 

Ili pokušaj system restore.

Start -> All Programs -> Accessories -> System Tools -> Restore my computer to an earlier time -> Next -> odaberi točku -> Next -> OK.

https://twitter.com/#!/Mario1990_Bug
13 godina
neaktivan
offline
Nema ikona na desktopu nakon pokretanja Win.

Ja imam isti problem, nakon što sam upalio komp nestale su ikone i taskbar. Komp ne reagira na desni klik miša po desktopu, na safe modeu mi se resetira, probao sam napraviti system restore na najraniju točku i ništa, a kada sam probao reinstalirati windowse došlo mi je na instalaciju tražilo me da odaberem disk na koji ću ih instalirati, ali nije registriralo unutarnji disk (riječ je o prijenosniku), a nije mi radilo ni startaje explorer.exe iz task managera.

S task managerom sam uspio pokrenuti neke programe i spasiti si najbitnije podatke, te analizirati disk koji je fragmentiran samo 3%, a kapacitet mu je 111GB.

Sada me zanima kako bih mogao reinstalirati windowse bez da moram spajati HDD na drugi komp? 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.3.2012 22:17 (Cooler Master).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa windows xp

i meni se to dogodilo

-desni klik

-veiw

-show detoskop icons

i eto

ja
14 godina
offline
Re: Problem sa windows xp
BubamareSuC00L kaže...

i meni se to dogodilo

-desni klik

-veiw

-show detoskop icons

i eto

 Kasniš 5g i 12 dana hehe 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice